FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Polityka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
Ten pan ma też sporo za uszami, ale akurat w tym wypadku pokazal buraczanemu stefankowi jak się zachować.

http://www.youtube.com/watch?v=7Ne71zLcUzQ


Nie znosze faceta, a moje poglądy są dokładnie na drugim biegunie...
ale trzeba przyznac że tu naprawdę pokazał klasę jestem zaskoczony...
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
lookaug napisał:
Ten pan ma też sporo za uszami, ale akurat w tym wypadku pokazal buraczanemu stefankowi jak się zachować.

http://www.youtube.com/watch?v=7Ne71zLcUzQ


Nie znosze faceta, a moje poglądy są dokładnie na drugim biegunie...
ale trzeba przyznac że tu naprawdę pokazał klasę jestem zaskoczony...

Pełna zgoda.

Ziutek98 napisał:

BTW, Jarek chyba ostatnio przegrał debatę o emeryturach w Sejmie... na mocy prawa Godwina Wink

No zrobił z siebie debila godnego najgorszych internetów...

Nagle okazuje się, że Rydzyk ma więcej klasy od Kaczyńskiego. To o Kaczorze mówi wszystko.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
natomiast Niesiołowski odmawiający wywiadu do mediów, które on z kolei w swoim zacietrzewionym tez jednak umyśle uważa za kłamliwe (i ciężko mi się z nim nie zgodzić w sumie Wink) - noż skandal...


eee? Toć nie o odmowę chodzi, a o jej sposób.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
"Donald pedał, Polskę sprzedał"
A co, nie sprzedał?

Cytat:
kolei w swoim zacietrzewionym tez jednak umyśle uważa za kłamliwe (i ciężko mi się z nim nie zgodzić w sumie Wink
a w sumie to jakiś przykład kłamstwa można podać?

Ostatnio zmieniony przez Marcin S. dnia Nie Maj 13, 2012 8:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Cytat:
"Donald pedał, Polskę sprzedał"
A co, nie sprzedał?

Nie wiem czy sprzedał czy nie, ale każdego wznoszącego tego typu okrzyki uważam za skończonego debila bez krzty inteligencji.

Zacznijmy od tego, ze jeśli dla kogoś słowo "pedał" ma być inwektywą, bo że niby homoseksualista i że to samo w sobie jest obraźliwe- to znaczy że jest troglodytą z którym zamiana kilku zdań byłaby dla mnie obrazą mojego intelektu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ja nie o estetyce, tylko o czym innym. Sprzedał czy nie? Popatrzmy na cyfry, na ekonomię, bo z te są najbardziej obiektywne. Jeśli chodzi o inwektywy, to ani "pedał", ani nawet popularny "matoł" nie oddają stanu rzeczy. Adekwatne będzie po prostu użycie słowa "zdrajca".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, to zacznij od konkretów- co sprzedał? Konkretnie- co, za ile, itd.

Nie bronię Tuska, mam PO w dokłądnie tym samym miejscu w którym mam PIS.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sprzedał? Przede wszystkim Honor Polski w Smoleńsku - a konkretnie, gdy ustami Ewy Kopacz kierowane przez niego państwo polskie uznało, że "przekopano ziemię na metr wgłąb", takze rezygnacja ze śledztwa międzynarodowego, przyjęcie post factum założeń, że był to lot cywilny, rezygnacja z oferowanych przez wywiad amerykański zdjęć satelitarnych lądowania tutki (to są wszystko gołe fakty). Zadłużenie Polski gorsze niż za Gierka (prof. Rybiński, także prof. Balcerowicz), dług publiczny, łupienie nas coraz wyższymi podatkami, "reforma" emerytalna dla udobruchania rynków finansowych (a to przecież od nas dostaje kasę i o nasze interesy ma dbać, czy nie?), a która jest zwykłym wyzyskiem - a co tam, niech polaczki tyrają do 67. roku życia. Sprzedał za spokój społeczny los tego i przyszłych pokoleń, zaniechując reform za cenę słupków sondażowych (tzw. "byle do wyborów"). Rośnie liczba podsłuchów (najwiecej w Europie - podaje Eurostat), kilkakrotnie wiecej radarów niż za Kaczyńskiego ("tylko człowiek bez prawa jazdy może stawiać tyle radarów" etc.), za to coraz więcej posad dla partyjnych dołów (już około milion urzędników ma Polska). Więc co sprzedał i za co? Sprzedał Polskę za święty spokój i stołek w UE, zhańbił Polskę w sprawie smoleńskiej na tyle, ze nikt się już z nami nie liczy (nawet małą Litwa pokazuje, gdzie nas ma).

Żeby przy tym wszystkim zrównywać Kaczyńskiego i Tuska, to trzeba mieć nałożone klapki. Odsyłam do obiektywnych danych - statystyk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Marcin S. napisał:
Cytat:
"Donald pedał, Polskę sprzedał"
A co, nie sprzedał?

Nie wiem czy sprzedał czy nie, ale każdego wznoszącego tego typu okrzyki uważam za skończonego debila bez krzty inteligencji.

Zacznijmy od tego, ze jeśli dla kogoś słowo "pedał" ma być inwektywą, bo że niby homoseksualista i że to samo w sobie jest obraźliwe- to znaczy że jest troglodytą z którym zamiana kilku zdań byłaby dla mnie obrazą mojego intelektu.

dokładnie to miałem na myśli. świadczy jedynie o nich samych.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oznacza to, że nie mają racji co do tego drugiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Honor Polski w Smoleńsku

Szczerze?

Przestałem czytać. Smoleńsk działa na mnie jak Hitler i Nazi, prawo Godwina, te sprawy. Mój ojciec był w komisji badającej wypadki przez 10 czy tam 12 lat (m.in. badał wypadek Millera), nasłuchałem się już dużo OD EKSPERTA więc do kogoś innago raczej z argumentami w tej sprawie.

Poza tym tak jak mówię... o słabości państwa polskiego świadczy to że przy takich dwóch "boskich" partiach jak PIS i PO nie wyrosła naprawdę silna i mocna alternatywa. To, że jej ciągle nie ma dla mnie świadczy o tym, że póki co jesteśmy w czarnej dupie i nie ma widoków na to, zebyśmy w aspekcie politycznym z niej wyleźli.

I tak, krytykując TAK Tuska JAK I Kaczyńskiego trzeba mieć klapki na oczach. Tak, jak najbardziej.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:

Poza tym tak jak mówię... o słabości państwa polskiego świadczy to że przy takich dwóch "boskich" partiach jak PIS i PO nie wyrosła naprawdę silna i mocna alternatywa. To, że jej ciągle nie ma dla mnie świadczy o tym, że póki co jesteśmy w czarnej dupie i nie ma widoków na to, zebyśmy w aspekcie politycznym z niej wyleźli.

jak pomyślę, że miałyby powstawać kolejne alternatywy pokroju Palikota to może i dobrze, że ich nie ma.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest MOCNA I SILNA alternatywa? Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Marcin S. napisał:
Honor Polski w Smoleńsku

Szczerze?

Przestałem czytać. Smoleńsk działa na mnie jak Hitler i Nazi, prawo Godwina, te sprawy. Mój ojciec był w komisji badającej wypadki przez 10 czy tam 12 lat (m.in. badał wypadek Millera), nasłuchałem się już dużo OD EKSPERTA więc do kogoś innago raczej z argumentami w tej sprawie.


Taka czy inna Twoja reakcja nie sprawia, że problemu nie ma. To, co zrobił Tusk, jest nie do podważenia. A w istocie zdradził on polską rację stanu (za co powinien zostać postawiony przed Trybunałem Stanu z prawdziwego zdarzenia).

No i co Ci ekspert powiedział? Bo ja czytam, że profesorowie z amerykańskich uczelni i z NASA stwierdzają, że brzoza nie mogła złamać skrzydła (w sumie albo łamie się skrzydło, albo brzoza - a tu rzekomo złamały się obydwa przedmioty; a poza tym brzoza należy do kategorii drzew miękkich), a także, że przyczyną złamania się skrzydła był wybuch wewnątrz samolotu (co wyjaśnia, czemu pokrycie EDIT: kadłuba, a nie skrzydła, przepraszam za pomyłkę było wywinięte od wewnątrz do zewnątrz). Już nie mówiąc o tym, że
wszelkie zachowania - zacieranie śladów przez służby rosyjskie tylko potwierdzają tezę, że jest co ukrywać. W zasadzie większość dowodów w sprawie świadczy o tym, iż był to zamach (pytanie: skąd znalazła się bomba w samolocie? ano stąd, że kilka m-cy wcześniej tupolew był remontowany w Rosji). Takze szanując Twoje samopoczucie, uważam, że udawanie, że nic się nie stało, nie rozwiązuje problemu. Jak zachował się wówczas premier?

Ano wszyscy widzieliśmy.

Cytat:

I tak, krytykując TAK Tuska JAK I Kaczyńskiego trzeba mieć klapki na oczach. Tak, jak najbardziej.


Nie krytykując, tylko stawiając znak równości. Opisałem zachowanie Tuska w sprawie Smoleńska, a takze jego ruchy w sferze gospodarki narodowej, które polegają na łupieniu społeczeństwa. Jeśli widzisz tutaj symetrię z Kaczyńskim (jakieś konkretne argumenty za tą symetrią?), to jest podejrzenie, że klapki na oczach są. Ja się pytam - gdzie jest ta symetria?

Sam krytykuję Kaczyńskiego (akurat częściej Lecha, bo pisałem prace dyplomową m.in. na temat prezydenckiej polityki zagr.), ale znając pewne fakty, nie przyszłoby mi do głowy, by zrównywać ich z Tuskiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kto potrzebuje wyremontować mieszkanie, umawia się z malarzem, murarzem, hydraulikiem – kogo tam potrzebuje. Czy komukolwiek przyszłoby do głowy zamiast tego wynająć osobę do wynajęcia potrzebnego fachowca? I zapłacić jej za pośrednictwo dodatkowe pieniądze?

No tak, ale inne zasady obowiązują, gdy konkretny człowiek wydaje swoje pieniądze na swoje potrzeby, a inaczej, gdy rząd wydaje pieniądze podatników na potrzeby obywateli (czyli cudze na cudze). Dlatego metoda, którą próbowano zbudować autostrady na Euro, urąga zdrowemu rozsądkowi. Zamiast firm, które naprawdę budują, lukratywne kontrakty dostały firmy, które dopiero miały zatrudnić prawdziwych wykonawców (zwanych na tę okoliczność „podwykonawcami”). Dostały też pieniądze na ich opłacenie, ale w wielu przypadkach gdzieś im się te pieniądze rozeszły. I teraz oprócz problemu rozgrzebanych, niedokończonych (i, wbrew kłamliwie składanym do ostatniej chwili zapewnieniom, także „nieprzejezdnych”) autostrad mamy problem dziesiątek rodzimych firm, które nie dostały należnego im wynagrodzenia i bankrutują, zwalniając pracowników. Ukoronowaniem tej sytuacji jest fakt, że państwo, które do tego doprowadziło, bezlitośnie ściąga z upadających firm podatki odtego, czego im nie zapłacono!

Jedna tylko firma – Dolnośląskie Surowce Skalne – winna jest wykonawcom autostrady A2 prawie 900 milionów złotych. I nie zapłaci, bo sobie radośnie zbankrutowała. Przechowuję w pamięci wyjaśnienie, jakiego udzielił jej pracownik jednej z gazet: „po śmierci prezesa (o którego związkach z władzą sporo kiedyś pisano – groch o ścianę) nikt nie jest w stanie ogarnąć skomplikowanej inżynierii finansowej firmy”. Wmyślmy się, proszę, w te słowa – ileż w nich głębokiej prawdy o „cywilizacyjnym sukcesie” IIIRP!


Ten krótki felieton jednego z publicystów o konserwatywno-liberalnych poglądach właściwie oddaje w pigułce to, czym jest Republika Okrągłego Stołu (czyli III RP, "najlepsze państwo, jakie kiedykolwiek [!!!] mieliśmy").

I powiem szczerze - to państwo jest w zasadzie tym, na co zasłużyliście wy, jobiący dawno temu na Kaczora, a przecież znamy się z wieloma z was nie od dzisiaj, wiec pamiętam, co pisaliście. Nie chcieliście "podsłuchów", "inwigilacji", "morderstw politycznych" (dzisiaj została tylko "duszna atmosfera" w raporcie arcycynicznego "Rycha" Kalisza), no to macie dokładnie to, na co zasłużyliście tym wszystkim - i poniekąd dobrze wam tak.

Szkoda tylko w tych smutnych czasach kraju, który niegdyś szczycił się wielkimi poetami i pisarzami, najlepszymi uniwersytetami w Europie czy też dzielnymi żołnierzami, którymi matki we wrogich krajach straszyły dzieci. Smutne to, ze ten sam naród, który wydał tych wielkich ludzi, wybrał dziś na swojego rządcę cynicznego trampkarza i jego bandę. No, ale zostawmy przodków w spokoju. Macie, na co zasłużyliście i dobrze wam tak, przy całej osobistej sympatii do tych wszystkich was, których poznałem z forum na żywo. Ja żegnam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audycja zawierała lokowanie produktu.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się obecnie marzy, aby PiS doszedł (znowu) do władzy i zrobił nam raj w Polsce....

Jeszcze nie widziałam aby kiedykolwiek Polacy nie narzekali na władze: było SLD, AWS, PiS, PO i zawsze jest to samo... niestety stanu licznika nie da się wyzerowac, mentalności ludzi zmienić... skoro ludzie od dziecka sa uczeni że ściaganie to nic złego to nie spodziewajmy sie później cudów od takich ludzi...
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
audycja zawierała lokowanie produktu.

Lubię to Wink

Wolę się jednak męczyć w trakcie transformacji ekonomicznej i patrzeć, jak nasi "przeinteligentni" rządzący metodą prób i błędów, potykając się, po drodze również dobrze sobie robiąc - ale jednak starają się dobić do jakichś zachodnich standardów, niż bawić się w rozpamiętywanie przeszłości i dawnej wielkości narodu polskiego oraz trwania w zaściankowym myśleniu.
Zwłaszcza, że mamy, tak jak napisał kolega wyżej, to czego chcieliśmy. Ja inwestując w jakieś doświadczenie zawodowe równolegle z nauką ciułam sobie na lepszy start, niż moi rówieśnicy, którzy z kolei chcieli zrobić dyplom, także masowo uderzają na studia dzienne. Ciekawe, czego będą chcieli po nich. Są możliwości, brak elastyczności. Tak obywatelom, jak rządowi w działaniu.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy budując Centrum przeciw Wypędzeniom ze środków budżetu państwa są skrajnie zaściankowym i nierozwiniętym krajem pogrążonym w przeszłości?

Synu, rządzenie państwem to nie jest "raz się uda, raz się nie uda", "metoda prób i błędów". Właśnie z powodu takiego myślenia wielkość narodu polskiego jest kategorią przeszłą. Ale cieszę się, że przyznałeś, iż mamy wielką przeszłość, za to nie rozumiem, co to jest "zaściankowe myślenie", nie wiem, może za głupi jestem.

Audycja zawierała lokowanie produktu.

Powtórzę - na dziadostwo, które teraz mamy, sami sobie zasłużyliście. A będzie gorzej (ze spirali długów nie da się wyjść bez bankructwa, dług przekroczył próg konstytucyjny i bon moty ze "Szkła kontaktowego" nie zastąpią nikomu rzeczywistości).

Papa Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:

Powtórzę - na dziadostwo, które teraz mamy, sami sobie zasłużyliście. A będzie gorzej (ze spirali długów nie da się wyjść bez bankructwa, dług przekroczył próg konstytucyjny i bon moty ze "Szkła kontaktowego" nie zastąpią nikomu rzeczywistości).

Papa Wink


Generalnie moją nadrzędną zasadą jest "nic nie pisać w temacie Polityka", ale tu się muszę do czegoś przyczepić. A mianowicie do pogrubionego wyrazu. Nie rozumiem. Zrzekłeś się obywatelstwa?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos Uważam Rze

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,11715657,Gawryluk_o_Euro_2012__Tatusiowie_zajeci__a_kobiety.html?lokale=warszawa

No przecież to jest poniżej jakiejkolwiek inteligencji...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Uważam Rze' to pismo pełne idiotyzmów. Miałem okazję czytać wypociny tamtejszych pismaków nieraz - sam fakt, że wolałem już słuchać arcynudnego wykładu na temat rzeczywistości małego miasteczka w XIX wieku mówi samo za siebie.

Mnie natomiast ostatnimi czasy inna sprawa oburza jak rzadko kiedy... Chodzi oczywiście o związkowców. Już abstrahując od tego, że Wujec, który musiał uciekać przed Solidarnością to jest chichot historii możliwy tylko w Polsce, jedno chciałbym wiedzieć - kiedy oni wyciągnął wnioski z przeszłości? Najpierw dawali się manipulować przez Solidarność i wychodzili na ulicę - i to w stanie wojennym (!), dzięki czemu doprowadzili do kilku tragedii, jak chociażby ta w kopalni Wujek. Teraz działają pod dyktando PiSu i robią burdel pod Sejmem. Żałość do kwadratu. Kiedy ktoś za to odpowie? Dzień, w którym NSZZ Solidarność przestanie istnieć będzie jednym z lepszych dni w moim życiu. Tylko że to na pewno nie nastanie za mojego żywota Wink

Z jednym zgodzę się z Marcinem co do joty. Stan do jakiego Tusk i jego ekipa doprowadzają naszą gospodarkę jest bardziej niż alarmujący. Nie jestem w stanie przewidzieć tego następstw, bo zbyt dobrze się na tym nie znam, ale powiem tylko tyle, że od momentu, kiedy łyknąłem namiastki dorosłego życia, jestem przerażony. A sama myśl, że ma być jeszcze gorzej potęguje tylko to uczucie.

Do rzeczy, które wyliczył Marcin, dodam od siebie jeszcze jedno - reformy NFZ. Daleki jestem od stwierdzeń, że to polityka eksterminacyjna prowadzona w białych rękawiczkach (a ostatnio takie sformułowania się pojawiają), ale to jest dopiero prawdziwa tragedia. Widzę to w najbliższym otoczeniu. Smutne. Państwo powoli, stopniowo, pozostawia chorych i potrzebujących samym sobie. I to mnie martwi dużo bardziej niż zapieprzanie do 67 roku życia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Marcin S. napisał:

Powtórzę - na dziadostwo, które teraz mamy, sami sobie zasłużyliście. A będzie gorzej (ze spirali długów nie da się wyjść bez bankructwa, dług przekroczył próg konstytucyjny i bon moty ze "Szkła kontaktowego" nie zastąpią nikomu rzeczywistości).

Papa Wink


Generalnie moją nadrzędną zasadą jest "nic nie pisać w temacie Polityka", ale tu się muszę do czegoś przyczepić. A mianowicie do pogrubionego wyrazu. Nie rozumiem. Zrzekłeś się obywatelstwa?


Nie, ale nie mam akurat okazji smakować owoców "cudu gospodarczego" w kraju, bo wyjechałem za granicę na jakiś czas i żyję tu dość nieźle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie martwi zapieprzanie do 67. roku życia i wcale się nie dziwię "zmanipulowanej" Solidarności, że protestuje przeciwko temu, a burdel to nie jest pod Sejmem, a w Sejmie, odkąd dostał się tam Palikot, także moja wrażliwość estetyczna jest uodporniona.

Jak nie lubię związków zawodowych jako takich, to tutaj wcale się nie dziwię, że stoją pod Sejmem, który olał 2 miliony podpisów pod referendum w sprawie emerytur, a na debatę na ten temat w ogóle związkowców nie wpuścił. Więc nic dziwnego, że "podżegacze wojenni" blokują Sejm, któy ma w d... społeczeństwo.

A przecież nasz (tak! to właśnie my go wybraliśmy!) półanalfabeta i wąsaty prostak (wiem, że mało estetycznie ta zbitka wygląda, ale przecież jest on zarówno półanalfabetą, jak i prostakiem, no i nosi wąsy) na stanowisku prezydenta obiecywał w kampanii 2010, że każdy będzie pracował tyle ile będzie chciał i od tego bezie zależeć jego emerytura. Zgadzam się z tym podejściem. Niemniej, ustawę podpisał. Kłamca?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Już abstrahując od tego, że Wujec, który musiał uciekać przed Solidarnością to jest chichot historii możliwy tylko w Polsce, jedno chciałbym wiedzieć - kiedy oni wyciągnął wnioski z przeszłości? Najpierw dawali się manipulować przez Solidarność i wychodzili na ulicę - i to w stanie wojennym (!), dzięki czemu doprowadzili do kilku tragedii


Zdajesz sobie sprawę z tego, że to właśnie Wujec był wtedy jednym z doradców Solidarności, z tzw. "ekspertów"?

Wujec - człowiek, który od czasów picia wódki z Kiszczakiem i Jaruzelskim przyczyniał się do tego, by nasze "najlepsze jakie kiedykolwiek mieliśmy" państwo wyglądało właśnie tak jak wygląda. Nie ma świętych krów. Idziesz do polityki, to musisz być gruboskórny. A Wujec wcale nie był później poza politycznymi sporami, był jedną za stron sporu. Nie rozumiem oburzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że zapieprzanie do 67 roku to nie jest miła perspektywa, ale prawdziwe niebezpieczeństwo to tak jak już powiedziałem - właśnie reformy NFZ.

Nie mam wątpliwości, że w wielu sprawach rząd olewa społeczeństwo. Ale tak samo nie mam wątpliwości, że Związkowcy to zwykli awanturnicy, których jestem w stanie postawić mniej więcej w równym rzędzie z kibolstwem. Wykonują to, co im inni powiedzą. Pożyteczni idioci.

Zdaję sobie sprawę z tego, kim był Wujec i co robił, ale to nie zmienia mojego zdania. Drobna tylko uwaga - Jaruzelski ponoć nie pijał wódki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, to wyjaśnia, dlaczego tak długo się trzyma. Może i mnie przeżyje, cholera go wie Wink

A co do Wujca, to właśnie nie wiem, jakie masz zdanie: zarzucasz mu, ze wyprowadził robotników na ulicę, z drugiej strony okazujesz mu szacunek. To dlatego go szanujesz, że wyprowadzał ludzi na ulicę..? Nie łapię się w tym.

To powiedz mi - kto, jak nie Solidarność ma się teraz sprzeciwiać tej "reformie"? Jakby jej nie było, to by rząd po cichu dopchnął tę ustawę, media z dziennikarzami w typie redaktora Liza nawet by się nie zająknęły (no bo "Tusku musisz", wiec nic dziwnego, że teraz one muszą) na ten temat.

O kibolach wypowiedział się w dostępnym na youtube filmiku gen. Petelicki. Filmik ma niecałe 2 minuty. Notabene kibol to wzięte z gwary poznańskiej określenie kibica. Widzę, że rozumiesz pod tym pojęciem coś innego. Można wiedzieć, co?

Co do NFZ, to zauważ, że jest realizowany testament posłanki Sawickiej. Właśnie tam miało iść "kręcenie lodów". Poza tym, kasa z NFZ zasila de facto budżet centralny (tam się księguje teraz długi państwa) po to, żeby ukryć realny rozmiar deficytu budżetowego. Poza tym, po co nam NFZ, jak po skończeniu roboty nie będzie kogo leczyć? Przecietny Polak nie bedzie miał czasu chorować, a 4 lata po rozpoczęciu emerytury umrze. Nie będzie problemu chorujących staruchów ("moherów"), nie będzie komu czytać URze czy słuchać Radia Maryja. Chociaż w sumie to będzie już nasze pokolenie, to nowoczesne, zanurzone w przyszłości, a nie w "rozważaniu dawnej wielkosci narodu polskiego" Wink i oczywiście zachwycone zdobyczami Unii Europejskiej. Sama słodycz Wink

Przy tym wszystkim rozważania o URze czy innych bzdurach uważam za autentyczne odklejenie od rzeczywistości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
To powiedz mi - kto, jak nie Solidarność ma się teraz sprzeciwiać tej "reformie"?

Może ci, których ta reforma dotyka najbardziej? Smile ale OK - może za dużo wymagam. W końcu mamy takie czasy, że politykę prowadzić jest stosunkowo łatwo, skoro można kręcić wałki, które po chwilowej burzy medialnej przechodzą za jakiś czas w zapomnienie. Mi generalnie chodzi o powiązanie dzisiejszej Solidarności z PiSem. Po prostu wątpliwe dla mnie jest, by komukolwiek postawionemu wyżej tak szczerze chodziło o nasze emerytury. To jest burda na tle politycznym - i ktoś chce na tym zbić kapitał. Solidarność narzędziem PiSu, o, tak by to można było jednym zdaniem określić.

Marcin S. napisał:
Notabene kibol to wzięte z gwary poznańskiej określenie kibica. Widzę, że rozumiesz pod tym pojęciem coś innego. Można wiedzieć, co?

Prostego awanturnika i zadymiarza. Nie ma co wyjaśniać.

Marcin S. napisał:
Poza tym, kasa z NFZ zasila de facto budżet centralny (tam się księguje teraz długi państwa) po to, żeby ukryć realny rozmiar deficytu budżetowego. Poza tym, po co nam NFZ, jak po skończeniu roboty nie będzie kogo leczyć?

No ja się z tym zgadzam w zupełności Smile zapieprzanie do 67 roku + reformy NFZ to jest zabójczy miszmasz. Zabójczy dosłownie i w przenośni.

Marcin S. napisał:
A co do Wujca, to właśnie nie wiem, jakie masz zdanie: zarzucasz mu, ze wyprowadził robotników na ulicę, z drugiej strony okazujesz mu szacunek. To dlatego go szanujesz, że wyprowadzał ludzi na ulicę..? Nie łapię się w tym.

Ale w którym momencie ja mu okazałem szacunek? Wink traktuję go jak Solidarnościowca, a o większości nie mam zbyt dobrej opinii. Jednak chodzi mi o sam fakt, że musiał ewakuować się przed tymi, których kiedyś sam 'poprowadził'. Chichot historii, nieprawdaż? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mi generalnie chodzi o powiązanie dzisiejszej Solidarności z PiSem.


Ok, ja nie mam po prostu obsesji na punkcie PiS-u i patrzę na to, czy Solidarność ma rację, a ma. Związki z PiS-em - co mnie to interesuje? OPZZ ma związki z SLD, a w ogóle to związki zawodowe zawsze były uczestnikiem polityki, także naprawdę nie odkryłeś Ameryki.

Cytat:
Prostego awanturnika i zadymiarza. Nie ma co wyjaśniać.


Wynika z tego, że każdy kibic jest awanturnikiem i zadymiarzem. U nas w Warszawie kibice robią oprawy patriotyczne, zabierają dzieci z domów dziecka na mecze, organizują im wyjazdy np. na konie i w inne miejsca. Stowarzyszenia kibiców dostają listy od kombatantów z kresów z podziękowaniami za paczki świąteczne itd. Rozumiem, że to wszystko nie robi na Tobie wrażenia. U nas na Legii np. jest najbezpieczniejszy stadion w Polsce, a Tusk rękami swojego wojewody niedawno kazał go zamknąć. Logiczne?

Wujec niech się naprawdę cieszy, że nie pracuje za karę w kamieniołomach za to, że wspierał i utworzył system zwany w niektórych kręgach "Republiką Okrągłego Stołu" - państwo "cudu gospodarczego", niewydolnych NFZ-ów, wyzysku człowieka do 67. roku życia. Przecież to się nie wzięło znikąd, ktoś o tym decydował i ktoś za to odpowiada.

To nie chichot - często można roztrwonić własne zasługi, a kto sieje wiatr... No i Wujec tu pasuje jak ulał. Roztrwonił dorobek życia w opozycji, wspierając władzę, która gardzą ludźmi tak jak niegdyś Jaruzel i Kiszczak. Z tym drugim zresztą walił wódę przy Okrągłym Stole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Maj 14, 2012 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, nie pozwalasz mi odejść do lektury Wink jak ja nie cierpię kiedy tracę czas przez to forum Laughing

Marcin S. napisał:
Ok, ja nie mam po prostu obsesji na punkcie PiS-u i patrzę na to, czy Solidarność ma rację, a ma. Związki z PiS-em - co mnie to interesuje? OPZZ ma związki z SLD, a w ogóle to związki zawodowe zawsze były uczestnikiem polityki, także naprawdę nie odkryłeś Ameryki.

Ja też nie mam obsesji na punkcie PiSu, bardziej już na punkcie PO Smile i niech sobie będą te związki w polityce do końca świata skoro chcą być w ten czy inny sposób wykorzystywane. Pożyteczni idioci też są potrzebni. Uwierz mi tylko, że w tej sytuacji oceniałbym związkowców tak samo surowo gdyby byli związani z jakąkolwiek inną opcją polityczną. Serio. Ale trafiło na PiS. Dla mnie Solidarność jako przedramię PiSu jest po prostu nieautentyczne, dla Ciebie są - i tyle. Dla mnie zadymiarze, dla Ciebie walczący w słusznej sprawie - nie dojdziemy do porozumienia. Smile

Marcin S. napisał:
Wynika z tego, że każdy kibic jest awanturnikiem i zadymiarzem.

Nie uogólniaj, nie wsadzaj mi w usta słów, których nie wypowiedziałem. Uważam, że jest zasadnicza różnica między kibicem, a kibolem - dziwne, że muszę Ci to tłumaczyć. I do tej drugiej grupy porównałem związkowców.

Marcin S. napisał:
Roztrwonił dorobek życia w opozycji, wspierając władzę, która gardzą ludźmi tak jak niegdyś Jaruzel i Kiszczak.

Jaruzel gardził ludźmi? A to dopiero ciekawe stwierdzenie. Dlaczego tak sądzisz? Zapewne będę miał zgoła odmienne stanowisko, więc będzie ciekawie ;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Następny
Strona 32 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek