FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
You Know What's Bullshit ?!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 8:30 am    Temat postu: You Know What's Bullshit ?! Odpowiedz z cytatem

Zainspirowany moim ulubionym reżyserem z Youtube AVGN i jego cyklem : You Know What's Bullshit !
YKWBS postanowiłem przenieść ten temat na Forum.Queen
Chciałbym żebyście podawali rzeczy, najlepiej małe i niby nie znaczące a jednak takie które strasznie was wkur... wkurzają.
Bizon podał kiedyś taki przykład na podstawie małego komara i zaczęła się jedna z bardziej pamiętnych dyskusji tego forum Laughing

Na pierwszy ogień: Reggae

Wiki: Reggae (wym. rege) – styl we współczesnej muzyce rozrywkowej wywodzący się z Jamajki. Niezwykły rozwój przeżył pod koniec lat 50...

No to tyle. Większość (jak nie wszyscy) kojarzą ten gatunek. Bob Marley, Jamajka, Marihuana itp.
Wszystko by było ok jak dla mnie gdyby nie jedna sprawa.
Klimat tego powinien zostać tam gdzie to się narodziło czyli na Jamajce.
Bardzo często bywając w centrum widzę ludzi z dredami, kolorowymi czapkami itd.
To że ktoś słucha takiej muzyki, proszę bardzo ja nie wnikam. Ale dlaczego wszyscy z nich na siłę robią dredy i tak próbują się upodobnić do Czarnoskórych wykonawców tej muzyki ?
Nie wiem jak reszcie, ale mi już na widok dredów jest niedobrze, a szczególnie u dziewczyn. Pasują one Czarnoskórym i Latynosom ale nie Białym na litość...

A to dopiero początek... Ludzie są tak wkręceni w to że przejmują nawet ideologię tego "ruchu" czyli rastafarianizm. Ja tam się nie znam na tym ale sami "zainteresowani" mówią mi o wyzwoleniu i powrocie do Afryki, połączeniu się ludzi w jedność, upadku Babilonu.
Jaki powrót do Afryki o co chodzi ? Ten ruch religijny był początkowo tylko przeznaczony dla Czarnoskórych i nagle jakiś koleś biały sobie "uświadamia" : Pokonamy Babilon, wyzwolimy i wrócimy do Afryki.
Proszę was co oni mają z tym wspólnego. To jakbym teraz poczuł się Tybetańskim mnichem i powiedział że tu jest moje miejsce.

Najwięcej w tym siedzi młodych ludzi, wiem że to po prostu jest przykrywka do palenia marychy z innymi i na bardzo... bardzo luźny sposób życia.

That's Bullshit !
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R n R tez był dla czarnych, Jazz i Blues tez...

Nie masz wiekszych problemów w życiu ? Co cie to obchodzi, ze ktos chce sobie nosić dredy i chce byc pozytywnym , wyzwolonym czlowiekiem ?

Idąc tym tropem to nie powinni ci tez pasowac metalowcy, hhopowcy itp. bo kazdy wyglada inaczej. A przeciez wszyscy powinni byc klonami i sie nie wyrozniac...

A nosisz krzyzyk i chodzisz do Koscioła ?

Wiec przeszkadzasz mi, powinnienes mieszkac w Watykanie albo w Jerozolimie...

Ciekawe czy zrozumiales przekaz...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:

A nosisz krzyzyk i chodzisz do Koscioła ?



Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
R n R tez był dla czarnych, Jazz i Blues tez...

Nie masz wiekszych problemów w życiu ? Co cie to obchodzi, ze ktos chce sobie nosić dredy i chce byc pozytywnym , wyzwolonym czlowiekiem ?

Idąc tym tropem to nie powinni ci tez pasowac metalowcy, hhopowcy itp. bo kazdy wyglada inaczej. A przeciez wszyscy powinni byc klonami i sie nie wyrozniac...

A nosisz krzyzyk i chodzisz do Koscioła ?

Wiec przeszkadzasz mi, powinnienes mieszkac w Watykanie albo w Jerozolimie...

Ciekawe czy zrozumiales przekaz...


O co Cię to obchodzi, że go to wkurza? Nie masz innych problemów w życiu? Razz
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
shamar napisał:
R n R tez był dla czarnych, Jazz i Blues tez...

Nie masz wiekszych problemów w życiu ? Co cie to obchodzi, ze ktos chce sobie nosić dredy i chce byc pozytywnym , wyzwolonym czlowiekiem ?

Idąc tym tropem to nie powinni ci tez pasowac metalowcy, hhopowcy itp. bo kazdy wyglada inaczej. A przeciez wszyscy powinni byc klonami i sie nie wyrozniac...

A nosisz krzyzyk i chodzisz do Koscioła ?

Wiec przeszkadzasz mi, powinnienes mieszkac w Watykanie albo w Jerozolimie...

Ciekawe czy zrozumiales przekaz...


O co Cię to obchodzi, że go to wkurza? Nie masz innych problemów w życiu? Razz


A co Cię to obchodzi, że jego obchodzi, że go to wkurza? Nie masz innych problemów w życiu? Twisted Evil
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja, po prostu nie mogę się powstrzymać... Twisted Evil
You know what's bullshit? Nirvana

Nirvana – amerykański zespół rockowy, założony przez wokalistę i gitarzystę Kurta Cobaina i basistę Krista Novoselica w Aberdeen (USA) w 1987. Zespół w ciągu siedmiu lat swojej kariery zatrudniał kilku perkusistów (ostatnim był Dave Grohl, który dołączył do grupy w 1990).

Ok, nie mówię, że ich muzyka jest jakaś straszna, bo choć do mnie nie trafia, to nawet parę kawałków czasem posłucham, a Smells Like Teen Spirit naprawdę lubię... Ale noż ja Cię, te wszystkie kilkunastoletnie panienki, które wzdychają do niego jak do bożka to już jest tragedia... Gdy widzę kolejny ranking najlepszych gitarzystó, gdzie Kurt ląduje na nastym miejscu, czy na jakichś forach oglądam osobiste rankingi, gdzie ludzie nierzadko umieszczają go w bardzo ścisłej czołówce... No ja pierdzielę, gdzie ten świat zmierza? Gość śpiewać umiał słabo, a już jego gra na gitarze to cztery akordy na krzyż i aby do przodu.
I żeby nie było, ja nic nie mam do czterech akordów na krzyż, punk jest fajny. Tylko, że z punkowców nie robi się bogów muzyki i nikt nie próbuje mi na siłę udowadniać, że np. Sid Vicious był wirtuozem. Uosabianie całego grunge'u osobą Cobaina to kolejna krzywda. Pamiętny top Pearl Jamu Wink

No, wyżyłem się trochę Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem wyraźnie
Dominik89 napisał:

Chciałbym żebyście podawali rzeczy, najlepiej małe i niby nie znaczące a jednak takie które strasznie was wkur... wkurzają.

Ziutek98 napisał:
No to ja, po prostu nie mogę się powstrzymać... Twisted Evil
You know what's bullshit? Nirvana


Oto przykład człowieka który załapał temat Razz
Ukradłeś mi pomysł bo ja miałem o nich też napisać Razz

shamar napisał:
A nosisz krzyzyk i chodzisz do Koscioła ?


W moim wypadku Fail xD
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Lip 19, 2009 10:20 pm    Temat postu: Re: You Know What's Bullshit ?! Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:

To że ktoś słucha takiej muzyki, proszę bardzo ja nie wnikam. Ale dlaczego wszyscy z nich na siłę robią dredy i tak próbują się upodobnić do Czarnoskórych wykonawców tej muzyki ?


A dlaczego jak ktoś słucha metalu, to często chodzi w glanach i czarnym ubraniu? Albo jak słucha gotyku - maluje paznokcie? Albo Depeszy - stawia sobie trwałą z wyraźną krawędzią? Etc, etc, etc?
To normalny przykład zaangażowania i potrzeby poczucia przynależności, taki sam w reggae, co w innych subkulturach łączących się z określoną muzyką.

Dominik89 napisał:
Nie wiem jak reszcie, ale mi już na widok dredów jest niedobrze, a szczególnie u dziewczyn. Pasują one Czarnoskórym i Latynosom ale nie Białym na litość...


Znaczy tak, osobiście mi też dredy się strasznie nie podobają, ale dlaczego niby pasują one czarnym i Latynosom, a białym już nie, na Boga?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam co mnie niesamowicie wkurza.

DENTYŚCI – osoby uprawnione do praktycznego stosowania wiedzy z zakresu stomatologii inaczej psychol, który ma uprawnienia do celowego zadawania bólu.

Siedzisz sobie normalnie w fotelu niby nigdy nic i nagle czujesz, że coś ci się wpier***ala w środek zęba. Ta paniusia pochyla się do ciebie z szerokim uśmiechem i pyta "słoneczko bolało cię coś", a ty sobie siedzisz gapisz się w sufit z całych sił starając się powstrzymać łzy, które wypływają ci z oczu i myślisz sobie "no kurwa wpieprzyłaś mi się w dziąsło na żywca kawałkiem metalu więc jak mnie może to kurwa nie boleć?"

no to tyle. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Powiem Wam co mnie niesamowicie wkurza.

DENTYŚCI – osoby uprawnione do praktycznego stosowania wiedzy z zakresu stomatologii inaczej psychol, który ma uprawnienia do celowego zadawania bólu.

Siedzisz sobie normalnie w fotelu niby nigdy nic i nagle czujesz, że coś ci się wpier***ala w środek zęba. Ta paniusia pochyla się do ciebie z szerokim uśmiechem i pyta "słoneczko bolało cię coś", a ty sobie siedzisz gapisz się w sufit z całych sił starając się powstrzymać łzy, które wypływają ci z oczu i myślisz sobie "no kurwa wpieprzyłaś mi się w dziąsło na żywca kawałkiem metalu więc jak mnie może to kurwa nie boleć?"

no to tyle. Wink


Delikatnyś chopok. Wink U mnie dentystki full-profesjonal, czyli niemal bez bólu. Chociaż raz tak miałem, że omal fotela nie wyrwałem jak się pazurami wbiłem... ale to raz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<będzie się chwalił>człowieku, ja jestem teraz w trakcie leczenia kanałowego (bez znieczulenia) więc się mi nie dziw Cool Arrow Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
<będzie się chwalił>człowieku, ja jestem teraz w trakcie leczenia kanałowego (bez znieczulenia) więc się mi nie dziw Cool Arrow Wink


Zapomniałeś dopisać : Jestem Hardcorem.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widziałeś ten filmik na YT? xD
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
widziałeś ten filmik na YT? xD


To ktoś tego nie widział ? Laughing

Dla pewności żeby wszyscy się zaznajomili
Jestem Hardcorem
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:
NAR napisał:
widziałeś ten filmik na YT? xD


To ktoś tego nie widział ? Laughing

Dla pewności żeby wszyscy się zaznajomili
Jestem Hardcorem


Ja nie widziałem... widze że wsród dziecięcego slangu jakies nowe okreslenie na dana osobe... hardcore

a co jest przeciwienstwem ? softcore ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie wkurza że wszystko jest sprzedawane w dużych porcjach. Jak idę coś zjeść na przykład i kupuję pierogi to przynoszą mi porcję jak dla całej drużyny piłkarskiej i oczywiście nie ma możliwości kupienia połowy. W ten sposób płacę za całość, ale połowa idzie do śmieci bo nie mogę tego już w siebie wcisnąć. Wkurza mnie to, bo nie lubię marnować swoich pieniędzy. W większości miejsc tak jest Evil or Very Mad .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka793 napisał:
oczywiście nie ma możliwości kupienia połowy. W ten sposób płacę za całość, ale połowa idzie do śmieci bo nie mogę tego już w siebie wcisnąć. Wkurza mnie to, bo nie lubię marnować swoich pieniędzy.


wytluscilem kluczowe slowa...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to an mieście jeszcze nigdy nie kupiłem za dużej porcji Laughing
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Anka793 napisał:
oczywiście nie ma możliwości kupienia połowy. W ten sposób płacę za całość, ale połowa idzie do śmieci bo nie mogę tego już w siebie wcisnąć. Wkurza mnie to, bo nie lubię marnować swoich pieniędzy.


wytluscilem kluczowe slowa...


Teraz to ja już naprawdę nie wiem w czym problem Confused Question Przecież w tym poście chyba nic nie napisałam o We Believe, SINT czy wygiętym Freddiem Rolling Eyes?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak jesteś spalona Razz.

Ale płacąc za całość nie marnujesz pieniędzy, a co najwyżej jedzenie...Brian byłby oburzony, posłuchaj We Believe i wyciągnij wnioski Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy napawde zawsze trzeba opisywac wszystko zdaniami zlozonymi, zeby wszyscy zrozumieli o co chodzi w poscie? Rolling Eyes <sciana>

uwaga, tlumaczenie mojego poprzedniego posta...:

oburzasz sie na daną sprawe i opisujesz problem. ja wyciagnalem z twojego posta 2-3 zdania i wytluscilem kluczowe slowa - pieniadze i placic - ktore , wedlug mnie, sa kluczem do zrozumienia tego, dlaczego wlasnie taka sytuacja, jak ją opisujesz, ma miejsce...

dalej nic?...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalej nic...

Przecież mi właśnie o to chodzi, że jak połowę wyrzucam to marnuję pieniądze, bo mogłabym kupić pół porcji a za resztę coś innego, ale takiej możliwości w wielu miejscach nie ma i dlatego to mnie wkurza, bo muszę kupić całą, nawet jak nie chcę Razz . Chyba się jasno wyrażam.

Widzę że chyba nie dojdziemy do porozumienia, dlatego proponuję zakończyć tą niezwykle interesującą dyskusję...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon próbuje Ci powiedzieć, że nia ma takiej możliwości właśnie dlatego, że chodzi o pieniądze Razz Zarabiają na tym, no Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to kupujcie jedną na 2 osoby na współe Laughing ... alternatywnie mozesz sobie spakowac pół i dokonczyc w domu... Laughing

Jednakze w domu trzeba bedzie podgrzać więc tu dochodzą kolejne koszta Laughing , ktore musisz poniesc by zjesc reszte Laughing ... nie dopłacając - nie grzejesz - nie jesz - tracisz połowę Laughing ...

no chyba , ze zjesz zimne Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle to może nie oni dają Ci za dużo, a Ty za mało jesz? Wink Ja nigdy nie miałem podobnych problemów, znaczy nie powiem, nie raz się trochę zostawia, ale nie połowę, nawet nie ćwiartkę Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie denerwują telemarketerzy którzy dzwonią i z prędkością karabinu maszynowego wypluwają z siebie całą wykutą na blachę tudzież przeczytaną z kartki litanię zachwalającą ich jakże cudowny i niezwykły Produkt, a potem są z reguły strasznie zdziwieni i nie potrafią zrozumieć, że Ktoś (w tym przypadku ja) może tego ich Produktu nie zechcieć. Najgorzej wspominam chyba taką jedną panią z Panoramy Firm, która, usłyszawszy, że nie mam wielkiej ochoty za 500 PLN netto rocznie reklamować swojej działalności w internecie (znam inne, równie skuteczne lecz tańsze sposoby), dała upust swojemu wzburzeniu i rozczarowaniu sugerując, że skoro nie zamierzam skorzystać z tak niebiańskiej propozycji, to oznacza, że nie mam pojęcia o prowadzeniu biznesu i niechybnie sczeznę z głodu pod jakimś płotem. Shocked

ps Skończyło się na tym, że poprosiłem tę panią o imię i nazwisko po czym złożyłem oficjalną skargę. Dostałem przeprosiny mejlem. Mr. Green To dopiero bullshit Exclamation
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denerwuja mnie ludzie, ktorzy mowia o rzeczach o ktorych nie maja bladego pojecia, ale mowia o nich tak jakby byli ekspertami... Rozmawiam z kims w pubie o muzyce, bo zauwazyl moja koszulke Dream theater. Mowi mi, ze on jest fanem Queen. Wiadomo, momentalnie z mojej strony zaciekawienie- mowie, ze wlasnie DT nagralo cover Flick of the Wrist... i widze, ze osoba nie ma pojecia o czym mowie, ze nie wie co to ten Flikofdyryst... Bo nie jest fanem, ma Greatestr Hits i czasem sobie lubi posluchac...
Rozmawiam z kims innym, kto zaczyna mi mowic, ze uwielbia gory i chodzic po gorach- zaciekawiam sie tematem, zaczynam go ciagnac... poczym okazuje sie, ze dwa razy byl w Zakopanem i gory widzial z Krupowek...
Rozmawiam z kolesiem o pilce noznej. Mowi, ze uwielbia Barcelone. Po czym zaczyna mi wmawiac, ze Barca ma 300 milionow na transfery, bo on to przeczytal czy wie... a ja wiem, ze przeczytal cos jednym okiem w jakims Pudelku czy innym Sportfanie, nie do konca, bo nie chodzilo otransfery tylko o obrot tudziez dochody (ale nie profit!), a z zeszlego sezonuy widzial cale trzy mecze...

A Ty czlwowieku siedzisz, naprawde siedzisz w temacie i WIESZ, ze ta osoba pierd*** trzy po trzy i nie wiesz- powiedziec jej to, czy tylko przytakiwac, czy moze nagle przypomniec sobie o naglym spotkaniu i zakonczyc ta klopotliwa i zenujaca rozmowe...

Sluchgasz takiej osoby- i doskonale wiesz, ze kiedy ona mowi, ze jest fanem, ze uwielbia itd- ze jest to jeden wielki wlasnie BULLSHIT...


Tak w ogole takich rzeczy jest miliony... Twisted Evil Temat wprost stworzony dla mnie... Laughing


Z innej beczki- wkurzaja mnie reklamowki w polskich malych sklepach spozywczych. Mniejszych k***a nikt nie potrafil wyprodukowac? Rolling Eyes Arrow Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Denerwuja mnie ludzie, ktorzy mowia o rzeczach o ktorych nie maja bladego pojecia, ale mowia o nich tak jakby byli ekspertami...


Żeby chociaż wszyscy byli tacy jak Cliff Clavin Razz.

Mnie strasznie wkurzają panie i panowie z Dialogu/Tele 2/Netii, którzy to dzwonią cyklicznie z zapytaniem, czy interesuje moją rodzinę ich najnowsza, zajebista oferta o 100 razy lepsza niż ta, którą oferuje Telekomunikacja. Ja wszystko rozumiem - to jest ich praca, niewdzięczna niezwykle, ale oni potrafią dzwonić po kilka razy w miesiącu, czym już doprowadzają domowników do szewskiej pasji. Najczęściej kończy się to tekstami w stylu: "jesteśmy związani umową z neostradą"; "niestety jestem niepełnoletni, a rodziców nie ma w domu" (to najszybsza metoda na zerwanie rozmowy, która zaczyna się od pytania <<czy rozmawiam z osobą pełnoletnią?>>" i mój ulubiony tekst: "Pani Alfreda nie żyje od pół roku, żegnam"*

*Pani Alfreda w istocie ma się dobrze, ale już z nami nie mieszka, a niektórzy buce nie raczą zaktualizować sobie listy abonentów. Razz

Druga sprawa wkurzająca mnie niemiłosiernie - mamy podobny numer stacjonarny jak elektro-giełda i regularnie ktoś nam usiłuje wysłać faks xD. Kiedy za piątym razem dzwoni i z wyrzutem mówi "proszę odebrać faks!!", spotyka się z odpowiedzią "A mógłby mi pan wyjaśnić po co mi faks w prywatnym mieszkaniu?"

Męczące, naprawdę Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Z innej beczki- wkurzaja mnie reklamowki w polskich malych sklepach spozywczych. Mniejszych k***a nikt nie potrafil wyprodukowac? Rolling Eyes Arrow Laughing


A nie prościej by było, gdybyś na zakupy chodził z własną reklamówką...? Razz Zaręczam, to bardzo prosty zabieg i zaoszczędzi Ci wielu nerwów Wink



Mike, rozwaliłeś mnie swoim postem Laughing
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Druga sprawa wkurzająca mnie niemiłosiernie - mamy podobny numer stacjonarny jak elektro-giełda i regularnie ktoś nam usiłuje wysłać faks xD. Kiedy za piątym razem dzwoni i z wyrzutem mówi "proszę odebrać faks!!", spotyka się z odpowiedzią "A mógłby mi pan wyjaśnić po co mi faks w prywatnym mieszkaniu?"

Hehe - coś o tym wiem Smile My mieliśmy podobno numer stacjonarny do lekarza znanego w całym mieście. Co chwile do nas dzwoniono z przeróżnymi pytaniami. Dwa-trzy lata temu w Wielkanoc, kiedy cała rodzina siedziała przy stole, zadzwonił nieszczęsny telefon, rzecz jasna ja odebrałem. Po drugiej stronie roztrzęsiona kobieta zadaje mi pytanie 'w jakim stanie jest mój syn (imienia nie pamiętam)' - na szybko odpowiedziałem 'proszę chwilkę poczekać, już Panią łączę z kostnicą...'

Oberwało mi się za ten dowcip Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek