FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Poczuj się jak na Logan Place

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Junior



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 7:56 pm    Temat postu: Poczuj się jak na Logan Place Odpowiedz z cytatem

http://www.elondyn.eu/street_view

jak ktos nie byl na Logan Place to przynajmniej moze sie poczuc jakby tam był. ulicy szukajcie powyżej stacji EARLS COURT Smile

PS. takie street view dostępne jest również dla wybranych miast w Polsce
_________________
Pozdrawiam
Junior
i zapraszam na
www.MagicQueen.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kociarz



Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 177

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne, Mews to jest ten biały budynek obok chaty Freddiego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, moja siostra była w marcu br. Widziałam zdjęcia, a później przy pomocy google maps przeszłam się ulicą Logan Place...
W lipcu udało mi się pojechać do siostry i zafundowałyśmy sobie weekend w Londynie. Nocleg w Kensington ze stacji metra Earl's Court. 5 minut z buta od domu Freddie'go. Poszłyśmy tam ciepłym wieczorem pod Jego dom. Cisza, spokój ( co pół minuty samolot lecący gdzieś w powietrzu do Heathrow, ale jakoś mi to nie przeszkadzało ).
Klimat cudowny, niezapomniana chwila, pocałowałam drzwi, dotykałam murów... Bo co można zrobić więcej w podziękowaniu za muzykę i głos, za to wszystko, co dał nam swoim talentem...
Czysta metafizyka.

Tak, Mews to biały budynek obok Jego domu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
stillbatt



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak bardziej serio- do Knebworth z Londynu też trzeba dojechać, jak i potem po koncercie do Londynu. To jest jakieś 50 km od Londynu. Minimum dodatkowe 150 (w złotówkach), bo jest możliwość wzięcia takiego transportu od nich zdaje się.
_________________
certkiller certification training certkiller certification training
a+ certification a+ certification
asvab practice test asvab practice test
itil certification itil certification
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - www Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek