FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ech, ta dzisiejsza młodzież...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, drogi Majkelu, że Twoja reakcja jest adekwatna do problemu, ale nie ujmujesz w nim sedna sprawy. Wink To znaczy ja uważam, że tak - to miało prawo urazić uczucia religijne i jest trochę niesmaczne. To chyba nie kwestia dystansu - bo oburzenie się w tym przypadku nie świadczy o jego braku. Przerażająca jest natomiast owa agresja i - przede wszystkim - wulgarność. Skoro tak bronią Papieża, to rozumiem, iż jest on dla nich autorytetem, tak? Ciekawe więc, co on sam powiedziałby na ich reakcje...

To jest po prostu ciemnota połączona z chamstwem w najobrzydliwszy sposób.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja opowiem, jak to ostatnio byliśmy z kumplami na patelni (stacja metro centrum Wink) i przyjechały "dzieci pragi" (tudzież jakiejś innej zabitej dechami dzielnicy)... Kolegę (lat 16) o ogień poprosiła grupka chłopców, którzy wyglądali na lat 10-12 Razz Wiem, że to nie za dobrze, że ludziom w moim wieku się zdarza palić, ale to była delikatna przeginka Razz Widok czterech szczyli tłoczących się do jednego papierosa był nieziemski Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Ja też, dwa lata temu a kurna nie wygłupiam się tak jak ty!

Przecież ja się zawsze wygłupiałem. Z wiekiem po prostu mi się nasila.

Odniósłbym się serio do tematu, ale w sumie szkoda gadać. Wcale mnie ta hołota nie zaskoczyła, już wiele razy się pojawiała ta kwestia nawet na tym forum. Smutne to jest na pewno.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majkel napisał:
mumin_king napisał:
A młodzież niedobra w dzisiejszych czasach, fakt. Ale ja zaczynam lubić gorące 13-stki
A czy to czasem pod pedofilię już nie podpada? Razz Chyba, że w złym kontekście odczytałem słowo "lubię" Twisted Evil


A co to? Już przykładnym pedofilem być nie mogę? Absurd! Przecież one i tak dorosną!

cat napisał:
Przecież ja się zawsze wygłupiałem. Z wiekiem po prostu mi się nasila.


Trochę logiki! Pisząc byś się nie wygłupiał miałem na myśli, że co raz mniej się wygłupiasz. Wszystko na tacy trzeba podać, no...

Co do dzisiejszej młodzieży. Mam siostrę cioteczną, co najlepsze młodszą o ledwo 2 lata. Kiedyś w sumie dobrze się dogadywaliśmy, razem spędzaliśmy wakacje u dziadków takie tam brioszki. No, ale krew mnie zalewa jak widzę co się z niej obecnie zrobiło (no to co z przeciętnej młodzieżówy). A kiedy zwracam uwagę, to sie wymądrzam. Też w sumie dobry tekst.
No, ale pocieszam się, że to powinno z wiekiem przejść (może nie gust muzyczny, ale my tu chyba nie o tym Razz), bo moje starsze siostry (już rodzone) też miały swoje jazdy (pokolenia swetrów, heartagramy himowe z tyłu zeszytu, też dużo brioszków) a teraz całkiem fajnie się z nimi dogaduję.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
RockFan90



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 1319
Skąd: Łobez/Gdynia

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 1:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jeszcze chodziłem do liceum (czyli całkiem niedawno Wink ) to jak przyszli ludzie z gimnazjum (czyli rocznik 92) to spory odsetek z nich stanowiły już dzieci neostrady, emo i cytując słynną Oksanę "ogólnie takie takie". Nie znałem ich ale po zachowaniu na przerwach, wychodząc ze szkoły dało się słyszeć "Emosiu Loffciam Cię, idziemy na mościq?" Według mnie im dalej tym gorzej, roczniki powyżej 93 to już masakra totalna. Może i z wiekiem się z tego wyrasta, lecz ciężko sobie teraz wyobrazić, że ci ludzie mają być przyszłością tego narodu. Tak Mumin, każdy miał swoje jazdy, ale czy Ty albo ja w wieku 12-13 lat (chociaż Ciebie nie znam i nie wiem jak to mogło być w Twoim przypadku Twisted Evil ) podpierniczaliśmy rodzicom fajki albo leżeliśmy pijani w rynsztoku? Niby między nami a tymi szczylami jest tylko kilka lat różnicy- jednak widać tę przepaść. I jak już zauważył Majkel dla nich wydajemy się tymi, którzy pier****lą od rzeczy Twisted Evil
_________________
"Our lives dictated by tradition, superstition, false religion
Through the eons, and on and on"

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mum Wink Wink Wink napisał:
cat napisał:
Przecież ja się zawsze wygłupiałem. Z wiekiem po prostu mi się nasila.


Trochę logiki! Pisząc byś się nie wygłupiał miałem na myśli, że co raz mniej się wygłupiasz. Wszystko na tacy trzeba podać, no...

Aaa. Oj tam 'starał się dyskutować' od razu...
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dlatego nie mam konta na naszej-klasie... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek