FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Radio w internecie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Radio w necie?
Tak
48%
 48%  [ 12 ]
Nie
16%
 16%  [ 4 ]
Co to jest radio?
0%
 0%  [ 0 ]
Ale że Fenderka na Mundial nie wzięli!
36%
 36%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 25

Autor Wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:05 pm    Temat postu: Radio w internecie Odpowiedz z cytatem

Ponieważ moje darmowe użytkowanie stacji w Last.Fm się już skończyło, postanowiłem się zainteresować stacjami internetowymi nadającymi w necie. Czy Wy słuchacie muzyki w ten sposób? A jeśli tak - jakie stacje polecacie?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trojki dosyc czesto.

therockradio. -> www.therockradio.com ale to dla fanow rocka, wiec chyba ci sie nie spodoba Razz sam rock i metal, do tego nie wiem jak teraz, ale kiedys byly co tydzien w niedziele godziny z queen, gdzie lecialy kawalki solowe, bisajdy itd. mnostwo mniej znanych kawalkow slawnych zespolow itd.

vox fm. mama w warszawie zaczela sluchac i w domu kiedys tez wlaczyla przez neta i jakos calkiem fajnie sie slucha. cos w stylu zlotych przebojow tyle, ze nie leci caly czas to samo (na razie przynajmniej).
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tuba.fm/
Jak już mnie bierze na coś innego niż "Trójka" to zaglądam pod podany link.
Każdy coś tam może dla siebie wybrać.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planet Rock!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Planet Rock!!!


Całkiem spoko, tylko nie wyświetla mi się, kto akurat gra. A "Last 10 Songs" jest takie same za każdym razem, jak tam wchodziłem. Natomiast sama muzyka leci bez problemów.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tutaj wchodze z głosem malkontenta. Radia generalnie nie lubię, gdyż po prostu nie lubię jak mi dj puszcza muzę, która ON wybierze. Kiedyś słuchałem Kaczkowskiego namietnie, ale jak zaczął promowac jakąś dziwną alternatywę to się mocno zniesmaczyłem. Kiedyś był Beksa, ale Beksa wiadomo... Z zaświatów audycji nie ma. Co do radia internetowego, przez jakieś 4 lata prowadziłem audycję "Gabinet doktora Blackiego" w radio Egida i było mi z tym bardzo dobrze. Miałem fajną słuchalność Wink Co jest paradoksem, kochałem nadawac, ale nie znoszę byc odbiorcą Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie slucham audycji mojego kumpla, dzisiejsza poswiecona Dead Can Dance Wink

http://radioorbit.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

antyradio Cool
http://warszawa.antyradio.pl/

therockradio też spoko
na wielu stacjach brytyjskich w necie są koszmarnie długie reklamy i inne spoty i to mnie zniechęca
łatwo coś wyszukać można Winamp i stacje radiowe do wyboru do koloru Razz
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pracy słuchamy sobie Tuba.Fm. Ale mój kierownik zaczyna kombinować i Trójka dziś na przykład królowała. Jednak wolę jak lecą piosenki niż publicystyka, więc jutro możę przegłosuję go na Tubę z powrotem. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja dalej słucham lastfm za darmo Twisted Evil
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
a ja dalej słucham lastfm za darmo Twisted Evil

a jak to? Smile
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim nałogiem jest to radio http://www.miastomuzyki.pl/play,61 czyli RMF Queen. Very Happy Very Happy
Szkoda że nie mają wszystkich piosenek ale moze z czasem uzupełnią braki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie słucham radia prawie wogóle. Jak już to czasami Eska Rock, RMF Rock i RMF Queen Wink
Wole sam sobie ustawiać trackliste
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Stone Cold napisał:
a ja dalej słucham lastfm za darmo Twisted Evil

a jak to? Smile
w uk jest darmówka ;P
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj słucham sobie tego:

http://www.live365.com/cgi-bin/mini.cgi?station_name=jaymatthews

Dużo dobrych, współczesnych głównie rzeczy.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Fenderek napisał:
Planet Rock!!!


Całkiem spoko, tylko nie wyświetla mi się, kto akurat gra. A "Last 10 Songs" jest takie same za każdym razem, jak tam wchodziłem. Natomiast sama muzyka leci bez problemów.

Kiedyś było- teraz faktycznie chyba nie ma... ale też tak rzadko tam leci coś czego nie znam... Cool
Laughing
Fajnie jest, kiedy audycje prowadzą np. Gary Moore, Alice Cooper czy David Coverdale... na 150% wtedy jest rewelacyjna muzyka.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam, bo poczułem się miło zaskoczony ostatnią ofertą naszej rodzimej stacji RMF-FM Cool Otóż od bardzo niedawna na stronie miastomuzki.pl (pewnie znanej większości użytkowników) można rozkoszować się progresywnymi dźwiękami zarówno klasycznych kapel (takich jak Floydzi, King Crimson czy Camel), jak i zespołów relatywnie młodych (typu Dream Theater tudzież Porcupine Tree Wink ). Otwarto bowiem internetowy kanał muzyczny pod nazwą RMF Rock Progresywny. Stacja ta, mimo krótkiej działalności, już zdążyła mnie miło zaskoczyć doborem repretuaru Razz
Ponadto polecam jeszcze serdecznie ofertę takich stacji na mieście muzyki, jak RMF Punk (również nowa propozycja), RMF Hard&Heavy, RMF Polski Rock oraz oczywiście - moje ukochane - RMF Classic Rock (gdzie bardzo często gości również muzyka naszych panów z Queen Cool ).
Ecccchhh, gdyby jeszcze takie propozycje muzyczne były dostępne na normalnych falach radiowych... Wink

P.S. Proszę się przy tym nie sugerować resztą obecnych tam propozycji, w rodzaju RMF Bravo czy RMF Disco Polo Laughing Rozpiętość muzyczna obecnych tam radiostacji jest bowiem ogromna i... to moim zdaniem dobrze Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
RMF Classic Rock (gdzie bardzo często gości również muzyka naszych panów z Queen Cool ).

A o Queen 24h na dobę to zapomniałeś Wink
Jakoś ja mam pecha że zawsze trafiam na RMF Classic Rock na WWRY czy WATC.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mustapha91



Dołączył: 07 Lis 2009
Posty: 493
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
A o Queen 24h na dobę to zapomniałeś Wink
Jakoś ja mam pecha że zawsze trafiam na RMF Classic Rock na WWRY czy WATC.

Ha! Ja ostatnio trafiłam na Now I'm Here... i Friends Will Be Friends... Wink
A i tak najlepsze jest RMF Queen Wink No i na tamtejszym forum mam 1300 postów, nie to, co tu Laughing Wink I tak Was lubię! ;*


Ostatnio zmieniony przez mustapha91 dnia Pią Lut 05, 2010 9:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Pią Lut 05, 2010 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
A o Queen 24h na dobę to zapomniałeś


Nie, nie, absolutnie nie zapomniałem, aczkolwiek przytaczanie takiego akurat przykładu na forum Queen wydawało mi się wręcz zbyt oczywiste Wink Zresztą idąc drogą takiego szczegółowego wymieniania powinienem jeszcze zarekomendować RMF Beatlemania, RMF Depeche Mode, RMF Lady Pank [aczkolwiek fanem tych zespołów, to prawda, nie jestem i nigdy nie byłem w takim stopniu jak Queen] i jeszcze wiele, wiele innych... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tematu jako tako o radio, alb o takiego tematu po prostu nie znalazłem. Chodzi mi o to, że odkąd mam pracę jestem narażony w dużych ilościach (od 4 do 8h dziennie ) na słuchanie RMF FM. I o ile mnie wczoraj miło zaskoczyli ponieważ zagrali ... już nawet nie pamiętam co. Chodzi mi o to, że tam leci chyba 20 piosenek na krzyż przez całe bite 8h. Co więcej ... dowiedziałem się, że Enrique Iglesias cały czas gra i ma jakiś nowy hit. Wszystko co tam puszczają nie ma w sobie nic .. ciekawego. Jestem chyba za stary na słuchanie takiej stacji radiowej. Ale jest jedna piosenka, która wywołuje u mnie na twarzy uśmiech... politowania Twisted Evil Nie wiem kogo, wiem, że żeński wokal i wers z tej piosenki brzmi mniej więcej tak... "... królowa, plastikowa..." oczywiście odpowiednio przeciągając sylaby. Świat idzie do przodu, nie ma co. Jeszcze minimum miesiąc takiej ... dziwnej szkoły i mam nadzieję wrócić do dobrego rocka progresywnego Razz
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
(oczywiście, jeśli ją mają, mało znanych, jak i polskich kapeli tam się nie znajdzie raczej)

To w takim razie wolę last.fm jednak, bo jedynym powodem słuchania radia jest dla mnie chęć poznania czegoś nowego, czegoś czego jeszcze nie słyszałem... Wink No tak, ja płacić za lasta ciągle nie muszę, to jest to...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2010 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
nie wierzę Fenderek, żebyś nie znalazł czegoś nowego. Wink

Nie no, jak piszesz o demach i mniej znanych rzeczach to od razu serce bardziej zabiło Wink
Ja osobiście bardzo lubię last.fm- ALE to dlatego że nie muszę płacić. Choć wkurzyli mnie nieprawdopodobnie, kiedy zlikwidowali możliwość odsłuchania dwa razy jakiegokolowiek pliku. Ile ja płyt i artystów w ten sposób poznałem...eh... teraz tylko zostaje radio. Do Spotify przmierzałem się raz czy dwa- moze się w końcu przymierzę...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc teraz jest tak (boże, mam we krwi 2 butelki wódki na trzy osoby czyli...eeee... mnymwmmwmnście mannanaątych na łebka...):
jedną z najfajniejszych opcji na last.fm było wejscie na daną płytę i jesli mieli pliki- odsłuchanie jej w całosci. Każdy plik był dostępny do odsłuchania dwa razy. Dla każdego- płatne czy niepłątne konto- był. Zmienili. Teraz konkretnego kawałka puścić z ich strony się nie da, jedyna szansa że na radio trafisz, ale... bądźmy szczerzy, nawet wpisując Queen szanse na "Great King Rat" mam mniejsze niż na Prince'a itd. Bo że na tej stronie tagują debile to już zupełnie inna sprawa. Tak czy siak- nie da rady już kliknąć na konkretny tytuł i konkretną płytę, teraz dostępone czy to dla płacących czy nie jest tylko radio- a tam najpopularniejsze z danych haseł. Czasem, w przypadku mniej znanych, bardziej oryginalnych kapel się to sprawdza- przy bardziej znanych, bardziej popularnych- nie masz najmniejszych szans na nic oryginalnego. Jedną z ostatnich ciekawych opcji w tym momencie zostało RECOMMENDED, gdzie wyszukuje Ci podobnych rzeczy do tego, co ostatnio człowiek dodał do biblioteki. Gdyby nie to- chyba w ogóle btym tego swerwisu nie używał...
Tak czy siak- odsłuchiwanie całych płyt na last.fm się bezpowrotnie niestety skończyło. Bez sensu- to firmy fonograficzne i mało znani artyści na tym tracą, ja niejedną po takim odsłuchu (i reklamie) kupiłem...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Sro Lis 09, 2011 1:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Paź 13, 2010 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie do Was ludzie. Jakie radio w Wielkiej Brytanii jest odpowiednikiem naszej trójki? W sensie by było całkiem sporo rozmów, ale i przeplatane całkiem w miarę muzyką. Bo posłuchać bym chciał tego języka i coś pouczyć, ale by było to przeplatane jakąś fajną muzyką. Która stacja BBC. Czy może zupełnie coś innego?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Gru 07, 2011 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie w internecie co prawda, ale nie bede teraz szukal tematu, a trojke w sumie mozna w necie sluchac tez Razz od poniedzialku do czwartku od 13 do 14, piotr baron ma audycje 'trzy wymiary gitary'. mozna posluchac rzeczy i nowszych i starszych, mniej i bardziej znanych, ale wszystkie gitarowe Wink przed chwilą lecial 'hocus pokus' focus, teraz rainbow 'a light in the black' na przyklad Wink tym, ktorzy narzekają, że w radio nie gra sie rocka, gorąco polecam Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek