FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Chamstwo
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 6:58 pm    Temat postu: Chamstwo Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, ze jest to ciekawy temat, a jeśli już był - PM do mnie i usuwam.
Często spotykacie się z chamstwem? Czy da się żyć w dzisiejszym świecie nie będąc chamskim? Jak reagujecie? Chamstwo zwalczacie chamstwem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Sty 08, 2009 10:37 pm    Temat postu: Re: Chamstwo Odpowiedz z cytatem

KrzysiekP napisał:
Jak reagujecie? Chamstwo zwalczacie chamstwem?


Może być, choć uważam, że lepiej sprawdzają się granatniki.
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 3:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jestem chamski, więc jakoś żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chamstwo jest wszędzie. Dyskutujemy o chamstwie w jakiejś okrojonej formie czy ogólnie pojętym? Chamstwo w pracy, w szkole, na podwórku, w sejmie, senacie, w domu, w Rosji, na Ukrainie, w rurociągach gazowych, chamstwo bo odwilż, chamstwo bo mróz, chamscy kosmici, chamscy ziemianie, chamski rasizm, chamski szwab, murzyn... Chamstwo jest wszędzie.



PS Klamrowa kompozycja mojego posta powaliła mnie swoją ambitną formą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"- Co łobuzie, myślisz, że jak samotna kobieta to możesz jej takie głupoty pleść. Dalej stąd, jazda.
- Ale proszę Pana
- Jakie proszę Pana, tylko nie proszę Pana. Zjeżdżaj stąd póki jestem dobrze wychowany.............
- Pani pozwoli Francik jestem. Nie lubię chamstwa. wie Pani? "
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem chamskim kutasem i dobrze mi z tym w przeciwienstwie do otoczenia Razz Nic nie daje takiej radochy jak zjechanie kogos i zadanie pytania czy sie czasem nie obrazil.
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to Cię pewnie lubią, co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to bunt.
Nawet ja, w mojej licealnej fali buntu, nie jestem chamski. Chyba najzwyczajniej w świecie rodzice mnie wychowali.
Oznaki chamstwa tępię osłoną milczenia. To najlepiej działa, bo taki burak najzwyczajniej w świecie widzi, że nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staram się nie być chamski, choć nie zawsze się to udaje. Dużo rzeczy i zjawisk dookoła mnie wkurza, dużo mnie dołuje. To trochę wpływa na moje zachowanie. Choć wiele kąśliwych uwag staram się zachować dla siebie. Oczywiście doświadczyłem chamstwa wielokrotnie na sobie, szczególnie w liceum. Z reguły milczałem nie zawsze chce mi się zniżać do poziomu niektórych osobników tylko po to żeby z nimi przeprowadzić dyskusję i nawrzucać sobie nawzajem... Rolling Eyes
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tego gdzie zaczyna się chamstwo trzeba zacząć, granica ta jest bardzo cienka. Dla jednego jest to mała uwaga w stylu kiepskie słuchawki a dla drugiego jak już go się zjedzie po całości.

Ja najczęściej ostatnio krytykuje ludzi za głupie i szpanerskie postawy : Wszechobecne wysokie buty Nike u młodzieży za jedyne 300-500 zł, kurtki (też z Nike) za 800 zł, i wszechobecne gówniane słuchawki apple żeby się pokazać nawet jak się ma mp3 za 70 zł.

Lubię krytykować ludzi i jeszcze nikt do mnie się nie przyczepił za to. Ja nie jestem bez błędów na pewno ale nikt mi nie mówi że coś robię źle.

Z drugiej strony jeśli ktoś ma coś dobrego, albo t-shirt z dobrym (dla mnie) zespołem to mu to mówię i ludzie reagują bardzo pozytywnie ;]
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LepP napisał:
"- Co łobuzie, myślisz, że jak samotna kobieta to możesz jej takie głupoty pleść. Dalej stąd, jazda.
- Ale proszę Pana
- Jakie proszę Pana, tylko nie proszę Pana. Zjeżdżaj stąd póki jestem dobrze wychowany.............
- Pani pozwoli Francik jestem. Nie lubię chamstwa. wie Pani? "

Buahahahahahahaha!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RvXWEAz3W3k

Niezapomniana scenka Very Happy
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy co rozumiemy przez chamstwo...
Przeklinam- ale tez zalezy to od sytuacji a juz "przecinka" na pewno nie uzywam... jak mnie ktos wkurzy- zjade i to ostro. Potrafie sie odgryzc. Potrafie zwrocic kasliwie uwage, zwlaszcza ludziom ktorzy uwazaja ze im sie cos z urzedu nalezy albo... sami sa chamscy w stosunku do mnie... Zaden ze mnie pacyfista Wink

Dla mnie chamstwem dla mnie jest traktowanie drugiego czlowieka jako czegos podrzednego. Nie liczenie sie z uczuciami drugiej osoby, zachowanie ktore swiadczy, ze druga osobe ma sie gleboko w dupie.
Chamstwem jest dla mnie tez za przeproszeniem dodawanie sobie kilku centymetrow do fiuta za pomoca potoku przeklenstw, ktore wedlug takiego neandertala same w sobie sa zabawne badz swiadczyc maja o tegoz osobnika doroslosci badz sile... a swiadcza tylko o glupocie... generalnie takie prostackie chamstwo to... to po prostu glupota, nic wiecej... Wszystko zalezy od kontekstu. Czasami trzeba powiedziec ostro i bez owijania w bawelne, ale... jezeli dla kogos byc chamskim to sposob na bycie, to... brzydze sie tym, ze pochodzimy z tego samego gatunku... generalnie uwazam, ze w ewolucji jestesmy jednak na roznych jakby poziomach. Nienawidze chamstwa jako czyjegos codziennego zachowania. Szczerze. Poza tym taka osoba tylko udowadnia, ze w srodku jest zakompleksionym gowniarzem, nikim wiecej...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Sro Lut 04, 2009 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
to Cię pewnie lubią, co?


Nic do tej pory nie wskazuje aby bylo inaczej Wink No ale nie jestem tez taki zawsze
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Goldenfish39



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często chamskie zachowanie wcale nie jest wyniesione z domu, ale nastepstwem jakiś kompleksów. Ludzie, prezentujący dość góśno swoje opinie przy uzyciu łaciny podwórkowej, chcą poprostu zwrócić uwagę na swoją mizerną osóbkę i zaznaczyć przez to swoją obecność. Co do reakcji na takie postawy, to najczęściej wycofuję się z takiego grona, albo unikam rozmowy z kimś takim, ale jeżeli musi dość do konfrontacji, to czasem trzeba do kogos takiego przemówić w znajomym mu narzeczu aby cokolwiek pojął. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldenfish39 napisał:
Często chamskie zachowanie wcale nie jest wyniesione z domu, ale nastepstwem jakiś kompleksów. Ludzie, prezentujący dość góśno swoje opinie przy uzyciu łaciny podwórkowej, chcą poprostu zwrócić uwagę na swoją mizerną osóbkę i zaznaczyć przez to swoją obecność. Co do reakcji na takie postawy, to najczęściej wycofuję się z takiego grona, albo unikam rozmowy z kimś takim, ale jeżeli musi dość do konfrontacji, to czasem trzeba do kogos takiego przemówić w znajomym mu narzeczu aby cokolwiek pojął. Smile


Sugerujesz cos?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Goldenfish39



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sugerujesz cos?[/quote]

Ja poprostu wypowiadam swój pogląd na temat chamstwa i tyle. Nie wolno mi może? No chyba temat dotyczy chamstwa. Czyż nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AveQueen



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 523
Skąd: xtr

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:

Oznaki chamstwa tępię osłoną milczenia. To najlepiej działa, bo taki burak najzwyczajniej w świecie widzi, że nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia.



Dokładnie Very Happy
_________________
WWW.MEALKISDIANA.BLOOG.PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Oznaki chamstwa tępię osłoną milczenia. To najlepiej działa, bo taki burak najzwyczajniej w świecie widzi, że nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia.


Zgadzam się bo uważam, że milczenie jest złotem, ale sama tak nie potrafię. I bardzo jestem na siebie zła za taką postawę, ale niestety złośliwość bywa silniejsza. Choć i tak dużo przemilczam w porównaniu do tego, co robiłam kiedyś.
A chamstwo towarzyszy mi codziennie, codziennie uczę się z nim żyć i jakoś po malutku staje się to normalką.
Samej zdarza mi się być cholernie chamską i wtedy żałuję, że się urodziłam. To przez to, że za dużo mówię... często wtedy, kiedy jest to zbędne Rolling Eyes
Ale człowiek nie ma samych wad na szczęście Wink
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Mar 10, 2009 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest totalnie elementarna prawda, że chamstwem (czy generalnie arogancją) rekompensujemy za coś, ukrywamy kompleksy...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldenfish39 napisał:
Sugerujesz cos?


Ja poprostu wypowiadam swój pogląd na temat chamstwa i tyle. Nie wolno mi może? No chyba temat dotyczy chamstwa. Czyż nie?[/quote]

Zadalem Ci proste pytanie i oczekiwalem prostej odpowiedzi, tyle. Dobra, nie bede sie z toba zarl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Goldenfish39



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 9

PostWysłany: Sro Mar 18, 2009 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Goldenfish39 napisał:
Często chamskie zachowanie wcale nie jest wyniesione z domu, ale nastepstwem jakiś kompleksów. Ludzie, prezentujący dość góśno swoje opinie przy uzyciu łaciny podwórkowej, chcą poprostu zwrócić uwagę na swoją mizerną osóbkę i zaznaczyć przez to swoją obecność. Co do reakcji na takie postawy, to najczęściej wycofuję się z takiego grona, albo unikam rozmowy z kimś takim, ale jeżeli musi dość do konfrontacji, to czasem trzeba do kogos takiego przemówić w znajomym mu narzeczu aby cokolwiek pojął. Smile


Sugerujesz cos?


Nie nie sugeruję, tylko wyrazam swoje zdanie. ty poprostu nie zauwazasz subtelenj róznicy pomiędzy sugestią a ustosunkowaniem sie do tematu. Widać, ze najwyraźniej uznałeś ze moje dywagacje na temat chamstwa dotyczą Twojej osoby. I nie potrzebnie, bo gdyby tak było, to powołałabym sie na cytat z twojego postu. A co do żarcia, to najwyraźniej chyba miales zły dzień i szukałes partnera do kłotni. Sorki to nie ja. Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldenfish39 napisał:
JądRo?! napisał:
Goldenfish39 napisał:
Często chamskie zachowanie wcale nie jest wyniesione z domu, ale nastepstwem jakiś kompleksów. Ludzie, prezentujący dość góśno swoje opinie przy uzyciu łaciny podwórkowej, chcą poprostu zwrócić uwagę na swoją mizerną osóbkę i zaznaczyć przez to swoją obecność. Co do reakcji na takie postawy, to najczęściej wycofuję się z takiego grona, albo unikam rozmowy z kimś takim, ale jeżeli musi dość do konfrontacji, to czasem trzeba do kogos takiego przemówić w znajomym mu narzeczu aby cokolwiek pojął. Smile


Sugerujesz cos?


Nie nie sugeruję, tylko wyrazam swoje zdanie. ty poprostu nie zauwazasz subtelenj róznicy pomiędzy sugestią a ustosunkowaniem sie do tematu. Widać, ze najwyraźniej uznałeś ze moje dywagacje na temat chamstwa dotyczą Twojej osoby. I nie potrzebnie, bo gdyby tak było, to powołałabym sie na cytat z twojego postu. A co do żarcia, to najwyraźniej chyba miales zły dzień i szukałes partnera do kłotni. Sorki to nie ja. Pozdro


Strzal w 10. No ale bez przesady z tym szukaniem partnera do klotni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Goldenfish39



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JądRo?! napisał:
Goldenfish39 napisał:
JądRo?! napisał:
Goldenfish39 napisał:
Często chamskie zachowanie wcale nie jest wyniesione z domu, ale nastepstwem jakiś kompleksów. Ludzie, prezentujący dość góśno swoje opinie przy uzyciu łaciny podwórkowej, chcą poprostu zwrócić uwagę na swoją mizerną osóbkę i zaznaczyć przez to swoją obecność. Co do reakcji na takie postawy, to najczęściej wycofuję się z takiego grona, albo unikam rozmowy z kimś takim, ale jeżeli musi dość do konfrontacji, to czasem trzeba do kogos takiego przemówić w znajomym mu narzeczu aby cokolwiek pojął. Smile


Sugerujesz cos?


Nie nie sugeruję, tylko wyrazam swoje zdanie. ty poprostu nie zauwazasz subtelenj róznicy pomiędzy sugestią a ustosunkowaniem sie do tematu. Widać, ze najwyraźniej uznałeś ze moje dywagacje na temat chamstwa dotyczą Twojej osoby. I nie potrzebnie, bo gdyby tak było, to powołałabym sie na cytat z twojego postu. A co do żarcia, to najwyraźniej chyba miales zły dzień i szukałes partnera do kłotni. Sorki to nie ja. Pozdro


Strzal w 10. No ale bez przesady z tym szukaniem partnera do klotni


No cóż każdy miewa lepsze badź gorsze dni i ja także. Smile

Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę chamstwa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w tym zabawnego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2009 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozjebać łajzy !!1111
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tkacz



Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 172
Skąd: Wołomin

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz "cham" to nie obelga, tylko wręcz tytuł. Prawie nikogo nie obrazimy, nazywając go chamem. Świat jest taki, że dla otoczenia nie liczy się twoja wrażliwość i uprzejmość, tylko umiejętność radzenia sobie w społeczeństwie, zdobywania respektu. A niewątpliwie ta umiejętność jest u chama z natury bardziej wykształcona niż u jakiegoś poczciwca. Cham nigdy nie boi się powiedzieć, czego chce, co myśli itd., nie musi się też trzymać żadnych wewnętrznych zasad, co znacznie ułatwia poradzenie sobie w czymkolwiek. Nie cierpię chamstwa.
_________________
Twoja stara nie umie zanucić zwrotki "Jest już ciemno".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam w dupie ten debilny temat zalozony przez #@!%&* Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpuscic chamstwo na salony, qrwa Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek