FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Relacje z VIII Zlotu Queen Kiczfanów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łysy, włanczaj prąd i inne żydochuje, czyli BeBe na VIII zlocie fanów Queen (nawet, jeżeli ich nie słucha).

Zaczęło się w piątek? Generalnie, to, że na ognisku nie byłem to wina Katera. No dobra, to ja kupiłem wódkę, ale to oni mnie schlali. Nieważne. Ale też bawiłem się nieźle.
Sobota okazała się początkowo męczarnią. Skacowani przyszliśmy, ledwo żywi. Na przystanku usypialiśmy ale - dotarliśmy! Nawet ktoś na nas wyczekiwał (Le_mmor :* Q_michał który poznał mnie na wejściu) i nawet została moja ksywa wypowiedziana przed ogłoszeniami duszpasterskimi (daga :*). Początkowo dochodziliśmy do siebie, toteż byliśmy czerstwi, jednakże potem się rozkręciliśmy i nawet przyciągnęliśmy uwagę ludności (jak kupiliśmy piwo i jedzenie...) więc tutaj pozdrawiam następujące osoby: Ziutek, mike, Rockfan, Milkę, Łosia, Kota (choć poznaliśmy się chwilę wcześniej) i Qndzię oraz Wertiego. W oczekiwaniu na karaoke i dalszą część zabawy, przesiedzieliśmy w ogródku. Potem karaoke i sytuacja z browarem, kiedy to dostałem opierdziel od trzech osób, że mam swoje piwo (no, 80% miała, potem Qbik wszedł obładowany Okocimiem, ale chyba ja generalnie nie jestem straszny więc można było mi nawrzucać Razz). Dalszą część zabawy spędziłem w towarzystwie Qndzi i mike, oraz przelotnie Le_mmora, za co im bardzo dziękuję, bo czułem się trochę nieswojo :* Jednak duża większość z was już się znała.
Brawa dla q_michała, że wyciągnął mnie na parkiet, to był mój pierwszy taniec w życiu, nie licząc koncertów Razz
Niedziela była chyba jednak najbardziej sympatyczna. Choć moje zdziwienie nie minęło do teraz, że z 70 osób na boisku stawiło się 15, to jednak potem w hydro było bardzo przyjemnie i rodzinnie. No i nawiązałem bliższe kontakty z majkiem, któremu ostatecznie załatwiłem nocleg po traumie w FreeDom, Qndzią i le_mmorem i tęsknie za wami :< :**.

Moje konkluzje:
Przede wszystkim cieszę się, że udało mi się poznać następujące osoby: katera, Qndzię, lemura, kota, mike'a, Ziutka, Rockfana, dagę (jak kogoś pominąłem walić w ryja). Miłe wrażenie na mnie zrobił Q_michał. Nie spodziewałem się generalnie, że taki równy z niego gość będzie Razz Cała reszta też była w porządku, zamieniłem parę słów z osobami, których nie znałem z forum np.
Dziwiła mnie trochę postawa Śląska i tamtej starszej ekipy, która pojawiała się i znikała co chwilę.
Warszawie chylę czoła, że zdołała się zebrać w tak krótkim czasie i jednak dać nam możliwość spotkania się. Buziaków tysiące dla wszystkich (dla Lemura najwięcej ofc.).
Spędziłem naprawdę trzy cudowne dni i za rok chcę to powtórzyć na pewno. Może teraz bardziej się zintegruję, bo tych co miałem poznać już poznałem Razz
Moje zdjęcia potem będą, bo generalnie z naszego after after party (kater, ja, mike, ytron) na którym znów pochlaliśmy prawie bym się spóźnił na pociąg i zapomniałem od katera wziąć aparatu.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.


Ostatnio zmieniony przez BeBe dnia Sro Lip 29, 2009 10:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ps. Daga, to co z tym forum dla mnie i mike'a? Razz
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Btw, czy wiecie, że prócz subkultur takich jak goci, punki, skini czy skejci, istnieją rówież kateroidzi?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Btw, czy wiecie, że prócz subkultur takich jak goci, punki, skini czy skejci, istnieją rówież kateroidzi?

Mam pełne forum takowych. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 2:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, jest dwóch. Łącznie z Katerem.

A w Ekstradycji występował Łysy, i wymieniał korki!
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 2:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Fiduk, Sumar i pan Henio się nie liczą Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani Generał Góra. Tam był Łysy Łysy (narrator-Fronczewski tak go nazywał). Zapaliło się światło, przyszedł i powiedział wymieniłem korki.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike masz słodziak podpis - rysunek.

Bebe a gdzie ja w osobach poznanych Twisted Evil

Jakie forum Shocked coś bredzicie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Krzysztof Z.



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 50
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zlot podobał, choć dało się w tym wszystkim wyczuć nutę "chaotyczności". Ale jako były członek samorządu studenckiego i organizator różnych studenckich imprez wiem że taki element zawsze jest, w mniejszym lubi większym stopniu. Wszystkiego się przewidzieć nie da, zwłaszcza kiedy jest tyle osób...
le_mmor napisał:
Jeszcze co do grupek. Byli tacy, pierwszy raz na Zlocie, którzy postanowili zostać w bardzo małym gronie, nie integrować się, nie wychodzić z opłotków, nie ryzykować konfrontacji z resztą. W ten sposób stracili naprawdę dużą szansę, by przekonać się, iż świat fanów Queen nie kończy się na forumowych postach. Z drugiej strony, niektórzy zlotowi "wyjadacze" mają czasem tendencję do zadawalania się tylko swoim gronem i nie dostrzegania, że na zlocie są też inni, których trzeba nieco ośmielić, wyjść do nich, zagadać.

Ja byłem pierwszy raz na zlocie i z kim się tylko dało starałem się pogadać. Zwłaszcza pod parasolami w ogródku gdzie było w miarę cicho i można było powymieniać parę uwag. Niestety zgadzam się z ostatnim zdaniem le_mmora - część "bywalców" chyba postawiła sobie za punkt honoru nie integrowanie się z nowymi przybyszami (nie wiem - bo pierwszy raz to gorsi?). Inna sprawa że taka nie-integracyjna postawa jest jak dla mnie sprzeczna z samą ideą zlotu (jakiegokolwiek), no ale może się nie znam. Smile Na szczęście były chlubne wyjątki.
gosiakn napisał:
moj pierwszy zlot - wspomnienia bardzo fajne, mimo ze mikrofon dzialac nie chcial i zagrac sie nie dalo...

Mikrofon działał cały czas - pociągnął dzielnie całe karaoke - aż do momentu rozpoczęcia koncertu drugiego zespołu, kiedy nie wiem co się właściwie stało - niby wszystko podłączone, ustawione a nie działa. Stawiam na problem z mikserem który w ogóle chwilami robił co chciał, ale i tak dobrze że był. Smile Dodam że po powrocie do domu sprawdziłem mikrofon - działa. Tak w ogóle to stałem się cichym dostawcą sprzętu na ten zlot Wink - mikrofon wziąłem po to żeby był dodatkowy, a okazało się że był jedyny. Statyw jeden był mój, no i tuner do gitary który pożyczyli po kolei wszyscy grający w zespołach - co nie zmienia faktu że ŻADEN gitarzysta/basista tego wieczoru i tak nie stroił... Very Happy Tak czy owak cieszę się że pomogłem w organizacji... Smile
Ogólnie bawiłem się fajnie, grunt że było wesoło, jak dla mnie mogło być dłuższe karaoke, albo część koncertowa lepiej zorganizowana - w końcu z "convention bandu" nici wyszły...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:

Bebe a gdzie ja w osobach poznanych Twisted Evil


Jesteś tam, chyba ;d

Cytat:

Jakie forum Shocked coś bredzicie.


Pijana byłaś tą herbatą to teraz nie pamiętasz? ;d
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jakie forum Shocked coś bredzicie.


Mnie wystarczy moderatura.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Cytat:

Jakie forum Shocked coś bredzicie.


Mnie wystarczy moderatura.

Ok. Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:


Cytat:

Jakie forum Shocked coś bredzicie.


Pijana byłaś tą herbatą to teraz nie pamiętasz? ;d

Kolejna osoba mi wmawia, że ze mną coś jest po herbacie. Pierwsze były Aga i Basia. Może ja zacznę Whisky pić Laughing
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem to samo co wcześniej, ale w dobrym temacie:

Dobra, wypada coś króciutko chociaż napisać, niekoniecznie o Włanczaniu Prądu, skandowaniu "Polonia" w tramwaju, Annie Jantar, czy też Halskim

Mój pierwszy Zlot, myślę, że nie ostatni. Jak już paru osobom mówiłem/pisałem -> była to zupełnie inna impreza niż te, które opisywaliście po pozostałych Zlotach. Ale nie było tak tragicznie, a momentami było nawet bardzo dobrze. Ognisko i karaoke trzymały poziom (tutaj chciałbym podziękować Gay Bandowi - bylismy cudni =*), Queen Party też niczego sobie. Obsługa Free Dom (swoja drogą co to za Free Dom, gdzie trzeba płacić za nocleg? Razz)...dawno nie spotkałem się z tak specyficznymi ludźmi. Nie bardzo też zrozumiałem motyw eksmisji niedzielnym porankiem z możliwością odbioru bagażu o 18. Ale co ja tam wiem, w końcu byłem zbyt zmęczony dniem poprzednim i zbyt podekscytowany perspektywą rozegrania bardzo wymagającego meczu, by odpowiednio łączyć fakty. Mecz okazał się rzeczywiście męczący i niezwykle wyrównany. Dziękuję zarówno moim kolegom z drużyny, jak i przeciwnikom - byliście świetni. Niedzielne afterparty w okrojonym składzie okazało się bardzo sympatyczne, a noc u Katerów (dla których kissek =* - nie wiem co bez Was bym zrobił, na pewno byłbym bardziej trzeźwy) niezapomniana (chociaż w sumie? Razz). Cóż jeszcze? Ogółem na plus, szczególnie jak na spontaniczność Zlotu.

Podziękowania indywidualne:
Ziutkowi i RockFanowi - za przewodnictwo, dotrzymywanie towarzystwa, wspólne robienie z siebie idiotów na karaoke i ogólnie powiem Wam, że nie są to aż takie buce Wink
Le_mmorowi - za bycie moim przewodnikiem po jadłodajniach, moim taksówkarzem i kompanem do rozmów o South Parku, Family Guyu oraz dyskografii The Nazis. Poza tym jest brzydszy ode mnie, a to też pozytyw.
Qnegundzie - za to, że ma zawsze 13 lat (choć nic nie może ciągle wiecznie trwać) i że na żywo okazała się równie nieznośna co na gg.
BeBeuszowi - że dał się poznać i że udało się obu stronom przeżyć to spotkanie oraz za nauczenie mnie w 3 sekundy holdema. Ale powinien dostać baty za to, że w poniedziałek jechał z Centralnego.
Katerowi - za wikt i opierunek oraz zakrzewienie chęci obejrzenia przygód Halskiego (jutro zaczynam Ekstradycję 2 Razz)
QMichałowi - za zagajanie, odstawienie pod Czerską i dostarczenie rozrywki na QParty.
Organizatorom za organizację.
Bijącemu Sercu Forum za bicie.
Fantastycznej Czwórce za wszystko =*.
PiotrQowi za to, że nie przyjechał.

Jak o kimś zapomniałem, to pisać z pogróżkami i pretensjami.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike rozdwajasz się Wink

Dobra ja z innej beczki Laughing Jak oceniacie Hot Wino? Razz Trzeba poznać opinię konsumentów Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pią Lip 31, 2009 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem zaszczyt zasmakować zaledwie kilku łyczków, lecz powiem że to dobra rzecz Wink Alkoholu nie czuć prawie wcale, złudne to jednak- przekonałbym się zapewne po obaleniu całej butelki Laughing
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja relacja z VIII zlotu w Wawie

Był to mój pierwszy parzysty zlot.Do tej pory byłem na III , V i VII.
Generalnie VIII zlot w moim odczuciu zachował klimat poprzednich.
Dotarłem na Czerską tak po godzinie 14 w sobotę , w piątek z powodu pracy nie mogłem być.Miło było po roku zobaczyć znajome twarze
jak i oczywiście nieznajome czyli tych , którzy po raz pierwszy przybyli
na convent fanowski.Tak szczerze to nie zawsze oprócz tak do 20 osób rozróżniam tych , którzy są nowi a którzy juz bywali, tym bardziej , że część z osób była np. na koncertach z Queen + Paul Rodgers a teraz pojawiła się po raz pierwszy na zlocie stąd długo muszę kojarzyć czy pamiętam ze zlotu czy z trasy koncertowej a to juz powoduje trochę ból mojego mózgu:)
Po wejściu do Freedom Pubu przywitałem się z kim się da i oczywiście udzieliłem błogosławieństwa Wszystkim , dlaczego to chyba wiecie.
Złożyłem życzenia Dagmarze bo miała urodziny a ona mi bo miałem imieniny:).
Odebrałem koszulkę i zlotowe gadżety czyli smycz itd.
Te koszulki cóż całkiem całkiem tylko chyba trochę w nich wyglądaliśmy przez ten czerwony kolor jak młodzież spod znaku Che- guevary i Fidela Castro a przecież obok był bastion prawicy czyli Agora Michnika więc bałem się konfrontacji:)
Następnie o ile pamiętam była konferencja q_Michała i prezentacja jego książki "Przewodnik fana Queen po Londynie".Tutaj zadałem Michałowi po konferencji trzy pytania z czego dwa totalnie spaliłem:)Sorry Michał po prostu jakoś nie byłem w formie i nie do końca udało mi się wyrazić normalnie to o co naprawdę chciałem zapytać.
Potem wybory , głosowanie itd.W sumie nie do końca orientuje się we władzach i kto jest kim więc trudno mi sie na ten temat rozpisywać.
Na pewno należy docenić wkład działaczy w rozwój ruchu queenowskiego w Polsce - organizacje zlotów , wyjazdów na koncerty itd.
Kolejna część to karaoke , czyli chyba jedna z najfajniejszych części zlotu
gdzie po prostu udowadniamy Mercuremu , że nie tylko on potrafił dobrze spiewać :)Jesli chodzi o moje typy z karaoke to myśle , że bezapelacyjnie
pierwsze miejsce należy się wykonwacy "It is a hard life" czyli mi.
Dobra żart:)Tak na serio - chciałbym tu wyróznić q_Michała , który wykonał" Bohemian Rapshody" i Maćka czyli "Crazy littel thing called love"
w jego wykonaniu.Jednak najlepiej moim zdaniem wypadł w tym roku pan
który zaśpiewał "A kind of magic".NA PRAWDE ŚWIETNE WYKONANIE!!!
Niestety nie wiem kto to jest i jak się zwie.
Tak generalnie to było sporo schizowania na tym karaoke jak chyba jeszcze nigdy:)
Kolejna odsłona to koncerty.
Jeśli chodzi o Kota to miło było posłuchać ale myślę , że przesadzono zdecydowania z improwizacją , może lepiej przygotować jakiś konkretny repertuar nastepnym razem.
Zespół Crystala wypadł dużo lepiej przynajmniej te momenty gdy ich słyszałem , bo musiałem chwilami wychodzic na zewnatrz żeby pogadać z paroma osobami.
A teraz pora na moja ulubioną część zlotu czyli Queen party.
Trochę wolno się rozkręcało ale Daga weszła do akcji i poodsuwała krzesła
i wtedy jakoś party ruszyło.Nagłośnienie było koszmarne ale na szczęscie Maciek dość dobrze dobierał piosenki chodz nie wyszedł poza Greatest Hits jak to zazwyczaj ma miejsce.Na parkiecie pełno Gwiazd przez na prawdę duże G i Madonna i Elvis i 2pac i Bono i inni szkoda tylko , że nikogo z Queen:)Gratuluje ludzie pomysłowości z tymi przebraniami.
Zatańczyłem jednego wolnego z nowoprzybyła fanką tylko...nie wiem jak miałaś na imię , ile lat może koło 16:) i skąd byłaś? ale dzieki za taniec:)
Poza tym tańczyłem solo.
Na VIII zlocie było troche groźnie na parkiecie za sprawą kilku szaleńców płci męskiej na parkiecie , którzy wariowali i tarzali sie na ziemi aby nagle powstać stworzyć krąg i wciagnąć do środka niewinna ofiarę najczęsciej tez faceta a potem............i tu myśle , że nie ma sensu o wszystkim pisać bo po co powracać pamięcią do traumatycznych przeżyć.
Określe ten rodzaj tańca , zabawy czy jak to nazwać jako - Hard Queen Trans Porno Dance.Jeśli ktoś ma jakis inny pomył na nazwanie tej formy spędzania czasu to proszę napisać.Twórcy tego nowego trendu na parkiecie to głównie Zbyszek , q_Michał ,Queen oraz 2pac :)Ja miałem okazje zatańczyć ze Zbychem i 2packiem.Boje się do dziś.
Na koniec trochę mało było queenowej muzyki ale jakoś nikt już nie miał siły przeciwko temu protestować.Poszedłem na górę spać a rano musiałem juz uciekać także nawet nie mogłem się normalnie pożegnać ani zajrzeć na mecz.
Gratuluje organizatorom sprowadzenia "TVN Warszawa".To pierwszy tego typu liczący się przedstawiciel mediów na naszych spotkaniach, więc to spory SUKCES!!!!
Dziękuje Wszystkim za Wspomnienia z VIII zlotu.Super jest po roku samotnego słuchania Queen posłuchać go w gronie Przyjaciół.
Parafrazując tekst z piosenki "One year of love" - "Nawet jeden dzień słuchania Queen z Wami jest lepszy niż całe życie słuchania Queen w samotności bez Was"Smile Czekam z utęsknieniem na kolejne spotkanie.
Jak mi się coś jeszcze uroi to na pewno to dopisze tutaj na forum:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co. Tydzień odchorowałam, to już mogę pisać Razz Generalnie duże brawa za to, że się tak Wawa zorganizowała i przygotowała w sumie zbliżony do tradycyjnego programu, sporo osób się pojawiło, świetne było ognisko, fajne Queen Party, niezwykle wyczerpujący i widowiskowy mecz piłki nożnej... no i tyle. Ze swojej strony uważam zlot za udany, głównie dzięki osobom, które mogłam poznać (BejBe, cater, mike plus parę nieforumowych, zdaje się, postaci) i tym, które znałam wcześniej (Łukasz, Dangalf, Tyna, Crystal, q_michał, Karolina, Prezes, Kot, Ika etc.). Był Łysy i jego prąd, oddałam w specyficzny sposób hołd Annie Jantar i wraz z caterem komentowaliśmy jego koszulkowe kebaby. Natomiast atmosfery faktycznie zabrakło, tak samo ogólnej integracji, każdy miał "swoich", z którymi się trzymał - może z wyjątkiem q_michała i Dagi, którzy chyba każdego starali się powitać. Wiadomo, zlot nie może odbywać się w dużym mieście - tym bardziej takim, w którym mieszka połowa uczestników naszej ymprezy. No i przydałoby się czasem więcej dyscypliny... następnym razem nie spóźnimy się z Lemurem na ognisko. Razz

Dziękuję:
- BejBeowi za wygląd à la Manzarek i wielogodzinne paplanie
- mike'owi za bycie moim uroczym tatusiem i za podtrzymywanie na ognisku
- caterowi za seksowny "rhabarrrba'"
- ytronowi za również seksowny "rhabharrbar"
- q_michałowi za trudną próbę trzeźwości
- Dadze za wszystko
- wyżej (nie, jeszcze wyżej) wymienionym za wspaniałe towarzystwo

no i...
wyrakowi za darmowe lokum i posiłki Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś by się szarpnął na napisanie relacje ze zlotu do magazynu PFQ? Mile widziani nowicjusze to zawsze nowe spojrzenie Very Happy
Jakby co znajdę jakiś realny gift na zachętę dla autora/ów Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rory Eleanor



Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 655

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie nowicjusz, ale relacji ze zlotu jeszcze nie pisałam : P Ps. zapowiadam wielki powrót do pisania : P Ps. 2 R już sam chodzi!
_________________
KYA
Queen Projekt

http://www.rogertaylor.info TAYLOR
http://www.timothydalton.info/ DALTON
http://www.sirrogermoore.net MOORE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za bardzo nie bede rozpisywac sie na temat zlotu bo bylem tylko na jeden wieczor.

Na samym poczatku chcialbym podziekowac Fan Klubowi, ze podjal sie organizacji zlotu. Bez PFQ na pewno bysmy sie w ogole nie widzieli.

Strasznie brakowalo mi integracji. Niestety proba organizacji zlotu w duzym miescie niewypalila. Szczerze mowiac to nikogo z 'nowych' nie mialem przyjemnosci poznac blizej. Nawet nie bylo za bardzo okazji by pogadac ze znajomymi juz mi warszawiakami (poza Ika, Kinga, q_michalem).

Fajnie bawilem sie na karaoke i na QueenParty czy super dopingowalo sie druzyny w konkursie picia piwa. Z atrakcji tylko tyle doswiadczylem.

Strasznie wqrwil mnie fakt, ze 'wlasciciele' wprowadzili terror. Nie nawidze jak ktos przegina pale. Terror jeszcze moglbym jakos przezyc, ale pieprzony brak pradu to juz sajgon.

Niestety nie moglem sobie rowniez zagrac w pilke czy dolaczyc do wywiadu dla TVN Wawa, bo zarzad obiektu noclegowego wymyslil, ze o 11 mamy opuscic pokoje. Chodzenie spoconym po meczu i pozniej podroz pociagiem nie wchodzila w gre.

Musze powiedziec, ze byl to dla mnie najgorszy zlot. Ostro wyprzedzil 'Kacze bagno', ktore mi tez nie przypadlo do gustu.

Dziekuje ekipie slaskiej, slupskowi, leniowi, pikersowi, Zbychowi i q_michalowi, ze byli. Bez was ten zlot bylby niczym.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:

Dziekuje ekipie slaskiej, slupskowi, leniowi, pikersowi, Zbychowi i q_michalowi, ze byli. Bez was ten zlot bylby niczym.


" Ludzie pijący alkohol sa dla mnie niczym.
Niczym bracia Smile "
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna


Ostatnio zmieniony przez q_michal dnia Wto Sie 25, 2009 8:35 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rory Eleanor



Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 655

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:

" Ludzie pijący alkochol sa dla mnie niczym.
Niczym bracia Smile "


A co to jest alkoCHol?
_________________
KYA
Queen Projekt

http://www.rogertaylor.info TAYLOR
http://www.timothydalton.info/ DALTON
http://www.sirrogermoore.net MOORE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego to byl cytat Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rory Eleanor



Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 655

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie całkiem fajny, ale ja się do tej grupy nie zaliczam, bo ze mną nie piłeś ; P
_________________
KYA
Queen Projekt

http://www.rogertaylor.info TAYLOR
http://www.timothydalton.info/ DALTON
http://www.sirrogermoore.net MOORE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za to inne ciekawe rzeczy robilem:)
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rory Eleanor



Dołączył: 15 Maj 2005
Posty: 655

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ pamiętam... Wink za jedną nawet bana dostałeś ;-P
_________________
KYA
Queen Projekt

http://www.rogertaylor.info TAYLOR
http://www.timothydalton.info/ DALTON
http://www.sirrogermoore.net MOORE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może skończycie te pogaduszki Wink na GG, privie możecie kontynuować Razz
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Daga do czego doprowadzily Twoje intrygi Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek