FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Po Pradze: Recenzje i zdjęcia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Do you BELIEVE ?
Yes
71%
 71%  [ 23 ]
No
28%
 28%  [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 32

Autor Wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=W2RcKIBGd6o obczajcie od 0:26 do 0:40
pamiętacie? ja sobie to dopiero teraz przypomniałem... ale była z tego polewka:)

śmiać mi się chce też jak sobie przypominam śpiewanie w stronę ochroniarzy "Jożin z bażin" i "będę brał cię..." Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pl.youtube.com/watch?v=JneYKv7g1jk

echh gdzies tam ze 2 metry przed brianem jestem ja , a obok moja czeszka Crying or Very sad Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duza czesc koncertu w niezlej nawet jakosci audio jak na YT (video juz nie tak dobre heh no ale jest) w profilu tej uzyszkodniczki:

http://pl.youtube.com/profile?user=baaarushka933&view=videos
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy tak filmików na YT jest dosyć sporo (tzn. zależy też, co można mieć na myśli pod pojęciem "sporo" Wink ), ale liczę, że zostaną tam wrzucone też i te, które obok mnie kręcili jacyś Czesi- zawsze to coś i inna, lepsza perspektywa Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiś FLAC się szykuje?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha. Nie no zajebisty post, który na pewno niezwykle nam pomoze w calej dyskusji. Arquest, qrwa mac, jestes na tym forum dluzej niż tydzien. Naprawde już cie wszyscy zauwazylismy (a niektorzy zdazyli nawet zaczac ignorowac), nie musisz nam co chwila o sobie przypominac postami takimi jak powyzej lub z serii „podumowując <wstaw streszczenie ostatnich 2 postow>”. Jak myslisz, jak bardzo twój wpis w tym temacie pomogl zadającemu pytanie? A teraz mając na uwadze odpowiedz na to pytania zastanow się czy w takim razie był potrzebny...

Ps: sorry za offtop (jeśli się zacznie cos dluzszego, to proszę o wyciecie wiadomo gdzie), ale w ktoryms temacie w koncu trzeba było bo ile można... Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałam na początku posiadam zdjęcia od:
anulka_rafaleq ( Laughing )
daga
Zbycha K.
tyny i Karoliny

Uporządkuje to dzisiaj i jak ktoś chce wysyłam pocztą (POLSKĄ!) także potrzebne mi są adresy. Ewentualnie w przyszlym tygodniu bede w domu, mam lepszy net tam, moge gdzies w rzucic na net.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C.D.

Przed koncertem zaklinałam się aby nie wsiąść od faceta świecącej laski, bo chciałam za nią płacić Laughing Zagadałam gościa rozdawał, aby zrobić klimat przy Love of my life. Nie był z fanklubu. Później rozdawali jeszcze takie bransoletki na łapki. Na koncercie fajnie to wyszło.

A teraz przerwa.....

I napisze o tym co było po....

Jako zapaleńcy postanowiliśmy polować na chłopaków, w tym celu wypatrzyliśmy VIP parking, weszliśmy i nas przegoniono i tak zmarnowaliśmy 1,5h na zimnie... zamiast spędzić ten czas jak qMichał na After Party w towarzystwie Fibiego.

Ale dotarliśmy na Party i tez spotkaliśmy Fibiego. Niektórzy poszli spać Wink i wyszli o 3. A reszta się bawiłą do rana i nocowała na kanapach w hotelu, w którym nasza 7 spała. Tfu 8.
Przemyciliśmy z Anulka Tynke do naszego pokoju, a wcześniej noclegu zażądał Corax, bo sam się bał...
I tak został ascetą, który spał z trzema babami w jednym pokoju....
i kwakał.......
I w histerycznym śmiechu zasnęłyśmy około 4.30 (z relacji USMCa wynikało, który słyszał nasze kwiki za ściany). Pobudka o 8 i szybkie śniadanko i w drogę.....

Na koncert do Pragi jechał z nami... Bartek Szymoniak, którego buzia wydawał mi się VIPowska Wink
http://www.bartek-szymoniak.com.pl/
Czy on gdzieś grał, występował w TV?

Ciekawostka Kirmuć z Kszczotkiem zostali w autokarze i nie weszli an After PArty. no cholera nawet na piwko....... szczyt drętwoty.... Laughing

C.D.N

Pierwsze 52 fotki z Pragi........ more coming soon
http://s131.photobucket.com/albums/p308/queenfani/Kosmiczna%20Praga%20by%20Hot%20daga/
(hasło i login do fotoalbumu dla chcących umieścić fotki an priva lub gg)

Tak wyśle wam fotki z Fibi, z wami i inne jak po prosicie. Ale nie dziś.... w tym tygodniu lub po 11.11

CYTAT wyjazdu: Daga nie zimno ci? Very Happy
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl


Ostatnio zmieniony przez daga dnia Pon Lis 03, 2008 10:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje jedno z zdjęć..

"Widok na Was"

A ja się zastanawiam gdzie ja tu jestem Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Pierwsze 52 fotki z Pragi........ more coming soon
http://s131.photobucket.com/albums/p308/queenfani/Kosmiczna%20Praga%20by%20Hot%20daga/


Czekam z niecierpliwością na te które się 'schowały' Wink
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 11:05 pm    Temat postu: Praga Odpowiedz z cytatem

W sumie koncert bardzo mi sie podobał , aczkolwiek setlista była bardzo podobna do tej , która grali w 2005 roku w Wiedniu.
Na początek było bardzo gorąco "Hammer to fall" , " Tie your mother down" , "Fat bottom girls" itd. Chyba nigdy nie zaczynali koncertów od tak wielu szybkich piosenek przy trzeciej zwalniali zazwyczaj ,ale cóz poszli na całość.Stałem 2 metry na wprost od wybiegu.Brian wbiegł na niego z ogromną szybkością , raz nawet spojrzał mi prosto w oczy:)Miałem nikomu o tym nie pisać ale cóż nie wytrzymałem musiałem sie podzielić z Wami tym przeżyciem:)Bardzo podobała mi sie duza ilosc polskich flag , zaznaczylismy dosc mocno nasza obecnosc.
Wszystkie piosenki były ciekawie zagrane i zaspiewane , nie spodobało mi sie tylko skrócenie "Radio gaga".Fajne było jak Paul pomylil sie przy "Crazy littel thing called love" , ale dość szybko z tego wybrnął i zaczał spiewac odpowiednia zwrotke.Ciekawa była tez wizualizacja na telebimach na pewno lepsza niz w Wiedniu 2005.
Wiecej było tez ludzi niz w Wiedniu.
To takie wybrane przypomniane sobie wrazenia , miejmy nadzieje ze jeszcze bede miał okazje zobaczyc ich na zywo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea wyjazdu na koncert do Pragi i Wiednia zrodzial sie niemal rownlegle z wizja koncertu w Polsce.Jak skonczyla sie organizacja koncertu w naszym kraju wiemy wszyscy tymbardziej cieszy,iz tak sprawnie zarowno od strony orgnizacyjnej jak i artystycznej udala sie wyprawa do Pragi i Wiednia polaczonych sil ekipy Invitatio i busa orgnizowanego przez Karoline. Sam osobiscie, jako wspolorgnizator balem sie roznych wpadek.Na szczescie wiekszych udalo sie uniknac.
Droga na koncert do Pragi przypominala zywcem ta na koncert do Wiednia 3 lata temu.Znow absurdalny humor, alkochol wszelkiego rodzaju,rozmowy te malo i te baaaaardzo powazano a w tle oczywscie krolewsko-rodgersowaksa muzyka. Do stolicy Czech dotralismy bez opoznien,zakwaterowanie w hotelu tez obylo sie sprawnie. Przed samym koncertem zaliczylismy jeszcze,w piorunujacym tempie wycieczke po Pradze bardzo efektownie poprawadzona przez naszego przewodnika p.Tomka. Po powrocie do autokaru, jeszcze osatnie "wzmocnienie" przed koncertem i udalismy sie do celu naszej podrozy hali O2 (byla Sazka Arena). Pierwszymi slowami jaki usluszelem po wejsciu do hali bylo "zjedz kremowke" i "zostan z nami".Bylo wiec jasne,ze gzies tu musza byc Klin z Mackiem oraz Papiez.I rzeczywscie.Tych pierwscych namierzylem w kolejce (by pozniej dolaczyc do nich juz na sali) tego ostatniego zas spotkalem drodze do szatni,ktorej znalezienie okalo sie arcytrudne.Pozniej jeszcze nerwowka z obraczkowaniem i znalezieniem wlasciwego miejsca.Na szczescie z pomoca przszla Kinga i ta z nia i reszta grupu rozpoczelismy poszukiwanie ekipy warszawsko-slasko-slupksko-oglnoplskiej,ktora miala bardzo dobre miejsce przy samych barierkach z prawej strony. Udalo sie wiec dotrzec do
Tyny,Karoliny,Macka,Klina,Lenia,wsdfg7,Lemura,Aski,Queenmana,Owcy,Czarnego,Pikersa,Konrada i innych.W takiej konfiguracji ok.godziny oczekiwalismy na koncert w miedzyczasie wypatrujaca Fresstona na widowni i skandujac na jego czesc. Show rozpoczal sie z ok. 20 minutowym opoznieniem. "Hammer to fall" i "Tie your motherd down" znakomicia wprowadzilo nas w magiczny nastroj i defintywnie utwierdzilo w przekonaniu,ze znow (niektorzy po raz pierwszy) stoimy oko w oko z naszym idolami,bohaterami,bogami.To była ekstaza,podtrzymana skutecznie przez kolejne ("Fat...","Another","I want it all","I want to break free","C-lebirty"-najgorszy rzecz w calym koncercie i "Surf's") utowry.Na chwile szalenczy taniec,okrzyki i spiewy uspokilismy sie przy,skandinad swietnym "Seagull".Widok tak prawdziwie wzruszonego Lenia byl dla mnie najlepszym komentarzem do tego w czym uczesniczymy.Nie wstydzil sie lez.Zreszta..ja takze zupelnie nie moglem ich powstrzymac kiedy zaczal sie set akustyczny i Brian zagral "Love of my life".Instrumentalny fragment tego utworu,w ktorym to zamknalem oczy i po prostu odplynalem byl chyba moim najwiekszym koncertowym doswiadczeniem w zyciu.Brian zagral to tak jak w Rio.Ba.Lepiej! "39" zapowiedziane "jak zawsze tak jak zawsze" podtrzymalo nostaligiczne ducha a dolaczania do Briana i Rogera Jamiego,Danny'ego i Spike'a wypadlo nadspodziewwani efektownie. Pozniej nadszedl absolutny czas Rogera. Drum/bass solo pomyslem jest swietnym choc wykonanie takie sobie.Indywidualne zas solo Rogera to juz prawdziwy majstersztyk.Do lba by mi nie przyszly,ze moze on byc w tak wielkiej formie!Po tym popisie przyszedl czas na "A kind of magic" (ktore moim zdaniem lepiej brzmi z wokalem Paula) i "Say it's not true" (ktorego chyba wersja solo Rogera z poprzedniej trasy podobala mi sie bardziej ale i ta byla znakomita). Totalnie, in plus zaskoczylo mnie natomiast "Bad company".Czapki z glow przed Paulem."We belive" natomiast nie mialo prawa wyjsc dobrze i...tak tez nie wyszlo.Przy "giutar solo" niby wszystko po staremu ale widok biegajacego Briana pare metrow od Ciebie,robiacego to co robi najlepiej wywoluje ciarki i jednoczesniej uderze Cie w leb z wiadomoscia "marzenie sie spelniaja". Na koniec solo "Bijou".Cos ARCYPRZEPIEKNEGO od poczatku do konca. Magia,po prostu magia.Po takim czyms nawet "Last horizon" wydalo mi sie niezwykle.Na uspokojnie "Radio..","Crazy.." i "Show.."Najlpieje wszyslo to pierwsze (wreszcie obudzli sie Czesi na trybunach) choc zdeydowanie bardziej wole wersje z Rogerem na wokalu. No i nadeszlo to na co wszyscy czekalismy. Leniu i Lemur byly bliscy zejscia Smile Ja zreszta tez. "Bohemian rhapsody" wszystkich w nas wepchnelo w apougeum wzruszenia i emocji a dzikie pogo,ktora cala cala polska ekipa (ktore zreszta przez caly konecert trzymalo sie razem,swietnie sie ze soba bawiac) zatanczylismy podczas czesci operowej na zawsze pozostanie w mojej pamieci.Po "Bo rhap" wreszcie oszalala tez tradycjnie niemrawa czeska publicznosci i po tradycjnej przerwie juz cala sala znakomicie sie bawila przy "Cosmos rockin"(brzmi o Niebo lepiej niz na albumie!),"All right now","We will rock you" i "We are the champions").Wypada jeszcze dodac,iz bialo-czerowny kolor byl na koncercie absoltunie dominaujcy.Nasze flagi byly wszedzie.Dwie z nich stracilismy,kiedy po dostaniu sie na scene przeszli po nich...Brian z Rogerem.Podobnie bylo z moim szalikiem,ktorym nie trafilem w Briana...
Komentarz.Koncert fantstyczny!Panowie w swietnej formie.Widac wieksze zgranie niz 3 lata temu.Wieksza wszechstronosc repertuarowa,wieksza kretywnosc w doborze utworów i ich aranzacjach. Takze wieksza radosc ze wspolnego grania. Swietne (choc proste) efekty wizualne.Po prostu ROCKS! Wpadki oczywscie byly ale tylko takie,ktore dodawaly uroku.
Po koncercie dosc mozolne i wychodzenie i dostawanie sie do szatni,rozmowa z p.Tomkiem z Invitatio i krotka pogadanka z Bizonem i wreszcie nieskuteczna proba nabycia koszulki (stoisko zamkneli w momencie jak dopchalem sie do kolejki). Po tym cudownym show udalismy sie na Afterparty (w ktorej nie chcieli uczestniczyc szanowni redaktorzy z "Teraz Rocka").Nikogo chyba nie zdziwi fakt,iz to wlasnie my rozkreclismy cala impreze (chco wiekszosc rozkrecajacychch mogla byc tam tlyko przez godzine a zostali jedynie Ci,ktorzy dzien pozniej atakowali Wieden).Po pozgenaniu ekipy wracajaych do Polski i w oczekiawniu na reszta,ktora bezskutecznie starala sie o autografy wypilem sobie piwko i ucialem uroczka pogawedke z ...Phoebe,ktory na bank potiwterdzl,iz w przyszlym roku przyjedzie do Polski na przynajmniej dwa pierwsze dni Zlotu Fanow w naszym kraju! Zreszta okazal sie przesympatycznym czlowiekiem.
Gdy dotarli pozostali byli wyajtkowo niemrawi,na szczescie dali sie namowic na szalenstwo na parkiecie w konwencji queen - rubikowskiej Smile W pewnym momencie,poczulem ze straczy na dzis i po prostu pojechalem taksowka do hotelu.W koncu juz za pare godzin miala zaczac sie misja Wieden...
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rusek



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 128
Skąd: katowice

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o to widże , że Wasza wyprawa była bardziej rozrywkowa niż z topbilety.
U nas zakaz picia ( oczywiście złamany przeze mnie i kumpla) , zero podkreślam zero muzy - bo prawa autorskie itp.
Po koncercie tez lipa. Nie jade już z nimi nigdzie.

u mnie wciąz nastrój nostalgiczny i dziwna pustka...
Tyle miesiecy (lat) czekałem na ten koncert, a teraz jest już po wszystkim i niema na co czekać. Mam nadzieję, że mnie odpuści bo ciezko funkcjonować, w pracy, życiu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beka on Tour

O tak! nasze podróże od katowic do pragi, z pragi do wiednia, z weidnia do katowic upływały na nieustannej bece, znikomej dawce snu i częstych spożyciach piwa oraz win dostarczonych przez arcykipera-Cristala:)
Calina dostarczał nam takiej rozrywki ze mieliśmy zakwasy na gębie ze śmiechu, każdy dał coś od siebie do stworzenia klimatu wielkiej beki w tym niewielkim autobusie:) Myślę ze wogóle te podróże to była prawdziwa rocknrollowa trasa fanów, fajna przygoda i osobna atrakcja oprócz koncertów. Naprawdę miło było dotrzeć do Katowic żeby dosiąść się do Was do autobusu. podróż mijała szybko:)

Queen Driver

Trzeb zaznaczyć że mieliśmy zajebistego kierowcę, bardzo wyrozumiałego, pełnego zrozumienia. Dało się z nim dogadać co do wszystkiego. Gość swoją drogą miał styl i klasę jakiej brakuje często panom Mietkom z autobusówSmile To że poszedł z nami na afterparty to w ogóle ROCKS:) Myślę że powinniśmy napisać jakieś przychylne pismo do firmy gdzie pracuje- pochwalić tego pana:).. Co on się nasłuchał za głupot na tyłach autobusu.Potem kulturalna gadka na luzie z nim, a po przekroczeniu linii 2go siedzenia, jazda bez barierki- jak w cyrku absurdu i abstrakcji:) Wkręcił się w ogóle w nowy album bo puszczał go sobie pod uchem swoim, mieliśmy the bowl i tributa na DVD. Było prawdziwe turne. Dzięki Krolin za takie załatwienie zajebiste sprawy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swieta prawda.Brawo kierowca,brawo Karolina!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kierowca, fakt, byl spoko! Smile
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja przy okazji jeszcze raz:
dzięki Michał i Marek za zajęcie się tymi wyjazdami Smile dzięki Invitatio my spaliśmy w łóżkach, a reszta na kanapach Wink i mieliśmy jak podróżować dzięki Karolinie.

WIELKIE DZIĘKI CHŁOPAKI
że wam się chciało Smile Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
WIELKIE DZIĘKI CHŁOPAKI
że wam się chciało Smile Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

OCZYWIŚCIE DOŁĄCZAM SIĘ!

daga napisał:
dzięki Invitatio my spaliśmy w łóżkach, a reszta na kanapach Wink

Przy okazji, po wczorajszej rozmowie z Coraxem, podczas której wyjawił mi swój prawdziwy powód spania w pokoju z dagą, mną i tyną Twisted Evil Laughing , chcę zaznaczyć, że na takie coś będę się godzić tylko wtedy kiedy Corax będzie przynajmniej 2 osoby ode mnie Laughing Laughing Laughing bądź nie będzie żadnej poduszki w promieniu 50 m. Laughing Laughing Laughing Dziękuje za uwagę.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
Przy okazji, po wczorajszej rozmowie z Coraxem, podczas której wyjawił mi swój prawdziwy powód spania w pokoju z dagą, mną i tyną Twisted Evil Laughing , chcę zaznaczyć, że na takie coś będę się godzić tylko wtedy kiedy Corax będzie przynajmniej 2 osoby ode mnie Laughing Laughing Laughing bądź nie będzie żadnej poduszki w promieniu 50 m. Laughing Laughing Laughing Dziękuje za uwagę.

Mogę mieć milion osób na swej drodze i milion kilometrów do najbliższej poduszki, i tak Was dorwę Twisted Evil

*sqeuak* ... no i Boo też!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I patrzcie, niepozorny Corax został ogierem wyjazdu...najpierw jak grzeczny harcerzyk wbił się, ciągnąc za sobą po ziemi kołdrę, do pokoju z 3 kobietami a potem wyrywał Niemki. A taki grzeczny chłopiec był...Wink

Qmichał napisał:
Leniu i Lemur byli bliscy zejścia


A żebyś wiedział...gdy na ekranie przy BoRhap pojawił się Freddie...kurde, sam już nie wiem czy o tym nie pisałem ale...to było jak gigantyczne uderzenie fali wzruszenia prosto w serce...łzy ciekły mi po twarzy jak wodospad, no...

I również: wielkie dzięki dla Michała i Marka. I niech żyje kierowca!!! Tomek Sierzchała też niech żyje!
A Kirmucie to buce Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
I patrzcie, niepozorny Corax został ogierem wyjazdu...najpierw jak grzeczny harcerzyk wbił się, ciągnąc za sobą po ziemi kołdrę, do pokoju z 3 kobietami a potem wyrywał Niemki. A taki grzeczny chłopiec był...Wink

Nieprawda, bo pierwsze były mokre ręczniki, wszy i pająki.

Poprzez "zejścia" rozumiem, że wspomniani koledzy byli o krok od utracenia przytomności? Nie dziwię się, bo to było zaiste niezapomniane przeżycie. Jeden lachon nie wytrzymał i podczas koncertu ją musieli wynieść we dwóch - co prawda było to WE BELIEVE, ale zawsze! Nie da się opisać słowami, co czułem, kiedy usłyszałem intro, zobaczyłem na ekranie gwiazdy i błyskawice, a w mroku dojrzałem zbliżające się kudły Briana. Miałem jeszcze wielokrotnie szklanki w oczach.

Wszystkim już dziękowałem in persona, ale niechaj i będzie jeszcze raz! Dziękuję! Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
...ciągnąc za sobą po ziemi kołdrę...

Laughing ...a później jeszcze ciągnął prześcieradła... Laughing
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór moich zdjęć przed i po koncercie:


http://rapidshare.com/files/160665012/Praga_Q_PR.zip
lub
http://www.megaupload.com/pl/?d=OBKEIWMA
ok. 15 MB
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnia porcja wrzucona z Pragi.
http://s131.photobucket.com/albums/p308/queenfani/Kosmiczna%20Praga%20by%20Hot%20daga/

Później będzie Wiedeń i relacja.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej. Ponieważ ciężko forum chodzi, napiszę tutaj. Zdjęcia wysłalam pocztą wczoraj wieczorem priorytetowym poleconym.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu nie kurierem Twisted Evil Wink Wystarczyłoby zwykłym listem Smile Tylko $ wydałaś.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz... mam takie skrzywienie po allegro... wole miec na pismie ze PP ma moja przesylke.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno pytanie odnośnie AfterParty... Czy ktoś wie, skąd byli ci starsi ludzie, których "wyrwaliśmy" do wspólnego wykonania "No-One But You"?

A skoro już jestem przy AfterParty, to nasze "Spread Your Wings" było genialne... Wink A po "Stone Cold Crazy" kark boli mnie do teraz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba z Wegier:)
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek