FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
FEEL
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

REAKCJA NA FEEL
ZESPÓŁ WSZEHCZASÓW!
10%
 10%  [ 9 ]
Dobrzy w swoim fachu
10%
 10%  [ 9 ]
Od biedy mogą być
25%
 25%  [ 22 ]
WRRRR!!! Gryzę, gdy słyszę, po prostu nie znoszę
53%
 53%  [ 46 ]
Wszystkich Głosów : 86

Autor Wiadomość
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 10:29 pm    Temat postu: FEEL Odpowiedz z cytatem

Szczerze mowiąć, ze zdziwieniem przeglądam ten dział stwierdzając, że nie ma tu tematu na temat ulubionego zespołu polskich internautow Twisted Evil (wg którejś tam z sond) Skandal fani Queen powinni znać wartość dobrej muzyki ( Wink ) jaką prezentuje...

No właśnie, z bólem zakładam ten temat (od teraz pisze na serio Wink ) wiedząc, że znajdzie się on pomiędzy tyloma topicami nt. starych, dobrych kapel... Ale wynik powyżej wspomnianego sondażu mnie zaszokował i wprowadził w całkowite osłupienie.

JAK ZESPÓŁ który nagrał raptem jedną płytę (IMO bardzo słabą) może być przez tychże głosujących nazywany kapelą wszechczasów????? Nic, doprawdy nic nie potrafi mnie zmusić do przekonania się o ich nadzwyczajnym talencie...Są po uszy zamoczeni w przeciętności, do tego mdli i bezbarwni (fenomen Dody czy Toli Szlagowskiej jest dla mnie jasny - dobry głos (ta pierwsza Wink ), popularność budowana na skandalach, niewyparzony język.... A Piotr Kupicha co? Seksbomba może? Wink *)....Ich pierwsze dwa single mogłem jeszcze od biedy znieść, na "Anioła Głos" mam reakcję już alergiczną, a ich ostatni singiel...ehh.....daje jakby ktoś jeszcze nie słyszał:

http://pl.youtube.com/watch?v=mBOYQT5SHSM

Czy naprawdę muszą maskować swoje braki w i tak już żenującym tekście tymi idiotycznymi stękaniami "aaaajj" "ahhhh"....??? Ludzie? Czy tak się zachowuje band wszechczasów? Rozumiem, że coś takiego może podobać się pani Jadzi z Grojca, ale internautom??? Ponoć, również według badań, ludziom bardziej wykształconym, a co za tym idzie nakierunkowanym kulturalnie niż reszta społeczeństwa???

Chciałem coś jeszcze napisać, ale...szkoda słów eh Twisted Evil Podobną reakcję alergiczną mam chyba jeszcze tylko na ultrawk*jącą piosenkę "Hey" Ani Wyszkoni i jakiegoś tam chłopasia, którą mnie katują w RMFie SadSad

Żeby nie było - JA BARDZO LUBIĘ POP (CZASEM RÓWNIE DOBRZE JAK ROCK), ALE NIE W TAKIEJ FORMIE JAK TEN ZESPOLIK W TYTULE POSTA!! Czy reszta forumowiczów też ma tego typu opinię na ten temat? Czekam na komenty... Wink

* właściwie jako facet nie powinienem takich pytań zadawać Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może byc. Od biedy oczywiście, ale może. WPokaż na co Cię stac są nawet gitary, rzadko takie coś można usłyszec w radiu. Wolę, żeby to panowało niż hiphop czy techno.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIENAWIDZĘ, NIEZNOSZĘ, NIECIERPIĘ

Każdy z moich znajomych wie żeby przy mnie niee puszczać tego gówna.
Tylko co to za ankieta? Gdzie opcje:
1 Nienawidzę
2 jestem hetero,
3 Ble...

Może to i lepsze od techno, ale niewiele.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienawidzę
Nie są aboslutnie najgorsi, znam dużo gorsze rzeczy, ale... no właśnie- czy warci aż takiego szumu??? A w życiu...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnrad napisał:
Może byc. Od biedy oczywiście, ale może. WPokaż na co Cię stac są nawet gitary, rzadko takie coś można usłyszec w radiu. Wolę, żeby to panowało niż hiphop czy techno.

Hmmmm... mógłbym się zgodzić ale jednak nie końca Wink Moim skromnym zdaniem nie jest tutaj problem w gatunku muzyki, który grają (albo raczej imitują grę ale tu moja wrodzona złośliwość się wyłania Twisted Evil ) tylko metodami, dzięki którym odnoszą sukces... Każdy ich kolejny singiel jest gorszy od poprzedniego, brak jest w tej muzyce czegokolwiek interesującego, przyciągającego słuchacza no i te teksty....wrrr....pomarańcze w pustej szklance??? Toż to jakaś kpina z odbiorcy po prostu!!!!!

Gdyby sobie tylko grali i nie wchodzili mi z buciorami do lodówki to bym to jakoś przeżył, miałbym do nich stosunek umiarkowanie neutralny. W momencie, w którym wygrywają tego typu plebiscyty, ich muzyka jest nachalnie promowana przez media, a kolejne piosenki okazują się być plagiatami albo pół-plagiatami odzywa się we mnie mentalna agresja Wink Toż już naprawdę wolę Rubika, aż sam się dziwie, że to napisałem... Wink Boję się, że wyrośnie z nich polskie Oasis, którego prawie każda piosenka to kopia poprzedniej, a oni sami są święcie przekonani o swojej zajebistości...I też są wysoko w rankingach, przed jakimś rokiem zajęli czwarte miejsce w głosowaniu na zespół wszechczasów w Wielkiej Brytanii - na pocieszenie powiem przynajmniej, że chociaż Queen uhonorowano zasłużenie i należycie pierwszym miejscem Wink

P.S. A co do hip-hopu i techno...W Polsce mało jest IMO techno z prawdziwego zdarzenia, większość to sieczka którą należy raczej określić mianem b. słabego dance, czyli tzw. "techniawa" Wink Natomiast hiphop, jakby się bardzo postarać, ma również swoje elementy pozytywne, lubię (nie uwielbiam, ale lubię) parę kawałków np. Eminema czy też przezabawny, kultowy już utwór "W Aucie", udanie nawiązujący do polskiej rzeczywistości dyskotekowej lat '80 Wink Tylko że ja bym tych kawałków W ŻYCIU, mimo mojej sympatii, nie umieścił na czele listy najwybitniejszych utworów wszechczasów, jak to niektórzy próbują zrobić z Feel...... Trzeba znać proporcję, a panowie Kupicha i spółka tej umiejętności, jak zresztą i wielu innych, chyba nie posiedli Wink


Ostatnio zmieniony przez Majkel dnia Sob Paź 04, 2008 11:03 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Las_Palabras_de_Amor napisał:
W Polsce mało jest IMO techno z prawdziwego zdarzenia, większość to sieczka którą należy raczej określić mianem b. słabego dance, czyli tzw. "techniawa" Wink

Ale w polskim radiu (tych popularniejszych, rmf, eska itp) już nie tak mało, oczywiście nie polskiego...
Wolę od Rubika.

Pookooooonaaaaj sieeeebieeee! :p

Ale oczywiście to co się wokół nich zrobiło to przesada, tylko czy ich wina czy mediów, a może i pobytu na coś takiego?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie gdybym był na ich miejscu to też bym czerpał całymi garściami z tego jak mnie media wylansowały. Ale nie kreowałbym siebie na gwiazde rocka. Rolling Eyes
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majkel



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 390
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, winą takiego stanu rzeczy są też, mówiąc delikatnie, niezbyt wysokie wymagania przeciętnego polskiego odbiorcy, jeżeli chodzi o muzykę.....Trudno mi wyrokować, czy jest to sytuacja dla naszego kraju unikatowa, nie znam niestety rynku fonograficznego w Mołdawii czy też Republice Konga Twisted Evil Obawiam się jednak, choć może nieco przesadzam, że w Polsce przyjęło to już iście horendalne rozmiary i nie mówię w tym wypadku tylko o Feel i panu Kupisze.... Oni po prostu tę zapaść IMO najlepiej ukazują Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta, przesada i to ostra... i to podciąganie ich pod rock... Nawet by mi przeszli koło ucha bez rozbudzania nienawiści, gdyby nie te teksty... Aż się marzy jakaś płyciutka piosenka Oł bejbe aj law ju, bo ten facet próbując napisać coś głębokiego przekombinowuje to do tak idiotycznych i rażących metafor, że aż mam odruchy wymiotne... No i było nie było facet nie umie śpiewać. Niech on się skupi na tej gitarze, bo granie od biedy mu idzie Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wole techno... bo dobrze zrobione techno wzbudza we mnie jakies pozytywne odczucia w stosunku do ich muzyki. feel nie wzbudza we mnie absolutnie nic. ani pozytywnego, ani negatywnego. a to chyba dla zespolu najgorsze heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iiii tam, za 2 lata nie zostanie po nich wspomnienie... To jedyna dobra rzecz. A propos, widzieliście to:

http://pl.youtube.com/watch?v=aN04Oi6fE48

Ktoś tam próbuje udowodnić, że największe 'hity' Feela to plagiat... Tu akurat do końca nie mogę się zgodzić, choć może jeszcze przy 1. kawałku podobieństwo jest spore i plagiatem faktycznie zalatuje to pozostałe dwa przykłady już mniej przekonujące... Co nie zmienia faktu, że cały ten zespół to gigantyczne nieporozumienie i obciach a gdy słyszę wokalistę to mam wrażenie, że facet cierpi na chroniczne zatwardzenie Twisted Evil
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi coś powiedzieć o waloru artystycznym zespołu Feel bowiem mam dziwną przypadłość że jak coś jest często puszczane przez RMF FM lub Radio Zet to automatycznie mam na to alergię. Co gorsza można dostać ich plakaty w Bravo co już całkowicie mnie odrzuca. Mało tego nagrali ckliwą pioseneczkę i zrobili do tego teledysk na zamku który lubię odwiedzać z moją kobietą i wolałbym żeby to miejsce kojarzyło mi się z innym repertuarem. Ale to jeszcze nic, wystąpili w reklamie śpiewając o ich domie z czym są mało odkrywczy bo IRA ich wyprzedziła z tym patentem. Żeby było śmiesznej, siorka mojej kobiety ma ich oryginał i jak zobaczyłem okładke to myślałem że to zespół disco polo.
Jedyny argument na tak jaki za nimi przemawia to to że wykorzystano ich kawałek w serialu punkowym "39 i pół" ... ANARCHIA! ... ale z drugiej strony pojawia się tam Blog 27. Ciekawe komu więcej zapłacili?

jak mi coś się jeszcze przypomni to dam znać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dno!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Dno!


pokaż na co cię stać, i napisz dłuższy post
słuchaj, słuchaj, sraj sraj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Het napisał:
Ale to jeszcze nic, wystąpili w reklamie śpiewając o ich domie


Tak, wspaniała reklama.... Powiedzcie mi, czy oni tak grają za każdym razem gdy do użytku oddaje się nowy blok? Twisted Evil
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio od Wrocławia do Katowic powstaje dużo nowych bloków więc chyba niedługo ruszy trasa "Live Shit, Bloki & Śląsk".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Anna A. B.-C.-May



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 121
Skąd: Jasło

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fiiiillll??

Bleee! <zwracam obiad!>
od początku nie przepadałam, za kiczowatymi melodyjkami "tego czegoś".
Kupicha niech sobie śpiewa tylko po cichutku.
Reszta niech sobie gra.
Ale nie katujcie tym mnie (i mojej kompanii) xD

Ale się nie dziwię, są u "szczytu popularności " więc ciągną ile się da.... Poprostu zatkać uszy/ wyłączyć radio i tv...... Twisted Evil
_________________
Lost, lost and never found
I must have called him
A thousand times
Sometimes I think
He's just in my imagination
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie nie moja bajka, nie lubię i jakość ich muzyki uważam za niską. Trzeba jednak przyznać, że do chwytliwych melodii mają niewątpliwie talent - dlatego osiągnęli swój sukces.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feel to kolejna odsłona niebywałej wiochy jaką od długiego czasu jest polska muzyka oficjalnie promowana w mediach. Niby to rock, ale rockiem w żaden sposób nie odważyłbym się tego nazwać. Ani to pop, bo niby te gitary starają się "łoić" (a raczej muzycy starają się grać wymachując łapami w onanistyczny sposób, co daje dośc mizerny, plumkający efekt). Ni to pies ni wydra... To jest kapela bez właściwości, bez charyzmy. Zespół na siłe wypchnięty do przodu i na siłę wpychany absolutnie wszędzie. Do bólu gładcy, do bólu grzeczni, do bólu nijacy. A prawda jest taka, że Feel nie przedstawia nawet standardów światowych, gdyż od razu słychać, że to nasza przaśna zaściankowa polska nuta... Takie poprocko-polo. Zwyczajna udawanka. Udajemy, że gramy rocka, udajemy, że gramy cokolwiek. Straszliwy chłam i obciach. Z resztą nazwa FEEL już stała się synonimem muzycznej żenady, której niekwestionowanym królem na naszym podwórku był do tej pory Wiśniewski. No ok, są może bardziej subtelni od Michałka, ale co z tego, jeśli muzycznie równie mizerni. Feel jest taką wizytówką naszego kraju, tego jak wyglądają u nas masowe gusta, w jakiej jesteśmy kondycji kulturalnej itd... No a winę przede wszystkim ponoszą za to media, wciskając taką popłuczynę do masowej świadomości. Jak wiadomo, nawet podrzędny barowy klezmer, jesli puszczany 1000 razy dziennie na każdej stacji radiowej, na każdym kanale telewizyjnym, rychło stanie się gwiazdą i autorytetem. Taka siła mediów.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra kompletna ten zespół. Nic sobą nie reprezentuje i jest niesamowicie napuszony.
Wiecie, że bilet na ich koncert 9 listopada w Ostrołęce kosztuje 65 złotych! Dla porównania, o wiele bardziej kultowi (co ja w ogóle porównuję) Acid Drinkers, zażyczyli sobie po 25 złotych w przed sprzedaży a 35 w dniu sprzedaży.
Owszem cen biletów nie ustala zespół a sponosor, ale coś się mu musi chyba zwrócić jeśli musi rzucić na rynek bilety na taki zespół o takiej wartości pieniężnej.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012


Ostatnio zmieniony przez mumin_king dnia Pon Paź 06, 2008 12:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna osobą, której nie trawię w polskim szołbiznesie jest Doda. Ci panowie coś tam sobie grają do kotleta... a niech graja, skoro innym to się podoba. dokąd nikt mi z nimi nie wyskakuje z lodówki, nie jestem nastawiona negatywnie.
Z tego co słyszałam nie kupiłabym ich płyty - trochę razi mnie wokal...

Zaznaczyłam "od biedy moga być"... ale szkoda że nie ma opcji "wisza mi centralnie". Wink
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę Dodę. Przynajmniej umie śpiewać, no, i jak w jej piosenkach pojawia się gitara, to brzmi, a nie bzyczy koło ucha Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doda tak samo potrafi śpiewać jak ten cały Kupicha... Coś tam sobie nucą na poziomie przeciętnych harcerzyków przy ognisku. Żadne to śpiewanie. Ona udaje, że potrafi i że twarda baba, a Kupicha udaje, że rockman. Udawacze nie śpiewacze Wink Doda wygląda.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Słoń



Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 31
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nie wiem czy Doda wyglada:P

Dla mnie Feel to taka sama atrakcja sezonu jak B27 czy Mandaryna. "Pospiewają" jeszcze z rok i po krzyku.

Dziwi mnie to, że nikt nie zauważył tego, że ,,A jest już ciemno.." jest plagiatem. A o Dody ,,Znak pokoju" to się czepiali. Dziwne. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słoń napisał:
Dziwi mnie to, że nikt nie zauważył tego, że ,,A jest już ciemno.." jest plagiatem

Nikt? Jak to mawiał Lec "pomyśl, zanim pomyślisz" Wink

Cytat:
Po Sopot Festival 2007 pojawiły się podejrzenia, że wykonywany przez grupę utwór A gdy jest już ciemno jest plagiatem Coming Around Again amerykańskiej wokalistki Carly Simon. Analiza porównawcza wykluczyła plagiat, a od strony prawnej istnieje domniemanie, że Piotr Kupicha jest prawowitym autorem piosenki.

http://feel.net.pl/1.jpg
http://feel.net.pl/2.jpg
http://feel.net.pl/3.jpg
http://feel.net.pl/4.jpg (najważniejsze)

A moje zdanie o Feel jest takie, że może i mają wpadające w ucho melodie, ale nie zachwyca mnie to w żaden możliwy sposób. Aczkolwiek po pijaku nieźle się to śpiewa, har har. Swoją droga irytuje mnie wokal Kupichy i nie mam nic dobrego do powiedzenia w tym temacie!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie, wystarczyło ze rzucilam hasło Doda a już się rozmowa rozpoczęła. Very Happy

Co do Feela - maja bełkotliwe, bezsensowne, kiczowate teksty. Jednak stawiam ich nieco wyżej niz na przykład taką Mandarynę czy inne wynalazki, nie mówiąc juz o discopolowcach.
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słoń



Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 31
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz CORAX racje:) Ale za cholere nie moge sobie przypomnieć, żeby na Onetach i takich innych wspominali o tym, że ta piosenka Feel może być plagiatem czy coś. A na Virgin szybko poleciały oskrażenia (nie zebym im współczułaRazz).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słoń napisał:


Dziwi mnie to, że nikt nie zauważył tego, że ,,A jest już ciemno.." jest plagiatem.


Ekhem, nieśmiało wtrącę, że ja zauważyłem i nawet zamieściłem odpowiedni link w moim pierwszym poście na ten temat tutaj Rolling Eyes

A Doda potrafi śpiewać [off]
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
[

A Doda potrafi śpiewać [off]


coś tam potrafi... na poziomie zbuntowanej gimnazjalistki Wink Jeśli nawet potrafi to robi to słabo.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za Feel, ich piosenki wydają mi się na poziomie niżej niż przyzwoitym. Ale nie palę obsesyjnie ich płyt ani nie rzucam radiem jak ich słyszę Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek