FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Freddie z wąsami czy bez?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który wygląd Freddie'go najlepszy?
zygota (circa 1946)
2%
 2%  [ 4 ]
bobas (circa 1947)
1%
 1%  [ 2 ]
długowłosy (do circa 1978)
15%
 15%  [ 23 ]
średniowłosy (1979-1980)
12%
 12%  [ 19 ]
pedał (1981-1986)
32%
 32%  [ 49 ]
pupcia niemowlęcia (1987-1988, 1990-1991)
5%
 5%  [ 9 ]
brodaty Robinson (1989)
25%
 25%  [ 39 ]
kupka popiołu (po 1991)
5%
 5%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 153

Autor Wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mi odpowiada wygląd Freddiego z brodą z okresu "The Miracle". Po prostu z tym zarostem fajnie wygląda, tak dojrzale Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.


Ostatnio zmieniony przez Dundersztyc19 dnia Wto Sie 24, 2010 3:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi też bardzo się podoba Freddie w brodzie z lat 1989-1991...pasowała mu broda Wink
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahah piękne zdjęcie, nie wiedziałem, gdzie je dać więc dałem tutaj


_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie Very Happy
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fankado



Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 59
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lata 84-86 i broda oczywiście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najbardziej rockowo, najprzystojniej i. . . najlepiej jako brodaty robinson. Zwłaszcza w teledysku do I Want it All, brakowało mu jeszcze tylko czarnej skóry jak u Rogera.
Szkoda że nie wyglądał tak podczas Magic Tour. Wyglądałby bosko w tej żółtej kurtce. Przeświadczył mnie o tym teledysk do The Miracle.
Najbardziej wkurza mnie okres 1971-1975 kiedy miał długie włosy i wyglądał jak biedny cygan, zwłaszcza jak był niedogolony. . .
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oskar napisał:

Najbardziej wkurza mnie okres 1971-1975 kiedy miał długie włosy i wyglądał jak biedny cygan, zwłaszcza jak był niedogolony. . .


Oj kolego, tą wypowiedzią naraziłeś się paru osobom na tym forum... lepiej biegnij szybko zamknąć drzwi i w żadnym wypadku nie wychodź z domu sam po zmroku!
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
crimson_claire



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Toruń/Poznań

PostWysłany: Nie Sie 28, 2011 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Oskarem. Zdecydowanie Freddie z kilkudniowym zarostem z teledysku do I Want it All - męskość bije od niego na kilometr. Według mnie ta koszulka i ten krawat dodają mu uroku, taka trochę sprzeczność z jego charakterem ale mi się to podoba. No i w ogóle jego wizerunek w teledysku świetnie pasują do piosenki (ta boska chrypka). No cóż, w teledysku do Princess of the Universe z wąsami i opalenizną również bardzo mi się podoba, no ale te wąsy... Freddie gładki na twarzy z długimi włosami - na pewno wyglądał ciekawie, wręcz uroczo ale zbyt kobieco... (wizerunek idealnie pasujący do jego głosu Smile)
_________________
Taka cienka granica między normalnością a szaleństwem, aż dziwne że to od nas zależy, czy jesteśmy normalni czy już klasyfikujemy się na oddział zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to ujęła moja koleżanka - Freddie w IWIA wygląda jak "prezes kuli ziemskiej". Very Happy Coś w tym jest, niesamowicie dodaje mu wyrazu taki image.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abercjusz napisał:
Oskar napisał:

Najbardziej wkurza mnie okres 1971-1975 kiedy miał długie włosy i wyglądał jak biedny cygan, zwłaszcza jak był niedogolony. . .


Oj kolego, tą wypowiedzią naraziłeś się paru osobom na tym forum... lepiej biegnij szybko zamknąć drzwi i w żadnym wypadku nie wychodź z domu sam po zmroku!


BIEDNY NIEDOGOLONY CYGAN?! Evil or Very Mad Arrow Wink
Cóż, Oskar się nie zna, już nie pierwszy raz daje temu wyraz. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sinia



Dołączył: 25 Cze 2009
Posty: 332
Skąd: Dębno

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naraził się zwłaszcza mi Twisted Evil Z tym cyganem to przesada, ja uwielbiam look Freddiego właśnie z lat 1968-1974. W 68' był biednym studenciakiem z bujną grzywą, strasznie kręconymi lokami i był taki skromniutki. A z kolei rock 74' był już tym ostatnim w którym Queen tchnęło taką dziewiczością i nie było skażone managementem i to się widzi w wizerunku Freddiego, bo miał jeszcze te długie włosy i mógł sobie pozowolić na kobiece szmatki, cekiny i dekolty i właśnie z tych lat go kocham (68-74).

Natomiast szanuję go (jeżeli mówimy o wyczuciu mody) jako Freda z 1991. Strasznie podoba mi się to zdjęcie:



Zarost dobrze maskował niedoskonałości chorobowe, ubiór też nienaganny - wszystko pod krawatem, Freddie spoważniał, nie uśmiechał się, był człowiekiem świadomym swego stanu i taki też był jego ubiór jak i ogólny wygląd z zarostem włącznie. Wygląd Freddiego z tego zdjęcia podoba mi się chyba dlatego że w końcu Freddie zaczął wówczas ubierać się stosownie do wieku oraz aktualnej sytuacji życiowej. Wcześniej jako prawie 40 letni facet mógł sobie pozwolić na paradowanie w stroju do Its a Hard Life czy w obcisłych leginsach na swoich 39 urodzinach. A tutaj prezentuje się poważnie, ubrany jest bardzo taktownie, i tak samo jego zarost - odwzorowuje powagę oraz może nawet filozoficzne podejście do życia (tematyka całego Innuendo).
_________________
I'm Going My Way
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
InvisibleMan



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 52

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Natomiast szanuję go (jeżeli mówimy o wyczuciu mody) jako Freda z 1991

Mi również ten styl ubioru strasznie się podoba i kilka jego elementów staram się przenieść do własnego (z gorszym efektem- wiadomo, na Fredku wszystko lepiej wygląda Smile ). Stroje Freddiego z teledysku do Headlong rządzą i tyle. Ogólnie po Magic Tour cały zespół zaczął "poważnieć". Po pierwsze mieli już swoje lata a po drugie mieli wypracowaną markę- legendę. Już wtedy nazywali siebie w wywiadach dinozaurami itp Razz. Ale i ta zmiana (zresztą jak chyba każda w historii zespołu- jestem w fazie bezkrytycyzmu i idealizowania Very Happy ) bardzo przypadła mi do gustu. Po prostu czuć tę wspomnianą już wypracowaną markę, podkreślenie ich kunsztu i profesjonalizmu.
_________________
In the land where horses born with eagle wings
And honey bees have lost their stings
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Wrz 07, 2011 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie Cygan kojarzy się z Bohemian Rhapsody. W sumie urodę można porównać do Romów, są zbieżności. Ale niedogolony?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z takim Zarostem jak w 1989 roku, tylko ponad dekadę wcześniej.
Jak dla mnie najlepiej to wygląda na zdjęciach i teledyskach z lat 1989 i 1991. Ten zarost i wgl. Koszule, krawaty, kamizelki. . .
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przypominam sobie, żebym widziała jakieś zdjęcie, na którym w wieku 25-30 lat był nieogolony. Masz jakiś przykład?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chodzi mi o to ujęcie z jakiegoś nagrania, dokumentu (?), gdzie Freddie jest w takim czerwonym futerku i kłania się. A potem się tak rozgląda z prawej strony w góre i na lewo. Kojarzycie?
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to chodzi? http://youtu.be/9f3HcT9toww?t=16s

Ale czy niedogolony aż tak? Wiesz, Fred miał bardzo ciemne włosy, więc wystarczyło takie zbliżenie, może nawet bez make-upu np. pod koniec dnia albo zanim jeszcze ogolił się na drugi dzień i gotowe Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oskar



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 588
Skąd: Rumia

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może. Ale przynajmniej się sprawa wyjaśniła!
_________________
O! To też jest Queen'ów? Fajny kawałek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, o to chodzi. Nawet bym tego nie nazwała "niedogoleniem", a co dopiero mówić o porównywaniu z 1989. ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady_daysi



Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 13
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Paź 19, 2011 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie wrażenie robi Freddie z czasów teledysku Breakthru, szczuplutki z lekkim zarostem i bez wąsów. Zawsze twierdzę, że jest niewiarygodnie sexy śpiewając na tym pociągu Embarassed
_________________
Jedno jest w życiu szczęście - kochać i być kochanym.
George Sand
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kalamburka



Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 288

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freddie najlepiej wygląda jako Robinson, lekko zarośnięty. A już w koszuli i pod krawatem jak w teledysku Headlong to po prostu sam MIÓD.
Na drugim miejscu długowłosy i średniowłosy, w każdym razie bez wąsów. Był wtedy młody i taki wizerunek mu odpowiadał. W tych szachownicowych strojach przypomina mi elfa Very Happy
Wąsy są okej, jednak kojarzą mi się z tymi gejowskimi czasami. Irytujące jest również to, że gdzie piszą o Mercurym, tam pojawia się zdjęcie wąsatego Freddiego. W latach 80 wyglądał dobrze, ale nie świetnie Wink
Najmniej podoba mi się pupcia niemowlęcia, kiedy oglądam zdjęcia z tego okresu, wydaje mi się, że czegoś brakuje.
Na temat zygoty i kupki popiołu się nie wypowiadam. Ale jako bobas był śliczny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kasiaaa



Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 18
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freddie, jak i cały zespół super wyglądali w 1989r. Ale mimo to zaznaczyłam opcję "pedał" Laughing bardzo fajnie wtedy wyglądał Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W teledyskach od okresu "The Miracle" zaczynają być widoczne objawy wieku średniego u członków zespołu, zwłaszcza Roger rzucił mi się w oczy pod tym względem.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
BoRhap



Dołączył: 12 Maj 2012
Posty: 98
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najchętniej zaznaczyłabym 3 opcje, mianowicie "średniowłosy", "pedał" i "brodaty Robinson" Very Happy . Ale chyba jednak Robinson Smile
_________________
"Be yourself, no matter what they say"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasuwa mi się pewne pytanie - dlaczego tu są trzy tematy do wypowiedzenia się na temat wyglądu Freddie'ego? ^^ Nie, żebym narzekała, ale... ><

Wiadomo, co wybrałam, ale brodatego Mercury'ego też bardzo doceniam. Uważam, że odjąwszy chorobę był to bardzo dobry image i pasował do dojrzałego artysty. Teledysk do Breakthru sprawia, że zastanawiam się, jak wyglądałby taki jeszcze dojrzalszy Freddie - lekko siwy, ze zmarszczkami... Jestem pewna, że jako facet byłby jak wino... o ile by się nie roztył. Co do tego starzenia się od The Miracle - faktycznie, po Rogerze widać to najbardziej, jednak on wydawał mi się już starzeć na... The Works, chociaż może to tylko złudzenie. Brian - włosy sprawiają, że jest prawie wiecznie młody.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aber



Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 1325
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Teledysk do Breakthru sprawia, że zastanawiam się, jak wyglądałby taki jeszcze dojrzalszy Freddie - lekko siwy, ze zmarszczkami...


Pewnie tak.
_________________
QPoland - Największa polska strona o zespole Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapelutek



Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 261
Skąd: Rzeszów/Szczecin

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:
Co do tego starzenia się od The Miracle - faktycznie, po Rogerze widać to najbardziej, jednak on wydawał mi się już starzeć na... The Works, chociaż może to tylko złudzenie. Brian - włosy sprawiają, że jest prawie wiecznie młody.


Roger na The Works wyglądał jeszcze bardzo dobrze np. teledysk do Radio Gaga - bardzo okej. Potem już było ciut gorzej, na trasie Magic na przykład, ale i tak jeszcze nie tak źle Razz . Niestety już The Miracle i teledyski Breakthru itd. no to widać, że się zestarzał. Podobnie ma się sprawa do Johna.
Freddie wyglądał bardzo dobrze, zwłaszcza przy The Miracle - już po raz któryś to powtarzam:p Mi też z tym lekkim zarostem podoba mi się najbardziej. Myślę, że gdyby nie choroba to najdłużej wyglądałby młodo, zaraz po Brianie. No bo Brian przez te włosiska jest prawie nieśmiertelny:D I dla mnie w teledysku do TADOOL wygląda tak samo prawie jak przy Bohemian:D
_________________
Rock'n'roll!!!

Obsession of Roger - sory gajs:D
Dlaczego z powodu mojego nicku wszyscy myślą, że jestem mężczyzną O_O? Uroczyście oświadczam, że pełnokrwista ze mnie kobita:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaszmira



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 112
Skąd: Świętochłowice

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Bri z tymi włoskami jest faktycznie nieśmiertelny to fakt ,że zmienił się najmniej.
Co do Freddiego to uwielbiam okres 'The Miracle'..zarost,męskość,dojrzałość,styl mmm;)
W teledyskach z tamtego okresu wygląda nieziemsko..jestem bardzo ciekawa jak wyglądałby aktualnie !
Zresztą jak miałam 3 lata to oglądałam Breakthru jak zahipnotyzowana i zostało mi to do dzisiaj;D
Oczywiście nie oznacza to ,że w innych okresach mi się nie podobałWink
_________________
'And whatever will be will be..'

------------------------
http://sklep.slaskiecentrumperkusyjne.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
June



Dołączył: 03 Maj 2012
Posty: 329

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

abercjusz napisał:

Pewnie tak.

Wredny jesteś ;p.
_________________


Prześpij się trochę.
Nie udzielaj rad.
Dbaj o zęby i dziąsła.
Ron Padgett, Jak stać się doskonałym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Sro Cze 20, 2012 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

June napisał:

Wredny jesteś ;p.

a kiedy nie był wredny Wink
ale no na serio pasował mu ten styl Smile
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek