FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Freddie z wąsami czy bez?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który wygląd Freddie'go najlepszy?
zygota (circa 1946)
2%
 2%  [ 4 ]
bobas (circa 1947)
1%
 1%  [ 2 ]
długowłosy (do circa 1978)
15%
 15%  [ 23 ]
średniowłosy (1979-1980)
12%
 12%  [ 19 ]
pedał (1981-1986)
32%
 32%  [ 49 ]
pupcia niemowlęcia (1987-1988, 1990-1991)
5%
 5%  [ 9 ]
brodaty Robinson (1989)
25%
 25%  [ 39 ]
kupka popiołu (po 1991)
5%
 5%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 153

Autor Wiadomość
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna A. B.-C.-May napisał:
A wogóle to lubię długowłosych chłopaków Twisted Evil

Mhmmm... Razz

Większość ludzi w wąsatym Freddiem widziała geja, a cała Ameryka Południowa - ichniejszego macho - latynosa. Co też wpłynęło na jego popularność w tamtym rejonie (oprócz muzyki).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna A. B.-C.-May napisał:
A wogóle to lubię długowłosych chłopaków Twisted Evil


haha ja też Very Happy kiedyś, kiedy jeszcze, kiedy nie obcowałam z muzyką rockową wydawało mi się to idiotyczne - facet długie włosy? Ale tak, oni dzięki temu mają w sobie to coś. Very Happy I Freddie miał Twisted Evil
dokładnie podobał mi się w tym okresie co na rysunku w avku kolegi powyżej Wink
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile


Ostatnio zmieniony przez queenomaniaczka dnia Pon Lut 16, 2009 12:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Antares



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 537
Skąd: Sieradz/Lublin

PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia... noszę długie włosy. Na początku wszystkie drechole spoglądały z ukosa, ale się przyzwyczaiło towarzystwo. Przed maturą nie będę ścinał, ale na lato sobie skrócę - nie na jeża, tak na pół-długie. Razz
Drobna charakteryzacja i "my name is Roger Taylor"... trochę więcej i "I'm a Lord Jesus". Off top prima sorcik! /ot
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha przypominają mi się Czerwone Gitary: "Tylko noś, noś, noś długie włosy jak my. Bo najlepszy sposób na dziewczynę. Zrobić sobie z włosów pelerynę. A więc noś, noś bracie długie włosy jak my..."
Wink Laughing
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba Elektryczne, nie Czerwone Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
Chyba Elektryczne, nie Czerwone Wink


a właśnie Laughing tyle tych 'gitarowych' zespołów Laughing
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/FreddieMercurySinging21978.jpg

najlepszy okres 78' Wink
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gusiek



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 108
Skąd: Kolberg

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

queenmaniaczka napisał:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/79/FreddieMercurySinging21978.jpg

najlepszy okres 78'

Święte słowa Wink

Lubię też wygląd Freddiego z teledysku do Scandal...

A co do długich włosów - nie mogłam uwierzyć, że ten facecik z wąsikami, którego kojarzyłam z I was born to love you, może wyglądać tak, jak na teledysku do (chociażby) Killer Queen... Dla mnie trochę tak nienaturalnie w tych długich włosach wyglądał, ale nie tragicznie Wink
_________________
"Ludzie najlepiej smakują schłodzeni"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wciąż czekam na temat w jakich spodniach najlepiej było Rogerowi Crying or Very sad
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
queenomaniaczka



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 488
Skąd: Czempiń\Poznań

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
A ja wciąż czekam na temat w jakich spodniach najlepiej było Rogerowi Crying or Very sad


A ja na jakim koncercie John wyglądał bardziej męsko Wink
_________________
dirtyray.com

Nowe koszulki z najwyższej jakości tkaniny - 100% bawełny.
Nadruki wykonane metodą sitodruku oraz druku cyfrowego bezpośrednio na odzieży.
Dostępne są różne wzory, także muzyczne, przyjmowane są własne propozycje nadruków. Tanio i szybko!
Osobiście polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

queenomaniaczka napisał:


A ja na jakim koncercie John wyglądał bardziej męsko Wink


Wembley `86! Spodenki rox! Laughing Twisted Evil
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sivuletz



Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 14

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...a jakby wyglądał Freddie w długich włosach i z wąsami?
_________________
Heap big woman you made a bad boy out of me! Very Happy
www.gssd.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaznaczyłem opcję, że najlepiej Freddie wyglądał w latach 1981-86 z tymi wąsami, ale absolutnie nie zgodzę się z tym, że wyglądają pedalsko. Nawet jeśli takie miały być z założenia, jak to już ktoś w tym temacie wspomniał, no to co z tego? Dla mnie gejowsko nie wyglądają i ani trochę nie mam z nimi jakichkolwiek pedalskich skojarzeń. Razz O wiele bardziej pedalsko wg mnie Freddie wyglądał na początku lat 70-tych z tymi swoimi pomalowanymi paznokciami i makijażem oczu na co zawsze patrzę z obrzydzeniem Mad , a z wąsami i krótkimi włosami jak dla mnie wyglądał wręcz bardzo sympatycznie. Smile I powiem też, że z tymi wąsami to mi się on strasznie i do złudzenia kojarzy z moim tatą, wujkiem i bratem mojej byłej dziewczyny, którzy wyglądają podobnie do niego z tamtego okresu i mają podobne wąsy(i nikt nie zarzuca im, że wyglądają pedalsko Razz). Tzn. tata teraz już nie ma wąsów, ale miał takie w młodości, dokładnie w tym samym okresie co Freddie no i jeszcze w latach 90-tych.

Wiem, wiem, pewnie niektórzy z Was mnie teraz zjadą za to co napisałem, no ale ja się nie będę bał i wstydził wyrażać otwarcie tego co myślę. Razz Smile

Natomiast jego image z zarostem z ostatnich lat jego życia to mi się nie podoba i bardzo smutno mi się kojarzy. Sad Choć może gdyby to nie był jego przedśmiertny okres to być może patrzyłbym na ten image nieco inaczej. A z tą ‘pupcią niemowlaka’ to tak niewiele lepiej wyglądał. :/

A jego zdjęć z dzieciństwa to nigdy nie widziałem, no może poza tym jednym, które ktoś wrzucił do tego tematu Wink Ale nie mam o nim narazie zdania. Razz


Jako, że ktoś już tutaj próbował poszerzyć nieco ten temat i skomentować imidże pozostałych muzyków no to ja też tak zrobię, tym bardziej mam na to ochotę, po tym jak sobie wczoraj zakupiłem w Media Markcie brakujący album pt.‘Queen’ z wydania Gazety Wyborczej i jak spojrzałem na zdjęcia wewnątrz wydania, a szczególnie na tą kompilację na tylnej okładce to mnie parę rzeczy odnośnie pozostałych członków grupy nieco zszokowało(miałem o tym napisać w temacie „Kompletna kolekcja Queen z Gazetą”, no ale myślę, że ten tutaj temat o wiele lepiej się do tego nadaje. Smile), a mianowicie Roger Taylor, który prawie na wszystkich zdjęciach wyglądał normalnie jak dziewczyna i parę razy wręcz dałem się zmylić Laughing A najśmieszniejsze to jest gdy porównuję sobie jego wygląd z tamtego okresu wraz ze zdjęciami z dwóch ostatnich albumów zespołu(ostatnich wydanych za życia Freddiego Razz) – aż nie wiem jak to opisać... Dla mnie to są imidże wręcz nieporównywalne, bo aż trudno mi uwierzyć, że to ta sama osoba. Surprised (we wczesnych latach 70-tych wyglądał jak dziewczyna, co już wspomniałem, a na przełomie 80-tych i 90-tych był taki jakiś tłusty, szczególnie na twarzy, która porządnie mu się zaokrągliła, a na tym zdjęciu z albumu „The Mirakle”(tym pierwszym wewnętrznym, na fioletowym tle) to wyglądał wręcz jakby był jeszcze jakiś pijany bądź podchmielony Surprised).
To samo tyczy się oczywiście i pozostałych muzyków(no może za wyjątkiem Briana), ale tak jakoś wygląd Rogera na zdjęciach z albumu „Queen” przykuł moją szczególną uwagę.

I jeszcze parę słów o Brianie – no chociaż jego wygląd praktycznie się nie zmieniał aż po dzień dzisiejszy to jednak na jednym z tych małych zdjęć na kompilacji z tylnej okładki albumu ‘Queen’ zauważyłem, że ma gęsty zarost, co mnie troszkę zmieszało, bo nie mogłem początkowo rozpoznać kto to. I nie przypuszczałem w ogóle, że zobaczę kiedykolwiek któregoś z pozostałych muzyków zespołu z wąsami…
Czy Wy też to zdjęcie zauważyliście?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
peaches



Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 6
Skąd: 3city

PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam najbardziej lubie Fredka w długich włosach (73r.) Chociaż np na don't stop me now albo bicycle races też wygładał fanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Annie



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 8
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw Mar 25, 2010 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wąsaty Wink W późniejszych okresach wyglądał trochę łyso bez nich;P

Bobas też całkiem całkiem;P
_________________
"Fairytales of yesterday will grow but never die ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie pierwsze lata kariery (1970-1974) a nawet czasy Ibex (1969). Później już mi się nie podobał, ale jeżeli miałbym wytypować trzy późniejsze daty to (kolejno): 1978 (Don't Stop Me Now), 1985 (na Live Aid), 1991 (Headlong).
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sheer Heart Attack



Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 44
Skąd: Moszczenica

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oczywiście, że jako kupka popiołu Razz Ech głupi żart :/ A na poważnie: Freediego kocham za wszystkie okresy i te wąsate i te niewąsate i długo i krótkowłose Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Pią Mar 26, 2010 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

średniowłosy (1979-1980)
Przynajmniej normalnie wyglądał. Co prawda jak miał wąsy to zasłaniały mu trochę krzywy zgryz, ale to nie dawało zbytnich rezultatów. Mimo wszystko jednak jest mi wszystko jedno jak kidyś tam wyglądał, bo bardziej się liczy muzyka itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjebać należy w ryja komuś za tę kupkę popiołu! Evil or Very Mad Wyjątkowo chamski pseudo-żart, totalnie nie na miejscu i sprzeczny z postawą fana Exclamation

A co do włosów to stawiam na 1974-75, później zaczęły mu się tak dziwnie mechacić, może kwestia szamponu. Confused

"Pedał" z okresu '85-86 też nie był zły, wtedy wąsik był ładnie podcięty. No i miraklowy zarost był całkiem elegancki. Powiedziałbym gustowny.

I jakkolwiek bardziej liczy się muzyka (i pierdolnięcie!), wizerunek Freddiego zdaje się mieć ogromny wpływ na plany wydawnicze... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Średnio mi się podoba umieszczenie "kupki popiołu" w tej ankiecie, zrozumiałbym gdyby to było forum antyqueenowe, ale tutaj...masakra, aż mi sie nie chce gadać który wizerunek jest lepszy. Zalamka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

81-84. Jest niesamowicie seksowny w MK 82. Krótkie włosy, szczupły, mimo wszystko nienajgorzej ubrany - PO skórach i PRZED dresem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest. W MK rzeczywiście wygląda nieźle, nawet z dzisiejszej perspektywy nie ma się do czego przyczepić. Ale '81... ta przylizana fryzura i zmierzwiony wąsik... no nie wiem. Razz Ostatnio złapałem się na tym, że jeśli pokazuję znajomym Rock Montreal to tak od środka, gdy już się nieco spocił i potargał. Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Montrealu przestaje mi się podobać kiedy rozbiera się do tych białych krótkich spodenek, wyglądają trochę jak pieluchomajtki i jego tyłek wydaje się szeroki, natomiast w MK... - już mówiłam Razz

Nie lubię wąsów ale Freddiemu pasowały, doskonale przykryły zęby i podkreśliły jego typ urody.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieluchomajtki Laughing

You've just destroyed my world. Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incubus napisał:
Pieluchomajtki Laughing

You've just destroyed my world. Confused


bardzo mi przykro Wink Pomówmy więc o czymś innym - kto do licha ubrał Freddiego na trase Magic w spodnie dresowe? Nie dość że mu się sporo przytyło to jeszcze te ortaliony. Szybko statusiał, chyba nie wyglądałby zbyt dobrze na starość.

Ktoś wcześniej pisał o łysinie - pojawiła się bardzo wcześnie, Hutton wspomniał też w książce, że pytał Freddiego czy mu tego jakoś nie zaczesać, ale nie było sensu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj nie przesadzajmy z tym ortalionem, na bootlegach z trasy Magic bynajmniej nie słychać chwaszczenia. Wink I jakkolwiek dres kojarzy mi się raczej z opozycyjną subkultrą Wink ten image Fredka z Magic zwyczajnie mi się podoba - kurczaczkowa kurteczka hegemona w połączeniu z gustownym dresikiem w dole i rozszarpanym podkoszulkiem na torsie jest jak najbardziej w jego stylu. Nie bez powodu właśnie ten wizerunek Freda stał się ikoną - spójrz na figurki wszelkiej maści, czy nawet pomnik w Montreux. A już wszystko, I mean, WSZYSTKO jest lepsze od tej świecącej kurtki narzuconej na body arlekina odsłaniającym tors, z końca poprzedniej dekady. Confused

A że się niebodze przytyło, tudzież włosków zbrakło - cóż, takie już prawo mężczyzny u progu wieku średniego. I tak trzymał się lepiej, niż Fish. Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
subrosa



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 409
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incubus napisał:
kurczaczkowa kurteczka hegemona w połączeniu z gustownym dresikiem w dole i rozszarpanym podkoszulkiem na torsie jest jak najbardziej w jego stylu. Nie bez powodu właśnie ten wizerunek Freda stał się ikoną - spójrz na figurki wszelkiej maści, czy nawet pomnik w Montreux.



ble. Ewidentnie miał słabość do tych przykrótkich i przyciasnych kurtek, które miały na celu optyczne podbudowanie proporcji, gdyż nie miał zbyt obfitych barów, ale o niebo lepiej mu było w opinających jeansach '82 Very Happy I będę przy tym twardo obstawać.

Co do figurek i pomnika - nie było innego wyjścia niż upamiętnienie wizerunku z ostatniej trasy, niestety.

Czytałam sobie dzisiaj parę ciekawostek i coś mnie zastanowiło, ale to nie na ten wątek Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiddentrack napisał:
ble. Ewidentnie miał słabość do tych przykrótkich i przyciasnych kurtek, które miały na celu optyczne podbudowanie proporcji, gdyż nie miał zbyt obfitych barów, ale o niebo lepiej mu było w opinających jeansach '82 Very Happy I będę przy tym twardo obstawać.


Co do jeansów - absolutnie zgadzam się. Ale z ortalionem troszkę przesadziłaś mimo wszystko. Razz

hiddentrack napisał:
Czytałam sobie dzisiaj parę ciekawostek i coś mnie zastanowiło, ale to nie na ten wątek Very Happy


W takim razie załóż odpowiedni, ew. atakuj prywatnie Wink I kinda wonder what it is...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kuba97



Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej podobał się Freddie z okresu Hot Space a najbardziej na koncercie Live at The Bowl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sciemek89



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolałem Freddiego z wąsem i z charakterystycznym krótkim zarostem Smile
_________________
Freddie Mercury-Lover Of Life Singer Of Songs
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek