FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Black River

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Black River
A skąd oni się wzięli?
20%
 20%  [ 1 ]
A fe! Brzydkie to to jest
20%
 20%  [ 1 ]
Ni ziąbi ni grzeje
20%
 20%  [ 1 ]
Nawet dobre
20%
 20%  [ 1 ]
REWELACJA!
20%
 20%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 12:20 am    Temat postu: Black River Odpowiedz z cytatem

Black River

Przypadkowo przeczytałem o nich w ulotce dotyczącej ich zbliżającego się koncertu w Raciborzu. Dość długo podchodziłem do próby zapoznania się z ich twórczością, gdyż skutecznie zniechęcała mnie do tego informacja, że niektórzy muzycy pochodzą z kapel takich jak Behemoth czy Vader. Na coś pokroju "kaki demona" raczej nie miałem już ochoty Wink
No ale jakoś w końcu się przełamałem, bo co mi szkodzi. Poszukałem, znalazłem, przesłuchałem i... miło się rozczarowałem. Panowie grają mocno, porządnie, z dużą dawką energii. Słychać, że robią to z niesamowitą pasją, która udziela się odbiorcom. Już nie mogę się doczekać tego koncertu, bo czuję że ten pubik to rozniesiony będzie Very Happy

Linkacze Smile

Free Man =>Ten wstęp, to odliczanie i eksplozja. Mój ulubiony kawałek z ich mam nadzieję na razie jedynej płyty.

Silence (acoustic) => Świetny, nastrojowy numer pokazujący lżejszą stronę twórczości.

Punky Blonde => Znowu jazda na wysokich obrotach Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz pisalem na gg Razz jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. vadera i behemotha nie trawie, a tymczasem kapela, w ktorej graja miedzy innymi byli czlonkowie tych 2 zespolow okazala sie grac kawal swietnej muzyki, mocnej ale bez bezsensownego napierdalania. jak tylko wyjde z dolka finansowego po wykupieniu polowy allegro w tym tygodniu, to na pewno sprawie sobie ich plytke.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FREE MAN nawet, nawet- tylko już na wstępie mnie trochę (tylko trochę...! ale jednak Wink ) drażni akcent pana wokalisty... Bardzo mi przypomina momentami BREED77, generalnie wiele rzeczy mi przypomina, bo oryginalnego nie ma tu nic. Ale... miło się słucha, nie powiem.

Takich utworów jak SILENCE słyszałem całkiem już sporo...

Po sułyszeniu PUNKY BLONDE... Na koncert do mosh-pitu chętnie bym się wybrał Very Happy

Jak dla mnie nic bardzo wielkiego- ale może być. Pozytywnie dość.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedzielę miałem okazję uczestniczyć w koncercie Black River i muszę stwierdzić, że spisali się rewelacyjnie:)
Od razu jak weszli na scenę złapali świetny kontakt z publiką i utrzymywało się to już do końca. Na żywo utwory zyskują dodatkowej mocy i zadziorności. Czyli hard rock w swojej najlepszej formie Smile
Zagrali wszystkie utwory z płyty plus 3 bisy.
Po koncercie oczywiście fotki, autografy i rozmowy z poszczególnymi muzykami. Nie wiem czemu, ale największe wrażenie zrobił na mnie Orion Very Happy
Od tamtego czasu definitywnie należą do grupy moich ulubionych zespołówSmile

Galeria z fotkami jakby kogoś interesowało
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopcy Blackriverowcy wydali we wrześniu swój drugi album i moim zdaniem wyszedł im niezły kawał żywego, kopiącego rock'n'rolla Smile
Już się nie mogę doczekać, aby usłyszeć ten materiał na żywo.

Black'N'Roll

Too Far Away

Isabel

I cover nagrany przy współpracy chóralnej zespołu i fanów Smile
Jumping Queenny Flash
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek