FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Czy znajomości netowe mogą być traktowane na serio?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldenfish39



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 2:20 pm    Temat postu: Czy znajomości netowe mogą być traktowane na serio? Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat znajomości zawartych przez internet? Czy uważacie,że maja one szansę na to aby przerodzic się w coś głębszego, powazniejszego czy tez od razu mozna uważać je za porażkę. hmm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HaH. koleś się zarejestrował żeby taki temat założyć Very Happy
Oczywiście że mogą być traktowane poważnie ale tylko do pewnego stopnia tzn. nie można angażować się w nie bardziej niż w te realne. No i jak z kimś gadamy na necie to przystałoby się spotkać Laughing A czy mogą się przerodzić w coś głębszego Question To zależy tylko i wyłącznie od ludzi jaki mają do siebie stosunek, i czy oni to traktują poważnie. Cool
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AveQueen napisał:
HaH. koleś się zarejestrował żeby taki temat założyć Very Happy

Eee tam to poprostu Ziutek założył sobie nowe konto bo się wstydził xD
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wstydziłbym się Wink
I nie wstydzę się teraz wypowiedzieć: tak, mogą być traktowane serio, choć oczywiście wszystko zależy od osób. Na jednym forum zapoznałem się z wieloma ludźmi, jedną z tych osób bez wahania nazwę przyjacielem, ta sama zresztą osobą od ponad dwóch lat jest z inną, z tego samego środowiska, również poznaną przez internet, są zaręczenie, zakochani i szczęśliwi. Moje spojrzenie na sprawę wygląda w zasdzie tak, że ten temat jest bezcelowy, bo według mnie znajomości przez internet nie powinno się traktować jako jakąś inną kategorię, choć z pewnością jest to dość młoda forma poznania się, nie chodzi o to, jak się poznać, ale by się poznać Wink
Chyba wielu z nas przynajmniej jedną znajomość nawiązało w okolicznościach jeszcze dziwniejszych niż internet. Oczywiście moja wypowiedź tyczy się znajomości nawiązanych przez internet, ale przesienionych w real, bo ludzi, którzy w zasadzie ograniczają swe kontakty tylko do internetu, bez spotkań w realu to dla mnie obiekty pod leczenie...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój romans z Qndzią zaczął się przez Internet :] zresztą, ona wszystkich kochanków znajduje przez sieć - internetowa laska Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogą- bo co przeszkadza się spotkac potem w realu, wypić piwo czy dwa i- całkiem możliwe- znaleźć naprawdę dobrego/dobrych kumpli???
Czym to się w sumie różni od spotkania nowych ludzi w szkole, w sklepie, na kółku różańcowym czy innej bibliotece? Wink Jasne, są ludzie bardzo udający przed ekranem komputera- to wcześniej czy później wyjdzie. Zresztą... właśnie dlatego potem warto się spotkać w realu. I nie ma reguły- możesz być rozczarowany a może spotkanie zaowocować jeśli nie przyjaźnią to przynajmniej wartościową znajomością...
Oczywiście jak ktoś jest tylko mądry i odważny przed ekranem monitora... coż, to i tak widać, czyż nie?
Internet jest dziwną rzeczą, która gwarantuje alnbo moze gwarantować anonimowość. Nie każdy stukając w te klawisze udaje kogoś kim nie jest. Po spotkaniach niektórych osób na żywca stąd do tej pory wręcz zaskoczony jestem jak bardzo nierozaczarowujące są takie inicjatywy... A jeśli zobaczyłem coś czego na Forum nie widziałem- były to raczej... miłe rozczarowania... Smile
Więc... jeśli ktoś nie ma życia towarzyskiego a tę rolę spełnia tylko Forum i tylko przed ekranem. OK- to jest... hmmm... no dość ciężki przypadek. Ale w każdym innym wypadku nie widzę powodu dla którego znajomość zawarta początkowo wirtualnie nie miałaby zamienić się w coś fajnego w przyszłości. Z kilkoma osobami stąd bardzo chętnie napiłbym się piwa- z kilkoma innymi... picie piwa bym powtórzył i pewnie powtórzę Smile A moze i się pomuzykuje razem kiedyś, kto wie?

Sam osobiście wolę spotkania na żywo. GG używam od wielkiego święta, często zapominam, że w ogóle mam konto, to samo ze Skypem i innymi takimi, nawet swoją skrzynke mailową sprawdzam raz na tydzień... Z oczywistych względów nie mogę się z ludźmi z tego Forum spotykac tak często jak bym chciał- choć pewnie niedługo się to zmieni Smile Wrocław better be ready Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki pewnej internetowej znajomości przekłutej na real life nie nocowałem na dworcu w Przemyślu, tylko w w łóżku pod kołdrą napojony ciepłą herbatką Wink Dzięki, Leniu Very Happy Nigdy Ci tego nie zapomnę Cool

Nie uznaję znajomości internetowej samej dla siebie. Tzn. znajomość ta musi dążyć do spotkania na żywo, inaczej nie ma sensu.

A jeśli chodzi o to, że internet ma zastępować prawdziwe życie, to mówię czemuś takiemu stanowcze NIE. Internet to narzędzie komunikacji, ale poznanie człowieka to tylko real life. I życie towarzyskie to też real life Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Is this real life? Is this just fantasy? Twisted Evil


Ależ oczywiście, że znajomości internetowe mogą przerodzić się... a nawet pasuje by się przerodziły w znajomości w świecie prawdziwym. Gdyby nie te wszystkie dziwne znajomości, nie byłoby zlotu, nie byłoby pewnie wyjazdu do Pragi. A zresztą... nie chce mi się pisać ;p
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 10:27 pm    Temat postu: Re: Czy znajomości netowe mogą być traktowane na serio? Odpowiedz z cytatem

Goldenfish39 napisał:
Czy uważacie,że maja one szansę na to aby przerodzic się w coś głębszego, powazniejszego


Taka szansa zawsze istnieje, oczywiście pod warunkiem ,że się z tą osobą spotkasz na żywo.
Po rozmowie twarzą w twarz z tą osobą bedziesz mógł prędzej stwierdzić czy to ma szanse przetrwania, niż patrząc się na ekran monitora.

Czasem dochodzi do tego odległość pomiędzy dwoma osobami, no ale są przecież pociągi. Choć od początku roku dranie z PeKaPe skrócili ilość połączeń.Ale masz też PeKaeS.

No,ale przede wszystkim musisz mieć chęć.
A chcieć to móc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 11:14 am    Temat postu: Re: Czy znajomości netowe mogą być traktowane na serio? Odpowiedz z cytatem

Goldenfish39 napisał:
Czy uważacie,że maja one szansę na to aby przerodzic się w coś głębszego, powazniejszego


Owszem. U mnie znajomość przez internet z pewną osobą poskutkowała tym, iż od jakiegoś czasu jestem z nią w związku. I jestem bardzo szczęśliwy!!! Very Happy
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie internet, chyba nigdy bym się nie odezwał do mojej teraźniejszej dziewczyny <mimo, że chodzimy do jednej klasy Laughing>. Nie jestem zwolennikiem internetowych przyjaźni na odległość, nie rozumiem zakochiwania się przez gadu-gadu czy próby, czasem naprawdę dojrzałych ludzi, "związywania się" przez internet. A jak przychodzi co do czego, do spotkania, to nawet słowa ze sobą nie zamienią.
Internetowe znajomości - tak, ale tylko jak znajdą swój koniec w poznaniu się face to face.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również sądzę że jak najbardziej.
Ja nigdy nie miałem bujnego życia towarzyskiego, nie dlatego że trudno mi gadać z ludźmi od jakiegoś roku bardzo łatwo po prostu nie mam takiej potrzeby.
Ja swoją obecną dziewczynę poznałem przez grono.net. Łatwość polega na tym że od razu widzisz kto czym się interesuje i jaki jest mniej więcej.
Też spotkałem się z nią w "realu" ale jako znajomi bardziej, później to samo wynikło ale po dłuższym czasie.
Całej masie osób wydaje się że poznawanie się przez internet to jakieś żarty jednak po drugiej stronie też siedzi człowiek, nie wolno o tym zapominać.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja byla poznala swojego bylego przez internet. swojego obecnego tez. wiec nie, znajomosci przez internet nie są fajne. są kurewsko wqrwiające Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goldenfish39



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, a wcale nie koleś tylko kolesia Wink Jestem poprostu nowym uzytkownikiem na forum, a temat zapodałam taki pierwszy, który mi przyszedł do głowy, ale uważam że dosyć istotny w dzisiejszych czasach. Net stał się obecnie dość popularnym narzędziem do zawierania znajomości i dla wielu niestety jedynym. :/ Ja jednak obserwuja problem na podstawie doświadczeń osobistych, muszę stwierdzić ze jest to narzędzie bardzo złudne i zupełnie bezużyteczne. Widzę, że 80% ludzi poznajacych się przez neta, nie wiąże z tego typu znajomościami zadnych planów, a traktuje je wyłacznie jako forme krótkotwałej rozrywki. Tak przynajmniej wyglada od strony kobiety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goldenfish39



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 9

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Mogą- bo co przeszkadza się spotkac potem w realu, wypić piwo czy dwa i- całkiem możliwe- znaleźć naprawdę dobrego/dobrych kumpli???
Czym to się w sumie różni od spotkania nowych ludzi w szkole, w sklepie, na kółku różańcowym czy innej bibliotece? Wink Jasne, są ludzie bardzo udający przed ekranem komputera- to wcześniej czy później wyjdzie. Zresztą... właśnie dlatego potem warto się spotkać w realu. I nie ma reguły- możesz być rozczarowany a może spotkanie zaowocować jeśli nie przyjaźnią to przynajmniej wartościową znajomością...
Oczywiście jak ktoś jest tylko mądry i odważny przed ekranem monitora... coż, to i tak widać, czyż nie?
Internet jest dziwną rzeczą, która gwarantuje alnbo moze gwarantować anonimowość. Nie każdy stukając w te klawisze udaje kogoś kim nie jest. Po spotkaniach niektórych osób na żywca stąd do tej pory wręcz zaskoczony jestem jak bardzo nierozaczarowujące są takie inicjatywy... A jeśli zobaczyłem coś czego na Forum nie widziałem- były to raczej... miłe rozczarowania... Smile
Więc... jeśli ktoś nie ma życia towarzyskiego a tę rolę spełnia tylko Forum i tylko przed ekranem. OK- to jest... hmmm... no dość ciężki przypadek. Ale w każdym innym wypadku nie widzę powodu dla którego znajomość zawarta początkowo wirtualnie nie miałaby zamienić się w coś fajnego w przyszłości. Z kilkoma osobami stąd bardzo chętnie napiłbym się piwa- z kilkoma innymi... picie piwa bym powtórzył i pewnie powtórzę Smile A moze i się pomuzykuje razem kiedyś, kto wie?

Sam osobiście wolę spotkania na żywo. GG używam od wielkiego święta, często zapominam, że w ogóle mam konto, to samo ze Skypem i innymi takimi, nawet swoją skrzynke mailową sprawdzam raz na tydzień... Z oczywistych względów nie mogę się z ludźmi z tego Forum spotykac tak często jak bym chciał- choć pewnie niedługo się to zmieni Smile Wrocław better be ready Wink



No niestety, własnie znajomości zawarte w necie niestety róznią sie od tych zawartych bezposrednio w realu i w sumie to nawet nie wiem do końca czemu. One sa w jakiś dziwny sposób naznaczone. Sad Owszem, wiem, ze to wszystko zależy od ludzi, którzy uzytkują neta, a zwlaszcza od intencji. Zgadzam sie z Tobą, że jeżeli człowiek bazuje jedynie na zyciu netowym, to niestety odbija sie na jego postrzeganiu świata. Chociaż tak sobie myslę, że to jest czesto konsewkencją braku akceptacji przez otoczenie , zakompleksienia. Wówczas dla takich osób jest to jedyna szansa na jakiekolwiek zycie towarzyskie, ktore wprawdzie jest jedynie w rzeczywistosci jego namiastka i to malo rzeczywista, ale zawsze zapewne to jakis kontakt. Znam tez takie osoby, które prowadza podwójne zycie- to rzeczywiste, gdzie są postrzegani jako normalni ludzie z ustabilizowaną sytuacją zawodową i bytową, akceptowani przez otoczenie oraz to drugie zycie- wirtualne gdzie niestety jawia sie jako kompletnie sfrustrowani i odpychający, trudni we wspołzyciu, mroczni. Az strach pomysleć, która ich twarz jest rzeczywista. :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektóre mogą być traktowane na serio...

No i wypowiedziałem sie kompletnie... zaliczone Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwie to takie znajomości netowe nie różnią się zbytnio od tych, nazwijmy to, normalnych, czy realnych. Jak z kimś nowym gadasz na imprezie czy przystanku to też nie wiesz ile w danej osobie kłamliwej kreacji a ile prawdy. Internet po prostu poszerzył wachlarz możliwości poznania kogoś nowego. Sam swojego czasu dość intensywnie działałem na portalu cafe (GW) i powiem szczerze, że osoby tam poznane w większości okazywały się bardzo wartościowymi i fajnymi ludźmi. Raczej nie trafiały się tam znudzone partnerami poszukiwaczki wrażeń czy miłośniczki "cukrowych tatuśków" - zazwyczaj gdy dobrze mi się z kimś klikało to i w realu było o czym pogadać.
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo - z tym, że dla niektórych spotkanie w realu nie chodzi w gre, bo są zbyt nieśmiali lub boją się, że w prawdziwych oczach drugiej osoby wydadzą się inni. Co generalnie prowadzi do tego, iż można wnioskować, że to taka alernatywa dla tych, którzy boją się 'zapoznać' z ludzmi otaczającymi ich na codzień, bo przecież pisać jest łatwiej.

Z mojej strony; uważam, że jak najbardziej można traktować na poważnie znajomości internetowe. Sama mam sporo znajomych, których poznałam na jakimśtam forum/gg/blogu. Niektórych znam juz osobiście, niektórych jeszcze nie, a niektórych nie chce poznawać 'na żywo' z różnych przyczyn. Generalnie nie ma to dla mnie różnicy czy daną osobę poznałam na klatce schodowej swojego bloku, czy na forum internetowym, bo przecież nie każda znajomość trzeba kontynuować jak nie odczuje się takiej potrzeby lub stwierdzi się, że dana osoba nie jest godna poświęcenia jej uwagi.

W sumie internet troche otwiera ludzi, nawet w pewnym stopniu uczy śmiałości i tworzy taką namiastkę realnego życia w społeczeństwie.
Czasami nawet dobrze jest się wyżalić komuś, kogo się nie zna Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam miałem pare dziewczyn z "neta"i jakoś nie zawiodłem sie. W obecnych czasach to niby gdzie je poznawać ? Przysiadać sie na siłe do stolika w pubie ..., atakować w autobusie, liczyć na domówke z nowymi twarzami a może iść na disco czego raczej co najmniej kilku fanów rockowej muzyki nie lubi a zresztą jakie tam są dziewczyny - chętne robić laske w kiblu. Kwestia zaiskrzenia na np randce zainicjowanej na necie nie różni sie niczym od "zwykłego" spotkania po imprezie gdzie każdy był nawalony - jest równie sztywno. Znam wiele małżeństw które poznały sie przez czat, forum, srandki, eplusy itp i są szczęśliwi.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, różnice oczywiście są, i to znaczne, ale to już bardziej teoria komunikacji niż psychologia Wink Kontakt przez internet to cudowna możliwość, kiedy ma się kogoś daleko, a korzystanie z telefonu grozi opieprzem za zbyt wysoki rachunek. Trafić na osobę o podobnych poglądach i zainteresowaniach jest po prostu łatwiej, łatwiej jest też "wejść" w netowe towarzystwo. Ja generalnie wychodzę z założenia, że jeśli na gg, forum czy gdziekolwiek indziej jest interesująco, znajomość musi się przełożyć na real - kontakt jest bardziej krwisty, mięsisty i w ogóle. U mnie parę takich znajomości się rozwinęło... no, w wiadomy sposób. Dwie najbliższe mi osoby poznałam przez internet, do tego dochodzi jeszcze rzesza wielu innych fantastycznych ludzi... No, grunt to przypadek i intuicja. Istnieje oczywiście niebezpieczeństwo rozczarowania, nieporozumienia, rozminięcia się... Tyle że każdy kontakt jest ryzykiem w pewnym sensie. W moim przypadku - bardzo, bardzo opłacalnym, o (w banknotach licząc)
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie tylko nie traktowałbym takich znajomości na serio, ale też bym strasznie uważał. Nie wiadomo, gdzie czai się jakiś pedofil. Zwykły śmiertelnik nie sprawdzi czy np. 12-letnia Ewelinka nie jest 50-letnim, opasłym facetem, którego fiut tylko szuka ofiary.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteś 12-letnia Ewelinką, to faktycznie - też bym uważał.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A_kind_of_magic napisał:
Ja nie tylko nie traktowałbym takich znajomości na serio, ale też bym strasznie uważał. Nie wiadomo, gdzie czai się jakiś pedofil. Zwykły śmiertelnik nie sprawdzi czy np. 12-letnia Ewelinka nie jest 50-letnim, opasłym facetem, którego fiut tylko szuka ofiary.


Co Ty na to byśmy się spotkali na rynku w Krakowie? Kupię Ci bluzeczkę.... taką ładną... z atomówkami Very Happy
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy to naprawdę mają nieziemski tok myślenia. Jeślibym nią był, to bym tutaj nie pisał.

wasdfg7 napisał:


Co Ty na to byśmy się spotkali na rynku w Krakowie? Kupię Ci bluzeczkę.... taką ładną... z atomówkami Very Happy


Byś się zdziwił


Ostatnio zmieniony przez A_kind_of_magic dnia Pon Kwi 27, 2009 10:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie Mumim, co Ty pierdolisz. Akom nie jest 12-letnią Ewelinką. On z takimi rozmawia.

Oj tak, wiem, głupi żart, głupi żart.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Właśnie Mumim, co Ty pierdolisz. Akom nie jest 12-letnią Ewelinką. On z takimi rozmawia.

Oj tak, wiem, głupi żart, głupi żart.


Mamy na forum specjalistę od głupich żartów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A_kind_of_magic napisał:
caterkiller napisał:
Właśnie Mumim, co Ty pierdolisz. Akom nie jest 12-letnią Ewelinką. On z takimi rozmawia.

Oj tak, wiem, głupi żart, głupi żart.


Mamy na forum specjalistę od głupich żartów.


_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kumix



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kolega po rozstaniu z dzieczyna, znalazł poznał nową dziewczynę przez internet. Dziś są juz po ślubie Smile
_________________
www.redtube.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pon Gru 24, 2012 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że znajomości netowe mogą być traktowane serio, dlatego zwracam się do moich znajomych z forum aby polubili na facebooku stronę mojego studia nagraniowego. Nie będę wam spamił głupimi postami. Muszę nabić jak najwięcej postów aby zrobić na złość innemu kretynowi który myśli że ma studio nagraniowe bo kupił sobie mikrofon. W sumie strona ma charakter prześmiewczy a założyłem ją z przekory. Dajcie lajka dobrzy ludzie.


http://www.facebook.com/SiniaDivaRecordsProduction
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 4:28 pm    Temat postu: Re: Czy znajomości netowe mogą być traktowane na serio? Odpowiedz z cytatem

Goldenfish39 napisał:
Co sądzicie na temat znajomości zawartych przez internet? Czy uważacie,że maja one szansę na to aby przerodzic się w coś głębszego, powazniejszego czy tez od razu mozna uważać je za porażkę. hmm


Zależy na jakich portalach tej głębszej znajomości szukasz. Jeśli ci chodzi o czaty, to już niżej upaść nie mogłeś. Możesz się śmiać, ale najlepszym portalem np. randkowym jest poprostu Facebook Cool
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek