FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Szczęścia małe i duże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiorą mi ostatni sklep z naszywkami, koszulkami i innymi dziwnymi rzeczami w tym mieście...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Czyli wiele Ci nie przyniósł Laughing


Nie, to tylko moje wrodzone skąpstwo Twisted Evil

A jeśli już Cię to interesuje to hmmm, popatrzmy - 1968 użytkowników... No to po pączku by starczyło Idea
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Ej! To gdzie teraz na zakupy?! Twisted Evil


Od paru lat nie robiłam tam zakupów z prostego powodu przestało tam być tanio. Ostatni zakup to telefon w komisie, bo to jedynie było tańsze niż gdzie indziej.

Kiedyś to był handel szczęki pod Pałacem, prawdziwy Stadion z kałaszami pod dywanami. Very Happy
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś pod KDT-em czułem się jak korespondent wojenny Wink Gaz, kamienie, petardy, armatki wodne, zablokowana Marszałkowska, karetki pędzące w tę i we w tę...

Głupota i cynizm tych gości z KDT, dziękującymi przez megafon "warszawiakom", a w rzeczywistości - bandzie kiboli i wycierających sobie gęby słowem "Solidarność" była porażająca. No i te rozmowy w tłumie, te uliczne oszołomy, których przyciąga każda zadyma, wrzeszczący "Do Izraela!" czy "Precz z żydokomuną".

A ja się nawet wypowiedziałem dla telewizji, w tonie: dlaczego policji tak długo zajmuje poskromienie tej hołoty Twisted Evil
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
A ja się nawet wypowiedziałem dla telewizji, w tonie: dlaczego policji tak długo zajmuje poskromienie tej hołoty Twisted Evil

Dla jakiej stacji? Very Happy

Chcę wiedzieć, żeby w porę wyłączyć telewizor Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzieliście jakich bohaterów z nich robią w TV (znaczy z handlarzy)? Rolling Eyes
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
le_mmor napisał:
A ja się nawet wypowiedziałem dla telewizji, w tonie: dlaczego policji tak długo zajmuje poskromienie tej hołoty Twisted Evil

Dla jakiej stacji? Very Happy

Chcę wiedzieć, żeby w porę wyłączyć telewizor Twisted Evil


TVP Info chyba Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że pozdrowiłeś fanów Queen, right? Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 21, 2009 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to w sumie nie ten temat i jakos nam offtop idzie ... nieszczesliwie Wink ale

to, co dzialo sie dzisiaj, to totalna zenada. zarowno wydarzenia z centrum warszawy jak i wypowiedzi politykow i publicystow na ten temat.

ogladam to w tv i widze jakiegos wrzeszczacego goscia, ktory ma pretensje, ze komornik mial przeciez zapukac do drzwi jedynie... Laughing ktos tu jest pojebany. albo oni, albo ja... tzn. ja jestem, ale z innych powodow, nie zwiazanych z tematem, wiec to sie nie liczy.

goscie, ktorzy bezprawnie zajmują budynek w centrum miasta, mimo prawomocnej decyzji wladz i mimo kilkukrotnie wystosowanych propozycji w sprawie przenosin, barykadują sie w kilkaset osob w srodku budynku i biedactwa sie dziwią, ze im policja z ochroną nakopała do dupy i siłą ich stamtad wywlokla... i najlepsze, pretensje, ze w srodku byly kobiety w ciazy itd... a kto im tam, kurwa, kazal wlazic? co, takie naiwne, ze nie wiedzialy jak to bedzie wygladalo? przeciez one tam byly tylko po to, zeby byl argument, ze zla policja i zla ochrona bila kobiety w ciazy... powinny jeszcze w dupe kolegium dostac za narazenie swoich dzieci na utrate zdrowia! czekali pokojowo, az komornik zapuka... BUAHAHAHAHAHAHAH dobre. tak pokojowo czekali, ze rzucali z srodka na zewnatrz plytami chodnikowymi...

wszyscy mieli nadzieje, ze szantazem wymuszą na wladzach dalsze robienie wszystkiego wedlug ich zachcianek. a to tak nie dziala. nie da sie odwlekac wszystkiego w nieskonczonosc. a ze w polsce czesto nie da sie inaczej wyegzekwowac prawa, no to konczy sie to tak, a nie inaczej

druga sprawa to politycy. to tez zenujące. wiadomo, ze ci z PO bedą popierac policje, wiadomo, ze ci z PiS (z prezydentem na czele) bedą gadac, ze trzeba bylo z nimi rozmawiac. W DUPIE mają całą tę sytuacje i tych kupcow, byle skorzystac z okazji i dosrac przeciwnikowi politycznemu. to jest absolutnie zalosne. podobnie z publicystami, w zaleznosci od ich upodoban politycznych. ziemkiewicz wygadujący bzdury w tvp info, byle tylko wyszlo na to, ze wladza zrobila zle (no bo przeciez wladza jest z PO, a to jemu, pisowcowi, nie po drodze) byl tak przeżałosny, ze nie dalo sie tego ogladac. aha, PO nie znosze prawie tak jak PiS'u, zeby byla jasnosc... ale tu przyznaje HGW pełną racje...

jak na razie ze wszystkich politykow najsensowniej gadal miller. tak jak powiedzial, policja jest od tego, zeby wejsc i zalatwic sprawe szybko i skutecznie i nie cackac sie, jesli ktos stawia opor. od tego jest policja, zeby bic chuliganów, a nie, zeby ją bandyci i chuligani bili.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśleć że w tym samym parku byłem z dziewczyną poprzedniego dnia przez 3 godziny Laughing
Co do sprawy.
Ja w centrum spędzam naprawdę dużo czasu, powinni te KDT przenieść gdzieś w równie atrakcyjne miejsce. Ma tam powstać kilka wieżowców i muzeum sztuki nowoczesnej... No cóż, zobaczymy.
Słyszałem też że kupcy mają płacić za zniszczenia w budynku, nie wiem czemu skoro i tak go wyburzają o.O
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo miasto hcialo te hale komus sprzedaz i gdzies indziej by ten ktos ją postawil.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 22, 2009 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominik89 napisał:
muzeum sztuki nowoczesnej...

Jeśli zrealizują ten projekt, który pokazywali w wiadomościach na TVP1, to to dużo piękniejsze od KDT nie będzie Razz
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Dominik89 napisał:
muzeum sztuki nowoczesnej...

Jeśli zrealizują ten projekt, który pokazywali w wiadomościach na TVP1, to to dużo piękniejsze od KDT nie będzie Razz


W ogóle sztuka nowoczesna dla mnie to kompletne zaprzeczenie słowa sztuka.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo sztuka, panie, to takie cuś, co jest ładnie namalowane i wisi w ramach na ścianie i każdy, proszę pana, to zrozumie, a nie te jakieś pierforomanse co to tylko zamęt ludziom dobrym w głowach czyniom

Parafrazując pewnego znanego nazistę...gdy słyszę, jak ktoś stwierdza, czym jest, a czym nie jest sztuka, to odbezpieczam rewolwer.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Bo sztuka, panie, to takie cuś, co jest ładnie namalowane i wisi w ramach na ścianie i każdy, proszę pana, to zrozumie, a nie te jakieś pierforomanse co to tylko zamęt ludziom dobrym w głowach czyniom

Że też pozwolę sobie odpowiedzieć cytatem z mojego podpisu Razz
No, ja na przykład nie przepadam za sztukom wspułczesnom. Więcej w tym nadinterpretacji i pretensjonalnego traktowania serio czegoś, co od początku na serio nie było (vide "Fontanna" Duchampa, która była jedynie zabawną prowokacją, a niejako rozpoczęła nurt sztuki współczesnej). Oczywiście są wyjątki, ale wybacz - trudno mi uwierzyć, że kopanie otwartych puszek z farbą w stronę położonego na podłodze płotna może mieć "charakterystyczny, indywidualny styl", nad którym, bwhaha, "trzeba popracować".
Chociaż wiedeńscy akcjoniści to eloziomy były. Jestem ciekawa, kto zaryzykuje obejrzenie wszystkich filmów Twisted Evil

Ale akurat wypowiadałam się na temat projektu samego budynku, więc wiesz.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cicho, babo, Ty lubisz Coldplaya
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cicho, pedale, Ty lubisz Pet Shop Boys
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cripple fight!

<idzie po popcorn>

Apropos sztuki to mieliśmy z kumplem pomysł na przedstawienie. Siedzielibyśmy sobie, pili wódeczkę i rozmawiali. Problem takiego przedsięwzięcia polega na tym, że dwóch aktorów może dać tylko jeden spektakl w ciągu dnia.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, nie raz i nie dwa dyskutowało się z polonistką o sztuce współczesnej Razz
Ujmę to tak - tak współczesna poezja, jak i malarstwo to dla mnie nic ciekawego. Nie będę negował mądrego zamysłu twórców (choć osobiście mogę mieć wrażenie, że to w zasadzie gówno nie sztuka, tak jak pisała Qndzia, nadinterpretacja itd.), ale zupełnie to do mnie nie trafia. Co innego instalacje, nie widziałem ich zbyt dużo, ale kilka podczas jakiejś wycieczki do muzeum sztuki współczesnej zrobiło na mnie naprawdę wrażenie Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ujmę to tak - tak współczesna poezja, jak i malarstwo to dla mnie nic ciekawego


Synu, a powiedz mi tak: czy takich panów jak Bukowski, Hłasko, Kerouac, Burroughs, Podsiadło, Świetlicki czy chociażby Ginsberg to znasz? :>
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsiadło obił mi się o uszy, a Kerouac to był w jakimś francuskim serialu kryminalnym chyba Razz Ja tam i tak uważam, że młoda polska rox i nie dam sobie wmówić że jest inaczej. A na pewno nie powiem, że lepsze jest, jak se facet ustawi w słupku bez przecinków kilka słów. Ok, w tym może i jest jakiś głębszy zamysł - ale mnie to nie bawi zupełnie Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym Kerouaciem to żeś trafił jak żul po 3 winach do pisuaru Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 2:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kerouac to był w jakimś francuskim serialu kryminalnym chyba


To ja nie wiem o czym my w ogóle rozmawiamy, skoro takie banialuki piszesz Razz literatura współczesna to nie tylko mdły Miłosz, obleśny Herbert czy tragicy spod gwiazdy Grudzińskiego. To też Hemingway, wymienieni przeze mnie autorzy i wielu, wielu innych.
Ps. Skoro jara Cię młoda polska dziwi mnie fakt, że nie obili Ci się o uszy Ginsberg czy Burroughs, których uważa się za spadkobierców takich twórców jak Rimbaud czy Verlaine.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E, akurat Miłosz jest fajny.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
E, akurat Miłosz jest fajny.


Mam o tym odmienne zdanie, bo dla mnie on jest przereklamowany, jak prawie każdy Bóg literatury. Winno się go czcić bez krztyny krytyki, ale facet był nudny jak flaki z olejem.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Ja tam i tak uważam, że młoda polska rox i nie dam sobie wmówić że jest inaczej.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Ty lubisz Kazimierza Przerwę-Tetmajera, o nie! Twisted Evil

BeBecjusz napisał:
To ja nie wiem o czym my w ogóle rozmawiamy, skoro takie banialuki piszesz literatura współczesna to nie tylko mdły Miłosz, obleśny Herbert czy tragicy spod gwiazdy Grudzińskiego. To też Hemingway, wymienieni przeze mnie autorzy i wielu, wielu innych.

Ależ mój drogi, mówiąc "sztuka współczesna" nie do końca mówimy o określeniu czasu tylko, hmmm, pewnego wora, do którego można wrzucić różne współczesne gatunki. Akurat proza awangardowa jest do przełknięcia, bo opiera się na przekazie słownym, które musi mieć pewną żelazną logikę. (inna sprawa, że z np. Hemingwaya żaden awangardzista) A patrząc na współczesne malarstwo czy teatr offowy, mamy do czynienia, hmmm, z pewną interpretacją słowa, słowem podanym niebezpośrednio - dlatego chyba głównie te dwie dziedziny sprawiają tak dużo kłopotu. W każdym razie, chodzi mi o to, że tutaj "współczesność" to bardziej określenie stylistyki i formy, niż czasu.
Nie wspominając już o tym, że niespecjalnie się z Tobą zgadzam a propos autorów. Wink

Bebecjusz napisał:
Ps. Skoro jara Cię młoda polska dziwi mnie fakt, że nie obili Ci się o uszy Ginsberg czy Burroughs, których uważa się za spadkobierców takich twórców jak Rimbaud czy Verlaine.

Pomylenie pojęć, skarbie - Rimbaud i Verlaine nie mieli nic wspólnego z Młodą Polską Twisted Evil Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.



Ostatnio zmieniony przez Qnegunda dnia Czw Lip 23, 2009 10:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lip 23, 2009 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, z Młodej Polski się wyrasta tak jak z opryszczki i marksizmu
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak będziecie mieć szczęście to zobaczycie mnie (od tyłu jak się chichra z szefowej) i moją szefo w TVN24 w ramach przypowieści o Inspekcji i rolnictwie ekologicznym i główną szyszkę w inspekcji Inspektora Kowalczyka.
Ok. godz. 16 plus minus ma być po raz pierwszy Wink Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 05, 2009 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było już po 14-ej Wink
No właśnie, dlaczego siedziałaś tyłem do kamery? Very Happy
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek