FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Plany koncertowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
powiem tak - jesli nie byles na tym w łodzi 2 czy 3 lata temu, to idz, bo bedziesz zalowal.

+1
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząłem się zastanawiać poważnie nad koncertem Watersa,ale jeśli nagłośnienie ma być takiej "jakości" jak na McCartneyu,(a to raczej nie była wina Paula i jego ekipy tylko tego,że stadion się nie nadaje na koncerty), to nie wiem, czy jednak wydam te 200zł, bo to będzie strata kasy Razz.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Bizon napisał:
powiem tak - jesli nie byles na tym w łodzi 2 czy 3 lata temu, to idz, bo bedziesz zalowal.

+1


No właśnie nie byłem. Muszę się jeszcze nad tym zastanowić, bardziej chyba jestem za jechaniem, ale pewne wątpliwości są.
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
Zacząłem się zastanawiać poważnie nad koncertem Watersa,ale jeśli nagłośnienie ma być takiej "jakości" jak na McCartneyu,(a to raczej nie była wina Paula i jego ekipy tylko tego,że stadion się nie nadaje na koncerty), to nie wiem, czy jednak wydam te 200zł, bo to będzie strata kasy Razz.


A byłeś w Łodzi?
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manwerty napisał:
Anunaki napisał:
Zacząłem się zastanawiać poważnie nad koncertem Watersa,ale jeśli nagłośnienie ma być takiej "jakości" jak na McCartneyu,(a to raczej nie była wina Paula i jego ekipy tylko tego,że stadion się nie nadaje na koncerty), to nie wiem, czy jednak wydam te 200zł, bo to będzie strata kasy Razz.


A byłeś w Łodzi?


Nie,nie byłem w Łodzi. Z tego co pamiętam entuzjastyczne opinie odnosiły się tylko do widowiska, a nie jakości muzyk ( o któej nikt nie wspominał)i, a więc w sumie chyba nagłośnienie nie będzie problemem Laughing, bo generalnie i tak nic nie zrekompensuje braku pewnego Gitarzysty, którego na szczęście widziałem live i styknie. Na Watersa bym się wybrał głównie po to, aby zobaczyć to całe show, a nie ze względu na muzykę Razz
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
manwerty napisał:
Anunaki napisał:
Zacząłem się zastanawiać poważnie nad koncertem Watersa,ale jeśli nagłośnienie ma być takiej "jakości" jak na McCartneyu,(a to raczej nie była wina Paula i jego ekipy tylko tego,że stadion się nie nadaje na koncerty), to nie wiem, czy jednak wydam te 200zł, bo to będzie strata kasy Razz.


A byłeś w Łodzi?


Nie,nie byłem w Łodzi. Z tego co pamiętam entuzjastyczne opinie odnosiły się tylko do widowiska, a nie jakości muzyk ( o któej nikt nie wspominał)i, a więc w sumie chyba nagłośnienie nie będzie problemem Laughing, bo generalnie i tak nic nie zrekompensuje braku pewnego Gitarzysty, którego na szczęście widziałem live i styknie. Na Watersa bym się wybrał głównie po to, aby zobaczyć to całe show, a nie ze względu na muzykę Razz


Spoko. Mnie właśnie to całe show tak nie za bardzo pociąga i właśnie w sumie dlatego się zastanawiam. No a brak pewnego gitarzysty - no cóż wielka szkoda bo to mój ulubiony muzyk ever.
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To kupujcie bilety na płycie tam zawsze lepiej Razz Może po 10 koncercie ktoś ogarnie akustykę tego miejsca Wink Ale mam opinie speca od takich spraw robił Beyonce i ogólnie tragedia aby tam robić nagłośnienie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli w ogole marza o jakimkolwiek sensownym naglosnieniu tam, to pierwsze co, powinni odgrodzic czesc za sceną wielką plachtą, a potem to samo zrobic z najwyzszą trybuną. wtedy MOŻE dzwiek nie bedzie latal jak smród po gaciach
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a przekopiuję z fejsbuczka, bo czemu nie? Razz Co prawda myślałem, że idę na koncert OT.TO, a wylądowałem na Toto, ale też dali radę Wink.

"Do you know that we're shooting a DVD tonight, right?"
<wrzawa>
"And you know that's because we love you, right?"
<jeszcze większa wrzawa>
"So we're gonna do once again two songs, cause we FUCKED THEM UP"

Co tu dużo pisać, za trzecim podejściem w końcu udało mi się zobaczyć na żywo Lukathera, a że w dodatku był z paroma znanymi kolegami i w bliższym mi repertuarze, to tym lepiej Smile.

Publiczność pełna energii i co ważniejsze - zespół pełen energii. To są naprawdę niesamowici muzycy i to trzeba przyznać, nawet jeśli ich twórczość nie każdemu odpowiada. Joe Williams naprawdę znowu brzmi jak w '86, Luke pokazuje na żywo o wiele więcej rockowego pazura niż czyni to w studiu. Zastanawiam się czy z Paicha jest lepszy "tancerz" czy klawiszowiec (którym tez jest niezłym Razz), Nathan East to marka sama w sobie, w dodatku ma piorunujący uśmiech i wspaniały kontakt z publicznością. A Simon Phillips? Jego podziwiam już za samo to, że potrafi w jednej ręce trzymać grzechotkę, a drugą dawać po garach tak, jak wielu perkusistów nie potrafiłoby, gdyby nawet mieli do dyspozycji cztery kończyny. Steve Porcaro to z kolei świetny kompozytor, na scenie niestety jako drugi klawiszowiec, więc poza jedną solówką i sporadycznym wciskaniem guzika/robieniem tła, mógł się w zasadzie popisać jedynie swoimi słynnymi kocimi ruchami (co mu nadal w wieku 55+ lat nadal nieźle wychodzi Wink)

Trasa na 35-lecie, więc naturalnie musiała być hiciarska, choć trafiło się kilka smaczków - It's a Feeling (przed tą trasą nigdy nie grane na żywo. Studyjnie śpiewa S. Porcaro, więc po cichu liczyłem, że i na żywo on przejmie mikrofon, ale niestety...), Wings of Time (dla mnie chyba najlepszy punkt wieczoru), How Many Times czy Falling in Between. Całość okraszona przynajmniej nutą improwizacji, a często także rozbudowanym jammingiem.

Samo "robienie" DVD okazało się mniej nachalne niż się spodziewałem. Jedyny drobny minus, to nieco zbyt oświetlona publiczność.

a tutaj próbka: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sol_LCBM_kE
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 27, 2013 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbliższe plany:
1 lipca Gov't Mule w Progresji
20 sierpnia-prawdopodobnie Waters
17 września-The Eden House w Progresji (w końcu zobaczę chociaż część Fields Of The Nephilim na żywo Very Happy )
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po Dead Can Dance, Rammsteinie, Bonobo i Sigur Ros najbliższe plany to dopiero Depeche w lutym. Eeeech, będzie trochę brakowało koncertów przez ponad pół roku.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tematu o Gov't Mule więc krótko tutaj. Właśnie wróciłem z Progresji. To był mój trzeci koncert Warrena licząc solowy i Govtów z zeszłego roku. Koncert był po prostu NIESAMOWITY, rewelacja, magiczne 3 godziny. Zeszłoroczny wrocławski koncert był bardzo dobry,ale ten dzisiejszy to była miazga. 1sza część wręcz wymarzona z No Need To Suffer, Painted Silver Light i Time To Confess (w 15 minutowej po której szczęka opadła mi do podłogi-odlot totalny i ciary). W drugiej części m.in. Beautifully Broken, kapitalna wersja Blind Man in The Dark i jeszcze jakieś polskie dziewczę ogolone na łyso dołączyło i zaśpiewało z nimi Janis Joplin (ale nie mam pojęcia kim była Laughing ). I czekałem,czy na bis w końcu usłyszę Simple Man lub Cortez The Killer,ale niestety znów się nie doczekałem Twisted Evil , bo zagrali Mule w pięknej wersji, ale jednak wolałbym coś z tej dwójki. To jedyny minus koncertu. Setlista w porównaniu z zeszłym rokiem w 85% inna. Jutro grają w Krakowie i ma być w 100% inna od dzisiejszej. Warren Haynes krzesał iskry ze swojej gitary-ten gość jest wybitnym gitarzystą i szkoda, że tak mało popularnym.
McCartney może się schować ze swoim koncertem Razz. Przy następnej okazji na bank zawitam znów na koncert Gov't Mule, bo warto wydać na nich każdą kasę.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda, ze organizowali ich buraki, ktorzy nie raczyli nawet odpisywac na maile z zapytaniem o organizacje...

jak frekwencyjnie?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
jak frekwencyjnie?


Wydaje mi się,że bardzo dobrze. Stałem wprawdzie w 3 rzędzie od przodu,ale odwracając się w tył nie widziałem żadnych pustek i wyjście też zajęło sporo czasu Wink. Aha i nie zagrali If Heartaches Were Nickles Razz jeśli chciałbyś wiedzieć.
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto na Maiden? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://2013.bravefestival.pl/#events/6/category
Świetnie, że cały festiwal odbywa się akurat w ciągu tych pięciu dni w roku,w których mam jakieś życie, ale na szczęście na tym jednym koncercie być może być mogę i być muszę. Mocno polecam.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sob Lip 06, 2013 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ja pierdzielę, ale QOTSA dali radę na Open'erze... Zajebisty koncert. Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MariuszGr



Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja ze strony Letniego Ogrodu Teatralnego: w sobotę, 13 lipca o 19 koncert SBB na placu Sejmu Śląskiego - w ramach III Dnia Górnośląskiego - wstęp wolny:)
http://www.letniogrodteatralny.pl/program_szczegoly.php?id=13
_________________
http://blognroll.blox.pl/html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj stałem się szczęśliwym nabywcą biletu na "The Wall". Nie ma co się oglądać. Nie wiadomo wszak czy i kiedy Roger przyjedzie, a jeżeli chodzi o nagłośnienie... cóż powiem tak: gdybym miał do wyboru w Polsce trzy koncerty na trzech stadionach, mógłbym wybrzydzać. A tak to jadę tam, gdzie jest.

A wyreżyserowane spektakle są miodzio.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w Bodzentynie zaszedłem na festyn z okazji XXX dni bodzentyna. Był tam zespół Myslovitz. Niestety nie dało się tego słuchać. Nowy wokalista irytował mnie strasznie, a nagłośnienie było tak zjebane, że wyglądało jakby to była taka bitwa kto głośniej.
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

23 października we Wrocławiu i 24 w Warszawie wystąpi zespół Kwoon który mogliście poznać w jednej z edycji QW. Ja będę na pewno.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plany na przyszłość :
20.08.2013 Roger Waters, Warszawa, Stadion Narodowy (?, ale raczej nie)
31.08.2013 InoRock 2013, Inowrocław, Teatr Letni (na pewno, niezależnie od tego kto będzie zastępcą Hogarth/Barbieri)
05.02.2014 Dream Theater, Katowice, Spodek (na pewno)
02.06.2014 Yes, Warszawa, Sala Kongresowa (?, raczej się wybiorę)
03.07.2014 - 06.07.2014 Heineken Open'er Festiwal (?, zależnie od wykonawców, ale raczej tak - pewnie nie na cały a na jeden dzień)
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MariuszGr



Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 37
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert SBB w Katowicach: na bębnach zagrał, w sposób niepodlegający jakiejkolwiek dyskusji, czarnoskóry Frank Parker. Lakis wiosłował tym razem na jednej, elektrycznej gitarze. Jak zawsze – po mistrzowsku. Skrzek natomiast zadziwił chyba nie tylko mnie. Klawiszy, jak już wspomniałem, było niewiele, mnóstwo natomiast, piękne mnóstwo – gitary basowej. Mieliśmy więc powrót do źródeł – zarówno jeśli chodzi o SBB, jak i całą muzykę rockową.
Oczy i uszy wyszły mi na wierzch. To, że Anthimos jest świetnym gitarzystą, wiem od zawsze, Parker robił swoje, ale Józa przeszedł samego siebie.
Zaczęli od Odlotu, potem zagrali Memento z banalnym tryptykiem, okrojone w stosunku do płytowej wersji, ale za to z solem na gitarze elektrycznej. Wreszcie zabrzmiało Freedom With Us i słychać było, że muzykom gra się coraz lepiej, że temperatura koncertu rośnie. Kolejny numer, pochodzący z Welcome (1979) Rainbow Man, był najwspanialszym momentem tego występu.
Na bis około półtoragodzinnego występu otrzymaliśmy aktualną mutację Figo-Fago.
To wciąż potężny kawał muzyki. Ilu dwudziestolatków na świadomość, że taki zespół kiedyś ścigał się z najlepszymi na świecie, że istnieje i dziś? Pewnie niewielu...
http://blognroll.blox.pl/2013/07/Rokendrolowe-figo-fago-8211-SBB-Katowice-13-lipca.html
_________________
http://blognroll.blox.pl/html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manwerty napisał:

02.06.2014 Yes, Warszawa, Sala Kongresowa (?, raczej się wybiorę)


Ale z Andersonem czy bez? Pytam bo na ostatniej płycie już się nie udzielał...

Tak czy siak nie może mnie tam zabraknąć! Smile
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
manwerty napisał:

02.06.2014 Yes, Warszawa, Sala Kongresowa (?, raczej się wybiorę)


Ale z Andersonem czy bez? Pytam bo na ostatniej płycie już się nie udzielał...

Tak czy siak nie może mnie tam zabraknąć! Smile


bez niestety
Squire, Howe z klasycznego składu
Poza tym Alan White, Geoff Downes i Jon Davison.
Zagrają The Yes Album, Close to the Edge i Going for the One w całości.
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sob Lip 20, 2013 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany Watersem to informuję, że bilety właśnie staniały od 198 zł do 149 zł. Smile

EDIT: Cholera! Trzecia pula na System właśnie co ruszyła, a ja będę wtedy nad morzem! Confused GREAT! Chociaż z drugiej strony zostały już wyłącznie miejsca w bocznych sektorach z których nic nie widać...
I widzę, że jeszcze na Santanę będę musiał się pośpieszyć bo została już tylko jedna kategoria cenowa...
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Lip 20, 2013 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem biletów na InoRocka.

I mam pytanie co do katowickiego Spodka. Jak tam z nagłośnieniem? Brać bilety na płytę czy na trybuny? Bo chcę od razu wziąć na Dream Theater i nie wiem czy brać te tańsze na płytę czy jednak warto trochę więcej wydać na trybuny.
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Lip 20, 2013 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko płyta, na trybunach to jest jakiś pogrzeb a nie koncert. Bo nagłośnienie raczej wszędzie dobre, choć generalnie koncerty tam są takie sobie IMO.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Lip 20, 2013 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xavi napisał:
tylko płyta, na trybunach to jest jakiś pogrzeb a nie koncert. Bo nagłośnienie raczej wszędzie dobre, choć generalnie koncerty tam są takie sobie IMO.


Dzięki za radę, generalnie wezmę płytę, bo dużo taniej Smile No i brutalne pogo pod sceną (from a memory hehe) Smile
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

InoRock się poszedł... no poszedł sobie daleko jak dla mnie Wink. Zastanawiałem się jeszcze przez chwilę nad Watersem, ale cały cyrk, który on wyprawia.... trochę to żałosne. Choć oczywiście zobaczyć flojda na żywo to fajna sprawa.

Z w miarę pewnych rzeczy zostaje mi Fish i New Model Army. Oba w październiku, wybiera się ktoś na któryś?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Następny
Strona 42 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek