FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Polityka
Idź do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 6:51 pm    Temat postu: Polityka Odpowiedz z cytatem


Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL


Ostatnio zmieniony przez AveQueen dnia Sro Maj 05, 2010 8:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to się do cholery teraz dzieje na lini Polska - Rosja ?!
Niedługo się okaże że to Polacy zaatakowali Niemcy, a Rosjanie chcieli bronić Portugalii dlatego zajęli wschodnią część Polski :/

A tak w ogóle, co do diabła się dzieje na ulicach.
Bardzo dużo ludzi nosi koszulkę z napisem CCCP, radziecką gwiazdą o Che nie wspominając.

W/g Konstytucji RP:

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Takie palanty myślą że są fajne, następnego jak zobaczę to się go spytam co ty sobie kurw@ myślałeś a jak się będzie pruł to zarobi.
I to przeważnie takie banany-modnisie które boją się w oczy spojrzeć.
TFU !
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mówił Mickey Knox w Urodzonych Mordercach - "The World ends Mallory"... Czy nie macie dziwnego wrażenia że to co nas otacza jest tak potwornie głupie, nierealne i pozbawione jakiejkolwiek logiki? Nie chodzi mi tu o żadne koszulki i inne duperele... Ostatnimi czasy czuję straszną gorycz jak na to wszystko patrzę. Nie oglądam już żadnych wiadomości, unikam telewizji jak ognia... Żyjemy jednak w jakiejś potwornej paranoicznej iluzji...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Werty36, jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czym jest paranoiczna iluzja, to polecam Ci książkę Naomi Klein, Doktryna szoku. Nie tylko Tobie, zresztą.

Co do sprawy rosyjskiego filmu... Cóż, wprawiający w zdziwienie to na pewno on nie jest, aczkolwiek osobiście zastanawiam się, czy to prowokacja i pretekst do oziębienia stosunków polsko-rosyjskich ze strony rosyjskiej (czemu stało się to 23 sierpnia?), którą powinniśmy przemilczeć, czy raczej należy stanowczo reagować na kłamliwe, niesprawiedliwe i generalnie ohdyne traktowanie naszego kraju. Zobaczymy, co powie Władek.
Dmonik89 napisał:
Takie palanty myślą że są fajne, następnego jak zobaczę to się go spytam co ty sobie kurw@ myślałeś a jak się będzie pruł to zarobi.

Gratulacje. Brawo. Tak właśnie właśnie prawdziwa wolność i "konstruktywna" demokracja. Pinocheta i wspierającą go CIA z rządem amerykańskim w imię "walki z komunizmem" pewnie uwielbiasz.
Dominik89 napisał:
I to przeważnie takie banany-modnisie które boją się w oczy spojrzeć.

Nie wyobrażam sobie, by koszulkę Che Guevary zakładał zwykły modniś, który nawet nie wie, kim Che Guevara był. Chyba że rodzice mu kazali.

Inny problem stanowi kwestia, czy noszenie koszulki jest nawoływaniem. Sprawa co najmniej kontrowersyjna.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na koszulce banana będzie prędzej zielony krokodyl niż Che Guevara Razz
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Werty36, jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, czym jest paranoiczna iluzja, to polecam Ci książkę Naomi Klein, Doktryna szoku. Nie tylko Tobie, zresztą.
Właśnie to miałem na myśli... Handel strachem przez media ... Każdy temu ulega w pewien sposób.. trudno z resztą uniknąć tego całkowicie... ale ja od pewnego czasu (w sumie od nie dawna) staram się do tego w nieco inny sposób podchodzić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim na nim zależy. Władzy zwłaszcza. Trzeba jedynie odróżnić strach wywoływany sztucznie od tego autentycznego, rzeczywistego.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Wszystkim na nim zależy. Władzy zwłaszcza. Trzeba jedynie odróżnić strach wywoływany sztucznie od tego autentycznego, rzeczywistego.
Miałem już okazje oglądać fragmenty Esoteric Agenda.. O ile do tego nawiązujesz.. Mimo że samo UFO jęsli chodzi o Teorie Spiskowe jako tako mnie nie interesuje to jednak takie filmy jak Zeitgeist czy wcześniej wymieniony są niezłą mobilizacją do samodzielnych poszukiwań... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz - tym razem w ogóle nie miałem na myśli UFO, zdarza mi się to. Wink Strach po prostu pozwala na kontrolę społeczeństwa, a faktem jest, że na przykład Amerykanie tylko czekają na okazję. A gdy już przyjdzie strach w postaci klęski żywiołowej bądź ataku terrorystycznego, wprowadza się korzystne dla władzy zmiany, bo ludzie są zbyt sparaliżowani, by się im sprzeciwić. Tacy ludzie jak Milton Friedman nawet nie ukrywali, że czekają na kryzys społeczny.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:

Dominik89 napisał:
I to przeważnie takie banany-modnisie które boją się w oczy spojrzeć.

Nie wyobrażam sobie, by koszulkę Che Guevary zakładał zwykły modniś, który nawet nie wie, kim Che Guevara był. Chyba że rodzice mu kazali


Zapraszam Cię do Warszawy na pasaż Wiecheckiego albo na Chmielną, SAM SIĘ PRZEKONASZ. Tak samo koszulka kocham NY, ale nikt tam nie był. Uwierz mi, wątpię żeby wiedzieli on jest po prostu MODNY.

Qnegunda napisał:
Na koszulce banana będzie prędzej zielony krokodyl niż Che Guevara Razz


Ten pieprzony zielony krokodylek też jest, chociaż traci formę bo dresiary go polubiły Razz
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uhm, też mam koszulkę I love New York, Mama mi przywiozła, bo sam tam nie byłem. Jest bardzo wygodna, idealna na upalne dni. Dasz mi w ryja?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak udowodnisz, że naprawdę kochasz NY, to nie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Uhm, też mam koszulkę I love New York, Mama mi przywiozła, bo sam tam nie byłem. Jest bardzo wygodna, idealna na upalne dni. Dasz mi w ryja?


Nie powiedziałem że daje w ryja tym co mają taką koszulkę.
CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM !

Ale zastanów się, byłeś tam ? Nie.
Jak bym afiszował się na forum że KOCHAM DT a nie znam ani kawałka od razu byście mnie zjechali.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale, moim zdaniem, z koszulkami to inna sprawa. Zwróć uwagę, jakie bzdury czasem są napisane na koszulkach. Czy to znaczy, że zawsze się z nimi identyfikujemy? Te napisy po angielsku czasami są zupełnie bez sensu, po prostu koszulka nam się podoba i tyle. Tak się to w kulturę wgłębiło, że ubrania niekoniecznie są środkiem bezpośrednich treści.

Swoją drogą - konstytucja konstytucją, ja tam w noszeniu Che Guevary nie widzę niczego złego, ale to tylko moja subiektywna opinia.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:
Co to się do cholery teraz dzieje na lini Polska - Rosja ?!
Niedługo się okaże że to Polacy zaatakowali Niemcy, a Rosjanie chcieli bronić Portugalii dlatego zajęli wschodnią część Polski :/


Toż to marna prowokacja rosyjskich historyków - wydawać by się mogło, że tylko po to, by poruszyć reakcję polskich dyplomatów i żeby Putin miał powód, by strzelić focha - innymi słowy: uzyskać doskonały pretekst, by jednak nie przyjeżdżać 1-ego września na Westerplatte. Tak swoją drogą to mogli go zaprosić na 17-ego września:))

Co do koszulek... Wybitnie irytująca mnie kwestia, ludzie niosący na sobie wizerunek Che, młot i sierp, czy nawet Lenina (bo i taki przypadek kiedyś widziałem), tak naprawdę nie mają pojęcia o tym, co czynią i na jakich głupków wychodzą.


Ostatnio zmieniony przez Leniu dnia Nie Sie 30, 2009 10:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:

Swoją drogą - konstytucja konstytucją, ja tam w noszeniu Che Guevary nie widzę niczego złego, ale to tylko moja subiektywna opinia.


http://www.eioba.pl/a105404/ernesto_che_guevara

"Ten człowiek nie zasługuje na jakikolwiek kult, fanclub czy jak to chcecie nazwać. Jest zwyklym mordercą. Ale czy młodzież zdaje sobie sprawę z tego co zrobił? Z tego ilu ludzi zabił? Cóż, mi się wydaję, że nie. No ale taka nieświadomowa osoba założy tą koszulkę z podobizną tej osoby "bo modne". Pomyślcie, chodzić z twarzą mordercy poblicznie, czy to nie dziwnę?
To tak, jak ja bym ubrał koszulkę ze swastyką i bujał się w niej po mieście."

Jakbym czytał siebie samego.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież koszulki z podobiznami Che Guevary to nie jest propagowanie jego tylko tej ikony co to ktoś tam zrobił (nawet mi się nie chce sprawdzać co). Ja to tak odbieram, zresztą kiedyś modna była koszulka Marksa, Lenina i Stalina z podpisem "Ich Troje" czy też mój znajomy ma koszulkę z podobizną Jezusa podpisaną "Kill Your Idols" (czy jakoś tak, nigdy nie byłem dobry z gramatyki angielskiej Razz). Daleki jestem od wieszania ludzi na pal za takie występki.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę inaczej - koszulki z Che noszą raczej zbuntowani punkowcy. Na Chmielnej siedzą pod murem, jedna osoba gra na gitarze, reszta pije i wyje, ktoś podchodzi z czapką do przechodzących. Wszyscy zakolczykowani, z podgolonymi głowami, w typowych dla tej subkultury strojach. Nie powiedziałbym, że to kwiat naszej młodzieży.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie jestem najlepszą osobą do tego powiedzieć, bo sam mam gustowny T-shirt z podobizną marszałka Tito, kupiony w Belgradzie, i dumnie w nim paraduję*, ale jednak noszenie Che Guevary to kiepski lans z dwóch powodów.
Po pierwsze dlatego, że gość był mordercą i fanatykiem, po drugie, że jest to równie kontrkulturowe, prawdziwe i antysystemowe, jak naszywki Nirvany i koszulki z Kurtem. Tzn, Che stał się masowo wyrabianym produktem, ikonką dla młodzieży, która chce pokazać, jaka to niby jest zbuntowana.
Choć w sumie, nie wiadomo co gorsze - noszenie Che dlatego, że kocha się ideę "stu Wietnamów" czy też noszenie go bez żadnej o nim wiedzy, ot tak dla "buntu"


* chciałem też sobie kupić czarną, serbską furażerkę z dwugłowym orłem, ale zapomniałem, czego żałuję, gdyż po dodaniu jej do czarnego płaszcza, wyglądałbym cudownie faszystowsko
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest właśnie wolność słowa - nie masz ani konstytucyjnego, ani moralnego prawa noszenia koszulki z Che Guevarą, bo albo działasz niezgodnie z prawem (kara się poglądy czy czyny? ktoś ma prawo wnikać w to, dlaczego ubrałeś sobie Che Guevarę?), albo wychodzisz na głupka. Le_mmor wyglądałby "cudownie faszystowsko" - to znaczy, że jest faszystą?

Aczkolwiek, lansowanie się nim (Le_mmorem Twisted Evil ), podczas gdy nie wie się, kim koleś był - tak, to jest żałosne. Ale nie o tym mówię.
Leniu napisał:
Co do koszulek... Wybitnie irytująca mnie kwestia, ludzie niosący na sobie wizerunek Che, młot i sierp, czy nawet Lenina (bo i taki przypadek kiedyś widziałem), tak naprawdę nie mają pojęcia o tym, co czynią i na jakich głupków wychodzą.

Z czystej ciekawości - co czynią, Twoim zdaniem?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu, jakie Ty musisz mieć zszargane nerwy, Ciebie wszystko drażni... Laughing
Btw, ostatnio bywam na Chmielnej codziennie, bo zarabiałem podobnie jak wspomniany przez Qnrada "kwiat młodzieży" (z tą różnicą, że nie piliśmy, koleżanka nawet nieźle śpiewa a nie wyje, no i raczej jesteśmy metalowcami niż panczurami. I mamy kubki kfc zamiast czapki Razz), i jakoś ciągle nie miałem przyjemności Cię spotkać, bywalcze centrum Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Łosiu, jakie Ty musisz mieć zszargane nerwy, Ciebie wszystko drażni... Laughing
i jakoś ciągle nie miałem przyjemności Cię spotkać, bywalcze centrum Wink


Mam, na serio. Dobra i tak będziecie się śmiać ale dużo rzeczy mnie wkurwia na serio.
Ostatnio z dziewczyną jeżdżę po Warszawie więc mnie tam nie ma, poza tym na chmielną rzadko chodzę. W tamtym roku w wakacje, setki godzin w centrum. Na pewno kiedyś się tam spotkamy :p
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To tak, jak ja bym ubrał koszulkę ze swastyką i bujał się w niej po mieście."

No i co z tego? Razz

http://pl.wikipedia.org/wiki/Swastyka

Dominik89 napisał:
A tak w ogóle, co do diabła się dzieje na ulicach.
Bardzo dużo ludzi nosi koszulkę z napisem CCCP, radziecką gwiazdą o Che nie wspominając.

W/g Konstytucji RP:

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

No tak, tylko udowodnij teraz, że jak ktoś założy na klatę Che Guevarę, to nawołuje do totalitaryzmu i nienawiści - ergo nie jest to nic sprzecznego z konstytucją. Poza tym to tylko śmieszny komercyjny symbol, który notabene nic nie oznacza, co więcej, służy jakimś producentom do nabicia kabzy na pseudobuncie tzw młodzieży. A sam commendante pewnie w grobie się przewraca jak to widzi, he he.


Che: O stary, a żebyś wiedział. Nie jest lekko w ciężkich człogach!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tylko powtórzę swoją mantrę z echem "niewiarygodnej teorii spiskowej":

Ci sami ludzie, którzy nawoływali do walki z totalitaryzmem i nienawiścią, wspierali takich ludzi jak Pinochet czy Suharto. Różnica jest tylko taka, że służyli oni ich interesom, a Castro czy Che Guevara byli "złymi komuchami" (którzy, z racji socjalistycznych upodobań, owym interesom zagrażali). Hipokryzja do kwadratu. Pecunia non olet.

A, i fajnie, że się Corax znów odezwał. Very Happy
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko boska, ale Wy ideologię dopisujecie. 90% posiadaczy takich ubrań ubiera się w nie dlatego, że przerobiona twarz Guevary fajnie wygląda na koszulce. Tak samo Einstein pokazujący język, matko boska.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Einstein: Qndzia, weź w ogóle, ej... nie nosisz mnie na koszulce, a ja nie noszę Ciebie.


Che: Dobrze mówi, polejcie mu!


Matka Boska: Rotfl.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike w temacie o sesji napisał:
CORAX napisał:
mike napisał:
Czyli jak zwykle tylko UŁ jest dziwny i zaczyna 9.10 Wink.

PŁ jest dziwna, zaczęła 28.09 Razz Nie no, to wszystko wynika z tego, że u nas musi być 15 pełnych tygodni zajęć na semestr, a na uniwerku nie... no i z uwagi na mistrzostwa udostępniono zawodnikom akademiki, stąd obsuwa.


Wiem, chciałem po prostu przyszpanować, że mam jeszcze ponad tydzień wolnego Razz.


Swoją drogą super infrastruktura, że potrzeba brać od uczelni akademiki, żeby zawodników gdzieś ulokować. Tak samo super, że jak się już te imprezy sportowe skończą, to cały asfalt przy świeżo wybudowanej Arenie zostanie zerwany i położony od nowa. Nic dziwnego, że łódzkie SLD zbiera podpisy za usunięciem Kropka - możliwe referendum w styczniu, tylko szkoda że dopiero teraz (blisko końca kadencji) jest jakiś odzew, a w minionych latach ludzie twardo stali za tym błaznem. Takie akcje bowiem już miały miejsce od czasu reelekcji pana Jerzego K., jednak jeszcze rok temu zebrano w dwa miesiące tyle podpisów co teraz w jeden tydzień.

Polityczna zagrywka na rok przed wyborami? Niewykluczone, ale powtarzana w poprzednich latach, o czym już wyżej wspomniałem, tylko że z mikrym skutkiem. Akcja postawiła w trudnej sytuacji zarówno broniący prezydenta PiS, jak i krytykujące PO, których szef regionalny Andrzej Biernat mówił o referendum, że jest to polityczna zagrywka lewicy, ale pytany o ocenę działalności Kropiwnickiego odpowiedział w tym samym tonie co SLD, że prezydent jest zły.

A co na to Łodzianie? Nie chcą nawet czytać uzasadnienia pod wnioskiem o odwołanie będąc w pełni przekonani, że jego czas minął. Zresztą o jakiej prezydenturze mówimy, skoro w tym tygodniu wyjeżdża trzykrotnie. Prezydenta sprawy Łodzi nie obchodzą, bo podczas jego nieobecności chaos na rozkopanych ulicach ma opanować dyrektor wydziału dróg z łapanki, który nie zna topografii miasta. A w ogóle to "Gdzie masz, chuju, czapkę?"
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu w debacie publicznej na temat aborcji pojawił się temat Polityki jednego dziecka w Chinach co prawda do populacji Chin nam daleko ale przypominam sobie rozmowę z moją polonistką na ten temat i chciałbym żebyście wy przedstawili swoje opinie.

Według mnie taka polityka przy tak liczebnym państwie jak Chiny jest jak najbardziej na miejscu. Moja polonistka mówiła o wolności jednostki, wtrącaniu się polityki do rodziny itp. Ja podałem jej swoje racje:

Mianowicie :

1. Jeśli za 20 lat było by o 500 mln więcej Chińczyków (w założeniu że 250 mln par ma dwójkę dzieci) gdzie będą oni pracować ?

2. Gdzie Ci ludzie mają mieszkać ? Tak wiem u Chińczyków wszystko jest możliwe ale do pewnych racjonalnych granic.

3. Jak mocno trzeba przyspieszyć by produkcję jeśli w ciągu 20 lat wzrost społeczeństwa był by na poziomie 30 % a mówimy tu o ogromnych liczbach.

4. Co z ich emeryturami w przyszłości, oni też mieli by po dwójce dzieci żeby to się nie załamało ?

Niestety na te pytania nie uzyskałem odpowiedzi bo przeszła do tematu lekcji...
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam podałeś odpowiedzi.. XD Takie rozporządzenie leży w interesie takiego monstrum jak Chiny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie, ze lezy w interesie kraju i wobec sytuacji w nim jest jak najbardziej zrozumiale. jest tylko jedno drobne ale Wink mianowicie takie, ze wiele rodzin zabija swoje nowonarodzone dzieci, jesli dajmy na to urodzi sie dziewczynka, a im jest potrzebny chlopiec, ktory za kilkanascie lat moglby pracowac na polu i pomagac w zbiorach plonow. a to juz nie jest normalne. tyle, ze niestety obecnie w takim panstwie jak chiny nie da sie jednoczesnie trzymac przepisu o jednym dziecku i zlikwidowac proceder zabijania wlasnych dzieci "nie tej plci co potrzeba". to jak z komunizmem. piekne czesto idee, tyle ,ze absolutnie niemozliwe do zastosowania w realnym swiecie tak, zeby wszystko normalnie dzialalo.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 32, 33, 34  Następny
Strona 1 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek