FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
VOODOO pod lupą
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

VOODOO oceniam na...
1
10%
 10%  [ 3 ]
2
3%
 3%  [ 1 ]
3
13%
 13%  [ 4 ]
4
23%
 23%  [ 7 ]
5
33%
 33%  [ 10 ]
6
16%
 16%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 30

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:06 pm    Temat postu: VOODOO pod lupą Odpowiedz z cytatem

TYLKO I WYŁĄCZNIE O TYM UTWORZE! Wrażenia, oceny, wady, zalety... oceńmy, pogadajmy, pokłóćmy się Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Czw Wrz 18, 2008 10:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej chwili jakos mnie nie zadziwił, a teraz... jest jednym z moich ulubionych! W ogóle brzmi trochę jak taki jam ... Zwłaszcza początek ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak miałem. Za pierwszym razem nie przypadł mi do gustu, ale z każdym przesłuchaniem tylko zyskuje. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo podoba. Ladny bluesowy kawałek. Paul i ładna gra na gitarze bardzo dobrze się komponują tworząć bardzo ładną całość. A że wokal Rodgersa bardzo lubie no to wiadomo że mi sie będą podobać takie utwory Smile Ma klimacik. To tez jedna z najlepszych piosenek na płytce dla mnie. Z tego co gdzies czytałam Paul mówił ze miał ten utwór napisany już zanim przyszedł do studia z Bri i Rog. No tak typowy kawałek jak na Paula ja takie lubię.
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnie! Klimat rodem z pierwszej płyty Free!

Typowe bluesowe granie, schematyczne, a jednak brzmi to uroczo, Brian wspaniale odnalazł się w takich klimatach, wokal Paula... Nie moge wyjść z podziwu, przecież ten gość ma 60'tke na karku, a w ogole tego nie słychać, daje rade i to bardzo. Jest jednak mały minus, otóż bas. Aż prosi się przy solo na gitarze żeby w tyle pulsował jakiś basik, nie mówie już nawet o czymś co zrobili Free przy Mr.Big, gdzie Kossoff i Fraser niemal pojedynkowali się na solówki, ale brak czegokolwiek ciekawego nie zmienia faktu że to jeden z najlepszych kawalków na płycie
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno do "Through The Night" trzeba dojrzeć - do tego pewnie też, a jednak spodobało mi się z pierwszym odsłuchaniem Cool

Paul jest stworzony do takich rzeczy. Nie będę się rozpisywał, powtórzę tylko to, co napisałem w recenzyjce płyty - kapitalna atmosfera, senna rozlazłość w tym przypadku jest ogromną zaletą.

Ulubiony fragment to - jak też wspominałem - fantastyczne solo na gitarce i nie wiem czemu dwa kolejne wersy. Jakoś tak fajnie brzmią Laughing

Przewrotny to trochę utwór - zupełnie niepodobny do Queen, a mogący przekonać największych sceptyków... no dobra, nie największych, tych nic nie przekona - ale sceptyków, że ta współpraca ma sens, i że panowie z Queen odnoszą chyba większe korzyści z talentów Paula, aniżeli on z ich.

EDIT: JR, głos Paula nie pasuje? Rzecz gustu, ale IMHO jest stworzony do takiego grania.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och! Już po 30 sekundach, które się pojawiły w sklepie digital, wiedziałam, że zakocham się w tej piosence.
Moja miłość na albumie.

Super, że Brian i Roger potrafili się tak znaleźć w tej konwencji. Świetne zawodzenie gitary. Paul doskonale wie jak to zaśpiewać.
Zwłaszcza motyw przy
Cytat:
You've got to keep it real

mnie rozbraja! A później solo Briana! Aaaach... Ja chcę to usłyszec na żywo!!!

I ten motyw kiedy Roger przechodzi w 03:32 na talerz z hi-hata. Ekstra!
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak. Za bluesem nie przypadam. A jednak "Voodoo" ma w sobie coś przyciągającego. Paul pasuje tu jak monokl pruskiemu dziedzicowi, czyli doskonale. Widać, że czuje się dobrze w tej konwencji. Gitarka fajnie pogrywa, jest klimacik, psy wyją w delcie Mississipi...albo przynajmniej Tamizy Twisted Evil
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobnie jak le - za tym gatunkiem średnio przepadam, ale Voodoo jest bardzo dobre - tajemnicze, leniwe. To, że Paul czuje się w tym jak Goering na polowaniu słychać od razu. Cieszy mnie, że May i Taylor potrafili się odnaleźć w tej stylistyce.

A utwór może mi podpasował własnie dlatego, że jest "rozmytym" bluesem?
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie bluesa, ale w rozsadnych dawkach, w zbyt duzych zaczyna mnie troche nudzic, no bo ile mozna sluchac grania na tych samych patentach i schematach, gdzie kazdy kawalek brzmi jak czerwony jak cegla Wink Razz tu bluesa czystego nie ma moze, ale to chyba jedyny tak naprawde kawalek na tej plycie, ktory z bluesem ma cokolwiek wspolnego (co sprawia, ze dziwia mnie wypowiedzi niektorych, jaka ta plyta jest przesiaknieta bluesem).

gitarka w czwartej minucie troche przypomina mi zabawy steve'a morse'a podczas koncertow purpli. zwrotki nieco meczace jak dla mnie i malo ciekawe, ale na szczescie refren zywszy. nie wiem czy temu kawalkowi nie zrozbilaby dobrze zywsza perkusja, a tak to mam wrazenie, jakbym sluchal takiego troche bardziej usystematyzowanego jamu. mile dla ucha, nie powiem, ale moim faworytem z plyty nie bedzie. mysle, ze na stronie b jakiegos singla sprawdzil by sie ten kawalek znacznie lepiej. tu troche zbyt mocno usypia w srodku plyty.

edit: uwazam jednak, ze na koncertach nie wypadlby ten kawalek zbyt dobrze. chyba jednak zbyt leniwy. koncerty queen zawsze byly pelne energii, w szybkim tempie. gdyby nagle jebneli w srodku 5 minut takiego bluesowatego pitolenia, to polowa fanow by zasnela, w koncu nie da sie do tego poklaskac ani pospiewac Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeci (nawet czwarty jeśli liczymy C-lebrity) faworyt z płyty. Po Warboys i Call Me. Zwrotka trochę brzmi Jak statki na niebie, ale generalnie jak bluesa nie słuchałem w większych dawkach to teraz Voodoo spodobało mi się niemiłosiernie. A taka cicha woda to była, bo za pierwszym razem nie pamiętałem go.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłość od pierwszego zasłuchania - właściwie tylko to i "Sru de najt". Gdyby więcej piosenek miało taki "feeling", CR zasługiwałoby na dużo wyższą ocenę. Zarąbisty kawałek do jakiegoś kameralnego koncertu w jakimś małym, zadymionym klubie albo do sypialni Cool Niech sie dzieje magia Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy utwór. Spodobał mi się od pierwszego przesłuchania. Słychać wpływ fascynacji Briana Claptonem i Hendrixem. Choć mógłby bardziej poszaleć i się wykazać, w końcu nie często miał okazję pograć tego typu utwory w Queen.

Ciekawe zwrotki, chwytliwy refren. Fajny, nocny klimat.

Piosenka kojarzy mi się bardzo z jakimś innym utworem, ale w tej chwili nie mogę sobie skojarzyć z czym... A może wszystkie bluesowe i "bluesowe" utwory brzmią podobnie? Nie wiem, nie jestem znawczynią. Bluesa toleruję w niewielkich dawkach, w Voodoo jest go dla mnie w sam raz Wink

Bizon, jak na Guitar Solo nikt nie zasypia, to może i ten utwór nie byłby taki najgorszy na koncercie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes pewna, ze nikt nie zasypia? Twisted Evil ta trasa wyjatkowa, bo bede czekal caly koncert na bijou Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i niektórzy zasypiają, większość pewnie idzie do kibla Wink Ja na Bijou też będę czekać z niecierpliwością już za kilka dni (yeah Smile ), choć jak jest Bijou i Last Horizon to mógłby sobie już darować te Guitar Solo IMO.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj i tak już się Brian zraził coś do solówek (patrz C-lebrity).
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 3:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny prawdziwie bluesowy numer, wręcz tradycyjny... aż się zdziwiłem, że Brian z Rogerem aż tak potrafią się cofnąć do korzeni... Bo Paul oczywiście czuje się tutaj jak ryba w wodzie... to aksjomat...

Kiedyś mówiłem o rozmytym bluesie- ale tego kawałka nie miałem na myśli. Tu mamy coś bardzo w stylu FIRE AND WATER, ten utwór BARDZO poziomem nie odstaje... a poziom jest to... powiedzmy, że stawiam ten album tak w top5 wszech czasów... dlatego uważam tę piosenkę za praktycznie NAJLEPSZĄ na płycie... i po cichu powiem, że liczyłem na więcej tak szlachetnego grania... bo to jest granie szlachetne... dojrzałe... jak dobre wino... Nikt nie udziwniał żadnymi chórkami, wstawkami, zbawiającymi świat tekstami... jest pięknie, jest oszczędnie... czasami mniej znaczy więcej... tak jak tu...

A czy na żywo by się sprzedał? Wątpię... ale do publiczności na koncertach Queen to ja mam wiele obiekcji- na poprzedniej trasie wyrzucili praktycznie przepiękne SEAGULLL z setlisty wrzeszcząc wniebogłosy kiedy do perksusji podchodził Roger i Paul... nie wiem... miał dość...? Źle to zabrzmi, ale... uważam, że granie tego kawałka na koncercie byłoby trochę jak... rzucanie pereł przed... rozentuzjazmowany tłum, no... Wink
nie wiem, śmiem wątpić czy koncertowa publika Queen byłaby w stanie docenić tak delikatne, oszczędne i dojrzałe granie... bardzo wątpie... Brakuje bombastyczności, patosu... ale przynajmniej na płycie mamy coś wyjątkowo pięknego...

ps
tak widzę, ze chyba najlepsze rzeczy sobie do opisywania zostawiłem na koniec Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek alez ja się tutaj moge z Tobą zgodzić!

I fajnie byłoby usłyszec ten utwór w ich wykonaniu, ale w jakies niewielkiem koncertowej sali, z ludźmi którzy czują bluesa...

Acha... Kolejne marzenie dodane do listy.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2008 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak swoją drogą
jak już wypisuje różne głupoty
to za QOL utwór
Cytat:
Rumoured to be a track Paul performed in the WCSX interview earlier this year

co nie powinno dziwić.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voodoo wciąż kojarzy mi się z Claptonem. Powiem więcej, jakby on (E.C.) to zagrał/zaśpiewał to byłbym w siódmym niebie, natomiast Paul do mnie nie trafia w stylu blues.

Głos w ankiecie: 4
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boo napisał:
natomiast Paul do mnie nie trafia w stylu blues.

You WHAT? Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 12:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Super! Super!

...tylko to nie jest Queen, jak głosi okładka albumu. Może to i lepiej. Smile

PS: wykonanie Claptona byłoby na prawdę interesujące Smile
_________________
"Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boo napisał:
natomiast Paul do mnie nie trafia w stylu blues.



Ciekawe w czym w takim razie trafia - w hip-hopie Question Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest jeszcze jedna, może nieco śmieszna, drobnostka, która mnie pozytywnie nastraja do tego utworu. Otóz, jest to chyba jedyny numer z TCR, w którym tytuł pojawia sie jedynie raz i to w ostatniej zwrotce bodajże. To go czyni właśnie takim bardziej szlachetnym, dyskretnym, pozbawionym wszelkiej nachalności. Może to dziwnie brzmi, ale takie mam względem tego odczucia.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Jest jeszcze jedna, może nieco śmieszna, drobnostka, która mnie pozytywnie nastraja do tego utworu. Otóz, jest to chyba jedyny numer z TCR, w którym tytuł pojawia sie jedynie raz i to w ostatniej zwrotce bodajże. To go czyni właśnie takim bardziej szlachetnym, dyskretnym, pozbawionym wszelkiej nachalności. Może to dziwnie brzmi, ale takie mam względem tego odczucia.

100% zgody Smile
Ten utwor W OGOLE pozbawiony jest jakiejkolwiek nachalnosci, nikt nie probuje z niego zrobic czegos czym nie jest...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I został nagrany za 2. podejciem ... To nawet słychać ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne i przyjemne, tu naprawdę interesująca linia basowa (bo basu praktycznie na tej płcie nie słychać) i fajny klimacik. Bez silenia się na cokolwiek.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek