FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + Paul Rodgers Unplugged?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Q+PR Unplugged:
Jasne!
73%
 73%  [ 22 ]
Ciekawy pomysł, ale nie dla mnie...
10%
 10%  [ 3 ]
Q+kto?
10%
 10%  [ 3 ]
Co mnie obchodzi głosowanie w jakiś ankietach...
6%
 6%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 30

Autor Wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 3:01 pm    Temat postu: Queen + Paul Rodgers Unplugged? Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze: widzielibyście coś takiego w ogóle?
Po drugie: jeśli tak, co możnaby włączyć do setu?
Po trzecie: może ktoś wywaliłby ten temat o zestawieniach do FSW?
Done Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Surowe brzmienie???? TAK! bardzo by mi sie taki pozmysl podobal, nie byloby miejsca na wszelkie We Believe, zadnych klawiszy.... JEDEN WARUNEK- zadnych smykow, zadnego osladzania. Akustyczna gitara, akustyczny bas, perka i Paul. Ewentualnie (ba...!) pianino. Byloby przeciekawie.
Co zagrac? Mnostwo jest materialu... Voodoo, LOML, ...World We Created...?, Dreamers Ball... Kilka hitow w oszczednych, akustycznych opracowaniach mogloby nabrac niesamowicie swiezych i nowych barw- STL, Killer Queen... Stealin'? Czemu nie! See What A Fool I've Been? Ba! Ja nawet widzialbym akustyczna wersje Dragon Attack a nawet- o zgrozo- czegos z Hot Space. I Was Born To Love You, Long Away, juz nawet niech bedzie stara wersja SINT albo Las Palomas... I kilka Rodgersa- Seagull, Be My Friend akustycznie byloby piekne, Heavy Load mogloby wyjsc cudnie, cos w stylu Soon I Will Be Gone... Nawet Can't Get Enough czy All Right Noew albo Wishing Well! A z ostrzejszego Queen- TYMD Brian gral akustycznie, Hammer To Fall ma wolniejsza wersje. ja bym nawet zrobil akustyczne White Man. A! My Melancholy Blues? Rewelacja by z tego wyszla...!

Jest tylko jeden problem. To sie nigdy nie stanie. Bo po co grac i wydawac koncert na ktorym nie ma Rdaio Ga-Ga, Bo Rhap i WATC...? Rolling Eyes QP nigdy n ato nie pojdzie i tego nie zrobi... niestety... Choc koncert moglby wyjsc przepiekny... Ale powtarzam- zadnego usladzania smykami i tym podobnymi duperelami. Same akustyczne instrumenty- wtedy talenty poszczegolnych muzykow moglyby blyszczec pelnym blaskiem...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawa koncepcja Smile To co nie udało się z Freddiem, mogłoby się udać z Paulem Smile Gdyby panowie się postarali, to mogliby się nawet pokusić o dwupłytowe wydawnictwo. Zyskalibyśmy masę interesującego materiału w nowych, rewelacyjnych aranżacjach.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto powiedział, że musi być bez Radio Ga-ga, BohRhap i WATC? Też można je zaaranżować akustycznie, jak są im tak do szczęście potrzebne Wink Tak, jest to z pewnością dobry pomysł, zwłaszcza, gdyby podeszli do tego tak jak Scorpionsi, którzy parę swoich piosenek dwręcz stworzyli na nowo i były to świetne wersje (choć tak niepożądane przez Fenderka wiolonczela i żeńskie chórki się pojawiły, a nawet klawisze Wink). Świetny pomysł, z pewnością, ale nie sądzę, że do zrealizowania... Jednak chyba Queen przerzucił się już wyłacznie na stadionowe granie... :/
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kiedyś się zastanawiałam jakby brzmiał Queen bez prądu. To by było bardzo ciekawe przedsięwzięcie. Ciekaw jestem jak Freddie by sobie z tym poradził-przecież jego zawsze na scenie rozpierała energia!
A co do zagrania z Paulem, to w sumie jego świat takiego typu muzyka, dla Briana i Roger abyłoby to nowe doświadczenie.

A co do kawałków...
Niektóre wykonania bez prądu już znamy i to bardzo dobrze...A to że jeden z moich poprzedników ma wątpliwości co do niektórych kawałków...A nóż okazałaby się dobra, nie ma co narzekać zanim się nie usłyszy...W sumie dziwnie brzmiałoby "Tie Your Mother Down" akustycznie Very Happy Jeden z kawałków Hey też stał się hitem po nagraniu koncertu dla MTV, więc może z Queen byłoby tak samo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie tak, ze jak nie widze wersji akustycznych Ga-Gi czy WATC- ja ich tam nie chce... Wink Jest zbyt duzo materialu, ktory brzmialby BOSKO w takich wersjach. Tak, zgadzam sie, to JEST muzyczny swiat Paula, on do takich rzeczy jest wrecz stworzony. Mysle ze i Brian i Roger tez by sie w nim niezle odnalezli. Aha- moga zrobic po jednym-DWA utworze kazdy (zaspiewac)- ale nie wiecej, bo... nie te glosy juz, sorry... Wink

Co do wiolonczel i tym podobnych. W sumie czemu nie- ale moj sprzeciw jest powodowany tym, ze w ten sposob dostalibysmy albo klasyczna setliste albo same ballady. nie chcialbym ani jednego ani drugiego. A TYMD akustycznie juz bylo w wykonaniu briana solo. Wyszlo SUPER!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro Brianowi wyszło, to i Q+PR by sobie dało radę Wink. A materiału jest bardzo sporo i z repertuaru Queen i z repertuaru Paula. Mam bootleg Rodgersa z hiszpańskiego radia jakiegoś - Niewielka publiczność, Paul z gitarą i fortepian do Bad Company - brzmi to bosko (Shooting Star na przykład jest tam baaardzo klimatyczne Wink).

Tie Your Mother Down znamy - było świetne.
Akustyczne piosenki z trasy Q+PR - poza I Was Born To Love You naprawdę nieźle (Seagull, LOML, '39, muzycznie Las Palomas też od biedy dawało radę. A gdyby jeszcze bardziej uakustycznić Teo Torriate?)
Akustyczne wersje hitów Rodgersa - słyszałem, nie mogą brzmieć źle.

Jest tylko jeden problem - do takiego projektu nigdy nie dojdzie Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja zrozumiałem, że ich tam nie chcesz, tylko, że im by się chyba nie obeszło bez nich Wink Zresztą ja osobiście chętnie bym usłyszał parę hitwó akustycznie. Może rzeczywiście nie WAtC, bo to i tak dość ascetycznie zaaranżowany utwór, do którego aranż akustyczny dużo by nie wniósł. Ale BohRhap - obowiązkowo widziałbym na takim koncercie, bo tu mieliby niezłą okazję do popisu. Czy np. czemu nie I Want to Break Free? Bluesowe Another One Bites the Dust? Też może być ciekawie Wink No i uzupełniając powyższe wyliczenia Mike'a - mnie osobiście też całkiem podobał się fragment Hammer to Fall akustycznie Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż chce się coś przypomnieć: Great King Rat (Unplugged)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O- takie rzeczy bym chcial.. Tym mneij prawdopodobne, zeby do tego mialo dojsc... Wink
Doin' All Right moznaby uakustycznic calkiem ciekawie... Na dwa pudla mogloby wyjsc super... Akustyczna wersja AKOM (jezeli mowimy o hitach) moglaby byc przeciekawa...! Jest potencjalnego materialu, ktory daje MNOSTWO pola do popisu ilosc OGROMNA... Pomarzyc mozna... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Była chyba już dyskusja o akustycznym Queen z Freddiem i chyba wszyscy się zgodzili, że byłby to cymes. Takiż występ kuraków też byłby czymś fantastycznym, oczywiście pod warunkiem, że Paul pozbył się tej maniery przecąganiaaaaęęęęąąąąęęęę każdej sylaby Wink

Wiadomo, że do takiego koncertu nie dojdzie nigdy, bo te dziady nie mają na to jaj i wolą wydać festyniarski Charków. Pomarzyć jednak dobra rzecz. Nawet na TCR znalazłyby się rzeczy, które pasowałyby do takiej okazji jak ulał: Small, Some Things That Glitter, Throught The Night, Voodoo oraz...jakoś ciekwie przearanżowane Cosmos Rockin'.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i była by okazja na przearanżowanie refrenu C-lebrity. Very Happy

Albo Say It's Not True. Zaraz, zaraz.... Twisted Evil
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nóż i widelec się uda....
Nie wiem jak wśród pracowników w głównej siedzibe MTV, ale dowiedziałam sie, że Queen jest jednym z ulubionych zespołów (ale tych stawianych na pierwszych, drugich miejscach) wśród ludzi z MTV Networks Polska.
Wiem, ze to nic nie da aby zrobić taki "MTV Bez Prądu " z Queen pod patronarstwem naszgo MTV, ale moze sie sprzyda gdyby przedstawiciele PFQ szukali jakiegoś sponsora gdyby doszło do koncertu Królowej w Polsce
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=HYPl4qd6Zr8&feature=related

toż to świetne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to im wyszło genialnie:
http://www.youtube.com/watch?v=lyV67jix2BM&feature=related

Edit: krs ma szybszego neta Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby sie bliżej przyjrzeć, to prawie każda piosenka Queen nadawałaby się do takiego koncertu bez prądu. Gdyby jeszcze za życia Freda nagrali coś takiego, mogłoby być pięknie, a najlepiej bez żadnych muzyków towarzyszących. Wyobraźcie sobie akustyczny medley (bohemian+lili of valey+killer queen + nevermore + lazing on a s.afternoon+BBLB+ millionaire waltz), ponadto some day one day, white queen, all dead all dead, jelousy, in only 7 days, sail away sweet sister, one year of love, no i oczywiście te, które grali akustycznie w ciągu swej kariery. Sad Niestety

Najlepszym chyba przykładem, jak z irytującej popowej piosenki można wykrzesać bardzo dużo, jest wykonanie przez Rogera i Briana I was born to love you podczas koncertu w Tokio w 2006. Taka mała próbka unplugged na piosence, której nigdy nie grali na żywo. Wyszło rewelacyjnie
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wyszłoby rewelacyjnie, gdyby jej nie zarżnęli wokalnie Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
gdyby jej nie zarżnęli wokalnie Razz.


Nie rozumiem, czemu piszesz w liczbie mnogiej Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lesheq napisał:
wykonanie przez Rogera i Briana I was born to love you podczas koncertu w Tokio w 2006.

Nie w Tokyo, a w Saitamie (2x), Yokohamie (2x), Fukuoce (1x) i Nagoi (1x) i nie w 2006, a w 2005 Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
mike napisał:
gdyby jej nie zarżnęli wokalnie Razz.


Nie rozumiem, czemu piszesz w liczbie mnogiej Wink


Bo nie uważam, by Roger zaśpiewał to jakoś szczególnie poprawnie (o Brianie nawet nie wspominam, gdyż on pobił sam siebie xD).
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
to im wyszło genialnie:
http://www.youtube.com/watch?v=lyV67jix2BM&feature=related

Edit: krs ma szybszego neta Wink


Przeciez ten początek idzie jak "Long Away" Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne celowo. Nawet wmieszali w to Who Needs You Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e tam Smile Chodź dziadki pokaleczyły trochę wokalnie, to i tak ta koncertowa wersja bije na głowę studyjną, której po prostu nie znoszę. Szkoda , że nie zagrali You dont fool me Smile Brian śpiewałby tekst, a Roger "paparapapa"
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
NAR napisał:
to im wyszło genialnie:
http://www.youtube.com/watch?v=lyV67jix2BM&feature=related

Edit: krs ma szybszego neta Wink


Przeciez ten początek idzie jak "Long Away" Rolling Eyes


to long away, hammer to fall i who needs you w jednym... genialnie im to wyszłoSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
to long away, hammer to fall i who needs you w jednym... genialnie im to wyszłoSmile


Byli i tacy, którzy mieli w jednym "I Was Born To Love You", "She Makes Me", "Crazy Little Thing Called Love" i "Unchained Melody" Cool
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój. Queen nigdy nie nagrał płyty unplugged z Freddiem, to niby dlaczego teraz, po jego śmierci, miałby nagrywać? To nie jest tego typu wykonawca co Clapton. Prawda jest taka, ze najlepiej na unplugged wypadają twórcy bluesowi (bo to taka muza jest Smile)... Wiadomo, że są też inne przykłady (Bon Jovi, Roxette), no ale to są wyjątki (i wcale bym nie powiedział, że im to jakoś oszałamiająco wyszło)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A_kind_of_magic napisał:
Prawda jest taka, ze najlepiej na unplugged wypadają twórcy bluesowi

A Paul Rodgers to niby co gra- death metal? Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
A_kind_of_magic napisał:
Prawda jest taka, ze najlepiej na unplugged wypadają twórcy bluesowi

A Paul Rodgers to niby co gra- death metal? Laughing


Skoro twierdzisz, że PR gra bluesa, to tym bardziej potwierdzają się moje słowa, że TO NIE JEST QUEEN!!! Queen nigdy nie grał bluesa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A_kind_of_magic napisał:
Fenderek napisał:
A_kind_of_magic napisał:
Prawda jest taka, ze najlepiej na unplugged wypadają twórcy bluesowi

A Paul Rodgers to niby co gra- death metal? Laughing


Skoro twierdzisz, że PR gra bluesa, to tym bardziej potwierdzają się moje słowa, że TO NIE JEST QUEEN!!! Queen nigdy nie grał bluesa.

A kuwa Dreamer's Ball, Sleeping On The Sidewalk to co to niby jest? No blues jak jasna cholera i to w zajebistym wydaniu.
Dżizas! Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie, nie pomyślałem. Jednak nie da się ukryć, że kapela bluesowa to to nie była. Zresztą ten blues to był tylko przykład muzyki nadającej się najbardziej (moim zdaniem) na UNPLUGGED. Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie żadnego utworu Queen w wersji UNPLUGGED. NIe biorę pod uwagę utworów Q+PR. Chociaż, jakby się tak zastanowić..., ale to temat na dłuższą dyskusję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek