FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Opeth
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Opeth..
Bardzo lubię
38%
 38%  [ 8 ]
Lubię
23%
 23%  [ 5 ]
Nie lubię
9%
 9%  [ 2 ]
Nie znam...
28%
 28%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 8:43 pm    Temat postu: Opeth Odpowiedz z cytatem

Zespół zasługujący na posiadanie własnego tematu.
Skandynawski progresywny metal. Zespół założony w 1990 w Sztokholmie przez Mikaela Åkerfeldta, on jest też głównym kompozytorem. Pierwszy album (Orchid) wydali w 1995. Jest to głównie death metal przeplatany akustykiem ze spokojnym wokalem (poniekąd znak firmowy Opeth). Najdłuższy utwór ma trochę ponad 14 min.
Progresywny metal można zauważyć (a raczej usłyszeć) od płyty Blackwater Park a to dzięki Stevenowi Wilsonowi z Porcupine Tree. Uważam, że od tej płyty wszystkie do Watershed (z nią włącznie) są świetne. Mikel jest świetnym kompozytorem - ma także fajny growl.
Znacie, lubicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam, ale wolę piosenki raczej pozbawione growlu.
Np. Coil Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez growlu najbardziej podoba mi się osobiście Burden z Watershed..
Cała płyta Damnation jest piękna - też bez growlu. Ale szczerze to mi w Opeth pasuje growl. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny zespol w ktorym mnie nie odrzuca growlingiem.
I tak bardziej cenie te rzeczy BEZ growlingu. Bo kiedy ci panowie pisza- pisza REWELACYJNE rzeczy. To jest nowy, piekny prog metal. Duo nawiazan do Camel, piekna muzyka.
DAMNATION uwazam za dzielo skonczone- i jedna z najsmutniejszych ale i tez anjpiekniejszych plyt wszech czasow.
WATERSHED bylo dla mnie najlepsza plyta zeszlego rocku- zadne DEATH MAGNETIC, zadne Chinskie Demokracje- Opeth byl nie do przebicia.
BURDEN... dawno zadna NOWA piosenka nie zrobila na mnie tak kolosalnego wrazenia. Zasluguja na swoj wlasny temat- az sie dziwie, ze sam go nie zalozylem Wink

W planach jest fantastyczny projekt miedzy Akerfeldem, Stevenem Wilsonem z Porcupine Tree (obaj sa wielkimi przyjaciolmi) i Mikiem Portnoyem z Dream Theater. To jeszcze troche potrwa- w tej chwili i PT i DT sa w studio i pracuja nad nowa plyta- ale keidy juz sie za to zabiora, bede czekal niecierpliwie na owoce tej wspolpracy!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś ciężko.. Parę linków:

http://www.youtube.com/watch?v=wxaFANthouM - utwór Harvest z Blackwater Park. Przykład, jaki Opeth potrafi być szlachetny.

http://www.youtube.com/watch?v=j3n3xhXZ5Fc&feature=related - cover deep purple. Sprawdźcie!

http://www.youtube.com/watch?v=8UHqEi8rfJk&feature=related - piękna rzecz, Damnation tym razem.. Closure. Przykład, jakim świetnym głosem dysponuje Mikel.

http://www.youtube.com/watch?v=3S4HhDAaxko&feature=related - bonus, znowu z Blackwater Park. Klimatyczna ballada

http://www.youtube.com/watch?v=CXCrnzhj-R0&feature=related - powrót do pierwszej płyty, Orchid. Świetny początek! I.. uwaga, growling choć nie wiele go tu jest. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fuckir



Dołączył: 04 Kwi 2007
Posty: 75
Skąd: wziac na piwo?

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 3:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Blackwater Park" rzadzi polecam - Jacek Gmoch
_________________
Chcesz podobac sie kobietom, twardy dla nich badz jak beton, zapusc wasy, z tylu grzywe, kwiata kup poczestuj piwem....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 3:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce usłyszeć coś naprawdę pięknego- ISOLATION YEARS

Taka i ta muzyka teraz mną zawładnęła kompletnie. Najlepiej słuchać w nocy...

I dowód, że i metal może być piękny, niemal namiętny...- PORCELAIN HEART
Spokojnie, nie ma żadnego growlingu!!! Polecam nawet tym, którzy nie słuchają metalu...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wysłuchałem Porcelain Heart...
OMG. Ależ to piękne! A ten motyw na akustyku, który zaczyna się tak mniej więcej w 5 minucie (znaczy 6 chyba) NIESAMOWITE.
Wzięło od pierwszego przesłuchania! Wiem, że piszę trochę chaotycznie, ale... no qrwa to jest nieziemskie!
Już wiem, jaki zespół będzie numerem jeden do poznania w najbliższym czasie. Very Happy
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie rozwala ten podniosły fragment który pojawia się na 3:30- ostre riffy i prawie cHóralne dublowanie motywu... i nagle wyciszenie... i potem ten motyw o którym chyba Ty mówisz... CIARY...!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie - to, co się wynurza w 3:25, później w 6:10 i kończy utwór. To jest PRZEKAPITALNE.

Opeth powolutku, powolutku poznaję od jakiegoś czasu. Ale wiem teraz, który album sobie sprawić w pierwszej kolejności. Dziękuję. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Mnie rozwala ten podniosły fragment który pojawia się na 3:30- ostre riffy i prawie cHóralne dublowanie motywu... i nagle wyciszenie... i potem ten motyw o którym chyba Ty mówisz... CIARY...!!!

DOKŁADNIE
I tak jak Misiu powiedział to zaczyna się od 3:25 czy coś w tentegest.
Później w 4:55 (sprawdziłem Wink) pojawia się ten delikatny motyw, o którym wspomniałem i przy którym się rozpływam. A następnie... ta świdrująca gitara i ta perkusja! To w jaki sposób wybija rytm i te talerze wprowadzające taki cudowny chaos. I ta wokaliza.
To jest boski moment.
Zresztą w tym kawałku bardzo mi się podobają zmiany tempa. Najpierw ten wybuch wulkanu, następnie to wiciszenie, później znowu wybuch i znowu spokój, a później to już to o czym była mowa.
Ehh piękna rzecz.

Kolejną rzeczą, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie jest Burden.
Ależ dołujący jest ten początek. Świetny jest ten klasyk schowany z tyłu (bo to chyba klasyk nie? Smile)
Świetna gitara, która zaczyna się gdzieś tak od 4:30 (chyba) a później gdy przechodzi w arpeggio...
Świetne.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Mar 15, 2009 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Lotus Eater miażdży od początku do końca. Świetna jest zwłaszcza jego druga część (od 4:30 do końca). I przejście w Burden..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys przesluchalem ze 3 plyty i nawet niektore momenty mi sie podobały. Ale... Ogolnie bardzo monotonne... Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę ich posłuchałem. Znam dwa albumy.
Klimatyczne Damnation i absolutnie rewelacyjne Watershed.
I IMHO to drugie bije na głowę Damnation (które i tak jest świetne).
Growling w sumie już mi nie przeszkadza, chociaż na początku był nieco uciązliwy (taki lekki rzygoskrzek), a i tak są lepsi gdy dają sobie spoój z robieniem jaj i Mikael zaczyna normalnie śpiewać.
No i standardzik: z czym teraz dobrze by było się zapoznać? Zastanawiałem się nad Blackwater Park.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie albo Blackwater Park albo Ghost Reveries.

Ja się od Watershed nie mogę oderwać. To już nie jest dla mnie płyta roku 2008- to jest płyta kilku ostatnich lat...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackwater Park, zdecydowanie. Może też spróbuj coś z początków, Orchid albo Still Life. Morningrise też jest b. fajne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam z trzech ich płyt, jakie syszałęm (Watershed, Blackwater Park i Still Life) akurat najbardziej chwyciła Still Life. Ja chyba jednak będę musiał stanąć po stronie znajomego, który fanem Opeth był z dawna, bo nowe nagrania go już tak nie kręcą Wink Może jeszcze nie dość dobrze dwie pozostałe przetrawiłem, ale na pewno będę celował w najbliższym czasie w My Arms, Your Hearse, z której znam po prostu przegenialne April Etheareal i czytałem o tej płycie i bardzo spodobał mi się towarzyszący jej koncept Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile


Ostatnio zmieniony przez Ziutek98 dnia Sro Lip 15, 2009 1:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
W planach jest fantastyczny projekt miedzy Akerfeldem, Stevenem Wilsonem z Porcupine Tree (obaj sa wielkimi przyjaciolmi) i Mikiem Portnoyem z Dream Theater. To jeszcze troche potrwa- w tej chwili i PT i DT sa w studio i pracuja nad nowa plyta- ale keidy juz sie za to zabiora, bede czekal niecierpliwie na owoce tej wspolpracy!!!


Czy wiadomo coś więcej? Opeth ma narazie przerwę DT już wydało album, do premiery Incident też już wiele nie zostało.
Zapewne ruszą w trasę, a później?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie kompletna cisza na ten temat.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 15, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no coz. mike i akerfeld bedą razem w trasie we wrzesniu wiec cholera wie co im do glowy przyjdzie heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 2:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damnation. NIe wiem. Słucham sobie właśnie tej płyty i no kurde rozwala mnie, nie wiem czy przypadkiem nie przebiła Waterchade. Jest tak przeraźliwie smutna. Spokojna, ale... nie wiem wyrazista?
No rozwala no.
Od jakiegoś czasu próbuję przyswoić Blackwater Park. Jest ciężko, ale nie poddaję się. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>


Ostatnio zmieniony przez NAR dnia Sob Cze 04, 2011 11:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BPark powoli zaczyna do mnie przemawiać. Very Happy
W każdym razie piszę tutaj bo natknąłem się na kilka fajnyc rzeczy w necie
rozmowa Akerfeldta z Mikiem Portnoyem na temat muzyki, wpływów, koncertów i wspólnej trasy.

(rozwalił mnie tekst na temat Satisfaction i ACOS oraz to, że Portnoy nie słyszał o... Roxette Shocked Laughing)

http://www.youtube.com/watch?v=t7hVb3IGlHU&feature=related
jest 7 części.

Tutaj teleturniej pt: zgadnij riff.
http://www.youtube.com/watch?v=oKFBn-97_9k&feature=related

Nauka growlu
http://www.youtube.com/watch?v=TC5WxitIh3c&feature=related

tak, bardzo mi się nudzi.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrzysiekP w temacie organizacyjnym top10 napisał:
Ja tylko nadmienię, że Opeth to nie tylko Watershed i Damnation, ale też kupa cholernie dobrych płyt z lat 90.

I ja jednak też stanę po waszej stronie... Właśnie sobie odkrywam trochę tych rzeczy z pierwszych płyt (sprowokował mnie do tego obiecujący opis Black Rose Immortal na liście Atrusa - facet, wielkie dzięki, świetna rzecz Very Happy) i przy całym geniuszu rzeczy z Damnation czy Watershed - te smęty nawet nie mają startu do tych pierwszych rzeczy Wink Mi tam growl nie wadzi, a w death metalu - genialnie pasuje. Takie numery jak In Mist She Was Standing czy Apostle in Triumph - coś pięknego.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:

(sprowokował mnie do tego obiecujący opis Black Rose Immortal na liście Atrusa - facet, wielkie dzięki, świetna rzecz Very Happy)

I od razu widać, kto się poznał na Sztuce Twisted Evil Ja też dopiero niedawno doceniłem np. Orchid, ale jak już się przekonałem, to płyta wdarła się do grona moich ulubionych Opeth Wink O Damnation już się wypowiadałem - w ogóle, gdyby ten tandem Deliverance/Damnation skrócić do poziomu EPki, na której znalazłyby się najlepsze kawałki - było by super. A tak - oba albumy nieco przynudzają. Watershed ma niesamowity klimat, jest dobrze wyważone i bardzo tę pytę lubię. Ale w sumie z tego "wilsonowskiego" okresu tylko Blackwater jakoś wygląda przy zestawieniu go z takimi gigantami jak Still Life... czy debiut właśnie Wink
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowy kawałek, z soundtracku do God of War:
http://www.youtube.com/watch?v=-psrzaOnaKY
Końcówka wymiata. Początek mnie nie zachwycił, ale widać, że w przeciwieństwie do Dream Theater (którzy również nagrali kawałek na ten soundtrack) nie tracą formy. W solówce kłania się Al Di Meola, i jego "Elegant Gypsy" Smile
Dla zainteresowanych:
http://www.roadrunnerrecords.com/newreleases/release.aspx?releaseID=407
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie słucham płyty Ghost Reveries i mimo tego growlu (znośnego!!!) to jest całkiem spoko. W sensie, że nie na full na słuchawkach toteż growl jakby mniej wkurzający. Na pewno nie dorównuje na ten moment Damnation czy Watershed ale.... ale tak jak powiedział kumpel. I zaczynam mu wierzyć. "Opeth to będzie jedyny zespół w którym growl Ci się spodoba."... no więc tonę i całkiem miło mi to wychodzi.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie mam podobnie, o ile początkowo myśl o słuchaniu growlu mnie... zniesmaczała (Wink) to teraz ku memu zdziwieniu słuchanie tego cięższego Opeth przychodzi mi bez jakiś problemów. Chociaż o niebo wyżej cenię sobie rzeczy growlu pozbawione. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, boicie się growlu, weźcie się za Death i zacznijcie wyznawac boskośc Schuldinera Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to zamiast szpanować dałbyś linka i bym ci powiedział jak bardzo się na muzyce nie znasz Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

500 razy w różnych sytuacjach na tym forum polecałem Without Judgement. Voice of the Soul też podawano, nawet się chyba W-7 zajarał, bo to półakustyczny instrumental Razz
Przy, miejmy nadzieję, prędkim topie, będę rzucał linkami na prawo i lewo. Zresztą, jeden kawałek Deathu już na pewno poznałeś, choc możesz o tym nie wiedziec Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek