FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
10 pytań do... edycja 666
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Chcemy tego?
Tak
83%
 83%  [ 41 ]
Nie
16%
 16%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 49

Autor Wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to jest juz edycja 158... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście nie mieli większych problemów... np. jakie pytania zadać Dagmarci Twisted Evil


A edycja 158 ponieważ jeden z uczestników do tej pory miał już 158 pytań ...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Jakbyście nie mieli większych problemów... np. jakie pytania zadać Dagmarci Twisted Evil


To proste - jakie na myśl przyjdą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Gru 20, 2008 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Jakbyście nie mieli większych problemów... np. jakie pytania zadać Dagmarci Twisted Evil


Za to ostatnie słowo to przy najbliższej okazji ban Twisted Evil

Realnie to 3 edycja Pytań, poprzednia stanęła chyba na Crystalu.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo jednak pytania zadawane przez właściwie 4 dni to za dużo.... Rolling Eyes Proponuję zmianę... dziś... nie wiem do 18 dajemy pytania Kierowniczce Twisted Evil a potem zadajemy pytania do wtorku też gdzieś tak do 18 Leniowi z Przemyśla... Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za, a nawet przeciw...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oficjalny koniec pytań do dagi... Lecimy z Leniem Wink



1. Najgłupsza rzecz jaką zrobiłeś na zlocie?
2. Misplaced Childhood czy Script for.... Twisted Evil ? Uzasadnij
3. Brunetka czy blondynka Cool ?


Więcej pytań później
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Skąd pomysł na avatar? Wink
- Jedna piosenka, którą skusisz mnie do wgłębienia się w Black Sabbath.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, z chęcią odpowiem na pytania, które się pojawią Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czy chciałbyś, żeby to z Dio na pokładzie powstało Black Sabbath? (z założeniem, że powstały by takie same albumy jak te z Ozzym)
2. Jest coś w Twojej karierze forumowej, czego żałujesz?
3. Co myślisz o nickach w stylu Freddie10000, czy też John_Deacon (Twisted Evil)
4. Jak jest na ulicy Sezamkowej?
5. Forum wczoraj a Forum dziś. (normalnie bym pewnie o to nie pytał, ale to tak w kontekście wypowiedzi w FSW)
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Najbardziej znienawidzony użytkownik ?
2.E5150 - tak sobie napisane, żeby pokazać swoje uwielbienie dla Mob Rules czy coś głębszego ?
3.Dlaczego Leniu ?
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Gru 21, 2008 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze: człowiek wyjeżdża na 2 dni i okazuje się, że ląduje na samym ogonie jakiejś bzdurnej listy. Dopisać mnie i przesunąć jakieś 15 miejsc w górę Twisted Evil

Po drugie, Leniu
:
1. Piłkarz wszechczasów - polski i zagraniczny (i nie z Barcelony Twisted Evil )
2. W stosunku do kogo Twoje wrażenie ze spotkania na Zlocie/koncertach okazało się najbardziej zaskakujące w porównaniu z Forum?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czy widzisz ogólną poprawę swojego nastroju na bardziej pozytywny w związku z nieangażowaniem się już w niektóre sprawy?

Odp. Tak, mam lepszy nastrój niż w 2007 roku. Mam lepsze kontakty z pewnymi osobami, z niektórymi nie mam kontaktów i podchodzę do wielu spraw z większym dystansem.

2. Kiedy zaprezentujesz swoje pierwsze grafiki?
Odp. Jak będą gotowe, aby straszyć nimi ludzi Wink Niebawem premiera jednej z nich.

3. Czy przeżyłabyś kuchnię wielkopolską opartą głównie o ziemniaki?

Odp. Nie!!! Lubię domowe frytki, nie trawię pseudo przemielonych frytek czy frytek z Maca,, które przetrawił enzym. Lubię smażone kopytka, nie trawie pyz i kartaczy, placki ziemniaczane do 3-5 sztuk, puree to cos obrzydliwego, tłuczone w małych ilościach z przymusu; ruskich nie jadem, bo to wielki koszmar pyry i cebula, lubię pieczone ziemniaczki z ogniska na zlocie.

4. Rock'n'roll a la Little Richard?

Odp. Skąd wiedziałaś? :] Mając 8-10 lat wraz z kuzynkami odstawiłyśmy Lucile :] Do dziś dnia mam sentyment do tej piosenki. Rock’n’roll najlepszy do hulanki, nie jedną imprezę rozkręciłam rytmami lat ’60. Ogólnie jestem w szoku, bo Mały Rysiek do dziś dnia występuje. To poświadcza, że nasi panowie są młodziaki w trasie.

5. Jak trafiasz na kolejnych interesujących Cię wykonawców?

Z kilku źródeł:
W czasach studiów było to MTV2, które namiętnie oglądałam i tu miłość do The White Stripes, Foo Fighters i QOTSA czy innych zboków. Wtedy byłam na bieżąco z muzyką.
Filmy usłyszawszy ciekawą muzykę szukam co to jest i tak trafiłam na Estrelle Morente (filmy Pedro Almodovara).
Książki czytam sporo biografii muzycznych i filmowych. Najpierw przeczytałam książki Weissa o Pinkach, a potem pożyczyłam ich płytę; rozpracowałam U2 i Bono, ale ich nie lubię, zafascynował mnie Marley i cała kultura rasta; zawiłości śmierci Curta to spojrzenie uważniejsze na Nirvanę, biografie Janis, Jima Morisona czy Lennona to wgłębianie się w ich muzykę. Człowiek inaczej patrzy na utwory znając kulisy ich powstawania.
Brat – filmoznawca ze zboczonym gustem (spr. sobie na Naszej Klasie), momentami ma inne gusta niż ja, ale trochę mu podkradam np. Kazika czy Astor Piazzola tudzież Landryn.
Antyradio i Kosa – w swoich audycjach ś.p. Kosa puszczał taką muzykę, że pragnęłam więcej.
Przypadek – wchodzę do sklepu Mega Disk i tak odkryłam genialny Gong.

6. Co z tą poezją?
Odp. Mam lekki kryzys, kiedy ten sam wiersz w różnych rejonach (portalach artystycznych, wiersz był publikowany) otrzymał skrajne oceny. Czy otaczają mnie pochlebcy czy co? Ogólnie nie znajduje chwili, uspokojenia, aby zebrać myśli, uczesać je i poskładać w coś sensownego, głębszego. A po za tym kto to czyta?

6. Jak wrażenia po lekturze kilku moich listów?
Odp. Żeś zabiegane dziecko, z pokręconym życiorysem i ten wyrak w tle. Zastanawia mnie ile wytrzymasz w pisaniu listów. (Tak dzieci kochane, ludzie jeszcze piszą zwykłe listy wysyłane Pocztą Polską). BTW czekam na list Wink

7. Do you believe?
Odp. Yes

8. What do you believe?
Odp. Chyba w Bozie :] Wierzę w sprawiedliwość, ludzi, szczęście, głupotę i fatum.

9. W miarę tradycyjne - ocena forum po kolejnym roku

Odp. A co było rok temu? :] Znowu wygrałam wybory, więc za rok nie będzie tej kategorii. Forum miało swoje szanse na rozwój – Gdańsk, Praga, The Cosmos Rocks i Kolekcja. Ale chyba mały deszcz z dużej chmury. Pojawiło się 2-3 ciekawych ludzi na forum, a cała reszta w normie. Jakby jeszcze ludzie częściej z sensem pisali to byłaby różnica niż w 2007, a tak jest tak samo. Dla mnie tzw. powrót Fenderka nie zrobił wrażenia. Bo oni zawsze wracają (patrz Bizon, Gohan i inni ).

10. Czy nowo poznani fani zaskoczyli Cię czymś szczególnym?

Odp. O tak. Taki Grzechu (znany wasdf7) okazał się cichutkim człowieczkiem. Leniu jaki na GG taki w naturze, więc zero zaskoczenia. Anulka – pokręcona głowa i materiał na hot zboka. W sumie to ...... jednak mega zaskoczenia nie przeżyłam. Kurczę..... Sad Ostatnie mega zaskoczenia to Dudek na IV zlocie.


11. Największy sukces i największa porażka.

Odp. Odpowiem jak mój szefo – jeszcze ich nie miałam :]
Sukces – życie. Porażka – hmmmmmmm w jakich kategoriach? Na dziś dzień samotne życie.

12. Tęskinisz za czasami, kiedy ludzie wypowiadali się tu głównie o Queen?

Odp. Nie, bo nie pamiętam tych chwil. Ale do dziś dnia z łezką w oku wspominam temat „Co się dzieje z Meliną?” kiedy stanowiliśmy małą, zżytą rodzinkę. Ogolnie nawet w takiej grupce nie można byłoby tylko gadać o Queen, tego się nie robi na zlotach, bo to nudne. To nas jedynie scala jak zaprawa w murze.

13. Queen + Paul Rodgers, trwa to już jakiś czas. Myślisz, że jest sens ciągnąć tego dalej? Czy twoim zdaniem płyta jednak pokazała, że jeśli mieliby grać dalej to tylko stary materiał (wiem, że się w jakimś stopniu wyklucza ale dzisiejszy nie jestem...)?

Odp. Sens jest, ale nie do usr...... śmierci, bo bym tyle Paula nie zniosła i jego kolejnych wcieleń z botoksem Wink A co mieliby grać? Na kolejnej trasie to już będzie starym materiałem. Jeśli coś dalej to tylko z wyciągnięciem innych „old” kawałków, enty raz Platinum Collection?? Faceci, którzy sprzedali z 300mln płyt grają ciągle to samo...... żenua. Wink

14. Czy masz jakieś pomysły na uatrakcyjnienie forum? Nie wiem, Diabelski Młyn, mecze Paintballa?

Odp. Striptiz qMichała Wink Forum to rozmowy na jakiś temat, jeśli przyjdzie mi do głowy jakiś atrakcyjny temat to go zapodam. Czy mam zafundować nagrodę dla forumowicza tygodnia/miesiąca za najciekawsze wypowiedzi? :]

15. Idą święta, jak się do nich odnosisz?

Odp. Kiedyś były dla mnie pełne blasku i ciepła, od trzech, a nawet więcej lat straciły bardzo wiele dla mnie na znaczeniu. Spędzam je z rodzicami i bratem. Nie chodzę na Pasterkę, więc nie przeżywam ich mega duchowo.

16. Jeśli miałabyś mnie zachęcić do zlotu, to byłoby...

Odp. Spotkanie z moją osobą przy hot winku na Kocim Wzgórzu lub Cmentarzu w NML. Potem wracanie późną nocą i śpiewanie Somebody to love z finałem w postaci oblewania wodą ala Freddie. Na deser wywiad z Crystalem.

17. Kto wymyślał pytania do konkursu, w którym można wygrać przewodnik?

Odp. qMichał. Chłopak ma ambicie, ale przegiął. Na razie masz 100% pewności, że coś wygrasz. (Przysłano 2 emaile). Ja wymyślam pytania do reszty konkursów i lepsza mam statystykę 21/30 http://fanklub.queen.pl/konkurs.htm

18. Pewnie gdzieś pojawiło się to, ale jak oceniasz ten zlot w porównaniu do wcześniejszych.... możesz przytoczyć swój własny cytat
Odp. Coś nowego i starego. Nowe miejsce, stary chaos organizacyjny. Zbyt późno integracja ostatniej nocy, ale oceniam dobrze mieści się w średniej zlotowej. Dla mnie the best zlot to IV, no i ewentualnie VI.

19. Fan poznany przed O2 w Pradze... ten z koszulką Flasha odzywał się? Jest już na forum tak jak obiecywał?
Odp. Tak na Naszej Klasie (nie poznałam go he he). Nie wiem jak z forum.... ale chyba nie.

20. Najwspanialszy moment w muzyce, przy którym dzieją się z Tobą rzeczy dziwne?
Odp. Hmmmmmmm nie wiem. Nie kojarzę czegoś takiego. Może nie najwspanialszy, ale w 80% widząc klip to „The show must go on”, mam gulę w gardle... i rozum krzyczy „Czemu kuźwa, czemu.....”.

21. Najlepszy moment podczas koncertu Queen... niewątpliwie na którym byłaś

Odp. Koncert w Pradze i „A kind of magic” solówka Rogera z Brianem...... o to była ekstaza z pyt.20. Czas jakby stanął w miejscu, serce krzyczało „Trwaj chwilo”...... i uczucie, że jestem tylko ja i oni i nic więcej. Najlepszy w sensie muzycznym...... „All right now” z 2005 roku i „Our days” i solówka Briana..... (przepłakałam utwór jak bóbr).

22. Ile tych koncertów było?

Odp. W sumie to cztery. Miała być Ukraina, ale wyszedł Charków, zamiast Kijowa. No i Gdańsk....

23. Którą osobę z forum dotąd nie poznaną chciałabyś poznać najbardziej?

Odp. Zboczka Gohana już znam. Wink Maleństwo czy w naturze jest taki słodki. A tak bliżej to Mikea (jeden dzień to za mało i był jakiś zastraszony), Bizona (ta koszula....), Mariusza (jest jedną wielką tajemnicą teologiczną, a wywiad na temat Olsztynian tylko nakręca potrzebę spotkania), szymek_dymek (ile w nim szymka, a ile dymka?), misiu ( zapewne okazałby się typem wasdf7, tylko z jaką przypadłością? Bogdan lubi siedzieć w fotelach, a misiu patrzeć w galaktyki?), Mumin_king (facet do Kulfona musi być czymś więcej niż kukiełką), PiotreQ (zapewne ciągle coś sampluje, trzeba to sprawdzić naocznie), Arquest (czy jest takim dzieciakiem na jakiego wychodzi na forum?).

24. Czy nie masz czasem chęci rzucić prowadzenie bloga?

Odp. I zostawić Cię samego na rynku :] W życiu... A serio zastanawiam się kiedy zabraknie mi czasu i informacji, aby dalej bawić się w to. Ale słowa ludzi „twoja stronę mam od 3 lat jako startową’ nakręcają mnie i nadal to ciągnę od 10.01.2003 roku. Niech mi ktoś pokaże inną polską stronę ciągle aktualizowaną tyle czasu?

25. Jakieś refleksce dotyczące 5 rocznicy istnienia forum?
Odp. Że też się ludziom nudzi i trolują....... idzie po zamiatać śmieci na ulicy lepiej. Lub poczytać „Przygody pilota Pirxa”.

26. Męczy cię "popularność", jesteś jedną z najbardziej aktywnych i znanych fanów.

Odp. Hi, hi. Co wyście się uparli z tym i hasłem „żywa legenda’. Pierwszą legendą polskich fanów był Misiaq związany z opolskim fanklubem, później Piotr nasz twórca i niszczyciel, Zbych i jego zloty....... Czasami męczy, kiedy chcę popracować to nagle wszyscy maja do mnie sprawy, trolle się pałętają po forum, oszołomy dzwonią. Oczywiście mogłabym ukryć GG, zmienić numer, nie odpisywać na emaile, privy i tylko sobie coś dłubać pokątnie. Ze sławą każdy wie jak jest najpierw jest dobrodziejstwem, a potem ciężarem i skaraniem boskim. Prawie wystąpiłam w TV, ale woleli innych oszołomów, więc jeszcze nie jestem tak popularna Wink Zaliczyłam tylko radio :] Tyle z laurki Wink Chyba mam ADHD, nad aktywność zabija – uwierz mi.

27. Jakie jest twoje marzenie związane z Queen?
Odp. Cofnąć się w czasie. Zrobić wywiad z Johnem.

28. Jak oceniasz pracę Queen Productions w roku 2008?
Odp. To oni coś zrobili w 2008 roku??? Spójrzmy..... nowy album, jeden singiel, box i nic. Mogło być znacznie, znacznie lepiej. Zmarnowali szanse przy okazji trasy, aby sprzedać coś nowego z Fredkiem.

29. Plusy i minusy trasy 'Cosmos Rocks'.

Odp. Minus: intro z Hammer to fall, za dużo animacji, koszulki, Gdańsk i setlista. Plus wreszcie Roger polubił grać solówki, A kind of magic, Voodoo, Cosmos Rockin’ i ’39.

30. Wierzysz, że Q+PR 'dożyje' (czyt. dotrwa) koncertu w Polsce?

Odp. Tia wizja Rock in Rio w 2010 czy 11..... bu hahaha..... A poważniej tak, bo koncerty nie wszędzie się sprzedawały rewelacyjnie i jedyną szansą na kolejnej trasie byłby nowe regiony. No chyba, że wolą śpiewać do pustych siedzeń... Jak wytrzymają do max 2012.

31. Miałaś jakieś oznaki "sławy" ? Tj. poznawali Cię forumowicze których Ty nigdy na oczy nie widziałaś .

Odp. Tak, na zlotach, spotkaniach czy koncertach oni wiedzieli kim jestem i pierwsi do mnie podchodzili, aby mieć już „pierwszą” bliską znajomą wśród fanów. Jak ktoś nowy na zlocie to szuka najbliższej mu osoby. Jeszcze nikt mnie na ulicy nie zaczepiał...... wtedy to byłby szok.

32. Polski Fan Club Queen - trudno dowodzić taką łodzią ?

Odp. Pytanie do Piotra on jest Prezesem PFQ do końca swojej kadencji, która właśnie upływa. To nie łódź tylko kiepska łajba, która co moment przecieka, a załoga to zbieranina oszołomów.

33. Co będzie, kiedy Ci się w końcu przestanie chcieć...?

Odp. The End. Umrze i to śmiercią bolesną. Czy mam tak aż tak wielki wpływ? Nie mi to oceniać.

34. Czy masz momenty w których masz ochote to wszystko rzucić w diabły...?

Odp. Oczywiście. Forum miałam ochotę rzucić trzy razy i jak mnie pamięć nie myli wszystkie razy w 2007 roku (chodziło o porzucenie głównie nędznej fuchy Admina i ograniczenie się).

35. Czy Ty mnie lubisz czy nie trawisz?

Odp. Aby kogoś naprawdę polubić muszę go lepiej poznać i raczej osobiście (wracaj do Polski). Nie trawię – nie jadam ludzkiego mięsa, więc odpada (ale kwas azotowy łatwo by cię strawił Wink ). Wkurzasz mnie czasami pewnymi nie konsekwencjami w działaniu, ale tyś tylko „mały palec”. No dobra i tym mądralowaniem się. :] Ale ja mam filtr Fenderkowy przesiewam zbędne informacje i widzę do celowe info z twoich wypowiedzi.

36. Muzyka inna niż Queen- jaka i czego szukasz, co Cie przyciąga w ich muzyce?

Odp. Przyciąga mnie inność niż Queen. Chociaż nie koniecznie The White Stripes moja druga miłość, ma wiele wspólnego z Q. Foo Fighters, GNR, Deep Purple, Nirvana – rock. Ale kiedy chce czegoś innego zasługuje się w hiszpańskiej muzyce (Estrella Morente i inni), instrumentalnej spod znaku Krzaka, odreagowuje zło świata White Zombie czy Therionem tudzież Tomem Waitsem. I szukam zakrzywień świata słuchając gongu (dziwi mnie, że fani progresywnego grania jakoś nie słuchają tego na tym forum). Słucham masę polskiej muzyki od Budki Suflera po Ryśki, bo to fajne chłopaki no Rosiewicz (genialni Chłopcy Radarowcy), Chylińska (te teksty mnie powalają), Grażyny Łobaszewskiej, Prońko, Santor, Pogodno, Maleńczuk (facet kameleon) Rodowicz (ubóstwiam babę), Edyta Geppert (ten głos i intepretacja), Demarczyk itd.
Szukam urozmaicenia w muzyce, więc nowości rockowych nie słucham, bo nic mi nowego nie proponują.
I nie bij, ale nie znam twojego ulubionego zespołu..... tego z Tree w nazwie czy jakoś tak :] , a i tego z Teatrem też (dobra słyszałam ich cover Queen i tyle).

37. Co robisz, kiedy Forum zachowuje się jak banda rozwydrzonych, ropzpieszczonych dzieci?

Odp. Dystans........ do czasu kiedy zaczynają przeginać i mam ochotę dusić małe szyjki....... momentami offtopy bywają męczące.... ale i tak was kocham Wink (cytując Gohana).

38. Koncerty Q+PR na których byłaś- który był najlepszy albo znaczył najwięcej?

Odp. Wiedeń, bo pierwszy, Praga, bo najlepszy.

39. największe marzenie około Queenowe.

Odp. Jak pisałam wyżej wywiad z Johnem. Bardziej realne mieć wszystkie single z Hot Space (cały świat). Ewentualnie skromne foto z Rogerem :] (Ja i moja flaga i On he he) 8. 40. Na zasadzie szybkich skojarzeń- JEDNYM SŁOWEM!
Brian- gitara
Roger- kochanek
John- domownik
Freddie- mistrzu
Paul- botoks

41. Blog (www.queen.blox.pl). Skąd pomysł, po co, dlaczego, co Ci to daje?

Odp. Pomysł – przeczytaj pierwsza notatkę Wink Zrobiłam sobie tydzień izolacji od forum i reszty spraw i tak jakoś wyszło. Po co? Sama dziś nie wiem...... kiedyś pisałam pamiętnik, więc mam to we krwi..... Dlaczego? Aby sobie po marudzić, narzekać na złych ludzi, świat, podzielić się uwagami jak kto być fanem, adminem (forum, stron), twórcą, słuchaczem, czytelnikiem. Co mi to daje? Chwile do zastanowienia, uporządkowania, analizy zjawisk....... ciekawie wyglądało czytanie co rok temu pisałam i co mi zostało w pamięci z tamtego okresu....... Czasem z tego wszystkiego wychodzi coś ciekawego kiedy o czymś na piszę i toczę na ten temat rozmowę już bardziej prywatną.
Chyba nie czytasz tego Wink

42. Wielu fanów znasz najpierw wirtualnie by potem poznać ich w realu- największa niespodzianka?

Dudek Wink A tak bardziej to Rory – moja córka..... teraz została mamusią :] Pozdrawiam wnuka Rogera Marię Smile

43. Czy są na tym Forum osoby których ABSOLUTNIE nie możesz znieść?

Tak, ty Wink Nie ma osoby, której Absolutnie bym nie mogła znieść. A sorry trolli nie znoszę :]

44. Niedoszły koncert w Polsce. Minęło już trochę czasu. Jak teraz na to patrzysz, jak pamiętasz?


Odp. Pamiętam jako jedną wielką ekstazę (moment kiedy pojawiło się info) i multum pomysłów, które zostały tylko planami......... Mogło być tak pięknie jak w Charkowie..... PKO nie daruje ci tej nocy Wink Jedna wielka zmarnowana szansa.

45. Zloty. Po jednej- największa zaleta i największa wada.
Zaleta – nocne klimaty jedyne w swoim rodzaju Wada – organizacja
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Czy planujesz ponownie zmianę nicka w przyszłości?
2. Pamiętasz jeszcze swoje pierwsze dni na Forum?
3. Gdybyś mógł przeżyć swoje życie od nowa... Co byś w nim zmienił?
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytania do Lenia:
1. Czemu się kłócisz z innymi forumowiczami?
2. Używki?
3. Jak teraz wspominasz zlot?
4. Co cię drażni na forum?
5. Myślisz Gdańsk.......
6. Co chcesz robić w przyszłości?
7. Wizja forum na 2009 rok
8. Egocentryczne pytanie - myślisz daga.......
9. Kogo byś zrobił modem forum.... i czemu...
10. Gdzie zajdzie Polska w Euro 2012
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiszcie mnie.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie Do Lenia:

1. Jakie masz największe marzenie związane z Queen (ale realne, które mogło by rzeczywiście się spełnić)
2. Najcenniejszy skarb w twojej kolekcji Queen
3. Jak myślisz ile te forum jeszcze pociągnie.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Leniucha:

1. Co myślisz o ostatniej "wymianie zdań" Onika/Agniesi/Bizona/Fenderka?
2. Co myślisz o nowych forumowiczach?

Jak wymyślę więcej, to napiszę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Lenia:

1.Co sądzisz o zlotach fanów Queen?
2.Gdybyś był na miejcu Johna Deacona to czy wziąłbyś udział w projekcie Queen+Paul Rodgers?
3.Jaka jest piosenka Queen którą darzysz największym sentymentem i dlaczego?

Na razie tyle Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leń-

1.W którym momencie tak naprawde zrozumiałeś ze współpraca Queen i Paula to jest coś magicznego i musisz się pojawić na koncercie jeżeli pojadą w trasę?
2.Dio czy Gillan czy Mercury czy kto w końcu ?
3.Wyobrażasz sobie że ktoś może Barcelone pokonać w tym sezonie? I akurat dlaczego będzie to Juve Wink
4.Wiem że jesteś fanem rocka/hard-rocka raczej z lat '70-tych, dlaczego uważasz że [jeżeli tak uważasz] są lepsze niż '60-te
5. Ulubiony utwór/płyta Paula Rodgersa związane z jego działanością przed Queen
6. Jimi Hendrix to...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cinas91



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 329
Skąd: Leszno

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Lenia:

1.Masz jakiś ulubiony film,jeśli tak to dlaczego ten,a nie inny?
2.Największe rozczarowanie muzyczne tego roku to według Ciebie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Leniu na poczatku swojej kariery Forumowej- Leniu teraz.
2. Zareklamuj mi zlot, tak zebym nie mogl nie pojechac Wink
3. Czemu Black Sabbath?
4. Na zasadzie szybkich skojarzen, jednym slowem:
Brian-
Roger-
John-
Freddie-
Paul-
5. Q+PR, porazka czy sukces?
6. THROUGH THE NIGHT- kto ma racje, daga (nuuuda) czy Fenderek (dzielo)? Wink
7. Jak myslisz, czemu tematy w FSW maja wieksza popularnosc niz OGOLNY...?
8. Gdybys mial siebie okreslic trzema slowami, bylyby to...
9. Leniu w realu- Leniu na Forum. Jest jakas roznica?
10. Box Set (nie singlowy Wink )- czekasz jeszcze? Wierzysz jeszcze? Wink
11. Barca- za co najbardziej? Wink
12. Tatry. Byles kiedys? Ciagnie Ci lazenie po gorach w ogole?
13. Poznani Forumowicz- najwieksza niespodzianka, najwieksze rozczarowanie (szczerze!) Twisted Evil
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Gru 23, 2008 6:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystie pytania jakie chciałem zadać Leniowi już inni zadali. Sad Muszę nad nowymi pomyśleć.

PS. Pojawią sie w tym poście, żeby nie było, że ja taki spamer. Wink

LENIU:

1. Wiele osób z forum zdążyłeś spotkać. Ale czy jest ktoś kogo chciałbyś zobaczyć? <patrzy wymownie...>
2. Interesujesz się jeszcze tym co się dzieję w Legii? Czy konflikt kibice-działacze wystarczająco Cię zniechęcił.
3. Top5 muzyki polskiej (wykonawcy, albumy, piosenki, wydarzenia obojętnie) to:
4. Wojewódzki czy Majewski? Why?
5. Najlepsze piwo.
6. Gdzie spędzasz Sylwka?
7. Jak wolałbyś być zabity?
8. Wyrzuciłbyś z łóżka młodego Mercury'ego?
9. Kebab, pizza, hamburger?
10. Ideał? Brunetka, blondynka, Ewa Sonnet, Kate Moss?

styka xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012


Ostatnio zmieniony przez mumin_king dnia Pon Gru 22, 2008 8:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu:
Jesteś bardziej różowy czy świniowaty?
Leniu forumowy z roku 2004 (Twisted Evil) a Leniu teraz.
Nie pamiętam, czy już o to pytałam - czujesz się tzw. "starą gwardią"?
Czym się jeszcze interesujesz poza muzyką i piłką nożną?
Masz kota, psa i konia. Co zjadasz jako pierwsze?
Pytanie bardzo intymne: jaki jest Twój stosunek do wiary?
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

4. Wojewódzki czy Majewski? Why?


To było moje kluczowe pytanie w pierwszej edycji ty plagiatorze Twisted Evil
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Płakałeś kiedyś po meczu piłki nożnej - ze szczęścia bądź ze smutku? Jeśli tak, kiedy to było?
2. W jakim momencie najintensywniej doświadczyłeś uczucia tryumfu?
3. Co wg Ciebie wnosisz na to forum?
4. Jakim starasz się pokazać innym, gdy zależy Ci na ich dobrej opinii o Tobie?
5. Jaki zabytek architektoniczny (nie z Przemyśla) zrobił na Tobie największe wrażenie?
6. Czemu się wg Ciebie upijamy?
7. Romantyk czy realista? A może romantyczny realista? Jest wg Ciebie sprzeczność w tych dwóch postawach?
8. Jak myślisz, kim będziesz w wieku 25 lat? ;P
9. Którą niepoznaną jeszcze osobę z forum chciałbyś poznać osobiście?
10. O której chodzisz spać?

Miłego odpowiadania Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
mumin_king napisał:

4. Wojewódzki czy Majewski? Why?


To było moje kluczowe pytanie w pierwszej edycji ty plagiatorze Twisted Evil


Nie słyszałeś, że żeniąc się traci się większość przywilejów?
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można się jeszcze zgłosić? Byłbym rad. Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Mattey napisał:
mumin_king napisał:

4. Wojewódzki czy Majewski? Why?


To było moje kluczowe pytanie w pierwszej edycji ty plagiatorze Twisted Evil


Nie słyszałeś, że żeniąc się traci się większość przywilejów?


To chyba tylko w Rzekuniu Cool
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
mumin_king napisał:
Mattey napisał:
mumin_king napisał:

4. Wojewódzki czy Majewski? Why?


To było moje kluczowe pytanie w pierwszej edycji ty plagiatorze Twisted Evil


Nie słyszałeś, że żeniąc się traci się większość przywilejów?


To chyba tylko w Rzekuniu Cool


Nie, w małżeństwie. Twisted Evil
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek