FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ozzy (bez Sabs) - temat reaktywacja - work in prog itp.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ozzy solo - za czy przeciw
tylko z Sabbathami
18%
 18%  [ 4 ]
tylko solo
0%
 0%  [ 0 ]
tylko z rodziną
9%
 9%  [ 2 ]
wszelkie inkarnacje
45%
 45%  [ 10 ]
antychryst niech idzie do piekła
18%
 18%  [ 4 ]
who the fuck is Ozzy ?
9%
 9%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathalie Jackson napisał:
shamar napisał:
Posluchaj sobie Revelation


Ludzie, przecież Revelation nie jest takie złe. Rolling Eyes


A kto pisał , że jest złe ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
Jak Ozzy, to tylko z Sabbs!

Pamiętam, kiedy po raz pierwszy usłyszałem piosenkę "Dreamer"... Bez wątpienia była to jedna z najgorszych rzeczy, jaką słyszałem w wykonaniu tego pana. A może i najgorsza...?

Nie no, DREAMER jest okropne...
Też kiedyś myślałem, ze Ozzy tylko z Sabbathami, ale... potem usłyszałem Crowleya i mi zmiękła rura Wink Ma sporo bardzo, bardzo średnich kawałków, brakuje czasami ręki Iommiego- ale kilka naprawdę rewelacyjnych numerów mu się trafiło, oj trafiło...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shamar- sorry, ja ostatnio mysle, nie wiem, czym.

Na razie wypowiadalam sie tylko o najnowszej plycie...Wiec powiem tez cos o samym Ozzy'm i Jego karierze.
Mianowicie, dla mnie Ozz-brain to bez watpienia Krol Metalu. Nie zaleznie od poziomu Jego ostatnich plyt. Na swiecie jest tylu popie.dolencow, ktorzy muzyce tylko wstyd przynosza, ze ,,obrazanie" Jego tworczosci, to po prostu nietakt. Wiadomo- jest ,,pare" slabych kawalkow, ale takie przeciez zdarzaja sie kazdemu, no, nie da sie ich uniknac. Jakby tak kazdy tworzyl same idealy, swiat bylby zlekka dziwny i zbyt przewidywalny. To pierwsza sprawa. Druga, to, mianowicie, niezaprzeczalny fakt, jak duza role w ostatecznym ,,wygladzie", odsluchu utworu odgrywaja gitarzysci, jaki wplyw maja na jego ,,wielkosc". Kazdy wie i nikogo nie trzeba przekonywac, ze zdecydowanie najlepszy okres w tworczosci Ozzy'ego przypada na lata '80e. Moim zdaniem w duzej mierze jest to zasluga Randy'ego i Jake'a. Ich solowki, to po prostu arcydziela. Oczywiscie- Zakk tez jest swietny, nawet bardzo. Nowemu gitarzyscie talentu rowniez nie mozna odmowic, ale- nie oszukujmy sie- tak dobry, jak Randy, nikt juz nie jest i nie bedzie.
Jako podsumowanie mojej z lekka dziwnej lub tez niepotrzebnej wypowiedzi powiem, iz jestem fanka Osbourne'a i owszem, dam sie za Niego pociac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luzik. Musze przyznać, że coraz bardziej podoba mi sie nowa płyta tzn. nie to żebym oceniał ją jakos wyzej i zeby podobalo mi sie wiecej utworów ale widze , że jeszcze wieksza przepasc jest pomiedzy nią a tym poprzednim chłamem 'BR".

Wkrótce dodam całą do odsluchu do pierwszego posta.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
Zakka już nie ma w zespole jakbys nie wiedzial Laughing Twisted Evil

O RLY? Rolling Eyes
Się składa, że wiem, zwłaszcza, że mając w zespole dwóch kumpli, którzy uważają Zakka za boga nie sposób jego kariery nie śledzic. Ale Zakk już parę razy "migał" w zespole Ozzy'ego, znikał na trochę, by się znów pojawic, po prostu od ponad 20 lat twórczoś Ozzy'ego była mocno związana z Zakkiem.
I chyba też dlatego na tej płycie już go nie słyszymy - wszedł w swoje BLS i niestety, tak jak zauważyłem w poprzednim poście, który skomentowac umiałeś jedynie niezwykle "wyszukaną" ironią, od dłuższego już czasu kręci się w kółko i powiela schematy. Tak na płytach Ozzy'ego (na których go pewnie jeszcze kiedyś usłyszymy, ale WIEM, że w tym momencie w zespole go nie ma Rolling Eyes), jak na płytach Black Label Society. Do tego jego twórczośc w obu projektach niezwykle się ze sobą zlała, wiele utworów trafiło na płyty BLS po tym, jak Ozzy je odrzucił gdy Zakk je zaproponował na jego krążek, gdyż były "too black labeled", ale niewiele to pomogło, bo i tak robota gitarowa Zakka i tu i tu jest praktycznie taka sama i chłopak sam siebie powiela...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po jednokrotnym przesłuchaniu nowego dzieła Ozza, stwierdzam, że album mocno średni. Niby jest ciężko, ale...co z tego, skoro kompozycje nie zachwycają? Wokal też mocno podrasowywany i zniekształcony miejscami. Nie wiem też jaki sens miała zmiana gitarzysty, skoro w ogóle tej zmiany nie słychać. Moim zdaniem jest to najgorszy album Osbourne'a jaki było mi dane usłyszeć (Black Rain nie znam). Cóż, może po parokrotnym przesłuchaniu Scream przypadnie mi trochę bardziej do gustu, czas pokaże.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Czw Lip 22, 2010 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, przypadnie, przypadnie...Po jednym odsluchaniu ocenic mozna tyle, co nic.

A zmiany nie slychac, bo...No, przynajmniej wg mnie( z mojego wlasnego, niezaleznego(tiaa...) punktu widzenia) nie byla wprowadzona, by cos ulepszyc(choc wiadomo, takie niespodzianki zawsze mile widziane), a, zeby zapobiec gorszemu albumowi. W koncu ostatnio to tak...w zlym kierunku szlo. Jest nowy gitarzysta i od razu wszystko pieknie. Plyta nie jest zla, jest swietna, co tu duzo gadac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa plyta z kazdym odsluchem brzmi niestety coraz gorzej. Strasznie bez pomyslow... Takie albumy jak Diary..., Ultimate Sin, No Rest for the Wicked i No More Tears kocham, ale ten... Ozzy chyba nie wie kiedy odejsc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Lip 24, 2010 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nathalie Jackson napisał:
Oj, przypadnie, przypadnie...Po jednym odsluchaniu ocenic mozna tyle, co nic.

A zmiany nie slychac, bo...No, przynajmniej wg mnie( z mojego wlasnego, niezaleznego(tiaa...) punktu widzenia) nie byla wprowadzona, by cos ulepszyc(choc wiadomo, takie niespodzianki zawsze mile widziane), a, zeby zapobiec gorszemu albumowi. W koncu ostatnio to tak...w zlym kierunku szlo. Jest nowy gitarzysta i od razu wszystko pieknie. Plyta nie jest zla, jest swietna, co tu duzo gadac.
Pierwsze odsłuchanie (wrażenie) jest najważniejsze. A najnowszy krążek to odgrzewany kapeć bo o kotlecie trudno tu mówić nawet. Wtórne to nie mówiąc o irytującej produkcji. Wokal Ozzy'ego to jakaś porażka (np w w refrenie utworu tytułowego). Gdzie czasy w których gitarzyści się czymś... wyróżniali?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie po pierwszym odsłuchaniu zupełnie nie przypadło do gustu Soul Sucker, a teraz szalenie mi się podoba...
Zresztą, co złego jest w tym gitarzyście? Wspaniałe mostki, ładnie buduje atmosferę...
Płyta naprawdę jest świetna! A wokal Ozzy'ego również niczego sobie. Ale, jak chcecie, nikogo nie zmuszam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko. Wink Się trochę uniosłem i przesadziłem z tym pierwszym wrażeniem... Nie ulega jednak wątpliwości że Ozzy'emu ktoś lub coś powinno przemówić do rozumu bo facet najwidoczniej zatracił umiejętność krytycznego myślenia o własnej twórczości albo po prostu czas już na muzyczną emeryturę. To wszystko jest strasznie przewidywalne. Już nawet Ozzmosis wypada znakomicie przy tym co teraz wychodzi mu z pod rąk. Bezlitosne acz prawdziwe. Czy z Zakkiem czy bez byłoby to samo bo i Wylde kreatywnością ostatnio nie grzeszy i zaczyna zjadać własny ogon.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 25, 2010 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech se ma wspaniałe mostki i ładnie buduje atmosferę, co nie zmienia faktu, że niczym w zasadzie się nie wyróżnia. Jak Tobie coś takiego wystarczy, żeby płyta była "świetna"... Wink
Nie jest totalną klapą, ale w zasadzie poza Let Me Hear You Scream, które jest po prostu chwytliwe i można troszkę pobujac głową nic ciekawego. Kilka numerów zaczyna się nieźle i słychac pomysły - ale niedokończone lub kiepsko wykorzystane. Wokal w istocie raczej nie wywołuje też miłego wrażenia. Facet powinien jednak wiedzie kiedy skończyc bo łudzic się nie ma co, dobrego już raczej nic nie nagra...
A Zakk, który rzeczywiście mie tyle zaczyna zjadac własny ogon, co już od paru lat kręci się w kółko, szykuje się do nowej płyty... I jest nieźle Wink Coś czuję, że BLS w tym roku jednak mocno przebije album Ozzy'ego.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Werty napisał:
Już nawet Ozzmosis wypada znakomicie przy tym co teraz wychodzi mu z pod rąk.


Whata... ? Co masz do Ozzmosis gdzie jest świetne "I just want You" , czaderski " Perry Mason ", klimatyczny " See you on the other side", wgniatający ciezarem " Thunder underground " czy" Tomorrow", przesłitasny " Old LA tonight" ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Jak Tobie coś takiego wystarczy, żeby płyta była "świetna"... Wink


Jasne, ze nie wystarczy. Sa jeszcze fajne teksty(na ktore, chyba jeszcze nikt nawet nie zwrocil uwagi), zreszta, dobrze wyspiewane, kazde slowo perfekcyjnie wyrazne w Soul Sucker, genialny wstep w Diggin' Me Down, melodyjne Time, owszem- chwytliwe LMHYS, ale oprocz tego jeszcze Fearless, swietne zwrotki w Let It Die, to ,,teacher, preacher, liar"- no, posluchajcie tylko, jak to jest wyspiewane- perfekcja. Ozzy nadal glosem potrafi budowac swietna atmosfere, az czlowieka ciary przechodza. Mistrz. Wink Oczywiscie- sa slabsze punkty, takie, jak Crucify czy Latimers Mercy...Ale I Love You All czuje sie ,,przekupiona". Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
genialny wstep w Diggin' Me Down

No właśnie o tym mówiłem pisząc te słowa:
Cytat:
Kilka numerów zaczyna się nieźle i słychac pomysły - ale niedokończone lub kiepsko wykorzystane

Bo w istocie wstęp do Diggin' Me Down jest niezły i powiało świeżością - ale co z tego jak potem otrzymujemy numer przeciętny, wtórny i nieciekawy? Sorry, ale aż tak zajebisty ten wstęp nie jest, żebym dla niego tylko słuchał tego kawałka, bo znam milion lepszych, których mogę posłuchac, nie tracąc czasu na "świetną" nową płtę Ozzy'ego Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

some time ago...
shamar napisał:

Ogolnie podsumowałbym ją płyta ciekawych intr i spierdolonych refrenów.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, dobra, z tym, ze niekoniecznie swietnie to wszystko dokonczone, to sie moze zgodze, bo w istocie- tak jest.
Ale nie jest spie.dolone.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale właśnie dlatego jest spie..., że nie jest swietnie wykonczone. Nie widze tu sprzecznosci.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Shamar, pamiętam Twoją opinię i wspomniałem ją słuchając materiału z płyty, bo po prostu ją potwierdził.
Tak, dla mnie refren, który jest bez pomysłu, przeciętny i nieciekawy jest spierdolony. Bo czuć, że jest zrobiony po prostu na siłę...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. zaczynam od tego , że w przyszlym roku Ozz w Polszy

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,8718348,Carlos_Santana_i_Ozzy_Osbourne_w_Ergo_Arenie.html

Poza tym cover Lennona dla Amnesty

http://www.youtube.com/watch?v=awOcbVoS4yE&feature=player_embedded

wyszlo też rozszerzoen Scream

Tour Edition CD2
No. Title Writer(s) Length
1. "Hand of the Enemy" (previously unreleased track from the Scream sessions) Osbourne, Churko 3:41
2. "One More Time" (originally released as a pre-order iTunes exclusive) Osbourne, Churko 3:07
3. "Jump the Moon" (originally released as a bonus track on the Japanese pressing) Osbourne, Churko 2:54
4. "Bark at the Moon" (live) Osbourne 4:29
5. "Let Me Hear You Scream" (live) Osbourne, Churko 3:25
6. "No More Tears" (live) Osbourne, Zakk Wylde, Mike Inez, Randy Castillo, John Purdell 7:18
7. "Fairies Wear Boots" (live) Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler, B
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cena biletu będzie w okolicach 120zł to czemu nie, można iść.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od paru dni zbieram na bilet. Ozzy? Takiej okazji nie można przepuścić! Szkoda, że Trójmiasto tak daleko, no, ale nic...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz raz mialem bilet na ozzy'ego, niestety wyjebal sie wtedy na quadzie heh. widzialem go z sabbs w oryginalnym skladzie. solo moze bym kupil znowu bilet, gdyby bylo w jakims sensowniejszym dla mnie miejscu. nie jechalem 9h pociagiem w jedną strone dla PJ, nie pojade tym bardziej dla ozzy'ego Wink tego sie kurwa obawialem, jak te hale w gdansku otwierali, ze teraz nagle koncerty sie tam zaczną... a w lodzi w atlasie dalej nic poza watersem ciekawego nie ma...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Jak cena biletu będzie w okolicach 120zł to czemu nie, można iść.

ja ci powiem czemu. Bo:
Cytat:
cena biletu będzie w okolicach 120zł


o ;p
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś byłem napalony teraz traktuje go raczej z przymrużeniem oka.
Czytając fragmenty autobiografii jestem zdziwiony jak taki człowiek mógł stać się idolem milionów. No Lennon, Hendrix, jeszcze Kombajn rozumiem ale on? "Nawet" Dio udowodnił jak bardzo kruchym wokalistą jest Ozz.
Ale w sumie: łatwe, proste, nieskomplikowane więc masy przyjmą...
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQ , co ty pierdolisz, za przeproszeniem ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ozzy w Gdańsku? Wsiadam w kolejkę i przy Ergo Arenie jestem po 20 minutach Wink Jeśli nie będzie to kolidowało z prawdopodobnym wyjazdem do Holandii, nie ma bata- muszę tam być. W końcu, kurwa, 1/4 klasycznego Sabbath i część solowych poczynań zacna. Być może to ostatnia okazja Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RockFan90 napisał:
W końcu, kurwa, 1/4 klasycznego Sabbath i część solowych poczynań zacna. Być może to ostatnia okazja Wink


Przecież ma być jeszcze ostatnia trasa Black Sabbath,więc jeśli wszystko pójdzie dobrze to nie będzie ostatnia okazja na zobaczenie Osbourne'a Wink.Chociaż z nimi to nic nie wiadomo,więc może i nic z tego nie wyjdzie i to będzie ostatnia okazja na zobaczenie Ozzyego,ale jakoś on sam mnie nie kręci Razz.Razem z Iommim,Butlerem i Wardem to co innego Wink.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 01, 2010 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurna, się pomyśli, bo jeszcze BLS w marcu. Gdyby Zakk dalej grał z Ozzym, wybór byłby prostszy Razz Ech, kto da pracę 17-latkowi z doświadczeniem? Nie przyjmuję ofert seksualnych Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Czw Gru 02, 2010 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
AveQ , co ty pierdolisz, za przeproszeniem ?

No chyba nie chcesz mi powiedziec, że jest to nieprzewidywalna, oryginalna i trudna muzyka Confused
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek