FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
FEEL
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

REAKCJA NA FEEL
ZESPÓŁ WSZEHCZASÓW!
10%
 10%  [ 9 ]
Dobrzy w swoim fachu
10%
 10%  [ 9 ]
Od biedy mogą być
25%
 25%  [ 22 ]
WRRRR!!! Gryzę, gdy słyszę, po prostu nie znoszę
53%
 53%  [ 46 ]
Wszystkich Głosów : 86

Autor Wiadomość
Michalzbiku



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 49
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mam ich pierwszą płytę (ale drugiej kupować nie zamierzam) jak dla mnie to są na niej ze dwa ukryte hity ale nie komercyjne Razz .
I poza tym KONIEC Exclamation
_________________
Albo mi się wydaję albo ja miałem pierwszy avatar forum 2010 xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feel jest słaby, bo jest Very Happy ale czasem też występuje zasada jeśli chodzi o opinie o Feelu "na pochyłe drzewo wszystkie kozy srają" czy jakoś tak Very Happy
Powrót do góry
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo rozumiem, skąd tyle nienawiści w stronę Piotra Kupichy i spółki. No ale Polska to kraj paradoksów - płyta Feela sprzedaje się znakomicie, a wszyscy ich nienawidzą. Podobnie z Piotrem Rubikiem - ten też bił rekordy sprzedaży, a wszyscy go nienawidzili i zaetykietkowali jako wykonawcę "sacro polo". I mało kto zauważy, że Feel gra po prostu nośne, chwytliwe piosenki - fakt, że z banalnymi tekstami, ale czegóż można się spodziewać po tego typu muzyce, której targetem są ludzie, którzy muzyki słuchają przez przypadek, gdy czasem włączą radio w aucie albo podczas porządków domowych...? Każda muzyka ma swojego odbiorcę i zwymyślanie grupy Kupichy przeróżnymi epitetami jest tylko świadectwem niskiego poziomu autorów takich wypowiedzi. Weźcie się ogranijcie trochę, ludzie, bo niektóre wpisy aż przykro czytać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może stąd, że większość tych piosenek Piotr Kupicha zwyczajnie ukradł dawnym kolegom? Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
No ale Polska to kraj paradoksów - płyta Feela sprzedaje się znakomicie, a wszyscy ich nienawidzą.

Normalnie jakie to polskie... w Anglii Westlife sprzedaje miliony płyt i wszyscy ich tak bezgranicznie kochają... a Robbie Williams to normalni przez wszystkich Anglików wielbiony jest niemal w tym samym stopniu co Beatlesi... bez jaj Wink

To że coś się sprzedaje bezzadziejnie albo wspaniale ma dla mnie taki wyznacznik jak poziom cholesterolu producenta płyty...
Nie ja jestem adresatem tych płyt. Jest nim ktoś o niewysokich wymaganiach muzycznych, ma być szybciutki przeboik, jak najbardziej wypośrodkowany, jak najbardziej ugłaskany, lekko udający rock i tyle. Nie dla mnie. Ja takiej muzyki nie znoszę. Nikomu nie zabraniam słuchać- ale sam mam na to alergię.
Kubolski napisał:
Każda muzyka ma swojego odbiorcę

No i? Wiesz że w ten sposób utniesz każdą jedną dyskusję o muzyce?

Mnie nie obchodzi ile oni sprzedają płyt, ktop jest tego odbiorcą. Padł temat- napisałem co o tym myślę. I jest to pisane z oddali- w kraju nie było mnie od 10 lat dłużej niż dwa tygodnie z rzęd, polskiego radia nie słucham, polskiej telewizji nie oglądam. Usłyszałem kilka ich przebojów przy okazji różnych wesel czy na co tm do Polski przyjeżdżałem, miałem wielkie nieszczęście widzieć ich na żywo w Zakopanem. To jest dokładnie ten obszar rynku muzycznego, który drażni mnie najbardziej. Wygładzony z jakiegokolwiek charakteru.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się w ogóle dziwię, że na tym forum powstają wątki dedykowane Feelom i innym Ewom Farnym. Bo, kurde bele, wszyscy tutaj jesteśmy fanami Queen - zespołu o bodaj najsilniejszym charakterze w dziejach rocka (nie mówię, że najlepszym - żeby z miejsca uciąć ew. dyskusje o niczym). No i teraz przychodzi taki Feel - wyprany z tego wszystkiego, co podziwiamy w Queen, na czym się wychowaliśmy, co cenimy w muzyce najbardziej. Nie rozumiem po co powstają wątki o "artystach" na tym poziomie - mamy udawać, że nagle nasz gust upadł tak nisko i pławimy się radośnie w takich miernotach? O czym niby mamy tu dyskutować? Które sialala jest lepsze? W którym kawałku jest bardziej skomplikowany C-dur? Która kalka bardziej udana? Rolling Eyes

I nie, nie atakuję tutaj osobiście CIEBIE - potencjalnego fana Feela. Jeżeli lubisz ich muzykę, to sobie jej słuchaj-aja-ja-jaj. Cool Jednak z mojej perspektywy to nie jest zespół, o którym dyskutuje się na forum, brakuje rangi. Zresztą wystarczy spojrzeć na te posty - jawna szydera, nie licząc jakże powiązanych z Feelem dyskusji z cyklu "kto lepszy: Cugowski czy Niemen?". Kurwa! W tym temacie zwyczajnie nie ma o czym napisać! Myślę, że każdy (Fenderek jest usprawiedliwiony Wink) siłą rzeczy usłyszał kilka "hitów" tej jakże popularnej w naszym kraju formacji, choćby stojąc przy kasie. So what? Nadal nie wierzę, że można się tym zachwycać, co najwyżej nucić przy zmywaniu garów. Ale czy naprawdę chcemy to roztrząsać i dorabiać fabułę do twórczości ewidentnie płytkiej i bezbarwnej? Dajcie no tu choć jeden merytoryczny post o Feelu (coś jak moje o Marillion :>), to się zamknę.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, że dyskusja o kapeli pokroju Feel nie ma tutaj racji bytu. Przynajmniej nie na forum Another World, w którym to powinno się de facto dyskutować o kwestiach stricte-muzycznych... Tu jest głównie dyskusja o biznesie, komercji, robieniu kasy i schlebianiu tanim gustom. No ale o czym tu gadać, skoro w przypadku zespołu Feel nie da się rozmawiać o głębii tekstów czy jakimkolwiek przesłaniu? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chyba jednak nieprędko się zamknę... Rolling Eyes Tymczasem idę narobić bydła w temacie o polskim hip hopie! Idea

Nie no, weź...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, chcesz merytoryczny wpis o Feelu? Dobrze.

Muzyka - jak najbardziej w porządku. Modelowy przykład radiowego rocka, tak kochanego w Stanach Zjednoczonych (trochę mi się kojarzy z The Goo Goo Dools - wybaczcie, jeśli się mylę). Nie ma się do czego przyczepić, bo technicznie jest to dopieszczone granie (zarówno wykonanie muzyczne jak i produkcja). Zero amatorki. To, że takich zespołów było i nadal jest na pęczki, to już zupełnie inna historia. A to, czy się komuś takie granie podoba czy nie, to już w ogóle inny sport, inna parafia.

Teksty. Tu się przyznam, że się nie wsłuchuję. A z tego, co zasłyszałem, to banał trąci banałem, ale tekst jest tu w pewnym sensie odbiciem warstwy muzycznej - pełnej klisz, banałów i zapożyczeń. Głos Piotra Kupichy akurat mi się podoba - ładnie wyszkolony; słychać, że facet nasłuchał się Creed i innych amerykańskich kapel (chociaż sam przyznaje się do inspiracji wokalem Eddie'ego Veddera, czego ja jakoś nie jestem w stanie wysłyszeć... ja tam dość wyraźnie słyszę Scotta Stappa). W każdym razie facet umie śpiewać i to całkiem porządnie, absolutnie odpowiednio do tego stylu muzyki.

Tyle merytoryki. Więcej nie jestem w stanie z siebie wykrzesać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...bo to jest jak z disco polo: czekasz, obserwujesz i do końca chyba nie wierzysz w to, co widzisz. Wink Mógłbym teraz zacząć cytować sam siebie i napisać coś o kalkach, podmuchać sarkazmem na Twoje "nie wsłuchiwanie się", ale... po co? Swoja opinię wyraziłem powyżej, a i obiecałem coś (jakkolwiek wymuszona jest przeze mnie Twoja reakcja Cool )... tak więc dzięki za zaspokojenie mojej żądzy i... witamy na forum fana Feela! Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Disco polo w to nie mieszaj - ja już nie jestem w stanie zliczyć wszystkich imprez, na których bez żenady bawiłem się przy Boysach czy Bayer Full...

W teksty Feela się nie wsłuchiwałem, bo moim zdaniem nie ma specjalnie w co. Mało tego - nie znam kompletnie dokonań tego zespołu poza paroma singlami, które trafiły do radia i osiągnęły w Polsce niesamowitą popularność. Swoje merytoryczne zdanie na temat grupy Feel właśnie już wyraziłem i na razie nie muszę nic dodawać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
nie znam kompletnie dokonań tego zespołu poza paroma singlami, które trafiły do radia i osiągnęły w Polsce niesamowitą popularność.


Tia, ja przynajmniej znam to, co krytykuję. Rolling Eyes I o której popularności mówisz? Bo ta na tym forum jest zdaje się wyrażona paskami w ankiecie powyżej Laughing a jeśli mówimy o tej globalnej, to chyba i ta siada, skoro Kupicha daje się obecnie oceniać Karolakowi. Laughing

Sorry, pokusa była nie do odparcia. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, ja akurat odpuściłem sobie słuchanie płyt Feela i czytanie tekstów. Mam nadzieję, że niewiele straciłem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na Twoim miejscu bym jednak ściągnął całą dyskografię, wraz z tłumaczeniami tekstów Laughing oraz demami Samych, które przywłaszczył sobie Kupicha. Rolling Eyes

Kurka, nie sądziłem, że się tu zasiedzę. Razz

EDIT: Ej! Gdzie nasz spam? Crying or Very sad
_________________


Ostatnio zmieniony przez Incubus dnia Pon Kwi 05, 2010 9:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano wsiunkł. Więc trzeba jasno napisać jaki był jego wydźwięk. Filowi mówimy STOP!
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wyjątkiem Fila Kolinsa. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam Feel nawet tak nie zawadza Smile Nawet podoba mi się to tzw. "wypicowanie" od ich utworów. Mam na myśli to, że są takie zadbane, wygładzone Twisted Evil Brzmią, jak sprawna maszynka do produkowania takich rzeczy. Od biedy nawet miło się słucha Twisted Evil
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jednocześnie jak sprawna maszynka do robienia kasy na ludziach o minimalnych wymaganiach muzycznych a Polska jest pełna takich ludzi niestety. Choćby dlatego ten zespolik nie pasuje na to FORUM Very Happy

A Filowi Kolinsowi bije pokłony za całokształt dokonań artystycznych i bynajmniej nie miałem go na myśli Cool
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Mam na myśli to, że są takie zadbane, wygładzone Twisted Evil


Wręcz metroseksualne.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w tej chwili po prostu ogół polskiej muzyki, puszczanej w mediach, jest do dupy, a największe baty w naturalny sposób zbierają wykonawcy, których pokazuje się w telewizji i puszcza w radiu najczęściej. I jeśli mam być szczery, to Feel nie wpienia mnie tak bardzo, jak rzygliwe koleżanki w stylu Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Gosia Andrzejewicz, Patrycja Markowska, albo bezpłciowi wykonawcy typu Szymon Wydra, Andrzej Piaseczny itp. Nie powiem, Feel jest groteskowo dupny, niemniej jednak pamiętam, że gdy odpaliłem sobie w domu RMF FM (tak, błędy młodości Razz), nie wiedząc jeszcze, że Feel to taki super popiular polisz bend, to słysząc ich piosenkę, odczuwałem ulgę w stosunku do tego, co leciało przed nim. Sorry, ale w piosence Feela przynajmniej się coś dzieje, zawsze jakieś głupie westchnienie, jakieś "aj", jakiś nosowy zaśpiew, jakiś durny tekst i chwytliwa melodia Razz A u takiej Patrycji Markowskiej nie ma nic - ani jakiejś ambicji, ani oryginalności, ani chwytliwej melodii, ani czegokolwiek, co by sprawiło, żebym zwrócił na nią uwagę.
Z kilkoma kolegami tworzymy nawet nieoficjalny fanklub zespołu. Odsłuchujemy i analizujemy muzycznie oraz tekstowo poszczególne utwory na poważniejszych popijawach na działce u kumpla. Niestety zabrakło nam motywacji i samozaparcia, by przebrnąć przez drugi album grupy Feel. A oto fragmenty tekstów, które uznaliśmy za esencję poezji płynącej z muzyki Feela:

"W odpowiedzi na twój list piszę ci: aj" (Feel z zastanowieniem, pauzą, refleksją)

"(...)w pustej szklance pomarańcze - to dobytek mój" (oprócz kasy za 200 000 sprzedanych płyt)

"słuchajajaj" (Feel jąkający się)

"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę" (humorystyczne pomysły Feela)

"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec" (Feel marzycielsko, takie trochę "Spread Your Wings", nie?)
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku, już mi się podobasz! Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zinger menu napisał:
rzygliwe koleżanki w stylu Ania Dąbrowska

Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, a Kubolowi nie. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zinger menu napisał:
Myślę, że w tej chwili po prostu ogół polskiej muzyki, puszczanej w mediach, jest do dupy, a największe baty w naturalny sposób zbierają wykonawcy, których pokazuje się w telewizji i puszcza w radiu najczęściej. I jeśli mam być szczery, to Feel nie wpienia mnie tak bardzo, jak rzygliwe koleżanki w stylu Ania Dąbrowska, Monika Brodka, Gosia Andrzejewicz, Patrycja Markowska, albo bezpłciowi wykonawcy typu Szymon Wydra, Andrzej Piaseczny itp. Nie powiem, Feel jest groteskowo dupny, niemniej jednak pamiętam, że gdy odpaliłem sobie w domu RMF FM (tak, błędy młodości Razz), nie wiedząc jeszcze, że Feel to taki super popiular polisz bend, to słysząc ich piosenkę, odczuwałem ulgę w stosunku do tego, co leciało przed nim. Sorry, ale w piosence Feela przynajmniej się coś dzieje, zawsze jakieś głupie westchnienie, jakieś "aj", jakiś nosowy zaśpiew, jakiś durny tekst i chwytliwa melodia Razz A u takiej Patrycji Markowskiej nie ma nic - ani jakiejś ambicji, ani oryginalności, ani chwytliwej melodii, ani czegokolwiek, co by sprawiło, żebym zwrócił na nią uwagę.
Z kilkoma kolegami tworzymy nawet nieoficjalny fanklub zespołu. Odsłuchujemy i analizujemy muzycznie oraz tekstowo poszczególne utwory na poważniejszych popijawach na działce u kumpla. Niestety zabrakło nam motywacji i samozaparcia, by przebrnąć przez drugi album grupy Feel. A oto fragmenty tekstów, które uznaliśmy za esencję poezji płynącej z muzyki Feela:

"W odpowiedzi na twój list piszę ci: aj" (Feel z zastanowieniem, pauzą, refleksją)

"(...)w pustej szklance pomarańcze - to dobytek mój" (oprócz kasy za 200 000 sprzedanych płyt)

"słuchajajaj" (Feel jąkający się)

"Zabawnie tak oddychać przez różową słomkę" (humorystyczne pomysły Feela)

"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec" (Feel marzycielsko, takie trochę "Spread Your Wings", nie?)


Sam bym tego lepiej nie ujął Smile Czytając ten post niechcący wyobraziłem sobie ogół polskiej muzyki puszczanej w mediach jako kupę gówna a Feela jako muchę unoszącą się nad nią (czyli jest jakby poziom wyżej) Smile Taki już mam psotliwy umysł Smile
A tak poważnie to niestety kolega napisał przykrą prawdę o płytkości polskiej muzyki w mediach. Są oczywiście wyjątki od reguły np. COMA ale generalnie problem jest dużego kalibru Sad I potem słyszę w pracy, że jestem "zacofany" bo słucham Queen (tak, tak!) a nie jak całe pokolenie MTV chociażby Feela Evil or Very Mad
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"jest już ciemno, a mi wszystko jedno" czyżby hymn bi-,homoseksualistów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wszystko jedno, to raczej bi. Laughing

Padłem!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
zinger menu napisał:
rzygliwe koleżanki w stylu Ania Dąbrowska

Evil or Very Mad

Oho, chyba mamy zapotrzebowanie na nowy topic w Another World Very Happy Ja się na to nie zdobędę Laughing

A z tym hymnem biseksualistów rzeczywiście świetne xD
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemogie. Feel na wośpie w Chorzwie grał Proud Mary z aranżacji Acidów. Niemogie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Niemogie. Feel na wośpie w Chorzwie grał Proud Mary z aranżacji Acidów. Niemogie.


I co wtym zabawnego ? Smieszny Feel grajacy smieszną aranzacje AD ? czy smieszna aranzacja AD i całe smieszne AD w ogole ?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszał aranżacje AD? Słyszał głos Kupiszki? Masz wszystko.

A jak nie słyszał to nie mój problem akurat.


Aha, ciągle nie oddałeś głosu w temaci Seriali Animowanych.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek