FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Po Berlinie recenzje, zdjecia, wrażenia....:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justysbk napisał:
Pewnie że tak nie omieszkałam Very Happy Tak byli w Berlinie ale widzieli polskie flagi fani z Polski dostali autografy (ciekawa jestem tej historii) , ludzie z Polski wysyłają zdjęcia....ehhh teraz tylko do nas przyjechać....

Cóż, od nich to nie zależy. Raczej nie będą sponsorować. Bo nawet gdyby zrzekli się honorarium, to przecież ktoś za tą scenę musi zapłacić?

Ja to tylko jednego jestem ciekawa, jak do cholery Brainiac radzi sobie z włosami (przepraszam, z peruką! Wink )?! Wygląda że całkiem nieźle, a ja ze swoimi dojść do składu nie mogę. GIVE ME THE SECRET!!
Może kiedyś będzie okazja zapytać. Razz Wink Laughing Cool
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Onik



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 187
Skąd: TejCity

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arktiś, tefuj dyzień, tyfoja woda! Das ist majn sikret! Mit gas, natyrliś! Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onik napisał:
Arktiś, tefuj dyzień, tyfoja woda! Das ist majn sikret! Mit gas, natyrliś! Cool

Yts majn łoter... Maijn!!! Aj wont to noł yt tu! Laughing
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Onik



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 187
Skąd: TejCity

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nołłankennołłotajnoł! Muahahahahahaaaaa!! Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
justysbk napisał:
Pewnie że tak nie omieszkałam Very Happy Tak byli w Berlinie ale widzieli polskie flagi fani z Polski dostali autografy (ciekawa jestem tej historii) , ludzie z Polski wysyłają zdjęcia....ehhh teraz tylko do nas przyjechać....

Cóż, od nich to nie zależy. Raczej nie będą sponsorować. Bo nawet gdyby zrzekli się honorarium, to przecież ktoś za tą scenę musi zapłacić?

Ja to tylko jednego jestem ciekawa, jak do cholery Brainiac radzi sobie z włosami (przepraszam, z peruką! Wink )?! Wygląda że całkiem nieźle, a ja ze swoimi dojść do składu nie mogę. GIVE ME THE SECRET!!
Może kiedyś będzie okazja zapytać. Razz Wink Laughing Cool


No tak wiem że nie od nich zależy ale zawsze to fajnie że widza ile jest fanow z Polski. Wiem ze mało pewnie zwracali uwagę na jakies flagi czy cos ale zawsze zauważyli na pewno. Moze keidys ktos nam taki koncert zorganizuje i zasponsoruje...ale nie uwierze dopoki nie kupie wtedy biletu...
a co do wlosow pewnie..hehe...tez bym chciala wiedziec Wink
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda, że jakiś idiota rzuciła w Brainiaca plastikowym kubkiem w czasie C-lebrity?
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Onik



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 187
Skąd: TejCity

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca. Kubek wprawdzie poleciał, ale odbił się od brzegu sceny i spadł. Podejrzewam, że Brian nawet tego nie zauważył. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nawet kubka nie zauważylam zadnego...musialam sie wpatrywac w Rogera w tym czasie...albo Paula nie wiem Very Happy ale jak Roger przyszedl na 39' to jak sie skonczyly brawa prawie i bylo dosc cicho to ktos sie wydarl Rooooger !glosno...i Roger wyszczerzył kły hehe ludziska sie cieszyli Smile
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Onik



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 187
Skąd: TejCity

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byłbym ja niestety... Embarassed
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Onik napisał:
To byłbym ja niestety... Embarassed

hehe Smile

Taaaak spróbuje napisac jakąs "mini" recenzje albo cos. Wogóle to że mimo że byłam samochodem to ciężko było trafić do hali Laughing światła płatanina ulic.... no ale w końcu dotarliśmy...i nie wiem chyba było po 16 jakoś tak i łażąć wokół velodromu można było słyszeć perkusję a potem gitare...obeszliśmy halę dookoła wsłuchując się jak zaczarowani w te odgłosy..... Very Happy normalnie chodzac tam zaczeło do mnie docierać że to własnie tam w tej budowli tuz za ścianami jest Bri Rog Paul...juz było lekkie szaleństwo....Red Special słychac tuz za ściana...ehhhh Very Happy jakoś po 17 dotarlismy do malego tłumu który już się uzbierał (wogóle informacja że tam się bedzie wlasnie wchodzic na koncert na poczatku jakas nie byla oczywista żadnych oznaczen nic....no ale dobrnelismy). Widziałam już wtedy polska flagę ale za daleko od nas zeby jakoś się zblizyc...pamiętam jednego gostka przebranego za Freddiego z teledysku IWTBF. Wymachiwał szczotka...stanie tam oczekiwanie i coraz większe emocje...zapaliły się światła nad tłumem wszyscy jeeee...i jakiś czas potem chyba się parę minut opóznili z otwarciem bram..ale tłum "razno" ruszył do przodu a serducho zaczelo mi bic mocniej....przejscie przez bramki potem kontrola ktora sie wogole nie czepiala....zdziwko troche bo wnętrze samego Velodromu bylo super..ale nie mialam czasu sie rozgladac bo bieglismy juz do przodu. Oczywiscie wpadłam najpierw do wejscia na trybuny uswiadamiajac sobie ze niemozliwe jest zejscie tamtedy i przeskoczenie barierki na hale Wink wiec dalszy bieg az wpadlismy na plyte i dobrnelismy do poczatku wybiegu gdzie wlasnie ku mojemu zaskoczeniu bylo jeszcze bardzo malo osob...miejsca przy barierkach byly juz okupowany wszystkie ale "drugi rzad wolny" Smile Oczekiwanie oczekiwanie...muzyczka i na koncu Niemka gadająca to samo dwa razy (instrukcje ) zamiast raz po angielsku....i nawet troche niespodziewanie bo nie patrzylam na zegarek zaczelo sie sciemniac...ahhhh...intro z Cosmos rockin' i kosmos na telebimie...w tym momencie to juz mialam gebe rozdziawiona w wszerokim usmiechu....i już bylo za chwile widać Jamiego Spika...tylko jeszce reszta zespolu.... Smile ja pierwszego zobaczylam Briana...już euforia i Rog i Paul i rozpoczecie od Surf's up...nie dośc że bylam oszolomiana jak sie pojawili to jeszce inne intro ktore zreszta fajnie brzmialo....dopiero sie zaczynalam przyzwyczajac do dzwieku atmosfery hehe i wierzyc ze wlasnie to widze na zywo....naprawde nie da sie opisac slowami tych uczuc kiedy po raz pierwszy w zyciu jest sie na ich koncercie w koncu...ahhh. Powiem tylko tyle ze wtedy to moglyby sie cuda dziac wokol i tak galy mialbym dalej wlepione w scene...Jak zaczeli grac TYMD to już bomba wybuchla pod scena wrzało...jak Brian i Paul pierwszy raz przyszli na koniec wybiegu..a ja kurcze tak blisko...no bosko po prostu. Wiadomo jaka byla setlista nie bede oczywiscie pisac na temat kazdej pisoenki tylko to co najbardziej mi utkwilo w pamieci. Wogole darcie sie spiewanie i odpowadanie na kazde zawolanie Paula typu jeeeeaaahhh. Hehe atmosfera byla boska ludzie sie bawili no super było. Po odspiewaniu na cale gardło I want to break free! bylo C-lebrity i musze powiedziec ze zadnego fałszu nie slyszalam...fajnie to brzmialo i refren wdziecznie sie spiewalo Very Happy W moich fotkach widać że nie sa robione od poczatku koncertu...otóż jak zrobilam zdjecie telebimu w czasie intro to potem dopiero zaczelam cykac fotki jak ochlonelam bardziej gdzies na Seagull dopiero( Paul nie przydzedl na koniec wybiegu niestety nie wiem czemu...). Glos Paula brzmiał super.
A potem było ahhh Love of my life. Paul przedstawił Briana jako Dr Brian Smile I tak bliziutko..ta dwunastostrunowa gitara brzmiala po prostu cudownie. Wszyscy to odspewali mialam lzy w oczach...na koncu dlugo publicznosc nie mogla przestac klaskac. Jeden z najbardziej magicznych momentów dla mnie na koncercie. A potem zrobiło sie wesolo wiadomo 39'. Brian zacząl coś mówić ze zaspiewa jakas stara niemiecka piosenke..potem ze nie jest pewien ale to chyba austriacka albo finska...no ale okazalo sie ze to 39'Smile ale na samym poczatku myslalam ze ma zamiar jakas niemiecka piosnke ludowa odegrac naprawde Laughing 39' bylo boskie i jak to przerwali i ludzie spiewali...no jednak to jest fajne...nie musza grac w calości. Swietnie wygladali grajac tak 39'. Folk group Very Happy
A potem już sam Roger..kurde nie moglam wyjsc z podziwu ile facet ma pary zeby tak walic..najpierw oczywiscie Danny i kontrabas..nawet na stoleczku sobie przez chwile Roger rytm wystukiwał...wogole robil fajne miny widac bylo ze sie dobrze bawi...a potem juz dawał czadu ze wow. To jeden z najfajniejszych pomyslow zeby Roger gral na koncu wybiegu...i dostawianie talerzy jak Roger caly czas gra..no super po prostu. I'm in love in my car było boskie Smile SINT...fajne bo mozna wszystkich razem uslyszec i zobaczyc naraz na koncu wybiegu. Jedyny moment w czasie koncertu ze cala trojka stoi na koncu catwalka...na koncu koncertu juz nie przyszli....
Potem bylo troche piosenek Paula wiadomo i Bad Company zrobiło na mnie najwieksze wrazenie.....wszystko glos Paula pianino gitara perkusja w tej piosence po prostu wymiataja...
Warboys...jak Paul wyszedl z akustykiem w rekach myslalam (o ja niemadra!) ze to bedzie Shooting star...nawet ktos zaczal krzyczec niedaleko Shooting star! jednak bylo Warboys i brzmialo bardzo fajnie ale w mojej opini lepsze jest shooting star ale nie narzekam oczywiscie Smile nie bylo Wishing Well szkoda. I Hammer to fall nadal kurcze to takie male minusiki...
Solo Briana bylo cudowne. Przy Bijou stałam jak urzeczona...a głos Freddiego zabrzmiał jakby naprawde...ahh...az ciarki przeszly po plecach. Piekne po prostu. Last Horizon też cudowne. Strasznie to lubie a na zywo Brian stojacy przede mna i grajacy ta piosenke...ehhhh nie do opisania sa te uczucia Smile Kula byla i sie krecila ale ja ten efekt nie bardzo widzialam raz ze bylam w miejscu oswietlinym dwa ze i tak gapilam sie na palce Briana biegające po gryfie Red special Smile
Potem piosenki jak Show must go on czy Crazy Little Thing brzmialy super. Radio GAGA i wszyscy synchronicznie klaskajacy ludzie...bomba. Bohemiam Rhapsody no tak chcialam to uslyszec i dobrze ze nadal graja. Po tej piosence byla mala przerwa wiadomo..i to odczuwalam ze mam sluch lekko przytlumiony Smile .
Na bis Cosmos rockin' no ale sie tanczylo skakalo i spiewalo...Na koncu We got Berlin rockin' Smile Ta piosenka jest super. All right now ( z jakiegos powodu nie robia juz tak ze w pewnym momencie slychac tylko Rogera wystukujacego rytm i ludzi szkoda ale i tak bylo fajnie...). Darło sie ze hoho. Na WWRY przyznam sie ze juz mnie rece bolaly hehe ale nadal klaskalam oczywiscie. WATCH nie chcialam tego ohh jak ja nie chcialam....ale nadszedl ten moment zaspiewali cale nie jedna zwrotke jak w Charkowie. Magiczna piosenka bez watpienia. No i koniec...ehhhh lzy w oczach mialam. Nie przyszli na koniec wybiegu juz uklonili sie i pomachali i poszli...zostawiajac wspaniale wrazenie...no pieknie bylo po prostu nie zapomne tego nigdy. Spelnione marzenie. ALe mam nadzieje ze jeszce kiedys ich zobacze jak wlasnie na nich patrzylam schodzacych juz za scene to mialam taka mysl ze to nie ostatnia trasa po Europie i nie ostatni raz. No zobaczymy. Uff rozpisalam sie. Jakies inne rzeczy co mi sie przypomna dopisze potem Smile
_________________
Nothing is over until we say it is


Ostatnio zmieniony przez justysbk dnia Wto Wrz 23, 2008 5:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Onik



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 187
Skąd: TejCity

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasadniczo mógłbym podpisać się pod słowami justysi...

Zaznaczę więc tylko onikowe highlighty:

1. Pora na Rogera bo już księżyc świeci Very Happy

Zacznę od tego, że Roger uśmiechał się po prostu obłędnie. Very Happy Nie żebym go prowokował czy coś... Razz No i fachowego "kałboja" zamarkował na catwalku. Laughing Natomiast jego solowe popisy ciężko mi skomentować, gdyż najzwyczajniej w świecie byłem w amoku - w końcu Mistrz siedział półtora metra ode mnie! Very Happy Co za technika, co za siła, co za pasja gry! Podziwiam i zazdroszczę jak cholera!

I'm In Love With My Car zamiotło chyba wszystkich - doskonałe, potężne akcenty i niebywale mocny wokal. Klasa! Wielka szkoda, że na wstępie SINT pewien paskudny incydent osłabił Rogera. Sad Dało się też zauważyć zadyszkę po karkołomnych wyczynach na bębnach... na szczęście Roger pięknie się podniósł i mniej więcej od linii when I open my eyes wróciła mu pewność siebie. Smile Jak na złość, przyszedł Brian i popsuł solo... a niech to! Wybaczam mu jednak, ponieważ...

2. Bijou > Last Horizon

Pierwsze dźwięki Bijou wychwycone po "zejściu" Briana na catwalk były dla mnie czymś absolutnie magicznym. Autentycznie oniemiałem. Brian rzeźbił swoje trademark solo, stojąc dosłownie 3 metry ode mnie... nie wierzyłem własnym oczom! Za moment na telebimie dołączył Freddie i poczułem, jak wzruszenie ściska moje gardło. Obudziłem się gdzieś tak w połowie Last Horizon, gdy dostrzegłem Jamie'go...

3. Bad Company

Nie mam słów, jak pięknie i majestatycznie wypadła ta piosenka w wykonaniu Queen! Brianowe tło i mocne klawisze Paula nadały jej niesamowity charakter. Do tego dochodzi fenomenalny, zaangażowany wokal, piekielnie mocne bębny i w ten oto sposób wyklarował się jeden z najlepiej wykonanych utworów podczas całego koncertu! Zapowiedź Briana: from a legend that is Paul Rodgers... ani trochę nie była na wyrost, jak się okazało. Brawo Paul!

4. Zonk! na wstępie, czyli Surf's Up i do przodu!

One Vision na gwarancie? A takiego! Cool Hehe, brawo chłopaki za tego prztyczka! Twisted Evil Studyjny cudak okazał się całkiem porządnym live rockerem, tym samym jego pozycja na albumie została usprawiedliwiona. Razz Łomot, że hej! Highlight w highlighcie: Brian zerwał strunę na lewym tarasie. Laughing Puścił kilka min w stylu Czesia i fachowo poupraszczał akordy omijając lukę, tym samym profesjonalnie dobił do końca utworu. Smile

I nie, wcale mi nie żal One Vision Exclamation
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brian zerwał strune..?! To ja rzeczywiscie bylam dobrze w kosmosie bo nic nie zauwazylam...No ale podczas Surf's up to takie uczucia we mnie byly..raz ze zaskoczenie bo co jak co ale to byla ostatnia piosenka ktora spodziewalam sie ze zagraja i jeszce na intro...dwa powoli do mnie wtedy dochodzilo ze to się dzieje naprawde....trzy oslepili oszolomili ogluszyli zaskoczyli no ogolnie niezle mieli wejscie hehe Very Happy

A tak Roger na SINT pamietam zalamal mu sie glos w pewnym momencie na poczatku samym ale potem juz bylo super. Na takim malym skrawku wybiegu wszyscy stail razem i tak blisko do nas hehe w tym momencie mozna bylo sie szczerze cieszyc ze graja SINT:)

A miny Rogera byle zabojcze. I taki blysk w oku. Szczerzyl te zabki az milo Smile i to uderzanie w stoleczek... Very Happy
Brian wogole strzelal gadke o pokoleniach...i ze nasi rodzice ich widzieli..potem dodal ze jeszce moze dziadkowie Laughing

Najbardziej zaskoczylo mnie intro. A znow przed 39' naprawde myslalam ze Brian ma zamiar cos krociutko zagrac innego...

ALe publicznosc byla super darli wszyscy mordki ze az milo...te wielkie usmiechy na buziach Paula, Rogera i Briana mowily same za siebie... they got Berlin rockin' na pewno i to jak. A i sie fajnie falszowalo refren C-lebrity (mowie o sobie i paru osobach stojach wokol hehe) Laughing

Najwiecej niekontrolowanych ruchow (bo w sumie prawie caly czas Laughing ) wykonywalam przy Cosmos rockin' Very Happy wogole ten ich bis to byl taki ze wszyscy juz byli do granic rozgrzani...ehhh
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie przesłuchuje Berlin.

te BĘBNYYYYY Exclamation
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojj tak te bębny...boskie Very Happy ale Red Special...ehhhh Cool

A przypomnialo mi sie jak Spike grał soloweczke na klawiszach i na koncu już gral uzywajać tez jednej nogi i rak Laughing wogole obserwujac Spika czasami na klawiszach mozna bylo miec niezly ubaw. Fajnie sie bawil. Zreszta Jamie i Danny to samo. Nie wspominajac o "pozostalej trojce" Wink
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2008 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem dopiero na 67,8 % ... Ale Surf's Up fajnie im wyszło ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
tonspeed



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: Lubin/Głogów

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 7:44 am    Temat postu: wrażenia Odpowiedz z cytatem

Wszystko co zostało napisane wcześniej oddaje również i moje odczucia. Byłem niestety pierwszy raz na Queen choć jestem ich fanem od dzieciństwa Sad Ale już wiem że to nie był ostatni raz, na bank pojade na kolejne występy. Wrażenia niezapomniane do końca życia! Tam trzeba być, słyszeć to i widzieć na własne oczy bo żaden opis nie odda tego co tam na prawde się działo. Byłem w takiej euforii że nie mogę do siebie dojść do dzisiaj... Gdyby ktoś mnie się spytał co najbardziej mi się podobało to powiem że wszystko! Smile Koncert przygotowany i wykonany wyśmienicie! Jak pojawił się Fred na telebimie to łzy cisnęły się na oczy, czuć było jakby to on stał na scenie i wykonywał piosenkę. Potem to przejście z Freddiego na Paula i na przemian puszczany na telebimie on i Fred i Fred machnął ręką, uśmiechnął się i zszedł i wtedy już został tylko Paul i jaaaazda była do końca... To po prostu majstersztyk! Całej ekipie należy się wieeeelki szacunek za wszystko!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tonspeed



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: Lubin/Głogów

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arquest napisał:
Ja jestem dopiero na 67,8 % ... Ale Surf's Up fajnie im wyszło ...


Hehe ja przesłuchałem wczoraj całość Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebista ta solówka Rogera z Berlina!
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tonspeed



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: Lubin/Głogów

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 1:10 pm    Temat postu: kolejna porcja fotek... Odpowiedz z cytatem

Kolejna porcja fotek Smile

www.compservice.net.pl/queen/bilet.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9738.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9752.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9818.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9863.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9867.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9873.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9877.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9838.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9846.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9862.jpg

pozdrowionka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej boskie te fotki ale jedna mnie zastrzeliła ta z Brianem http://www.compservice.net.pl/queen/img_9863.jpg super po prostu
Tak ja nadal nie doszlam do siebie tak samo i dlugo nie dojde...dzis sobie sluchalam z Berlina calego koncertu no i wspaniale uczucie tak sie wszystko przypomina jak sie zamknie oczy to jakbym znow widziala...ehhh...koncza mi sie wakacje niestyty brutalny powrot do rzeczywistosci ale wspomnienia zostaja na zawsze.

Hmmm ja jestem ciekawa historii z autografami ale jakos te osoby sie nie odzywaja narazie... Smile
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tonspeed



Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 19
Skąd: Lubin/Głogów

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:33 pm    Temat postu: fotki cd... Odpowiedz z cytatem

justysbk napisał:
Hej boskie te fotki ale jedna mnie zastrzeliła ta z Brianem http://www.compservice.net.pl/queen/img_9863.jpg super po prostu
Tak ja nadal nie doszlam do siebie tak samo i dlugo nie dojde...dzis sobie sluchalam z Berlina calego koncertu no i wspaniale uczucie tak sie wszystko przypomina jak sie zamknie oczy to jakbym znow widziala...ehhh...koncza mi sie wakacje niestyty brutalny powrot do rzeczywistosci ale wspomnienia zostaja na zawsze.

Hmmm ja jestem ciekawa historii z autografami ale jakos te osoby sie nie odzywaja narazie... Smile


hehe dzieki Smile
W takim razie prosze kolejne Smile Tym razem Brian... Smile

www.compservice.net.pl/queen/img_9850.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9889.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9890.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9719.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Onik



Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 187
Skąd: TejCity

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justysbk napisał:
Tak ja nadal nie doszlam do siebie tak samo i dlugo nie dojde...


Ja dziś doszedłem Wink więc nie jest źle. Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 3:15 pm    Temat postu: Re: fotki cd... Odpowiedz z cytatem

tonspeed napisał:


hehe dzieki Smile
W takim razie prosze kolejne Smile Tym razem Brian... Smile

www.compservice.net.pl/queen/img_9850.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9889.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9890.jpg
www.compservice.net.pl/queen/img_9719.jpg


Ahh dzieki bardzo galeria Briana jest super. Najladniejsze jest dla mnie to co mowilam wczesniej ze mnie rozwalilo....taki moment fajny uchwycony...extra Smile ale reszta tez bardzo fajna.
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justysbk napisał:
Hmmm ja jestem ciekawa historii z autografami ale jakos te osoby sie nie odzywaja narazie... Smile


Może jeszcze dochodzą do siebie Wink Albo są w rozjazdach i cieszą się ostatnimi dniami wakacji (tu akurat mam na myśli Tynkę i Karolinę Smile )

Ale to chyba mogę pokazać, o ile jeszcze tego nie widzieliście:

http://nasza-klasa.pl/profile/7033960/gallery/26 Very Happy

Dzięki wszystkim za świetne fotki. Ach, wracają wspomnienia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze...bomba ja tez tak chce hehe. Gratuluje Zbyszkowi. Wow Smile
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agniesia



Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 15
Skąd: Provinz Posen

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde a można było poczekać...

zaczaić się znienacka...

ja tez chce taką fotkę!!! ;(
_________________
Zła Agniesia.... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZLOT



Dołączył: 02 Lut 2004
Posty: 222
Skąd: Nowe Miasto Lubawskie/Okehampton

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka zdjec ode mnie:
http://www.zbyszqueen.cba.pl/berlin008.htm

moje przezycia wkrotce:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gitner



Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 11

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka
Pozdr dla wszystkich bedacych na koncercie w Berlinie, w szczegolnosci Darka, Kasi, Zbyszka (do zobaczyska w NWL) i brygade z Poznania za ktora polecielismy do PL..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZLOT napisał:
kilka zdjec ode mnie:
http://www.zbyszqueen.cba.pl/berlin008.htm

moje przezycia wkrotce:)

Dzięki i czekamy! Smile

Oczywiście musiałam sprawdzić jakim aparatem robione zdjęcia: DMC-LZ5 Panasonic. Smile
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz dzięki Zbyszku za zdjęcia Smile

Szkoda tylko, że na jednym wyszłam jak pyzaty potwór bez oczu, a na drugim zasłonił mnie Freddie swoim bananem Laughing

Czy mi się wydaje, czy te srebrne adidaski Briana świecą się przy każdym kroku? Very Happy Przypomina się dzieciństwo, jak dzieciaki chodziły w takich odblaskowych bucikach heh.
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek