FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Behemoth
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:30 pm    Temat postu: Behemoth Odpowiedz z cytatem

Polski death-metalowy zespół z Gdańska najlepszym koncertowym zespołem świata. W rankingu prestiżowego magazynu „Terrorizer” Behemoth zdeklasował takie gwiazdy jak Metallica, Iron Maiden czy Testament.

Edyta Górniak miała rzucić świat na kolana, Anna Maria Jopek także, Myslovitz odrobinę skromniej – chcieli podbić Wielką Brytanię. Co wyszło z tych dumnie zapowiadanych karier muzycznych doskonale wiemy. Jeśli ktoś nie pamięta to przypominamy – nic.

Jak widać nie jest nam dane podbić zachodnie rynki muzyczne popem czy rockiem. Ale rodzime kapele metalowe radzą sobie w tej materii zupełnie nieźle. W końcu formacja Vader odniosła niemały sukces w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Teraz w ich ślady podąża gdański Behemoth – jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich zespołów ostatnich lat.

To właśnie dowodzona przez Adama „Negrala” Darskiego grupa została uznana przez czytelników prestiżowego brytyjskiego magazynu „Terrorizer” (ukazuje się od 1993 roku) za najlepszy zespół koncertowy roku 2008, zaś Nergal został najlepszym metalowym wokalistą ubiegłego roku. Wyróżnienie otrzymał także perkusista zespołu, którego czytelnicy „Terrorizera” wybrali bębniarzem roku (deklasując tym samym guru metalowego bębnienia, czyli Dave’a Lombardo ze Slayera).

Można Behemotha nie lubić, można nie zgadzać się z postępowaniem na scenie Nergala (słynne podarcie „Pisma Świętego”), ale na pewno nie można odmówić Behemothowi światowego sukcesu. W końcu to właśnie zespół z Gdańska wygrał z takimi tuzami metalu jak Metallica (która w ubiegłym roku wydała nowy album „Death Magnetic”), Iron Maiden, Opeth, Carcass czy dowodzonym przez Phila Anselmo – Down.

Światowy sukces zespołu musi bardzo boleć szefa Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami – Ryszarda Nowaka, który zespół Darskiego uznaje za satanistyczny, a z liderem grupy od kilku miesięcy się procesuje (ostatnio Darski oskarżył Nowaka o zniesławienie, bowiem ten nazywał w mediach muzyka „przestępcą” ). Cóż, przepychanki przepychankami, przekonania przekonaniami, ale ze światowym sukcesem trudno dyskutować. I tego Behemothowi należy pogratulować.

Źródło:
Polakom zazdroszczą... Behemotha (Robert Ziębiński)

A co Wy myślicie? Mi osobiście w żaden sposób nie odpowiadają muzycznie (jak inne tego typu ekstremalnie ciężkie kapele), ale obiektywnie trzeba przyznać, że w tym co robią są bardzo dobrzy, o czym wiadomo nie od dzisiaj. Temat zainspirowany powyższym tekstem.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, choć w polskim eksportowym ekstremum lepsi są IMHO jeszcze Vader. Behemotha znam o tyle, o ile - kiedyś miałem smaki na takie granie, teraz mniej... Ale jest respekt i zapuścić se od czasu do czasu można Cool O wyróżnieniu dowiaduję się z przyjemnością.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano rzeczywiście szacun dla zespołu... A najlepiej, jk ostatnio jakiś radny czy aktywista, ktoś tam pozwał wokalistę za to, że w trakcie jednego z koncertów podarł Biblię... Przegrał dwie sprawy i jeszcze sam został posądzony o zniesławienie, bo nazwał Darskiego "wielokrotnym przestępcą" Wink
Muzycznie prędzej wejdize mi Vader, ich w ogóle nie mogę przełknąć... Ale kto wie, może kiedyś Wink Zresztą nie słucham, ale też mi nie przeszkadza, lecieć sobie może... Szkoda, że nie puszczają tego w radiach Laughing
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezbyt lubię, ale cenię - to się wcale nie wyklucza. A cenię właśnie m. in. za pozytywne (omijam tą całą 'satanistyczną' otoczkę wokół nich) promowanie Polski za granicą.

Teraz tylko czas, żeby Kaczor uhonorował zespół Behefor jakimś medalem Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 11:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzycznie? Nie moja bajka.
Ogólnie? Cóż, ja Behemotha znałem wcześniej bo mój kumpel z klasy z którym się trzymałem (i notabene trzymam) lubi bardzo takie łomoty. Tak jak w większości kapel metalowych (z wyjątkiem Acidów, TSA i Turbo) nie zawadzają mi, nawet fajnie się czyta takie rzeczy jakie przytoczył CORAX o polskich zespołach zagranicą. Ale chyba mnie już do siebie nie przekonają (musieliby mieć takie osobowści jak Titus, hehe).

Co do samego Nergala. Widziałem odcinek Kuby Wojewódzkiego z jego udziało i cóż... Spodziewałem się totalnego olewania czy co tam można usłyszeć od "metala", ale Nergal to wyjątkowo spokojny człowiek. Trochę nawet wkurwiający przez to, bo jego dowcipem przez całą rozmowę było "Coty to łażą po płotach" gdy Wojewódzki pytał się "Co ty itede itepe".
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wie ktos moze jak sie odbywalo glosowanie w tym pismie? jesli poprzez ankiete w internecie, to by wiele wyjasnialo., polacy są mistrzami swiata w glosowaniu na swoich we wszelkiego rodzaju ankietach internetowych na zagranicznych stronach Rolling Eyes szkoda, ze niewiele wiecej jest dziedzin, w ktorych tak dobrze sobie radzimy.

jesli glosowanie odbywalo sie inaczej, to oczywiscie duzy sukces. zreszta, nie da sie ukryc, behemoth wsrod fanow tego typu muzyki ma bardzo silna pozycje. tylko vader i riverside mogą sie poszczycic podobnym statusem wsrod fanow muzyki, ktora te zespoly wykonują.

sama muzyka mnie nie bierze, podobnie zresztą jak w przypadku vadera. nie podoba mi sie taka stylistyka, za duzo halasu, za malo melodii, wokale zdecydowanie nie dla mnie. to ja juz wole hanson albo wczesną madonne Razz oczywiscie nie odmawiam duzych umiejetnosci itd, ale mnie sie to zwyczajnie nie podoba.

co do nergala, widzialem go w kilku programach. bardzo inteligentny facet, ktory w kazdym starciu z nowakiem niszczy go okrutnie i bije na glowe inteligencją, argumentami i sposobem wypowiadania sie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=GEeH9cVbu1E&feature=related

to esencja Behemotha Wink Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa no kaka demona i kotek z prezentem, to juz klasyka polskiego internetu Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to znam tylko płytę "Demigod" i parę innych kawałków. Najlepsze utwory wg mnie: "Conquer All", "Antichristian Phenomenon" i "Decade Of Therion". Na dłuższą metę męczące.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
taaa no kaka demona i kotek z prezentem, to juz klasyka polskiego internetu Laughing


Wichajster czipsy dwa !
Zdejmij wianki stań przed
Wyżellakiem !

Oni to podobno na koncertach śpiewają;d
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kojarzę tylko z piosenki o łyżwiarzu, który wie, że kotek odkopał prezent..

Laughing idę sobie posłuchać, poprawia humor. A w celach pozagrzanowych raczej nie mam zamiaru wgłębiać się w twórczość B.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bebe - chyba nie w stanie stwierdzic, co naprawde spiewaja Wink
Moje ulubione linijki to: Golonke masz pan, jak Hitler nasz kraj Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h1rszu napisał:
@Bebe - chyba nie w stanie stwierdzic, co naprawde spiewaja Wink
Moje ulubione linijki to: Golonke masz pan, jak Hitler nasz kraj Wink


Jest nawet na YT Razz
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, jest. Dla tych, którzy nie widzieli: http://pl.youtube.com/watch?v=mBvZBwmhjlU
A Orion tylko stoi w szoku Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Szczyp moje suty" też jest dobre, nie mówiąc już o "żraniu włosów" ;P
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 2:25 pm    Temat postu: Re: Behemoth Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
To właśnie dowodzona przez Adama „Negrala


O ile sie nie myle (a moge sie mylic) to to jest Nergal. A Sam Behemoth? Stare nagrania powoduja u mnie odruch wymiotny (plyta "Grom"). Uwielbiam za to Demigod ale tylko Demigod, reszty nie znosze
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 3:16 pm    Temat postu: Re: Behemoth Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
CORAX napisał:
To właśnie dowodzona przez Adama „Negrala

O ile sie nie myle (a moge sie mylic) to to jest Nergal.

A bo ja wiem, powiedz to jemu:

CORAX napisał:
Źródło:
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/kultura/polakom-zazdroszcza%E2%80%A6-behemotha,35471,1
(Robert Ziębiński)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
u mnie odruch wymiotny (plyta "Grom")


Bo NSBM mogą słuchać tylko prawdziwi, biali Słowianie Razz Arrow Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Cytat:
u mnie odruch wymiotny (plyta "Grom")


Bo NSBM mogą słuchać tylko prawdziwi, biali Słowianie Razz Arrow Wink


Taa, bo ja jestem czarnym niesłowianem Razz
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem książkowym Słowianinem, ale Behemoth, który poznałem nie przedstawia dla mnie żadnych wartości artystycznych... albo po prostu nie doceniam ich geniuszu (?). Chyba, że ich muzyka jest metaforą gwałtu Tyranozaurusa Rexa na Triceratopsie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://muzyka.wp.pl/g,d,id,43137,niusy.html

To chopoki stają się coraz bardziej popularni. Ciekawe czy kiedyś zobaczymy na jutjub filmik Typical Behemoth Fan. xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behemoth i Manson? Troche tak ni w pizde ni w oko to pasuje do siebie
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to support zawsze musi pasować do gwiazdy wieczoru? Pierwszy z brzegu przykłąd, zespół przez Ciebie lubiany, Slipknot supprotował Metallikę. Myślę, że większa różnica stylistyczna a na pewno porównywalna Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
A to support zawsze musi pasować do gwiazdy wieczoru? Pierwszy z brzegu przykłąd, zespół przez Ciebie lubiany, Slipknot supprotował Metallikę. Myślę, że większa różnica stylistyczna a na pewno porównywalna Wink


No wiem, Metallica powinna suportowac Slipknota Razz To tez nie pasowalo jak cholera, nigdy nie pasuje. Czemu nikt nie wpadnie na pomysl zeby na support dac zespol nie rozniacy sie az tak strasznie od gwiazdy wieczoru? Mnie by tam Behemoth nie nakrecil na Mansona ani Slipknot na Metallice.
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On nie ma nakręcić na gwiazdę wieczoru (bo najprawdopodobniej i tak większość ludzi na taki koncercie jakiejś gwiazdy jest dość nakręcona na nią), on ma tylko Ci zapełnić czas oczekiwania, a przy okazji się trochę wylansować Wink A kto by tam się zainteresował supprotem, który jest ubogim klonem gwiazdy wieczoru? To już lepiej jakieś tribute bandy chyba dawać Razz Ten Behemoth i Slipknot to nie są wyjątki, przez Ironami na Gwardii grał zespół Mate of Hate, z growlującym wokalem i raczej ostry oraz poprockowa córeczka Harrisa, już nie wspomnę o podwójnych koncertach, np. w ostatnich latach w Polsce - Armia i Apocalyptyca, Pearl Jam i Linkin Park... Wink
A jakkolwiek Slipknota lubię, to jednak zanim Metallica zacznie ich supportować to niech wydadzą jeszcze chociaż parę porządnych krążków, bo fanów mają jedną setną tego co Meta, kariera im się powoli kończy, brzmienie upraszcza, a kontrakt mają jeszcze chyba na trzy płyty Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
A jakkolwiek Slipknota lubię, to jednak zanim Metallica zacznie ich supportować to niech wydadzą jeszcze chociaż parę porządnych krążków, bo fanów mają jedną setną tego co Meta, kariera im się powoli kończy, brzmienie upraszcza, a kontrakt mają jeszcze chyba na trzy płyty Razz


Jej, to taki zart byl Wink Ale badz co badz IMHO Slipknot ma lepsze show i tyle Razz Dobra, koniec bo to offtopy sa i Corax mnie pogryzie Wink
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że to żart, też nie mówiłem do końca serio, ale z tym show... Może Larsa nie podnoszą do góry i nie obracają, ale jednak Meta to jest Meta... Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do supportu. To nie zawsze są to słabe zespoły. W latach 70 Ac/dc koncertowało w Ameryce głównie jako support a przyćmiewało większość gwiazd. Niektórzy nie chcieli z nimi grać (Foreigner) a niektórzy byli pod niemałym wrażeniem (Eddie Van Halen: "stałem, patrzyłem i myślałem: 'my mamy grać po tych matkojebcach?!").

Mi jednak chodziło o co innego. Support jest wybierany często przez zespół. Jeśli jest się podstarzałymi erotomanami to można wybrać Tatianę Okupnik a jak ma się córkę wokalistkę to się ją lansuje. Wink
A taki Slayer wybrał sobie polski zespół. Ahh... Slayer! Napierdalać! Laughing
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=0rT2dTnjcRs

Dobry utwór
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie słucham tego zespołu. Przesłuchałem nawet jedną piosenkę i to nie dla mnie. Ale szanuję i to nawet bardzo Smile Cieszy mnie sam fakt istnienia tego zespołu Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek