FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Opeth
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Opeth..
Bardzo lubię
38%
 38%  [ 8 ]
Lubię
23%
 23%  [ 5 ]
Nie lubię
9%
 9%  [ 2 ]
Nie znam...
28%
 28%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 21

Autor Wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jest zajebisty kawałek, tak w ogóle. Z zajebistej płyty. W ogóle mnie pchnęło trochę bardziej do death metalu ostatnio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:

Przy, miejmy nadzieję, prędkim topie, będę rzucał linkami na prawo i lewo. Zresztą, jeden kawałek Deathu już na pewno poznałeś, choc możesz o tym nie wiedziec Wink

Shocked
hmm coś z pierwszej edycji qwizji? Faktycznie było tam kilka ryzgoskrzeków Wink

a na top Death to chyba jednak troszkę poczekamy heh Smile
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, prędki top Wink Może przydałby się osobny temat dla Death, niech Bizon widzi ilu nas jest Cool trzech, czy tam czterech...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie o Marillion też masturbuje się ok. 4-5 osób, więc.. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie na razie nie liczcie, bo pisanie długich tekstów na tym kalkulatorze, z którego muszę na razie korzystać, do przyjemności nie należy Wink Ale jak temat się pojawi, to prędzej czy później coś naskrobię Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Ziutek98 napisał:

Zresztą, jeden kawałek Deathu już na pewno poznałeś, choc możesz o tym nie wiedziec Wink

Shocked
hmm coś z pierwszej edycji qwizji? Faktycznie było tam kilka ryzgoskrzeków Wink

<po ogłoszeniu kto co wysyłał na eurowizję>
hmm toc mówiłem (jak lemmór czy ktoś tam zauważył) kilka razy, że nie biorę udziału w drugiej edycji Confused
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale coś tam ściągałeś, nie? :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ściągnąć ściągnąłem, ale po przesłuchaniu z dwóch kawałków postanowiłem się bardziej nie mordować i poczekać na opublikowanie listy Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ostatnim czasie nie potrafię się oderwać od Blackwater Park. Co gdzieś jadę autobusem, idę do sklepu czy cokolwiek- słuchawki na uszy i ten album. Zawładnął mną, choć na zmiane z kilkoma innymi (Karmakanic, Astra, Pineapple Thief i coś jeszcze)- i od pierwszej do ostatniej sekundy, growl czy nie growl... piękne tam sa momenty, po prostu cudne... A i bonusowe kawałki niczego sobie- "Still Day Beneath the Sun" to coś nieprawdopodobnie delikatnego i cudnego...!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa koncertówka zapowiedziana:
http://www.opeth.com/index.php/news/show/id/185
Dwie ciekawe sprawy: setlista - grają m.in. Blackwater Park w całości. Poza tym... okładka Wink Oczywiste nawiązanie do wiadomo kogo - kto nie pozna, niech się lepiej do tego nie przyznaje Razz
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nawet na oficjalnej stronie wiadomego zespolu bylo info pare dni temu o tej okladce wraz z kilkoma filmikami niektorych muzykow opeth grajacych z panem bylym klawiszowcem wiadomego zespolu Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filimiki widziałem, a co pisali o okładce? Bo myślałem, że Akerfeldt sobie jaja robi i dał to na stronę, bo Travis się nie wyrobił z artworkiem, ale jeśli mają ich oficjalne namaszczenie, to co innego Razz
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.thehighwaystar.com/news/2010/07/22/opeth-pays-artwork-tribute-to-concerto/
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wink Jedno jest pewne, nie da się tego przeoczyć na półce z metalowymi wydawnictwami Twisted Evil
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jakiś czas zapodaję sobie ten numer:

http://www.youtube.com/watch?v=C3tDw7znNyQ

Według mnie - kapitalny. Wszystko tutaj jest na swoim miejscu - świetna aranżacja, dynamika, dobre melodie, gitarowe sola... Chociaż najbardziej akurat miecie solówka na Hammondach (2:18-2:51) - normalnie zrywa papę z dachu Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papa z dachu hmm... Wink

ano zajebisty numer i kompletnie nie rozumiem co fani mają do niego i czemu się go tak namiętnie czepiają. Choć moim faworytem z tej płyty jest zdecydowanie Porcelain Heart. To jest dopiero cudo. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porcelain Heart jest śliczne, natomiast samo to solo na Hammondzie zjada cały ten numer w moim odczuciu Wink Co nie zmienia faktu, że w reakcji Opeth+hammond najlepszym dotychczas odkrytym produktem jest przecudne zakończenie My Arms, Your Hearse - Epilogue... Co prawda bez solo na klawiszach, ale z niesamowitą solówką gitarową na tle hammonda Wink Gdy pierwszy raz to usłyszałem - po prostu wdzierało się w serce. I do tej pory rusza za każdym razem. Bo Akerfeldt to wokalista świetny i przestronny - ale nie należy zapominac, że przy okazji jest naprawdę świetnym gitarzystą.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla mnie z Watershed to najpiękniejszy jest cały ten długi spokojny wstęp do Hessian Peel Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak i ten fragment potem 2:15. Choć teraz moimi faworytami są raczej Lotus Eater i Heir Apparent.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że to najlepsze utwory, odniosłem się teraz do balladowej strony Opethu Wink szczególnie Heir Apparent miażdży, mam nadzieję, że to jakaś zapowiedź ich nowej płyty.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o balladową stronę tej płyty, to pamiętam, jak wielkie wrażenie na mnie wywarł Burden - na początku słuchałem Watershed głównie dla tego utworu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 06, 2010 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słucham właśnie Morningrise i... ja pierdolę. Inaczej nie umiem tego opisac. To jest płyta dosyc ciężkostrawna, przecież tu co do utworu same ponad dziesięciominotowe kolosy, ale takie rzeczy jak trafią... Mnie chyba właśnie do końca trafiła Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Lis 06, 2010 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Słucham właśnie Morningrise i... ja pierdolę. Inaczej nie umiem tego opisac. To jest płyta dosyc ciężkostrawna, przecież tu co do utworu same ponad dziesięciominotowe kolosy, ale takie rzeczy jak trafią... Mnie chyba właśnie do końca trafiła Wink


właśnie ciężkostrawna dla mnie w tym sensie, że starsze płyty mi bardzo długo 'wchodzą'. Taki Advent czy April Ethereal mi wszedł dopiero za 10 gdzieś razem, ale jak już 'wszedł' to kopie mocno Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

April Ethereal akurat mi wszedł szybko i pomijając przecudowne Epilogue to jest jak na razie najlepszy dla mnie numer na MAYH... Aczkolwiek czekam, byc może ta płyta jebnie mnie jeszcze tam jak Morningrise Smile

No a poza tym odłożyłem sobie w Saturnie Orchid i czekam już tylko na wypłatę Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie ostatnio metal jakikolwiek zupełnie nie rusza. Próbowałem ostatnio sobie posłuchać własnie Opeth i zupełnie wysiadłem. To już bardziej mnie nawet hard rock łapie na teraz /o\,
tam przynajmniej jest prosto jasno i na temat.
A metal mnie ostatnio zupełnie nie rusza, nawet moje ukochane Dreamy Confused (chociaż niedawno SoC mnie zmiotło jak zwykle).
Ale to może powinienem wrócić w takim razie do tego spokojniejszego Opetha. Hmm.. się zobaczy <idzie słuchać Shine On>
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
April Ethereal akurat mi wszedł szybko i pomijając przecudowne Epilogue to jest jak na razie najlepszy dla mnie numer na MAYH... Aczkolwiek czekam, byc może ta płyta jebnie mnie jeszcze tam jak Morningrise Smile

Madrigal, ludzie. To jest najlepsza rzecz na MAYH Wink I też się ostatnio przekonałem ostatecznie do Morningrise, tzn. odkryłem, że poza genialną okładką i Black Rose Immortal jest też np. The Night and the Silent Water i To Bid You Farewell (najpiękniejsze solo Akerfeldta, i w ogóle chyba najlepsza ich ballada).
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie i tak numer jeden do Demon of the Fall, może temu, że spodobał mi się natychmiastowo.
A Orchid to jedyna płyta, której się jeszcze dobrze 'nie tknąłem', ledwie raz, ale nie wydaje się taka ciężka jak dwie następne.
W ogóle im później tym jest łagodniej, odliczając Domnation.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
dla mnie i tak numer jeden do Demon of the Fall, może temu, że spodobał mi się natychmiastowo.

No tak, metalowy walczyk ftw. Wink Nie wiem, jak mogłem kiedyś nie lubić tej płyty - teraz to u mnie numer 3, po Blackwater i Still Life.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demon of the Fall jest dobre. A z Orchid słyszałem parę numerów, m.in. Apostle in Triumph, natomiast płytę tę jestem gotów kupic za przerażające 55 złotych już za samo In Mist She Was Standing... To jest wielka rzecz!
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 07, 2010 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus napisał:
To Bid You Farewell (najpiękniejsze solo Akerfeldta, i w ogóle chyba najlepsza ich ballada).


ano, zdecydowanie jedna z moich najulubieńszych ich rzeczy. Cudowny klimat, świetnie się rozwija, Majkel nieźle śpiewa, no i wejście elektryka Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek