FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + Paul Rodgers - Live in Ukraine - 2CD + DVD lub DVD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weird Al powinien się na takim pojawić... Wink
I co to ma wspólnego z Ukraińskim DVD? Laughing
Jak byk jest temat o Jacksonie! Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam koncert. O opakowaniu pisałam wcześniej, teraz tylko dodam że na plus można zaliczyć dołączaną książeczkę, w której są bardzo ciekawe zdjęcia z przygotowań do koncertu i te ukazujące ogrom publiczności oraz tekst pełen ciekawostek.

Jeśli chodzi o montaż, to nie podoba mi się ilość ujęć pokazujących publiczność, powinno być ze trzy razy mniej, po pewnym czasie stały się dla mnie bardzo denerwujące. Dobrze, że przynajmniej pokazują tych ludzi, którzy się dobrze na koncercie bawili, chociaż widać było doskonale, że prawie nikt z nich nie znał słów. Poza tym zgadzam się z Dagą, że ujęcia są zbyt dynamiczne, również wolałabym bardziej statyczne ujęcia, a tak skacze to milion razy na minutę Confused . Bardzo fajnie są ukazane animacje na ekranie, zwłaszcza w takich utworach jak C-lebrity, Cosmos Rockin' czy Bites the Dust. Dźwięk i obraz bez zarzutu. Żal wyciętych utworów, zwłaszcza Radia i Magic.

Jeśli chodzi o sam występ, to uważam go za bardzo dobry. Żadnego spowolnionego tempa nie zauważyłam, a jeśli rzeczywiście jest, to w minimalnym stopniu, który nie przeszkadza w słuchaniu ani trochę. Widać radość z grania i autentyczne emocje, zwłaszcza na twarzy Briana, który albo doskonale umie udawać, albo naprawdę był wzruszony. Było wiele prawdziwie magicznych, wzruszających, genialnych momentów: Guitar Solo, Bijou, Last Horizon, Shooting Star, Seagull, Love of My Life, '39, Bad Company, SINT, Bohemian Rhapsody, Cosmos Rockin' - to moim zdaniem najciekawiej i najlepiej wykonane utwory. W queenowych klasykach też było dobrze - The Show Must Go On, Fat Bottomed Girls, Bites the Dust, Tie Your Mother Down... Dziadki? Niektóre osoby, które tak się o muzykach wypowiadają, powinny raczej spojrzeć na siebie. Macie dwadzieścia parę lat, albo jeszcze mniej, a narzekacie i zrzędzicie jak stare pierdoły Laughing . Chciałabym w ich wieku tak się prezentować i żeby mi się tak chciało jak im się chce.

Ogólnie koncert bardzo dobry, żałuję tylko tych ujęć publiczności, powciskanych aż do przesady i wyciętych utworów. Fajna pamiątka z trasy na której się osobiście było Very Happy . Na pewno nie raz będę wracać do tego koncertu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anka793 napisał:
Żadnego spowolnionego tempa nie zauważyłam, a jeśli rzeczywiście jest, to w minimalnym stopniu, który nie przeszkadza w słuchaniu ani trochę.


pusc sobie na dwoch roznych odtwarzaczach w tym samym czasie ktorys z kawalkow z tej plyty z poczatku koncertu i w drugim z koncertow queen, czy chocby z ROTC (kurde, nawet z bootlegow z argentyny czy chile z tej trasy). uwierz, roznica jest ogromna...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Cze 28, 2009 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, jest super więc o co Ci chodzi...
Ja jestem tylko ciekaw CO musieli by zagrać/nagrać Ci panowie, żeby niektórzy stwierdzili "hmmmm"... Pewnie nie ma takiej możliwości...

Jeżeli ktoś nie słyszy, że jest wolniej i mniej dynamiczniej, to chyba wszelkie dyskusje o muzyce przestają mieć sens, bo to jest słyszalne od razu, od pierwszego utworu. Na youtube jest kilka rzeczy z Buenos Aires i Chile. Ten sam rok, ta sama trasa. Nie zmontowane, nie obrobione w studio, więc teoretycznie powinny brzmieć gorzej. Taa... . Różnica jest wręcz przerażająca. Czemu ktoś woli wydać produkt artystycznie gorszy? Ano bo już wynajęte były kamery, bo był Malet, bo zapłaciło się za to tyle, że te pieniądze muszą się zwrócić. Proste. Ukraina już byłą w kinach- więc przeniesienie jej na DVD nie wymagało prawie żadnej pracy. A że nagle panowie zagrali kilka absolutnie rewelacyjnych koncertów, na dodatek zarejestrowanych... no ale trzeba by znowu zremasterować, zmontować, pozaklejać wszelkie błędy... za dużo pracy- tu przecież gotowe juz jest. Na dodatek tyle tysięcy ludzi- wow!

Zrzędzę jak stary dziadek? Wolę tak, niż zachwycać się każdą jedną rzeczą bez wyjątku niczym dziecko... Za dużo już widziałem płyt DVD i słyszałem płyt koncertowych wielu artystów (także tych nie wydanych), żeby wpadać w zachwyt nad produktem, przy którym określenie "przeciętny" jest przesadą... Co- mam wpadać w zachwyt bo to Brian i Roger? Może gdyby nie zagrali w tym roku kilku dużo, DUŻO lepszych koncertów- może wtedy bym to zrobił. Ale ci panowie w tym samym roku dali rewelacyjne występy, grając na nieprawdopodobnym wręcz poziomie. Ja nie twierdzę, ze oni są już słabi. Ja twierdzę, że oni swoim fanom sprezentowali występ, na którym zagrali słabo... No ale jeśli większość fanów wychodzi z założenia, ze oni NIE MOGĄ zagrać słabo ani zrobić niczego źle, to ja już się polityce wydawniczej QP przez ostatnie 10-15 lat w ogóle nie dziwię...

Przypomnijcie, na co teraz czekamy? The best of the best czy jakoś tak, nie? I rest my case... oczywiście okładka będzie śliczna, wybór będzie całkiem niezły, to przecież fajne utwory będą i w ogóle czemu niektórzy tyle narzekają. Nie?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to mówi polskie przysłowie: jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

innuendo0 napisał:
Jak to mówi polskie przysłowie: jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził


Ale też przyjmowanie wszystkiego bez jakiejkolwiek krytyki jak to określił Fenderek w innym temacie ... dziś lub wczoraj... nie pamiętam jakim... jest po prostu może nawet i śmieszne... ale co kto lubi... nikomu nie nakazuję aby stosował pewne postawy w swoim życiu.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początek koncertu był rzeczywiście troszkę niemrawy, ale później się rozkręcili. Jak jednak pisałam, ogląda i słucha się przyjemnie, więc to nie jest coś, co by mi jakoś szczególnie przeszkadzało... Jeśli natomiast chodzi o przyjmowanie wszystkiego bez słowa krytyki - radzę dokładnie przeczytać moje posty, pisałam tam sporo o tym, co moim zdaniem stanowi słabe strony wydawnictwa, chyba że to było tak ogólnie, to wtedy OK Rolling Eyes .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Anno ja nie do Ciebie kierowałem moje słowa a do wypowiedzi użytkownika ponad mną... więc .... I nie... ja nie mówię, ja nie oceniam ostatniego wydawnictwa tylko mówię ogólnie...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, spoko, ja też tak ogólnie, a bardziej szczególnie to w odniesieniu do postu Fenderka, a nie twojego Wink . Peace
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote=" chociaż widać było doskonale, że prawie nikt z nich nie znał słów

poniewaz koncert był darmowy na pewno nie wszyscy tam zgromadzeni to byli rasowi fani wiec po co zaraz tak złosliwie ze nie znali słow



Żal wyciętych utworów, zwłaszcza Radia i Magic.

to fakt ogromna szkoda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to po co wydawać darmową biesiadę dla każdego przypadkowego widza? Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pon Cze 29, 2009 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
No to po co wydawać darmową biesiadę dla każdego przypadkowego widza? Razz


Catering dla 350 tysiecy:) chyba by spadli z listy najbogatyszych BrytyjczykówSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydawcy popisali się niezłą inwencją: tak dziwnego sposobu zapakowania DVD i CD w pudełko chyba jeszcze nikt nie wymyślił. Co to ma być: książka z plastkiowymi stronami? W okładce z grubego papieru? Książeczki w ogóle nie można oglądać swobodnie, bo przykleili ją do tej niby okładki... Okładki, która zresztą nie zachwyca pięknem. Jak rozpakowałem przesyłkę, to przeżyłem ciężki szok. Za taką ceną spodziewałbym się czegoś lepszego. Dobrze, że nie kupiłem superhiperekstraexclusive puszkoboxu. Dawać kilka razy więcej kasy za kiepskiej w sumie jakości opakowanie i koszulkę z nienajszczęśliwszym obrazkiem na przodzie to byłaby już przesada.
Tekst książeczki pisał chyba jekiś amerykański superspec od marketingu... albo Piotr Kraśko. Laughing Takiego dramatu nie czytałem od dawna. Jaki to cud, że mimo zmowy wszystkich chyba sił nadprzyrodzonych przeciw przeciw naszym staruszkom udało się jednak zorganizować wspaniałe rockowe show, jedno z największych w historii. Jakąż siłę woli nasi herosi wykazali! Smile Szkoda tylko, że już w przypadku Gdańska do powstrzymania od dawna planowanej imprezy wystarczyły problemy ze sponsorem. Aczkolwiek fotki w książeczce są fajne. Cool
Cóż, koncert do najlepszych w karierze Kupra nie należał... Faktem jest, że grali rockowe numery wolniej. Chórek słychać za głośno, a nie był on zbyt udany. Ale z drugiej strony jakichś poważnych potknięć nie było (nie tylko dlatego, że Rogerowi nikt nie rzucił flagi pod nogi Twisted Evil ). Moim zdaniem, pod względem muzycznym to był występ średni. Nie dobry, nie zły, po prostu przeciętny, jak wiele innych. Nie spodobał mi się wokal Rodgersa w "The Show Must Go On", który na trasie z 2005 mniej przeciągał niektóre nuty, ale już wielkim atutem było jego wykonanie "Shooting Star". Wielka szkoda, że wycięto 3 piosenki. Szkoda też, że zabrakło zupełnie jakichkolwiek bonusów. Można było dać chociażby wykonania kawałków z późniejszych koncertów trasy, których zabrakło na charkowskiej setliście.
Sporo pokazano publiczności. Mam wrażenie, że montażyści chcieli poazać, że ona tam świetnie się bawiła... wbrew faktom. Można było sobie też było darować natrętne pokazywanie, ilu to fanów nagrywało występ swoimi komórami. Bardzo miłym geatem było umieszczenie polskich napisów i tekstów piosenek w wersji oryginalnej (choć tłumacze chyba mieli czasem wątpliwości, co tłumaczyć, a co nie i np. niektóre okrzyki Paula w "Fat Bottomed Girls" zostawili w oryginale, a inne dali po naszemu). Co do "Djekjuju" - to przecież nie jest błąd, tylko próba oddania popisu językowych umiejętności Briana. Razz

Podsumowując: wydawnictwo ma sporo wad, które przeważają nad zaletami. Wolałbym mieć inną pamiątkę z jedynej trasy Q+PR, na której osobiście pojawiłem się. Ale potrafię sobie wyobrazić też gorszą. Smile
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tymczasem ja na przykład ośmieliłem się bawić znakomicie oglądając DVD z Ukrainy. Smile Ok, były już narzekania - bo tu wycięli, tam poprawili na siłę - tu zgoda. Ale czy tu zagrali za wolno, a tam za szybko - to już rzecz gustu. Na pewno zgodzę się z opinią, że brakuje w Charkowie wigoru znanego z Buenos, lecz pamiętajmy, że trasa dopiero się rozkręcała i trudno oczekiwać, aby na koncercie który był do niej zaledwie prologiem zespół grał z pełną siłą rozpędu. Dlatego też można spodziewać się, że wydawca zechce pokazać również jak wyglądał highlight trasy Cosmos na przykładzie Argentyny. A nawet jeśli NIE zechce, to powinien zrobić to pod naciskiem samych muzyków. Odniosłem wrażenie, że takie przesłanie bije z książeczki DVD z Ukrainy. DVD, które musiało zostać wydane w pierwszej kolejności z wielu powodów - przede wszystkim dlatego, że sfilmowanie właśnie tego koncertu wiązało się z tak ogromnym nakładem zasobów ludzkich i finansowych, że należało sprostać oczekiwaniom osób zaangażowanych w ten projekt. Jak mawiają brydżyści - "na układy nie ma rady" i musimy pogodzić się z tym, że coraz częściej merytoryka wydawnictw będzie przegrywała z marketingiem. Sad but true.

Mnie w ukraińskim DVD (zwrot celowy - cyrylica budzi jednoznaczne skojarzenia Wink) razi przede wszystkim to, że mam świadomość ogromu poprawek naniesionych na rzeczywisty występ. Doskonale widać to na przykładzie SINT, w którym Roger nagle śpiewa czyściutkim głosem (choć jeszcze przed momentem był tak zasapany, że ledwo mówił), Brian dostaje jakieś ponadnaturalne pogłosy na swój lichy wokal, zaś jego gitara zostaje na siłę podciągnięta pod tonację tam gdzie się dało - resztę po prostu ucięto razem z powtórką refrenu Paula, który nie za bardzo pamiętał "jak to leciało". Laughing

Podobne sytuacje można mnożyć na przykładzie wielu innych utworów z setlisty, lecz nie o to chodzi, aby zestawić teraz wszystkie overduby i kruczki w miksie. Liczy się sam fakt, że producent oferuje nam sztuczną, przekłamaną i podrasowaną wariację na temat koncertu, który dobrze znamy z telewizyjnego broadcastu. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że przeciętny klient media markt nie spędza czasu na QZ i dla niego taki obraz ukraińskiego koncertu będzie prawdziwy... i właśnie nad tym ubolewam - że with the wonders of science nastała era "studyjnych koncertów", gdzie drobne korekty wpadek przeradzają się w inwazyjny lifting całości.

Otherwise - wypada pochwalić bardzo dobre brzmienie tego koncertu (sporo zyskuje w zwykłym stereo - naprawdę!), szczególnie utworów z katalogu Rodgersa, które zresztą bardzo mi się tutaj podobają (choć brakuje mi tych trzech piekielnie mocnych akcentów Rogera zaznaczających refren Bad Company, znanych z późniejszych koncertów Wink). Wyróżniam także solidne IILWMC i Cosmos Rockin', wyjątkowo świeże Last Horizon oraz ostatnie solo Briana w IWIA. Bijou pomijam celowo bo niestety pamiętam jak koślawo brzmiało ono wówczas, gdy ten koncert grany był na żywo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tonspeed



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: Lubin/Głogów

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety dopiero teraz zakupiłem DVD+CD z trasy, ale nie żałuję, tak samo jak tego że byłem w Berlinie. To są niezapomniane chwile i ilekroć będę oglądał płytkę wszystko będzie mi się przypominać, tak już zostanie... Koncert był ekstra i mi podobało się wszystko, fakt po kilkunastu odsłuchaniach słyszę niedociągnięcia ale nie zamierzam się nimi przejmować, nie każdy jest doskonały a to i tak będzie dla mnie zawsze grupa nr 1!

Pozdrowka i mam nadzieje do zobaczenia na jakiejs kolejnej trasie Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
FOX



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 148

PostWysłany: Nie Paź 11, 2009 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert ogólnie dobry, ale mnie rajcowało tylko "The Show must go on", jeśli chodzi o Paula. Jeśli chodzi o pozostałe numery z tego koncertu w Ukrainie, to Paul był dobry w tych, co zaśpiewał na studyjnych płytach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tonspeed



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: Lubin/Głogów

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedyne czego mi brakuje na dvd to dodatków.... a szkoda Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham teraz tej płyty na Antyradiu. I jest denna. Drze jape kiepski ten Rodgers...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Man, jesteś mistrzem odgrzewania tematów. Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incubus napisał:
Man, jesteś mistrzem odgrzewania tematów. Laughing


BO Arrow

shamar napisał:
Słucham teraz tej płyty na Antyradiu.
Twisted Evil Laughing

Gdzie mialem o tym napisac.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, spoko, bardzo fajnie. Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym temacie się pisze recenzje albumu czyli po przesłuchaniu całego w Antyradio mógłbyś coś napisać szerzej, a nie nic nie wnoszące zdanie co do zawartości albumu.

A info o audycji w stoswnym temacie w dziale Ogólnym.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
gokarol



Dołączył: 13 Cze 2012
Posty: 2

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczie mega odkop ale nie śledzę wszystkiego na bieżąco a dopiero teraz na Tube trafiłem na koncert z Ukrainy. No i porównując do tego co w lipcu we Wrocławiu było to bez porównania lepiej. Więcej ludzi, lepszy klimat mimo że nie stadion. Poza tym Rogers to rockman i pasuje do Queen w przeciwieństwie to Lamberta który jest jak z kreskówki wyciągnięty. We Wrocławiu raziły pustki na stadionie. Dobrze jakby DVD z Wrocka powstało to by było porównanie koncertów pod kątem montażu bo bazowanie na filmikach ludzi zamazuje obraz klimatu. Ogólnie jakoś lepszy ten koncert na Ukrainie był.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sob Paź 13, 2012 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie pustki?

Pusto było tylko po rogach na trybunach, ale to z powodu bezpieczeństwa. Po prostu nie było biletów na tamte miejsca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek