FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Waglewski

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 9:52 pm    Temat postu: Waglewski Odpowiedz z cytatem

tradycyjnie mam nadzieję, że tematu nie dubluję; nie znalazłam.

Lubicie?

Ja, chociaż obiło mi się o uszy/polecano mi kilka razy w ciągu, hm, półtora roku - konsekwentnie poznaję dopiero teraz. Waglewski do spółki ze swoimi synami i w duecie z Maleńczukiem.. Zdecydowanie polecam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vimes



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skąd: królewskie krakowy

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam. Voo Voo to chyba mój ulubiony polski zespół (płyty "Zespół gitar elektrycznych", "Zapłacono", "Z środy na czwartek" czy "Łobi jabi" to jest klasyka. Waglewskiego solo tez lubię, czy to płyta z synami czy "Waglewski Gra-Żonie". Ostatnia płyta "Samo Voo Voo" też jest zajebista. Tej nowej kolaboracji z Haydamaky jeszcze niestety nie słyszałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że się nie wgłębiałem w jego karierę z Voo Voo znam tylko nieliczne utwory, ale słyszałem album z synami i był wyśmienity. Jedno z lepszych dzieł polskiej produkcji tego dziesięciolecia (a nie oszukujmy się, ale muzyka schodzi na psy).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziś kolega pozyczył mi płyte Trójdźwięki mam zamiar jej posłuchac w najbliższej przyszłosci Wink wtedy napisze coś wiecej a przynajmniej czy mi sie podobało...
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za tydzień Wojtek gra w moich okolicach (Polanica Zdrój), najzabawniejsze jest miejsce koncertu - klub Colombina, słynący jako jedno z najbardziej umca-umcastych miejsc Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaplątałem się kiedyś na koncert Voo Voo, i fajnie było, nie powiem Wink Aczkolwiek płytę znam tylko jedną, mianowicie debiut - dziwna muzyka, jak na polską muzykę nawet dosyć eksperymentalna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek