FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Taniec
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Lubisz tańczyć ?
Uwielbiam, nie mogę żyć bez tego !
0%
 0%  [ 0 ]
Lubię czasami na jakieś imprezie.
35%
 35%  [ 7 ]
Średnio przepadam.
15%
 15%  [ 3 ]
Nie za bardzo.
10%
 10%  [ 2 ]
Nie lubię.
25%
 25%  [ 5 ]
SLAYER BEZ LITOŚCI ! (Odpowiedź dla tró metali)
15%
 15%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 20

Autor Wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:01 am    Temat postu: Taniec Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem takiego tematu więc postanowiłem założyć nowy.
Nigdy bym nie pomyślał że kiedykolwiek założę o tym temat Shocked
Przez właściwie całe moje życie ten temat był mi ABSOLUTNIE OBCY !

Dopiero po studniówce w tamtym roku zobaczyłem że to nawet jest fajnie.
W tym roku byłem kilka razy w dyskotece i muszę wam powiedzieć jedno : THIS IS IT !
Osobiście tak jak ze śpiewaniem największą satysfakcję czuję w solowym "występie", towarzyskiego jak nie lubiłem tak nie lubię. Tak jesteście bardzo blisko, wszystko to przez pewnego pana MJJ.

To jego teledyski pokazały mi jak się wyrażać w tańcu. Możecie napisać że odwoływanie się do jego osoby i twórczości jest teraz modne (co niewątpliwie bardzo jest) ale naprawdę to czuję. Wyjście wieczorem na balkon i zatańczenie do kilku utworów daje mi ogromną radość.

Co do innych wykonawców preferuję disco z 70 i pop z 80 oraz hity pierwszej połowy 90. Właśnie w tym klubie gdzie chodziłem była taka muzyka.

Nie to że chce się chwalić bo nie powiem o sobie że umiem tańczyć ale jeśli jakieś kobiety klaskały mi i się uśmiechały to chyba nie jest tak źle Laughing

W/g mnie po prostu trzeba wyrazić siebie, zrobić coś innego.
Tańczenie w kółeczku to nuda jak cholera.

Express Yourself !

No to by było na tyle jak na razie z mojej strony.
Ja naprawdę zakładam temat taniec ? Laughing
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dobrze zrozumiałem to tańczysz głównie na balkonach, tak Question Laughing
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię tańczyć- bo zazwyczaj muzyki tanecznej nie znoszę. Więc w jakiś sposób ciężko mi jest siebie wyrazić na tle czegoś co mnie drażni...

Widzę siebie tańczącego- ale to musiałoby być coś w stylu tanga... coś gorącego, coś namiętnego, coś prawdziwego.
Gibanie się i machanie gałęziami w miarowo bity rytm zazwyczaj plastikowej muzyki jest mi BARDZO obce...
Generalnie estetyka dyskoteki jest dla mnie najokropniejszym okropieństwem i miarowy rytm z keyboarda i te wszystkie klawiszowe motywy tak charakterystyczne dla tego typu muzyki wzbudzają we mnie chęć zniszczenia sprzętu, z którego te dźwięki się wydobywają... Nienawidzę tańczyć- a jeżeli już mnie w tą stronę pociąga to tak jak mówiłem- raczej tango czy coś w tym ognistym (rockowym Wink ) stylu... Dyskoteka to dla mnie... tak wyobrażam sobie piekło. Serio. Nie znam większych męczarni. Najgorsze miejsce, w jakim miałbym spędzić wolny czas, wolną chwilę. Atmosfera, panujący tam klimat, większość (co nie znaczy wszystkie!) osób tam obecnych, muzyka- dyskoteka to dla mnie dokładne przeciwieństwo tego czego w życiu szukam.
Więc jak tu tańczyć? I po co? I dlaczego?

Muzyka taneczna potrafi być czasem fajniejsza, ciekawsza. Ale takich utworów dostanę na dyskotece może jeden na noc. Króluje jedno wielkie gówno... jeżeli już jestem- i słyszę coś co mi się podoba- jest szansa że wyjdę na parkiet. Bądźmy szczerzy- zdarzyło mi się tylko kilka razy w życiu. Ale na przykład wesele mojej siostry przetańczyłem całe- jak kapela zagrała Gary Moore'a, Santanę czy Lady Pank... no to wtedy czemu nie...

Natomiast co do wychodzenia na balkon i tańczenia... siostro- strzykawkę! Laughing Laughing Laughing Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:12 am    Temat postu: Re: Taniec Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:
Wyjście wieczorem na balkon i zatańczenie do kilku utworów daje mi ogromną radość.

Łosiu, gdzie Ty mieszkasz?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:12 am    Temat postu: Re: Taniec Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Dominik89 napisał:
Wyjście wieczorem na balkon i zatańczenie do kilku utworów daje mi ogromną radość.

Łosiu, gdzie Ty mieszkasz?

Tworki? Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:16 am    Temat postu: Re: Taniec Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
caterkiller napisał:
Dominik89 napisał:
Wyjście wieczorem na balkon i zatańczenie do kilku utworów daje mi ogromną radość.

Łosiu, gdzie Ty mieszkasz?

Tworki? Laughing


Welcome in Warsaw Laughing
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Widzę siebie tańczącego- ale to musiałoby być coś w stylu tanga... coś gorącego, coś namiętnego, coś prawdziwego.

Widzę Fenderka tańczącego do proga.

Fendere napisał:
Dyskoteka to dla mnie... tak wyobrażam sobie piekło. Serio.

Ja też. Przynajmniej pierwszy krąg.

Fenderek napisał:
Muzyka taneczna potrafi być czasem fajniejsza, ciekawsza. Ale takich utworów dostanę na dyskotece może jeden na noc. Króluje jedno wielkie gówno...

A tam, wystarczy trafić na imprezę pt. 'lata 60'te' or sth.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyobraziłem sobie Łosia tańczącego na balkonie w jakimś bloku w stylu MJ i padłem Razz
Drażni mnie straszny bum na taniec ogólnie. Jak w dzieciństwie naprawdę ciągnęło mnie do tańców towarzyskich, nie po to, by robić jakąś zawrotn karirę taneczną, ale po prostu - by umieć, tak odkąd nadeszła era tańca z gwiazdami i jego kolejnych klonów rzygam tym i stwierdzam, że te parę podstawowych kroków czaczy i walca angielskiego których się kiedyś nauczyłem wystarczy mi jak nie do końca życia, to przynajmniej do ślubu Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Fenderek napisał:
Muzyka taneczna potrafi być czasem fajniejsza, ciekawsza. Ale takich utworów dostanę na dyskotece może jeden na noc. Króluje jedno wielkie gówno...

A tam, wystarczy trafić na imprezę pt. 'lata 60'te' or sth.


Ja muzyki nowoczesnej w 99 % a EKHEM ! "taneczniej" nie cierpię właśnie dlatego

Dominik89 napisał:

preferuję disco z 70 i pop z 80 oraz hity pierwszej połowy 90. Właśnie w tym klubie gdzie chodziłem była taka muzyka.


caterkiller napisał:
Fenderek napisał:
Widzę siebie tańczącego- ale to musiałoby być coś w stylu tanga... coś gorącego, coś namiętnego, coś prawdziwego.

Widzę Fenderka tańczącego do proga.


Właśnie, to jest coś dziwnego dla mnie. Ja uwielbiam Rock Progresywny : Pink Floyd, King Crimson czy płyta Close to the Edge to są niesamowite rzeczy. Ale jest jedno ale... DO TEGO NIE DA SIĘ NIC ROBIĆ !
Cały mankament jest tego że do tańczenia potrzebna jest muzyka składna i rytmiczna.

A odnośnie tego co jest w telewizji te wszystkie programy to jest jeden wielki BUUUUUUULLLLLLSHIT !
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP


Ostatnio zmieniony przez Dominik89 dnia Nie Sie 02, 2009 1:23 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszych klasach podstawówki miałam dość długi i raczej przykry epizod z tańcem towarzyskim. Generalnie snobowanie się, puszenie, rywalizacja w głupich konkursach w tym otoczeniu w połączeniu z moim kompletnym brakiem talentu (bo z dwojga stron to w poruszaniu się bliżej mi do słonia niż do tancerki) poskutkowało niezbyt miłymi wspomnieniami. Cóż, video ze zlotu nie jest jedynym udokumentowanym przypadkiem mojej kompromitacji, z mojego "tańca" też się można nieźle pośmiać - są nagrania... Najgorsze, że moja rodzina szczerze wierzyła, że się do tego nadaję, a był nawet okres, kiedyśmy wszyscy na zajęcia chodzili. Brrrr. Oczywiście sam taniec to wspaniała rzecz, przepiękny i niezwykle efektowny widok, możliwość autoekspresji i w ogóle - dla mnie niestety nieosiągalna. T

ak to na jakichś imprezach, ale potrzebuję albo mieć na to fazę, albo głupawkę, albo alkohol. Cóż, z tym ostatnim to bez zbytniej przesady, acz zauważyłam, że chętniej wychodzę po takiej gorzkiej na parkiet Razz Nie lubię tańczyć w klubach, bo zaczynam źle się czuć wręcz fizycznie, duszno, głowa boli, jakieś parkietowe pijane rozbitki wczepiają Ci się w ramię, ogólnie z lekka chujowo. Za to imprezy, hmmm, "okolicznościowe", muzyka z lat 80. - czemu nie? Problem w tym, że nie jestem zbyt umuzykalniona, więc taniec raczej nie będzie dla mnie czynnością szczególnie istotną. Trudno.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodziłem kiedyś na jakiś kurs. Póki partnerka mnie prowadziła było ok. Potem była akcja z wymianą partnerek i trafiłem jakąś fujarę, co nie wiedziała co robić. Zdeptałem ją i skończyłem mojąprzygodę z tańcem towarzyskim. ;f

Ale z Łosiem na balkonie to bym zatańczył. Szkoda, że on woli solo. ;(
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:

Ale z Łosiem na balkonie to bym zatańczył. Szkoda, że on woli solo. ;(


Oj Cater nie smutaj, nie smutaj. Na następnym zlocie znajdziemy jakiś wolny balkon :*
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:*

Qnegunda napisał:
Nie lubię tańczyć w klubach, bo zaczynam źle się czuć wręcz fizycznie, duszno, głowa boli, jakieś parkietowe pijane rozbitki wczepiają Ci się w ramię, ogólnie z lekka chujowo.

Qndzia rox. Poszukałbym tematu ze złotymi ustami ale mi się nie chce.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do postu Qndzi to ja nie wiem gdzie ty chodziłaś Razz
Ja czegoś takiego NIGDY nie widziałem. Fakt bywam tylko w DROGICH klubach wejściówka 5 zł xD

Widzę że mój taniec na balkonie niezwykle was zainteresował właśnie wychodzę, może mnie zobaczycie.

No to idę i dobranoc ;*
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim szczytowym osiągnięciem w dziedzinie tańca towarzyskiego było opracowanie a następnie publiczne wykonanie układu do pierwszego tańca na moim ślubie Wink Obiecuję solennie, że był to pierwszy i ostatni raz Twisted Evil

A co do boomu na taniec - też mnie momentami wkurza, wszyscy się na to rzucili jak wygłodniałe wilki na zająca. Choć z drugiej strony jakieś tam podstawowe kroki warto poznać - dużo to nie kosztuje a czasem się przydaje. Inny pozytyw jest taki, że tańcem zainteresowało się sporo młodzieży - wolę żeby gnojki wywijały na parkiecie zamiast szukać guza czy naprzykrzać się innym.
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:
[Pink Floyd, King Crimson czy płyta Close to the Edge to są niesamowite rzeczy. Ale jest jedno ale... DO TEGO NIE DA SIĘ NIC ROBIĆ !

Prasowanie? Gotowanie? Wink
A tylko trochę bardziej serio- air guitar? Air drum? Laughing Laughing Laughing Tylko niekoniecznie na balkonie... Laughing

Ja totalnie rozumiem, że do tańca potrzebny jest rytm, potrzebna jest muzyka z pewną dyscypliną rytmiczną... tylko że to ciągle nie wyklucza tego, żeby to było naprawdę dobre, naprawdę mocne... naprawdę porywające- nie tylko tango o jakim mówiłem... cater się śmieje, ze tańczyć do proga? Masz:
http://www.youtube.com/watch?v=YTSt58Xelz8

I powiedzcie mi, ze to nie jest taneczne. Taneczne jak cholera. Ten rytm to przecież totalnie tradycyjny taniec... Nie da się? Da się! Tylko że na każdym parkiecie nikt tego nie włączy, ot tyle...
PS
Myślimy o tym jako pierwszym tańcu na naszym weselu- SERIO!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
cater się śmieje, ze tańczyć do proga? Masz:
http://www.youtube.com/watch?v=YTSt58Xelz8

I powiedzcie mi, ze to nie jest taneczne. Taneczne jak cholera. Ten rytm to przecież totalnie tradycyjny taniec... Nie da się? Da się! Tylko że na każdym parkiecie nikt tego nie włączy, ot tyle...
PS
Myślimy o tym jako pierwszym tańcu na naszym weselu- SERIO!

No ten kawałek to rzeczywiście bardziej do tańczenia niż słuchania*, tylko co Ty do tego zatańczysz? Walca?

*) Twisted Evil

EDIT:

a już wiem co, nie doczytałem się o weselu ;D
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eo, wiadomo, że ciężko człowiekowi będzie zatańczyć do 11/8, ale czasem nawet i prog idzie na 4/4 Razz
A poważniej - lata '80 to był czas naprawdę genialnej muzyki tanecznej. To było naprawdę jak dla mnie fajne i mnie bawi. Może jestem dziwny (moja osobista dziewczyna zawsze wybucha śmiechem widząc ludzi tańczących w stylu ejtis w jednej ze scen w Terminatorze Razz), ale gdyby tak wyglądały dzisiejsze dyskoteki - byłbym stalym bywalcem.
Poza tym jest pewien taniec, który bardzo lubię i nie trzeba się mieć do niego wielkiego talentu. Podobno wymyślił go Sid Vicious Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:
Co do postu Qndzi to ja nie wiem gdzie ty chodziłaś Razz
Ja czegoś takiego NIGDY nie widziałem. Fakt bywam tylko w DROGICH klubach wejściówka 5 zł xD

No nie powiesz, że w klubach nie jest duszno Wink Ja widziałam takie rzeczy w klubach, gdzie wejściówki kosztowały 15 zł, wódka z colą - 10 zł, za darmo miałeś nudę i ciasny parkiet pełen spoconych nastolatów. Ach, no i "basen" na środku "dziedzińca", na którym wysypano piasek. No fajnie, fajnie. Ale to tak dygresyjnie, by podkreślić, że tam nie chodzę Razz
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubie wszelkie dyskoteki, gdzie lecą wakacyjne hity (GaGa czy inna Rhianna) Można się wyszaleć. Nie znosze co prawda typowej sieczki, od której boli głowa, ale jakiś lajtowy dance, czemu nie?

Marzeniem są dyskoteki z rock'n'rollem czy Michaelem, ale nie znam takich klubów, ani ludzi, którzy by się tam ze mną wybrali Rolling Eyes

Jeden warunek - Na trzeźwo nigdy nie byłem na dyskotece i się nie wybieram Laughing W przeciwieństwie do koncertów, na których nie tykam nawet piwa, gdyż nie darowałbym sobie straty dobrego miejsca na rzecz opróżnienia pęcherza
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc dzieckiem nieco młodszym, chodziłam na taniec nowoczesny, miałam nawet jechać z grupą pokazać to gdzieś w wielkim świecie, ale kiedy się dowiedziałam o tym, jak bardzo publiczny będzie to występ, zrezygnowałam Laughing W tej chwili utrzymuję, że moja gracja i wdzięk w tańcu są wątpliwe, ale - tak jak w przypadku 'śpiewania' - nie powiem, że nie lubię. Dla grzany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:56 am    Temat postu: Re: Taniec Odpowiedz z cytatem

nie cierpię, nie nawidzę, powinni zakazać, jedenz powodów dla których nie cierpię wesel. Fenderek mówisz piekło? 100 % zgoda.
W ankiecie pojechałem Slayerem gdyż opcja "nie lubię" w żadnym stopniu nie oddaje moich uczuć.


Dominik89 napisał:

Welcome in Warsaw Laughing


Lol, w Warszawie nie mają takich balkonów Laughing
(chyba, że na Pradze ale każdy ci powie, że to już nie Wawa Rolling Eyes Arrow Smile )
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cinas91



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 329
Skąd: Leszno

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umiem i nie lubię tańczyć. A jeśli już mam ochotę poruszać się podczas słuchania jakiegoś utworu to ewentualnie mogę potupać nogą, lub wykonać jakieś dzikie ruchy, jednak nie przypomina to zbytnio tańca. Laughing Nie chodzę na dyskoteki, bo muzyka która tam leci to jeden wielki wymiot. Jak ja mam iść na dyskotekę i schlać się przy gównianej muzyce, to wolę to zrobić w domu, przy muzyce którą kocham.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cinas91 napisał:
Jak ja mam iść na dyskotekę i schlać się przy gównianej muzyce, to wolę to zrobić w domu, przy muzyce którą kocham.

Nalać mu. Very Happy
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z grupą znajomych, trochę dla śmiechu, jendocześnie śpiewając - może być, wychodzi mi to dosyć komicznie, ale o nic więcej mi nie chodzi. Wszystkie tańce z gwiazdami, you can dance, the best dancers of america - dziękuję.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cinas91 napisał:
Nie umiem i nie lubię tańczyć. A jeśli już mam ochotę poruszać się podczas słuchania jakiegoś utworu to ewentualnie mogę potupać nogą, lub wykonać jakieś dzikie ruchy, jednak nie przypomina to zbytnio tańca. Laughing


O to podobnie jak ja Laughing . Nie lubię tańczyć i nawet nie mam ochoty się tego uczyć, czasami, raczej rzadko, mam fazę na taniec, ale to można policzyć na palcach jednej ręki, kiedy to było. Bardzo ciężko mnie wyciągnąć na parkiet i zwykle słyszę że jestem nudna lub bez przerwy narzekam Rolling Eyes . Ale nie będę się zmuszać, w takiej sytuacji to żadna przyjemność. Zgadzam się z Fenderkiem, to gówno które się obecnie gra w większości klubów i nazywa muzyką nowoczesną to jakiś koszmar, ja tego w ogóle nie czuję, jak można tańczyć w kółku do regularnego "bucu bucu bucu"? Typowe wesela to też nic ciekawego. Z waszych postów wynika, że mamy tu prawdziwy klub miłośników tańca Laughing .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 3:04 pm    Temat postu: Re: Taniec Odpowiedz z cytatem

Ta, banda stetryczałych fanów wąsatego pedała z minionej epoki, którzy nie potrafią się odnaleźć w nowoczesnym świecie. Rolling Eyes

NAR napisał:
Dominik89 napisał:

Welcome in Warsaw Laughing


Lol, w Warszawie nie mają takich balkonów Laughing
(chyba, że na Pradze ale każdy ci powie, że to już nie Wawa Rolling Eyes Arrow Smile )

Pewnie, że nie, kto by tam chciał się przyznawać do Wawy. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pon Sie 03, 2009 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem lubię zatańczyć. Nie jestem oczywiście wodzirejem parkietów, a i wychodzę tam najczęściej po kilku głębszych. Na dyskoteki nie chodzę, bo nie odczuwam takiej potrzeby, jak już wspomnieliście to żadna frajda bujać się choćby przy Feelu Laughing Na studniówce bawiłem się świetnie i sporo wytańczyłem, bo orkiestra miała naprawdę przyzwoity set. Większości oczywiście się nie podobało, bo oni wolą typowe dyskotekowe klimaty, a utworów nadających się do baunsu było stosunkowo niewiele. Lepiej dla mnie Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię Smile Ale nie potrafię obiektywnie ocenić, czy potrafię Wink
Generalnie zatańczę z każdym i przy każdej muzyce (nawet z Prezesem na weselu przy "Hung Up" Madonny) Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tylko ze wspomaganiem czy bez wspomagania także? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek