FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Opeth
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Opeth..
Bardzo lubię
38%
 38%  [ 8 ]
Lubię
23%
 23%  [ 5 ]
Nie lubię
9%
 9%  [ 2 ]
Nie znam...
28%
 28%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz Rock o Opeth i Majkelu:

'Tym bardziej, że Opeth na scenie nie jest aktem szczególnie ekscytującym - pięciu statycznych panów, w tym Akerfeldt, który wrodzone sztywniactwo próbuje maskować wrzucając do każdego zdania co najmniej jedno "fuck" '.

Że co? Tak jakby Opeth był pierwszym lepszym Slipknotem. Oczywiście jeszcze drętwym bo nie wywijają włosami po całym stadionie. A teksty, ach tak oczywiście, przecież taka muzyka nie może mieć inteligentnych tekstów. A szywny Majkel tylko klnie i stoi. Tego pana już w życiu nie przeczytam Rolling Eyes Gdzie on w ogóle 'fucka' widział?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisał coś jeszcze ciekawego?
i jak on się nazywał?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ogólnie opisywał DVD koncertowe, a na koniec dodał coś od siebie. Wcześniej nie pisał w sumie nic od siebie więc nic ciekawego nie da się zacytować.

Jordan Babula, chyba go mamula nie kochała, że mu tak dała Rolling Eyes <dumny z mini wierszyka z dwoma rymami>
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Czw Gru 16, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Babulą to się akurat nie ma co przejmować.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Track listing z Heritage już ujawniony. Plus dosyć enigmatyczny, ale i zachęcający opis jego brzmienia od Mikaela Wink
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=158656
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dla mnie to prawie pewniak na płytę roku bo Theaterzy są mocno niepewni, a Opeth jeszcze słabej płyty nie wydał także tu choć jest pewność, że coś mnie zachwyci.

10 utworów? No tyle jeszcze na płycie Opethu nie było, oby to nie oznaczało Damnation 2 czy coś, choć pewnie wielu by to ucieszyło :> Ja tam chcę więcej miesistych kawałków w stylu Heir Apparent, liczę, że pójdą dalej w stronę tego grania. Bo Opeth ma mnie kopać, nie głaskać, oczywiście niech się pojawią z 2-3 ballady bo te też uwielbiam, ale od głasków mam inne zespoły Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



mam nadzieję, że to jedynie jakiś ponury żart jest.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kurde, mam nadzieję. Przecież Opeth i jego okładki to czołówka światowa, a tu... Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Faraday



Dołączył: 30 Gru 2010
Posty: 476
Skąd: 25 dsf

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/248860_10150260186353410_7496603409_9002103_5549670_n.jpg
Tutaj w większej rozdzielczości.

Według mnie nie ma aż tak źle, czuć old schoolem. Myślę, że zbyt bardzo przyzwyczailiśmy się do tych klimatycznych okładek Opethu i teraz coś takiego wydaje się być dziwne.

Istnieje też możliwość, że to jakiś żart czy coś, w końcu chłopaki z Opethu są tacy dowciapni.

No i pamiętajmy - liczy się wnętrze ; >
_________________

last.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobra, ale... morda akerfeldta na drzewie? No kaman Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Cze 01, 2011 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to by byla nawet calkiem ok okladka, gdyby nie te glowy na drzewie Laughing zaleciało teledyskami petera gabriela Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 02, 2011 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, motyw zgłowami na drzewie be... Mam nadzieję, że to sie skończy z drobną korektą.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 2:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to szykuje nam się Damnation part 2 chyba.
Na najnowszej podobno ma w ogóle nie być growlu, a całość ma być bardzo osadzona w latach 70ątych i Throat of Winter.

aha i cytat z Akerfeldta
"We don't care what other people think. And if death metal friends won't dig it, it's their problem."

w sumie w kwestii ballad niewiele zespołów może im podskoczyć, ale... no jeżeli chcą po prostu nagrać Damnation po raz drugi to jednak lekki fail.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano. Ten zespół skończył się na Orchid Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat Throat of Winter to zupełnie co innego niż ballady z Damnation. Właściwie to nawet liczyłem, że pójdą właśnie w tę stronę (przy czym nie sądziłem, że zrezygnują z growlu). Throat of Winter to najlepsze, co ten zespół nagrał od dłuższego czasu. Jestem raczej dobrej myśli, chociaż prawdę mówiąc, po Blackwater Park obniżyli loty znacznie, jeśli chodzi o albumy.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może "The Throat of Winter" ma ciut inne rozwiązanie aranżacji, szczególnie przez te gitary akustyczne ale jak dla mnie nie jest daleko od Damnation a już harmonie bardzo opethowe.
Jest niezłe ale jakbym miał dostać całą płytę w takim stylu to trochę nudno byłoby.

btw:okładka komiczna..
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi to wyjaśnić, ale różnica jest dla mnie dość wyraźna. Większość utworów na Damnation to przyzwoite, ale zachowawcze rockowe ballady, bardziej skierowane w stronę współcześniejszych melancholików spod znaku Porcupine Tree czy Katatonii (oczywiście, nawiązania do Camela czy Floydów są obecne oczywiście, niemniej nie wyobrażam sobie Hope Leaves na albumie któregoś z tych zespołów - a katatonikom pasowałby jak najbardziej), podczas gdy Throat of Winter to ewidentny ukłon w stronę lat '70, wykonawców takich jak Strawbs czy - zwłaszcza! - Comus. A że opethowe harmonie - no Opeth gra, to jakie mają być? Wink

A okładką to już w ogóle mi zaimponowali. Rewelacja Laughing
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chcę Blackwater Park 2 i szatanów, kurde, gdzie oni pędzą... ;/ Ale wierzę w Akera, w sumie jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, a wiadomo, że płytę w stylu Damnation sobie musieli zrobić.

edit: dobra coś się walnęło z linkiem, teraz zauważyłem Razz
_________________


Ostatnio zmieniony przez Xavi dnia Sob Cze 04, 2011 11:54 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okładka singla akurat świetna!
No niech se zrobią coś innego, bo coś innego może być ciekawe. Ale, jak już do czasów Morningrise się nie da wrócić, to niech mi chociaż coś w stylu Deliverance pierdolnę niedługo.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee tam nie trzeba tak daleko grzebać, żeby dojrzeć ostatnią genialną rzecz - Ghost Reveries. Każdy tró fan uwielbia i tyle, choć na tym forum raczej nie jest lubiana :> jak osiągną ten poziom to będę dumny. Choć jedna rzecz na poziomie Ghost of Perdition czy The Grand Conjruration i nie będę płakał Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry, Ghost Reveries to jak na razie ostatnioa płyta Opeth, której po prostu nie słyszałem. Aczkolwiek ostatnio wujek zgrał mi na płytce z muzyką różnoraką, także już czeka na dysku Wink A po samym Ghost of Perdition spodziewam się skopanej dupy.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
Ciężko mi to wyjaśnić, ale różnica jest dla mnie dość wyraźna. Większość utworów na Damnation to przyzwoite, ale zachowawcze rockowe ballady, bardziej skierowane w stronę współcześniejszych melancholików spod znaku Porcupine Tree czy Katatonii (oczywiście, nawiązania do Camela czy Floydów są obecne oczywiście, niemniej nie wyobrażam sobie Hope Leaves na albumie któregoś z tych zespołów - a katatonikom pasowałby jak najbardziej), podczas gdy Throat of Winter to ewidentny ukłon w stronę lat '70, wykonawców takich jak Strawbs czy - zwłaszcza! - Comus. A że opethowe harmonie - no Opeth gra, to jakie mają być? Wink

Rozumiem mniej więcej co masz na myśli ale samo sformułowanie zachowawcze ballady rockowe jest trochę niefortunne niewiele brakuje by zahaczało o contradictio in adiecto Wink ,masło maślane bo tak można powiedzieć o prawie każdej balladzie rockowej z Wish you were here i milionie innych na czele.Zachowawcza może być raczej twórczość jakiegoś zespołu rockowego typu płyta B nie różni się praktycznie od wcześniejszej A więc pozostali bez zmian i zachowali status quo. Damnation mimo wszystko było czymś nowym w porównaniu z wcześniejszymi wydawnictwami.
A te z że jakiś utwór nie mógł być na płycie zespołu z lat 70-tych,to przecież inspiracja a nie kopiowanie Wink

Natomiast racja w sumie w The Throat of The Winter można się Comusa dopatrzyć jak dla mnie trochę brzmieniowo tego "lekkochorego" (inne słowo mi nie pasowalo Laughing ) akustycznego klimatu mimo że opethowa atmosfera się różni ale niewątpliwe coś jest na rzeczy i jeszcze może te perkusjonalia chwile i ciut to jakby flamenco na koniec.W każdym razie w Opeth brzmi to świeżo Smile
A co do Strawbs może też ale Strawbs słychać również w aranżach na "Damnation" tyle że nie tych radosnych folkowych a tych z ballad z melotronem typu "Autumn". Naczynia połączone jak to w rocku.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
-lots of Hammond and 70's worship
-the guy didn't miss the growls although they have worked very well for Opeth
-acoustic parts reminiscent of Jethro Tull
-described as "Opeth gone jazz with plenty hård rock* 'n' folk"
*isn't hård rock a usual term for metal in Swedish?
-there are still distorted riffs (not death metal, though), it's not an all mellow album
-one song features "doomsday organ"

_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Cytat:
-lots of Hammond and 70's worship
-the guy didn't miss the growls although they have worked very well for Opeth
-acoustic parts reminiscent of Jethro Tull
-described as "Opeth gone jazz with plenty hård rock* 'n' folk"
*isn't hård rock a usual term for metal in Swedish?
-there are still distorted riffs (not death metal, though), it's not an all mellow album
-one song features "doomsday organ"

Brzmi po prostu bosko... byle lepiej niż okładka Wink
Liczę na rzeczy spod znaku "Hex Omega"/Throat of Winter/Harvest. Coś pomiędzy. I bedzie przebosko.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli to powyzej, to opis brzmienia nowej plyty, to ja ją kupuje w ciemno (jak juz bedzie mnie na nią stac...) Laughing Cool
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 1:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi się wydaje, że to może być coś pomiędzy Throat of Winter (skoro sam majkel tak mówi) a Harvest
okładka jest tragiczna i nie wiem jak ona ma odzwierciedlać niby zawartość tej płyty... wygląda jakby Opeth zaczęło coverować Iron Maiden ;f

znaczy gdzieś czytałem, że to ma być inspirowane wake of poseidon czy coś.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Cze 11, 2011 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Words, words, words...
Ja już przy wielu zespołach słyszałem szumne zapowiedzi i recenzje przedpremierowe a potem bywało różnie..
Posłuchamy ocenimy Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na opethowe Systematic Chaos. Będzie zajebiście.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Czekam na opethowe Systematic Chaos. Będzie zajebiście.

Prędzej Rod Stewart nagra coś na miarę nagrań Faces...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5-6 lat temu to samo byś powiedział o DT, co nie? Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek