FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Krismes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Święta?
Oj, niecierpię. Od dawien sztuczne święta, tyle by odpocząć od roboty.
8%
 8%  [ 4 ]
Obchodzę Chanukę, sorki.
4%
 4%  [ 2 ]
Uwielbiam! Choinki praktycznie nie rozbieram, by klimat świąt trwał cały rok!
38%
 38%  [ 18 ]
Lubię, ale tylko dlatego, ponieważ mogę sobie obejrzeć Kevina i Bethoveena.
10%
 10%  [ 5 ]
Tylko jadło dobre.
10%
 10%  [ 5 ]
Dobry moment do potrenowania przed Sylwestrem.
12%
 12%  [ 6 ]
Nie znam.
14%
 14%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 47

Autor Wiadomość
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Wto Gru 22, 2009 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj byłem w empiku za prezentem dla ojca- no cóż, kolejkos masakros Laughing W dziale z książkami, z muzyką... nigdzie się dopchać nie dało Twisted Evil Arrow Wink
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja choinka ledwo zipi mimo iż wczoraj ją stawiałam, ale tak to jest jak piesie pod nią biegają Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Zachodzie kultura poprawności politycznej (przesadnie IMO) walczy z nazwą "Boże Narodzenie", w różny zresztą sposób - zmienią ją na "Holiday" czy też "Święto Zielonego Drzewka". Ja zaś od dawna mam już wyrobioną opinię na temat charakteru tych świąt - Święta Konsumpcji i Komercji Laughing *

*żadnym alter- nie jestem i konsumpcja sama w sobie nie jest moim zdaniem zła; bardziej mi raczej żal, że tak wielu ludzi daje się nabrać na proste jak cep zabiegi marketingowe, zadłużając się przy tym niejednokrotnie na dość duże zresztą sumy (same zaś długi rzadko zaś dają się spłacić do... następnego Bożego Narodzenia Cool ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupowałem prezenty w poniedziałek. Dlatego, że dopiero w piątek dostałem kasę, a przez weekend są ważniejsze rzeczy niż prezenty. Laughing

Poważniejsze prezenty kupiłem tylko i wyłącznie dzieciakom. Reszcie absolutne bzdety. Nieprzydatną książkę, filmy z gazety, ciepłe skarpety, kubki z imionami (oczywiście nie takimi jak są nazywani na codzień). Dodatkowo kupiłem po czekoladzie i czekam na jutro. Wink

śniegu nima...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:

Poważniejsze prezenty kupiłem tylko i wyłącznie dzieciakom. Reszcie absolutne bzdety. Nieprzydatną książkę, filmy z gazety, ciepłe skarpety, kubki z imionami (oczywiście nie takimi jak są nazywani na codzień). Dodatkowo kupiłem po czekoladzie i czekam na jutro. Wink


A tyle razy Ci mówiłem, żebyś uważał. I teraz siedzisz w tej rzekuńskiej chałupie z gromadką bachorów, a każdy z inną Twisted Evil

Btw, czy w Waszych rodzinach prezenty to pełny spontan i niespodzianka, czy też jakoś się wcześniej informujecie co byście chcieli dostać. U mnie to z reguły jest rozwiązanie kompromisowe, tzn. przedstawiamy sobie wishlisty, 2-3 rzeczy. Dzięki temu jest i niespodzianka i brak ryzyka, że prezent będzie nietrafiony. O.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/


Ostatnio zmieniony przez lemur dnia Sro Gru 23, 2009 3:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz quiz

Lemur pisząc bachory miał na myśli:
a) dzieci
b) takie brązowe kwiatki z jeziora
3) stronę Legia.com
d) kaszkiet

*runs*

<wraca>

Zawsze spontan i niespodzianka. Straciłoby to u mnie na uroku jak wiedziałbym co dostanę jakiś tydzień przed.
Jak już kompletnie niewiadomo to daje się pieniążki. Samemu można sobie sprawić radość.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawosci własnie chciałem zobaczyc jaki jest Christmas Nr 1 na Wyspach i widząc RATM z piosenką starą jak swiat pomyslalem WTF??? Morello umarł czy co? Surprised (wiem, głupie i mało smieszne, ale serio mi taka mysl przez głowę przeszła). Szybko mały research i wszystko jasne. A tutaj jak widze ta akcja juz była omawiana dwa dni temu Laughing

W kazdym razie jestem pod wrazeniem. Piękna sprawa. A jak sie posłucha tego shitu http://www.youtube.com/watch?v=Sjm_G3JbaY0 to już w ogole.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde. Najgorsze w tym paskudztwie jest nie to, jak ono brzmi, ale to, że sprawiło, iż po ponownym włączeniu YouTube'a 6 z 8 polecanych filmów to rzeczy z X-Factor. Zgroza!!!!
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, nie ma to jak pisać o tym stronę wcześniej...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vimes



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skąd: królewskie krakowy

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja świąt skrajnie nie trawię. Udawanie miłego itd. - oto co mnie wkurza. Także nie narzekam, że prawie całe swięta spędzę w pracy (przy paru płytach Iron Maiden i King Crimson).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie widzę żadnego udawania. W kolejce po karpia nikt nie udawał miłego, a jutro przy wigilii też nie będziemy udawać (bo my jesteśmy mili z natury).
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Ta, nie ma to jak pisać o tym stronę wcześniej...


No pisałeś, czytałem, to znaczy, że juz na tej stronie nie można sie odniesc do tego tematu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vimes



Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 136
Skąd: królewskie krakowy

PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
W kolejce po karpia nikt nie udawał miłego


No w kolejce po krapia nikt nie udaje;) "Panie, spierdalaj pan, ja pierwszy byłem!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lookaug napisał:
Fenderek napisał:
Ta, nie ma to jak pisać o tym stronę wcześniej...


No pisałeś, czytałem, to znaczy, że juz na tej stronie nie można sie odniesc do tego tematu?

Tak to jest jak się szybko czyta- a potem jeszcze szybko pisze w przerwie w pakowaniu. Nie o to mi chodziło, sorry, powinienem się nauczyć, że jak mam mało czasu to nie powinienem pisać w ogóle a nie coś niezrozumiałego... Wink
Bardziej na siebie zły byłem że się odezwałem w tym temacie a nie jakimś o RATM czy coś- ten temat od dwóch tygodni stał pusty, nikt nie zaglądał i nikt w nim przez chwilę nie pisał, człowiek coś tylko napisał, zaraz temat odżył, to co człowiek napisał poszło i zniknęło i połowa nawet nie zauważyła. Wink No w złym temacie o tym napisałem i już- o to mi chodziło Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw Gru 24, 2009 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam karpia w zamrażalce od sierpnia bo tata na rybkach złapał Wink A znajome z jednego hipermarketu odłożyły mi dwa i załatwiłam bez kolejki Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakkolwiek to nie te, w każdym bądź razie życzę Wam wszystkim wesołych świąt... Smile


...i oby bezśnieżnych Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chociaż myślałam, że skoro na Boże Narodzenie nie było śniegu to na Wielkanoc spadnie Sad (chociaż w piątek u mnie sypało śniegiem)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszego wszystkim na Święta! Smacznego jajka, hojnego zająca i mokrego dyngusa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkanocy wyjątkowo jakoś nie czuję. Nie jarała mnie nigdy. To jednak już za bardzo katolickie święto.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:
Wielkanocy wyjątkowo jakoś nie czuję. Nie jarała mnie nigdy. To jednak już za bardzo katolickie święto.

hmm a myślałam, że to chrześcijańskie święto Wink

BTW czy ktoś wie w jakich krajach jeszcze się chodzi ze Święconka oprócz naszego pięknego (k)raju? Pomijam kraje zaludnione przez Polaków Wink typu UK Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, chrześcijańskie, katolickie, whatever. Chodzi mi konkretnie o nas, bo w Polsce to raczej w 92% katolickie Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nigdy nie czułem Wielkanocy. Głównie przez to, że nie są to tak komercyjne Święta, nie mają takiego potencjału - cóż może przebić sympatycznego brodacza w ogniście czerwonym stroju, rozdającego masę prezentów? Laughing Na Wielkanoc nie ma takiej pompy jak na Boże Narodzenie, nie ma takiego natłoku reklam ani promocji, wobec tego ciężko coś poczuć. A i tak na święta patrzymy głównie pod kątem dni wolnych od pracy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... ktorych w tym roku mam z tej okazji w liczbie 1... we wtorek...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tej komercji, to właśnie dlatego zaczynam bardziej doceniać te święta niż Boże Narodzenie, którego momentami się odechciewa właśnie przez ten natłok reklam, promocji i wszelkich skretyniałych pomysłów na sprzedaż produktu...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar napisał:
co do tej komercji, to właśnie dlatego zaczynam bardziej doceniać te święta niż Boże Narodzenie, którego momentami się odechciewa właśnie przez ten natłok reklam, promocji i wszelkich skretyniałych pomysłów na sprzedaż produktu...



Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami! Razz

Aczkolwiek i tak nie potrafię w pełni poczuć tej atmosfery tych świąt. Dlaczego? Ano bo mam bardzo małą rodzinę. Sad Od kilku lat zarówno w Boże Narodzenie jak i Wielkanoc widujemy się wyłącznie w składzie ja, siostra, rodzice + dziadkowie od strony taty(dziadkowie od strony mamy już nie żyją Sad) i nikt więcej, zaś dawniej, jakieś 10-15 lat temu to się do nas jeszcze ci dalsi krewni licznie zjeżdżali, teraz jednak każdy się już rozszedł w swoją stronę, zanikły jakoś te rodzinne więzi. :/
Tak więc pozostał mi już tylko ten klasyczny skład, który z racji że jest taki okrojony a i tym bardziej, że z każdym członkiem mej najbliższej rodziny widuję się niemal codziennie(z rodzicami mieszkam, siostra wpada do nas na weekendy i w jakiejś luźniejsze od studiów dni, do dziadków kilka razy w tygodniu jeżdżę na obiady bo mieszkają niedaleko mojej uczelni, a ja sam do domu mam zbyt daleko i po prostu nie chce mi się aż tyle wytrzymywać do obiadu Razz) to te święta nie wydają mi się już być niczym niezwykłym. Sad Nie czuć już tej magii co kiedyś. A i jeszcze na dodatek nie wiem czemu musimy się co roku w drugi dzień świąt spotykać na świątecznym śniadaniu czy kolacji(w przypadku Bożego Narodzenia) u dziadków w domu w takim samym składzie(!), pomimo że dzień wcześniej w tym składzie byliśmy już u mnie. Dla mnie to nie ma po prostu żadnego sensu. Jeszcze dawniej jak dziadkowie zapraszali kogoś jeszcze oprócz nas, kogo nam nie udało się zaprosić to jeszcze było jakoś ciekawie i miało to jakiś sens, no ale teraz to jest już takie nudne, bez sensu i przeciągane na siłę... Jedno rodzinne spotkanie mi już w zupełności wystarcza. W dodatku u dziadków to głównie się ogląda w tv jakieś bzdurne programy i czyta plotkarskie magazyny typu "Viva", "Gala", "Życie na Gorąco" i rozmawia się wyłącznie o pierdołach, o których tam się przeczytało...(ja na szczęście nie mam z tym nic wspólnego Razz ale czuję się tym wszystkim zażenowany) I to mają być święta? :/ To ja dziękuję za takie coś! Razz
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam świąt również nie czuję, bo praktycznie co miesiąc spotykamy się w takim samym składzie co przez święta Sad Czasem kuzynka z mężem przyjadą, ale to jest raz na jakiś czas...
Może za kilka lat je poczuję jak będę mieć własną rodzinę, ale teraz dla mnie święta=kilka dni wolnego
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie łykam totalnie ten komercyjny charakter Gwiazdki, uwielbiam te zakupowe łowy przedświąteczne Smile Ale i tak najbardziej podoba mi się w Świętach to, że przynajmniej raz w roku spotykamy się we w miarę sporym gronie i pełno w nas tej życzliwości - nawet jeśli jest ona poniekąd wymuszona charakterem okazji, to i tak dobrze, że jest, bo nie zawsze potrafimy ją sobie nawzajem okazać w całym roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie - najważniejsze i najbardziej radosne święta w roku są właśnie teraz. Szkoda, że nie jest łatwo sie do nich właściwie przygotowac, lekcje i uczenie się jakoś przesłania sens Wielkiego Postu... Może kiedyś będę potrafił w pełni przeżyc te uroczystości.

Póki co - alleluja i wszystkiego najlepszego forumowiczom!
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek