FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
S.E.S.J.A
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy wiecie o studiowaniu? Laughing ja teoretycznie 9 pazdziernika zaczne 8. rok studiow Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy jest bodaj na 12...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lemur, ja żartowałem z tym, że mam 14 lat... Rolling Eyes

Co wy robicie na tych studiach (vel co wasi znajomi robią na tych studiach)? xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś to się przynajmniej przed wojskiem uciekało- moze niektórym zostało?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon czeka, aż będzie mógł iść na Uniwersytet Trzeciego Wieku, bo tam łatwiej magistrem zostać Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siatdafakapbicz

skonczylem juz pisac magisterke w ostatnim czasie Razz jest spora szansa, ze bede sie bronil za jakis miesiac Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zakończyłem w niedzielę kampanię wrześniową z pozytywnym rezultatem (jeden egzamin, pisemny z rachunkowości) no i git majonez. Ale jutro wszystko się zaczyna od nowa: nudy, kolokwia, poprawki, egzaminy, poprawki Laughing itd
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheHero89 napisał:
Ale jutro wszystko się zaczyna od nowa: nudy, kolokwia, poprawki, egzaminy, poprawki Laughing itd


Wyjąłeś mi to z ust Wink Do tego jeszcze czeka na mnie "Krwawa Baśka" z postępowania administracyjnego Twisted Evil
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak zwykle tylko UŁ jest dziwny i zaczyna 9.10 Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Czyli jak zwykle tylko UŁ jest dziwny i zaczyna 9.10 Wink.

PŁ jest dziwna, zaczęła 28.09 Razz Nie no, to wszystko wynika z tego, że u nas musi być 15 pełnych tygodni zajęć na semestr, a na uniwerku nie... no i z uwagi na mistrzostwa udostępniono zawodnikom akademiki, stąd obsuwa.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
mike napisał:
Czyli jak zwykle tylko UŁ jest dziwny i zaczyna 9.10 Wink.

PŁ jest dziwna, zaczęła 28.09 Razz Nie no, to wszystko wynika z tego, że u nas musi być 15 pełnych tygodni zajęć na semestr, a na uniwerku nie... no i z uwagi na mistrzostwa udostępniono zawodnikom akademiki, stąd obsuwa.


Wiem, chciałem po prostu przyszpanować, że mam jeszcze ponad tydzień wolnego Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będzie coś z czym nie będzie szło przeżyć na cudownej uczelni o nazwie Politechnika Wrocławska i dzięki czemu zakończę swoją z nią (uczelnią) przygodę to będzie to zdecydowanie Fizyka. Cóż za dzikie i niestworzone rzeczy, i nawet to idzie przeżyć bo było wiadomo, że studia na Politechnice to nie ja wiem.. olewka? w każdym bądź razie trzeba się uczyć. Ale wykładowca.... och jak wspaniałą bym wymyślił wiązankę by go uhonorować. Och jak wspaniale bym go naokreślał. Ale może jakoś to będzie. Przez pół roku wytrzymam na pewno. Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Jeśli będzie coś z czym nie będzie szło przeżyć na cudownej uczelni o nazwie Politechnika Wrocławska i dzięki czemu zakończę swoją z nią (uczelnią) przygodę to będzie to zdecydowanie Fizyka. Cóż za dzikie i niestworzone rzeczy, i nawet to idzie przeżyć bo było wiadomo, że studia na Politechnice to nie ja wiem.. olewka? w każdym bądź razie trzeba się uczyć. Ale wykładowca.... och jak wspaniałą bym wymyślił wiązankę by go uhonorować. Och jak wspaniale bym go naokreślał. Ale może jakoś to będzie. Przez pół roku wytrzymam na pewno. Razz
Lekcja nr 1 - Wykładowca nie jest dla was... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO to oficjalnie moge się pochwalić iż zostałem pełnoprawnym studentem Uniwerka Śląskiego, a dokładnie Wydziału Nauk Społecznych, a dokładnie Filozofii Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie piszę do Was z akademika. Smile Sam akademik, jego wyposażenie, nieco mnie rozczarował (albo jestem zbyt wybredny), ludzi z niego jeszcze poznaję, za to ludzie z roku doprawdy prześwietni. Smile Już na pierwszym spotkaniu w większości się skumaliśmy, naprawdę mnóstwo fajnego towarzystwa. Czuję, że te całe studia to może być świetna sprawa. A z sesją się zobaczy. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie towarzystwo się jakoś nie poznało ze sobą (mówię o roku), może dlatego, że w pierwszy dzień od razu mieliśmy zajęcia. Z grupą się poznajemy, myślę, że będzie w porządku. Choć perspektywa przyszłości mnie przeraża pod względem nauki Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja w końcu odebrałam legitymacje Smile u mnie porobiły się grupki i jakoś nie chętnie sie jeszcze odzywamy do siebie,bo dopiero tydzień za nami. Dobrze ze ze mną w grupie są cztery kumpele z technikum to jakos idzie wytrzymać Very Happy ledwo co się poznajemy to już nam grupy zmieniają bo dojdzie trzeci nabór Sad Sad po pierwszym tygodniu mam niepochamowaną ochotę zrezygnowania z nauki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi rozwalili grupę w której byłem.. a była to najzajebistrza grupa u mnie na roku.. wiem skromny jestem Wink
ale kombinujemy żeby wszyscy przejść do innej grupy w całości... ci z instytutu się na nas zemścili w końcu bo byliśmy najbardziej wyluzowani i najgorzej nam ta nauka szła... choć tak na serio to musieliśmy zostać rozbici bo nas ino 12 w grupie było więc nie było sensu robić bałaganu z wykładowcami i ćwiczeniami heh
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ulokowałem się na stancji w Gdyni w zeszły piątek. Wczoraj miałem inaugurację, dzisiaj pierwsze wykłady. Najciężej (przynajmniej na razie) wygląda Wiedza o Państwie i Prawie. Mało kto nadążał dzisiaj za wykładowcą. Zrobiłem trochę notatek, które jednak i tak będą wymagały już na spokojnie pewnych modyfikacji Laughing Moja grupa jest dość liczna, jednak znalazło się kilka osób z którymi fajnie mi się konwersuje. Z resztą też w miarę upływu czasu się zapoznam Smile

Zajęcia się skończyły, wsiadam w autobus i powrót na stancję, który powinien trwać max 20 minut, lecz z powodu wyjebistego korku tłukłem się 1,5 godziny Laughing
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logika to ZŁO.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Logika to ZŁO.


Ha ha ha. Ja swoją wspominam bardzo miło. Wykład był na 8.30, więc oczywiście nie chodziłem (przez 5 lat studiów nie skalałem się chodzeniem na zajęcia przed 10), gość od ćwiczeń był symfonią olewactwa i łagodności (bo doskonale wiedział, że na socjologii logika to zapychacz). Dlatego też warunki były jasne: kto dostanie z zaliczenia ćwiczeń 5 albo 4, nie musi pisać egzaminu i dostaje z niego taką właśnie ocenę. Co więcej, podczas rzeczonego zaliczenia dr C oznajmił "Państwo piszą, a ja zajmę się czynnością rozkoszną" i zasłonił się cały płachtą gazety, żeby broń boże niczego nie widzieć.
To, że w takich warunkach tylko 4 osoby z całej grupy (wśród nich oczywiście Wasz najukochańszy lemur) dostały piątki, jest zagadką natury.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co na psychologii logika, skoro już na samym wstępie mam napisane, że zajmuje się zupełnie innymi zagadnieniami? Za to mam jutro wykład z socjologii, pierwszy był całkiem spoko, zobaczymy, jak z drugim. Podzielę się z Tobą wrażeniami, mój najukochańszy le_mmorze, a teraz idę spać, bo skoro i tak nie rozumiem bełkotu, to przynajmniej się wyśpię.

:*
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Paź 08, 2009 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości - podeślesz mi spis wykładów/syllabus jeśli masz go w wersji elektronicznej?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Logika to ZŁO.


ja znam coś gorszego: jedne po drugim ćwiczenia z "Historia myśli socjologicznej i społecznej" & ćwiczenia z "Podstaw socjologi" Twisted Evil ...Dobrze ze na koniec dnia na rozluźnienie jest Ekonomia Laughing
A na logice to jeszcze jakoś wysiedzę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem się na socjologię, politologię, kulturoznawstwo i historię. Po przemyśleniach wybrałem tę czwartą opcję. Starożytność i głównie Europa XIX wieku to tematy pochłaniające mnie bez reszty, coś, czego studiowanie przysporzy mi radochę, ale moje zdolności historyczne zweryfikuje przyszłość, kiedy przyjdzie analizować tematy, których nigdy nie darzyłem specjalną sympatią, a tych jest co najmniej kilka.

Po niespełna dwóch tygodniach powiem tyle... Matko... Pierwszy temat referatu, a ja już leżę i kwiczę nie wiedząc za co się zabrać. Historia Wojskowości online - sam profesor zbyt dobrze nie wytłumaczył mi, jak to ma wyglądać. Czaicie? Bo ja nie Laughing Pozostaje improwizować.

Na ćwiczenia dostałem do przeczytania pięć książek, z czego dwie przeczytałem już dawno temu Cool ale z przyjemnością zrobię to raz jeszcze. Zaczyna się dosyć ciekawie, tak zwany test kontrolny ze starożytności zaliczyłem bezproblemowo. Wbrew wszelkim uprzedzeniom język łaciński, przynajmniej po 3 godzinach ostrych (!) zajęć, wydaje się bardzo interesujący i zachęcający do poznawania. Nauka angielskiego pierwszy raz od 9 lat przynosi mi prawdziwą frajdę. Sposób prowadzenia zajęć z angielskiego na Uniwersytecie bardzo mi sprzyja, jestem niezwykle pozytywnie tym zaskoczony. Do tego stopnia, że jak sobie poradzę z historią, to w przyszłym roku pomyślę nad zaocznymi studiami filologii angielskiej.

Skok, jaki jest między liceum a studiami ciężko opisać. Na niesystematyczność, której, niestety, byłem mistrzem, nie ma tu miejsca, dlatego też już teraz szpadam na randkę z Kodeksem Hammurabiego. Wink

Powodzenia wszystkim i oby kierunki, które sobie wybraliśmy, naprawdę okazały się tym, co da nam autentyczną radość!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:

Skok, jaki jest między liceum a studiami ciężko opisać. Na niesystematyczność, której, niestety, byłem mistrzem, nie ma tu miejsca, dlatego też już teraz szpadam na randkę z Kodeksem Hammurabiego. Wink
Ja tam daję radę z niesystematycznością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie. Ja 5 lat uskuteczniałem niesystematyczność. Ale spoko, to po prostu szok pierwszaków. W listopadzie Wam minie, zgodnie z teorią dyrektora Instytutu Socjologii Sławomira Łodzińskiego, że studenci przestają czytać teksty w listopadzie I roku Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś jesteś następny co pociesza...ale jakoś tego u mnie na socjologi nie widze Crying or Very sad jedynie co mnie trzyma to ekonomia- jedyny przedmiot który rozumiem bez problemu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Skok, jaki jest między liceum a studiami ciężko opisać.


Dokładnie. Będąc w szkole średniej podziwiałem swojego nauczyciela od historii, wydawało mi się, że bardziej łebskiego gościa w tej dziedzinie nie spotkam. Teraz wiem jedno- mój wykładowca łyka go bez popity Laughing

Studiuję bezpieczeństwo narodowe i ogólnie po pierwszym tygodniu jestem zadowolony. Pasują mi przedmioty (oprócz filozofii- to jakieś totalne nieporozumienie Laughing ), jeśli na wykładach nie nadąże z notatkami to uzupełniam je w domu. Chociaż jak mówi moja siostra, po miesiącu mi się odechce Twisted Evil
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Pią Paź 09, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja tez się podzielę wrażeniami z pierwszego tygodnia Smile Generalnie nie przeżyłam szoku jeśli chodzi o przestawienie się na zajęcia po angielsku, więc tutaj nawet ok. Jestem w kolegium i bardziej to wygląda na kolejne liceum niż na studia (np. opuszczanie zajęć, itp). Co do przedmiotów to przeraża mnie póki co gramatyka opisowa i słuchanie, później jest fonetyka praktyczna, ale tu myślę jakoś dam radę. Zobaczymy jak za mieciąc będzie Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Strona 2 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek