FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Poczta Polska

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 11:18 am    Temat postu: Poczta Polska Odpowiedz z cytatem

Chciałem was zapytac, czy kiedykolwiek mieliście problemy z tą instytucją? Otóż ja tak i to nie pierwszy raz. Tydzień temu, wysłałem przesyłkę priorytetową na południe kraju i jeszcze nie doszła do adresata!!! Twisted Evil Nie musze mówić, że wychodze z siebie.... Twisted Evil Evil or Very Mad Mad To zdarza sie już trzeci raz pod rząd, że moja przesyłka idzie tak długo. Dzwoniłem do naszej ukochanej poczty i tak jak myślałem, zapewnili mnie, że na pewno dojdzie, że takie opóznienia czasem sie zdarzają itp. Ech....człowiek sie stara, chce żeby było wszystko dobrze, a tymczasem zonk...i weż sie człowieku nie denerwuj!!! Twisted Evil Od razu mówię, że nie mogę wysyłac poleconym z przyczyn, których nie moge podac. Jednak priorytet to priorytet!!! Twisted Evil I nie wyobrażam sobie, aby nie doszło!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 99% wysyłam poleconym. Wysłałem w ostatnich 8 latach jakieś 1500 przesyłek. Około 5 wróciło do mnie z róznych przyczyn. nic nie zginęło , nic nie uległo całkowitemu zniszczeniu. Opóźnienia się zdażały, ale naprawdę niezbyt często były to dłuższe opóźnienia.
W tym samym czasie zdażało mi się też mieć doczynienia z firmami kuierskimi. Opóźnienia jednodniowe w 1/4 przypadków. Ciągłe problemy z dodzwonieniem się. Kłopoty z wydaniem paczki z powodu błędu w systemie. Zniszczenie paczki i brak jakiegokolwiek odszkodowania. Szkoda gadać. Nie twierdzę, że poczta jest super, ale jakośc usłóg naprawde nie odbiega wiele od dużo droższych przesyłek kuriorskich.
Co najważniejsze, przesyłki trafiają do adresata.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz, ja nie mogę wysyłac poleconym z przyczyn, których nie mogę przytoczyć, jak już napisałem. Niemniej, wysyłam bardzo często i zawsze priorytetem. Dochodziło, czy to szybciej czy trochę wolniej, ale zawsze. Raz za to zdarzyła sie sytuacja, że przesyłka, która miała trafić do mnie, nie doszła... Sad Crying or Very sad Prawdopodobnie dlatego, ze w mieście, skąd była wysyłana, w tym samym czasie poczta zmieniała siedzibę.... Confused
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy LEPP nie oznacza przypadkiem Lubieżny Entuzjasta Poczty Polskiej? Twisted Evil
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie mogę narzekać na poczte. Wysyłałem tony odżywek we wszystkie części Polski i wszystko grało. DPD również dobrze wywiązywało sie ze swoich zadań
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się staram tę instytucję omijać szerokim łukiem. Jak dla mnie to skansen PRLu, miejsce w którym czas się zatrzymał na zapyziałych latach 80 Very Happy
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na pocztę nie narzekam. Natomiast na pewną firmę kurierską, to ostatnio co raz bardziej Rolling Eyes Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Ja na pocztę nie narzekam. Natomiast na pewną firmę kurierską, to ostatnio co raz bardziej Rolling Eyes Wink


UPS ? Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, powinni zmienić nazwę na OOPS! Razz Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Dokładnie, powinni zmienić nazwę na OOPS! Razz Wink


Ja za ich pośrednictwem raz zamawiałem płyty.
I chyba wolę sobie poczekać nawet ten tydzień na PP. Bo płacę mniej, a czekam tyle samo co na UPS Twisted Evil
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, dochodzić sobie może, tylko ile to trwa... Jeśli trzeba czekać minimum pięć dni (mi się przynajmniej krócej nie zdarzyło) na list z Warszawy, to ja dziękuję za takie usługi. A raczej nie mam jak za bardzo, bo niestety na pocztę wciąż pójść najłatwiej niż do jakiegoś innego punktu wysyłkowego. A już w ogóle ta wyłączność na pakunki do 50 gramów jest... no, szkoda gadać Rolling Eyes Taki moloch jak PKP czy tepsa, tyle samo problemów.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie na poczcie najbardziej wkurza, że czasem nie mogę być obsłużony bo pani z okienka ma zły humor albo właśnie pije kawę... Tak jakby nikomu tam nie zależało na klientach, bo przecież zawsze przyjdą... A właśnie, że przychodzi ich coraz mniej, co mnie cieszy, bo to oznacza, że za jakiś czas poczta polska nie będzie już nam do niczego potrzebna Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa ile to ja juz razy mialem starcia z paniami/panami na poczcie. o tyle dobrze, ze u mnie na poczcie najblizszej pracuje sasiadka, a i ja tam bywalem tak czesto, ze mnie znają i nie musze sie pieprzyc zazwyczaj w wyciaganie dowodu do odbioru poleconych itd.

ale kiedys spiecie bylo ostre, bo byl jakis polecony z sądu do mamy. no i oczywiscie nie moglismy odebrac, bo z sądu to nam nie dadzą i mama ma s'e sama odebrac. ciekawe jak , skoro najczesciej jest w radomsku w weekendy tylko. ale nie to najgorsze. najgorsze jest to, ze gdyby mnie donosiciel zastal w domu, to by mi ten polecony zostawil bez zadnego problemu, ale juz na poczcie go odebrac nie moge ja... paranoja

pomijam juz takie drobnostki jak to, ze ostatni numer naszego magazynu szedl z warszawy do mnie 12 dni...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
a czy LEPP nie oznacza przypadkiem Lubieżny Entuzjasta Poczty Polskiej? Twisted Evil

No nieźle, podoba mi się Razz
Starałem się napisać szczerze jak jest. Nie cierpię tego stania w kolejkach, wyskokich cen i braku mozliwości płacenia kartą, starych bab w okienkach itp. Ale cholera listy mi dochodzą i nie mam sie tak naprawde do czego przyczepić.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
PiotreQ napisał:
Ja na pocztę nie narzekam. Natomiast na pewną firmę kurierską, to ostatnio co raz bardziej Rolling Eyes Wink


UPS ? Wink


Jeśli chodzi o nich to włąśnie tutaj największe problemy. to włąsnie oni rozwalili mi głośniki w transporcie i reklamację odrzucili. Dodzwonić się nie idzie. Numeru do kuriera nie dają. Pretensje o niedostarczone w terminie przesyłki mają w dupie. Zdażyło mi się samemu wieźć przesyłke z ich magazynu do klienta bo by kolendy po świętach dojechały. Masakra.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 1:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taa moja mama wlasnie wczoraj miala przeprawe z jedną z firm kurierskich w stolicy.

era jej miala wyslac nową oferte. stwierdzili, ze dostarczą kurierem do siedziby federacji (miejsce pracy) i ze bedzie na nastepny dzien. nastepnego dnia oczywiscie nie bylo paczki, mama wchodzi na strone zeby zobaczyc co sie dzieje z przesylką, a tam info, ze nie dostarczona, bo adres niepelny ... Rolling Eyes i nie wazne, ze byla ulica, numer i nazwa federacji (wiec nie szlo nie trafic). zadzwonila do nich, opieprzyla. stwierdzili, ze przyslą nastepnego dnia o 11. mama specjalnie zostala dzisaj w warszawie dluzej zeby na nich poczekac, bo mogla juz wczesniej do domu jechac. o 11 ich nie ma.. o 12 tez nie.. o 13 to samo. w koncu wchodzi na strone, a tam info, ze przesylka nie pobrana przez kuriera... dzwoni znowu, opieprza ich jeszcze bardziej na co paniusia przy telefonie mowi, ze "ona nie wie dlaczego i nie moze nic zrobic". w koncu zadzwonila paniusia po paru godzinach, ze ona w takim razie zapewnia, ze przesylka bedzie jutro...szkoda tylko, ze mam od kilku godzin byla juz w radomsku... Laughing zalosne
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zmienić nazwę tego tematu na "Poczta Polska vs. firmy kurierskie" lub coś w tym stylu - za jednym zamachem pozbędziemy się offtopów Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
(...)pozbędziemy się offtopów Wink


I mówi to PiotreQ?! o.O Jeszcze z winkiem na koncu... Confused
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pomijam juz takie drobnostki jak to, ze ostatni numer naszego magazynu szedl z warszawy do mnie 12 dni...


Jak wysyłasz kartkę ze Świnoujścia do Międzyzdrojów np. to idzie ona tydzień Razz Bo najpierw musi być w Szczecinie posortowana Laughing
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka793



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 315
Skąd: Warszawa / Lublin

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też z pocztą jakichś specjalnych przygód nie miałam, a z kurierami owszem, dlatego wolę Pocztę Polską jednak. Raz tylko nie chcieli mi wydać paczki na poczcie jak przyszłam odebrać bo pan w okienku stwierdził że dałam mu nie swój dowód, powiedział że mam dać swój bo inaczej paczki nie dostanę. Ja oczywiście że to mój dowód no i ostatecznie gość zaniósł go i pokazał innej pani z poczty, chyba jakiejś kierowniczce bo ta powiedziała coś w tym stylu: "Proszę natychmiast wydać tej pani paczkę" Laughing . Także nie narzekam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako posiadająca pracownika Poczty Polskiej w domu mogę powiedzieć, że oni też czasem nie wytrzymują. Jak mi tatuś opowiadał, ludzie przesyłają sobie łóżka, stoły. Także jak list mi idzie trochę dłużej to się nie wkurzam, rozumiem. A panie w okienku to inna historia, w każdym, nie tylko pocztowym, są bardzo "przyjemne" pracownice.
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż....minął kolejny tydzień, a przesyłki jak nie było, tak nie ma. Ech.....tracę nadzieję.... Sad Człowiek się stara i co z tego? Confused Oby nikt z was nie miał takich stresów.... Confused Sad
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie dobiła sytuacja, gdy poszedłem zanieść polecony, i ku mojemu zdziwieniu kolejka za drzwiami już stoi. W drzwiach wisiała tabliczka:

GODZINY PRACY
pon 9-17
przerwa na kawe 10-10;15, 13-13;15
przerwa obiadowa- 13-14


Nic tylko na poczcie pracować Very Happy
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek