FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Queen + Paul Rodgers - Live in Ukraine - 2CD + DVD lub DVD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Nie Cze 21, 2009 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert wreszcie zdobyłam, wydanie DVD+2CD, jak obejrzę to jakaś recenzja się pojawi, teraz mogę tylko napisać, że opakowanie jest moim zdaniem beznadziejne (nie mówię o okładce, ta jest akurat fajna), ale o wydaniu, ta tekturka się nadaje do darmowych płyt dołączanych do gazet, a nie do takiego wydawnictwa Rolling Eyes . W dodatku żadnego zamknięcia nie ma, beznadzieja, za jakiś czas zupełnie się zniszczy, i jeszcze ta przyklejona książeczka w środku, jak jakimś super glutem... za taką cenę powinni się bardziej postarać (coś w stylu Rock Montreal i Live Aid na przykład, które było świetnie wydane).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham teraz drugiej płytki koncertu.

Rzeczywiście coś w tym jest, że ciut wolniej. Choć ja bym to bardziej zwalał na Paula i jego wypalenie projektem. Wink Jego piosenki miały jakby więcej żaru na tym koncercie, przypadek? Dobra, nadinterpretacja. xD

A nie wiem co chcecie od publiczności. Tam było 350 tys przecież wiadomo, że nie każdy z nich znał każdą piosenkę Queen czy Paula na pamięć. Ja na przykład zdzwiłem się, że tyle ludu dośpiewało za Brianem '39. Nie byli aż tak tragiczni już choćby na Montrealu się publiczność IMHO słabiej bawiła. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat glosnosc publicznosci mozna dowolnie "modyfikowac" Wink

jak dla mnie to paul ratuje te plyte. bo jego glos jest na stale wysokim poziomie. natomiast brian i roger niestety grają jakby juz byli zmeczeni trasą... na pierwszym koncercie. dobrze, ze jednak na pozniejszych wystepach bylo lepiej, czasami znacznie lepiej.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też w końcu mam. Przyznam że opakowanie mogło być lepsze (chociaz jakas twardsza tekturka po środku no i zamkniecie). Jak narazie przesłuchałam i obejrzałam DVD.Owszem szkoda że nie ma tych trzech tych trzech brakujących piosenek i że poucinali pozostałe. Rozumiem że nie ma ich na CD bo mogło się nie zmieścić Rolling Eyes (chociaż na każdym cedeku jest jeszcze 10 minut w zapasie to jakoś by upchneli te trzy piosenki) to na DVD mają do dyspozycji w zależności od płyty ok 4,6 GB- zrobie mniej bogate MENU i miejsce się znajdzie..
Czasem odnosiłam wrażenie że bardziej liczy się publiczność niż zespół, z resztą zespół grał tak jakby im się troche nie chciało (w sumie koncert darmowy więc co się będą wysiliać jak i tak nic z tego nie mają).
Jeśli zaś chodzi o napisy....zapomnieli dorzucić jeszcze taką kropeczkę co skacze po literkach w czasie karaoke- byłby większy festyn Laughing ....
Brakowało mi niektórych kadrów z wersji telewizyjnej (a to pewnie z przywyczajenia), trochę się uśmiałam na "Bad Company" - w momencie kiedy Paul siedział przy fortepianie Roger stał przy jednym z talerzy i uderzał w niego pałeczkami. Trochę to wyglądało tak jakby uderzał nimi po głowie Rodgersa.
Musze jeszcze obejrzeć ten wystęo na kinie domowym, może bardziej mi się spodoba niz na moim maleńkim 16 calowym monitorze...
na ta chwile stawiam temu wydawnictwu komentarz neutralny( a dostawcy pozytyw)...zobacze wieczorem czy moja opinia się zmieni bo wezmę się za CD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
akurat glosnosc publicznosci mozna dowolnie "modyfikowac" Wink


No to słabo ją "zmodyfikowali" na Motrealu. Wink
Biorąc pod uwagę, że tam ludzie przyszli tylko i wyłącznie dla Queen różnica wcale nie jest jakaś przygniatająca.

Bizon napisał:
jak dla mnie to paul ratuje te plyte. bo jego glos jest na stale wysokim poziomie. natomiast brian i roger niestety grają jakby juz byli zmeczeni trasą... na pierwszym koncercie. dobrze, ze jednak na pozniejszych wystepach bylo lepiej, czasami znacznie lepiej.


Żeby było jasne, nie uważam, że Paul wypada słabo. Uważam, że więcej serca wkłada w swoje utwory. Nawet takie cudo, jakim było jakby specjalnie pod niego napisane Tie Your Mother Down wypada błaho. Roger może ciut nie wyrabiał (zadyszki, brak dobrego oka w łapaniu tamburyna Twisted Evil ), ale Brian wg mnie wypadał całkiem przyzwoicie (wiem, że od takiego gitarzysty oczekuje się więcej). Wiadomo, że był to pierwszy koncert i w pewnym sensie jest głupotą to wydawać, ale tutaj liczyła się raczej inicjatywa z jakiej okazji został zagrany ten koncert i to ile ludu przyszło. Dlatego też wydaje mi się, że całkiem możliwe jest wydanie jeszcze jakiegoś koncertu już z samej trasy, no ale wiadomo jakie QP jest.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:


Roger może ciut nie wyrabiał (zadyszki, brak dobrego oka w łapaniu tamburyna Twisted Evil )


no wiesz..moze zapomniał o dwóch łykach whisky przed koncertem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam liczenie na Argentynę większym łudzeniem się niż na liczenie na Houston w te Święta... Wink W 2005 też mieli Hyde Park- zagrali super, ale wizualnie to było nagrane nieprawdopodobnie, z krwisto czerwonym niebem, bo słońce tego dnia zachodziło spektakularnie... A grali też lepiej niż w Sheffield. I mają, jest nagrane, leży. I co? I nic. I z Argentyną będzie IMO tak samo. Super zagrali. I co? I nic. Może za dwadzieścia lat jak już nie będzie co wydawać... a nie, sorry, wtedy wyjdzie Greatest Hits XIV...

Wiem! Napiszmy petycję! Zbierzemy dużo głosów od fanów, którzy marzą o Argentynie albo czymś z alt 70-tych i może nas w końcu usłyszą! Tak, dobrze wyczuliście. Sarkazm czy zrezygnowanie wylewa się z tego akapitu...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a, jeszcze jedna rzecz, ktora mi sie nie podoba w zwiazku z tym wydawnictwem. te ukrainskie napisy na okladce wkladki. wszystko pieknie, wiem gdzie sie odbywal koncert, ale naprawde mogli sobie darowac i napisac to po angielsku, bo tak to wyglada to jak ruski pirat ze stadionu... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
a, jeszcze jedna rzecz, ktora mi sie nie podoba w zwiazku z tym wydawnictwem. te ukrainskie napisy na okladce wkladki. wszystko pieknie, wiem gdzie sie odbywal koncert, ale naprawde mogli sobie darowac i napisac to po angielsku, bo tak to wyglada to jak ruski pirat ze stadionu... Laughing


To fakt. Pisałem, że wygląda to jakbym kupił na bazarze. xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Wiem! Napiszmy petycję! Zbierzemy dużo głosów od fanów, którzy marzą o Argentynie albo czymś z alt 70-tych i może nas w końcu usłyszą!


Zgadzam się! I znowu podpiszę się ksywką. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lesheq



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 785
Skąd: Przemyśl/Kraków

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:


Wiem! Napiszmy petycję! Zbierzemy dużo głosów od fanów, którzy marzą o Argentynie albo czymś z alt 70-tych i może nas w końcu usłyszą! Tak, dobrze wyczuliście. Sarkazm czy zrezygnowanie wylewa się z tego akapitu...


U mnie zrezygnowanie jest od dawna na niebotycznym poziomie, oczywiście łącznie z wqurwieniem, ale to chyba mamy wszyscy. Az nie chce się wierzyć, że można być takim bucem (bucami) żeby mając HP05 i ARG08 nie wydać ich jako dvd z trasy. Trzeba być bucem do potęgi. A kto jest tym bucem...? Bri..., Roger.... a może ktoś inny z EMI. Wszystko sie okaże końcem roku, czy składanka "best of the best" będzie pożegnaniem z wytwórnią czy może kolejnym klejnotem kolekcjonerskim od EMI.

Co do ankiety, proponowałem kiedyś wysłać naszym "starym pierdołom" proponowane warianty wydawnictw dvd np. pięknie brzmiące"2 nights at Hammy Odeon 1975&1979" Smile z setlistami i gotowymi okładkami. Gdybym miał więcej czasu i umiejętności poruszania sie w jakimś programie graf., zrobiłbym to z chęcią. Może to i nic nie da, ale przynajmniej sumienie czyste... Smile
_________________
Lesheq
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cóż, może się to wydawać autodestrukcyjnym działaniem rogera, rodgersa czy briana - ale tak po prostu nie jest. często pieniądze wytwórni są rzeczą nadrzędną i nawet wielkie muzyczne nazwiska nie są w stanie wydawać tylko tego, na co mają ochotę. swego czasu mówił o tym w jakimś wywiadzie phil collins odnosząc się do dorobku genesis - który w równym stopniu jak queen jest marnotrawiony i wspaniałe rzeczy zalegają w archiwach - fani genesis wylewają łzy, a dupa jak była tak jest. tak to, moich drodzy, niestety wygląda... inna rzecz, że przypominają się słowa freddiego: "kompromis? takiego słowa nie ma w naszym języku..." niestety, to słowo - w kwestii wydawnictw queen - ma dziś znaczenie priorytetowe... sad but true - jak śpiewał klasyk.

ps. zespół w argentynie pokazał, że wciąż jest jednym z największych koncertowych klasyków - ten luz, pewność siebie, rockowy pazur, niesamowite czucie dźwięku i panowanie nad niesamowitą publiką. i ja to wiem... szkoda, że ludzie kupując wydawnictwo z ukrainy zobaczą festyn starych dziadków... i że ta opinia pójdzie w świat.

może jednak kiedyś się tego doczekamy:

http://www.youtube.com/watch?v=2iwaqX15Qcg&feature=PlayList&p=FB4457E49447BB49&index=0

najlepszy występ q+pr jaki widziałem... niesamowity...


Ostatnio zmieniony przez krs dnia Pon Cze 22, 2009 10:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniądze mówisz...no dobrze, ale dlaczego np.: takie Deep Purple wydaje takie "History Hits & Highligits 1968-76". To przykład pierwszy z brzegu, bo reklama jest w "Teraz Rocku", ot, dałoby się znaleźć dziesiątki podobnych przypadków, gdzie fani są wręcz rozpieszczani kolejnymi wydawnictwami z ciekawostkami, koncertami z dawnych lat, itp, itd, etc....
Skoro to się wydaje, to znaczy, że się sprzedaje, a skoro się sprzedaje, to znaczy, że się opłaca...więc chyba nie o kasę tu chodzi.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi, każda umowa jest inna... widać, interes artystyczny w EMI - w przypadku queen - nie chodzi razem z komercyjnym w parze... zresztą roger narzekał niedawno na współpracę z wytwórnią, zobaczymy co z tego wyniknie...

ps. kur... narzekaliście na tempo grania na ukrainie...! kur.. porównajcie sobie to z argentyną... dzień do nocy!

http://www.youtube.com/watch?v=2GfIo923QVU&feature=related

ja pier...


Ostatnio zmieniony przez krs dnia Pon Cze 22, 2009 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genesis ostatnio też jakieś boksy powydawało...
Ale faktycznie zobaczymy co będzie po wypełnieniu tego kontraktu...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie, a argentynie nawet radio wyszlo jak za starych dobrych czasow!

http://www.youtube.com/watch?v=h0hLtEfbwQQ&feature=related

Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 2:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tu gadu gadu, a dzis QOL oglosilo, ze Ukraina zadebiutowala na 2 pozycji brytyjskiej listy przebojow muzycznych wydawnictw DVD.
Jest bardzo dobrze jak na kolejny brak promocji ze strony wytworni.

Co do Argentyny ... nie pisalem, ze Q+PR wyda to w tym czy w przyszlym roku. Na pewno ten koncert powinien ujrzec swiatlo dziennie, tak jak to bylo w przypadku 'Super Live In Japan'.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 2:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
nie pisalem, ze Q+PR wyda to w tym czy w przyszlym roku. Na pewno ten koncert powinien ujrzec swiatlo dziennie, tak jak to bylo w przypadku 'Super Live In Japan'.

Ale ja nie wierzę, ze on w ogóle wyjdzie- tak jak nie wyjdzie Hyde Park.
Powinien... no pewnie że powinien. Tak jak Hammersmithy, Houston, Earls Court etc... Póki ten kontrakt mają- nie wierzę w nic. Tli się we mnie nadzieja, ze jak ten z EMI się skończy to będzie lepiej. Ale jeśli z nową wytwórnią otrzymamy GOLDEN BALLADS albo THE BEST OF THE REST to przestane wierzyć i chyba nawet czekać na cokolwiek dobrego...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 2:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczescie takim pesymista nie jestem w tych sprawach. Jakos nie placze w kacie gdy mija kolejny rok a na polce wciaz nie ma antologii.

Ciesze sie, ze w ogole zabrali sie za archiwa koncertowe ... co prawda z ciekawych rzeczy otrzymalismy tylko pelny zapis Wembley'86 i Milton, ale rowniez milo patrzy sie na odswiezony Montreal.

Z pewnoscia przyjdzie czas na upragnione lata 70te. Watpie by w tym roku sie tym zajeli skoro juz jedno DVD wydali, ale skoro juz kiedys pojawila sie wstepna informacja o planach wydania koncertu z lat 70tych to moze w koncu cos sie ruszy w tym kierunku. Byloby milo.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeby tylko Argentyna bądź koncerty z lat 70-tych nie były wydane tylko na Japoński rynek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 11:51 pm    Temat postu: w Lublinie brak Ukrainy Odpowiedz z cytatem

W Lublinie wciąz brak Ukrainy zarówno w media markcie jak i w empikach
a przeciez minał już tydzien od pojawienia sie wydawnictwa , wiem ze gdzie niegdzie płyta była nawet przed 15 czerwca.Np. Montreal był w Lublinie szybko, wiec dlaczego Ukrainy brak?Ma ktoś jakąs koncepcje?
Mówia mi ciagle ze nie wiedza kiedy bedzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybciej będzie jak zamówisz sobie w jakimś sklepie internetowym Wink
A w Empikach tej płyty nie będzie Sad "The Cosmos Rocks" pojawił się u mnie w Empiku dopiero n atydzień przed Bożym Narodzeniem Exclamation (premiera była w połowie września)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obudźcie mnie na Argentynę albo ciekawe wydawnictwo z lat '70 Wink Ja dla Queen mogę naprawdę bardzo wiele, ale nawet te 70 zł. z mojej kieszeni na niezbyt satysfakcjonujące wydawnictwo to byłaby przesada Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Sro Cze 24, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczekam juz cierpliwie mam nadzieje ze wkrótce sie pojawi

innuendo0 napisał:
szybciej będzie jak zamówisz sobie w jakimś sklepie internetowym Wink
A w Empikach tej płyty nie będzie Sad "The Cosmos Rocks" pojawił się u mnie w Empiku dopiero n atydzień przed Bożym Narodzeniem Exclamation (premiera była w połowie września)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 5:24 pm    Temat postu: opinia Odpowiedz z cytatem

Dopiero wczoraj tj. 26 czerwca 09 ukazało sie w Lublinie "live in Ukraina".
Kupiłem je w Media Markt za 61 brutto.
Jak dla mnie standardowy koncert Queen + Paul Rodgers czyli generalnie mi się podoba.Narazie trudno mi po pierwszym przesłuchaniu wybrać jakąs ulubiona piosenke z tego koncertu może "I want to break free" i "Love of my life" tak wstepnie.Na pewno nie podoba mi się "One vision" w wykonaniu Paula (przy całym szacunku dla niego).Świetne są tutaj ujecia z kamer i częste pokazywanie publiczności.Fajne laski sa na Ukrainie:)
Wielka szkoda że nie ma 'a kind of magic' i 'radia' bo to typowo koncertowe utwory moim zdaniem , których raczej nie powinni usuwać ale cóż...
Rodgers ma fajną koszulke z tym pajakiem , mi sie ona na prawde podoba:)
Może cos jeszcze dopisze potem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
perun



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 15

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi tak się wydaje , że jeżeli dla Jacksona będzie coś podobnego jak dla Freda - Tribute , to Queen wystąpi z Jankiem , na wokalach oczywiście Rodgers , co o tym sądzicie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to taki tribute mysle, ze bylby na miejscu, ale po pierwsze bylby raczej impreza popową, po drugie - watpie zeby zostal zorganizowany. to jednak juz troche nie te lata wielkich koncertow Wink ale kto wie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie zastanawiałem się czy coś takiego miałoby szansę zaistnienia i nie widzę tego. Czasy świetności największych gwiazd minęły bezpowrotnie, wielu poumierało i tak naprawdę jak Bizon zauważył ta impreza poszłaby w stronę popu co automatycznie by ją "degradowało".. ale kto wie... nie zaszkodziłoby
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
perun



Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 15

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę , że mógłby być , w końcu to osoba takiego formatu co Fred , takich dwóch nie znajdziesz , więc może coś się odbędzie, z jednej strony masz rację , bo wokół Jacksona sporo kręciło się gwiazd hip-hopu , ale nigdy nie wiadomo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tribute mógłby być o tyle fajny, że poza "gwiazdami" pokroju Akona chyba wzięliby w nim też udział chłopaki z Queen, oraz niegdyś z Jacksonem mniej lub bardziej współpracujący Van Halen, McCartney i Slash... Zresztą już w telewizji słyszałem spekulacje na temat takiego koncertu (choć bez odniesień do FMTC). Ale jakoś i tak nie sądzę, by coś takiego się odbyło.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek