FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
CALL ME pod lupą
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

CALL ME oceniam na...
1
2%
 2%  [ 1 ]
2
2%
 2%  [ 1 ]
3
5%
 5%  [ 2 ]
4
22%
 22%  [ 8 ]
5
50%
 50%  [ 18 ]
6
16%
 16%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:05 pm    Temat postu: CALL ME pod lupą Odpowiedz z cytatem

TYLKO I WYŁĄCZNIE O TYM UTWORZE! Wrażenia, oceny, wady, zalety... oceńmy, pogadajmy, pokłóćmy się Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Czw Wrz 18, 2008 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba mój ulubiony kawałek na płycie - w sumie trochę to o niej niedobrze świadczy, ponieważ dotychczas lekkie, krótkie kawałki Queen były świetne, ale nigdy nie stanowiły dla mnie najjaśniejszego punktu na danym wydawnictwie...

Utwór chwytliwy, klimatyczny, z refrenem i tekstem tak banalnym jak można sobie wyobrazić, ale rzeczywiście - pisząc banalnie o banalnych rzeczach nie popada się, paradoksalnie, w banał. Pisząc banalnie o rzeczach ważnych, zahacza się o porażkę, co udowadniają inne kawałki na "The Cosmos Rocks".

O solówce mógłbym mówić może niezbyt konkretnie, ale w samych superlatywach. Porównania do DB czy LOASA padały już wielokrotnie i są jak najbardziej trafnie.

Ktoś powiedział, że chłopaki za bardzo się spięli i to zaważyło na tym, że otrzymaliśmy średni album. "Call Me" swoją wyjątkowością zdaje się potwierdzać tę regułę. Zwłaszcza urzeka mnie to rozluźnienie i śmiech na końcu Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehe i to utwór w którym naprawde slychac Queen (jak ktoś już koniecznie szuka Twisted Evil ) . Super lekkie, fajne, radosne ,przyjemne...łaże po domu i zdarza mi sie podspiewywać ten refren wielokrotnie Smile I fajna gitarka naprawde Smile tak i tu własnie słychac ten luz i radość w graniu. Fajnie jedna z najlepszych piosenek na płytce.
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff... Spoczko piosenka. Znów nie mogę uspokoić stóp!
Taka zabawna, przewrotna.

I ten werbel i reszta perkusji! Arghh... Uwielbiam!
Co do solówki. Zgadzam się z poprzednikami.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybitne to na pewno nie jest i klasykiem nie zostanie (gdyby było nagrane w 1955 to co innego Wink ) ale... zabawę tutaj słyszę!
Jest wiele rzeczy na które liczyłem oczekując na płytę- zabawa, luz. Takie WHO NEEDS YOU A.D. 2008. Serio- gdybym nie wiedział, że John jest na emeryturze to pomyślałbym że utwór jest jego! Przecież charakterem to nie jest wcale takie lata świetlne od WHO NEEDS YOU czy MISFIRE...

Piękne solo na gitarze, przywołujące ducha DREAMER'S BALL... Piękne chórki, rewelacyjnie zrealizowane. Chyab jedyny utwór w którym nie przeszkadza amatorski bas- wręcz tutaj pasuje! Dla mnie ten utwór to jest pastisz i... naprawdę przy tym utworze serce mi zywiej zabiło... nie dlatego, że jest boski (jest OK), ale dlatego że dla mnie takie mrugnięcie okiem do słuchacza było zawsze znakiem firmowym Queen...

Myślę, że Fredowi bardzo by sie ten numer podobał. Serio. NIE PODPIERAM SIĘ TU DOMYSŁAMI ŻEBY UDOWDNIĆ RACJĘ SWOJEJ RECENZJI ANI UDAWAĆ ŻE WIEM CO MYŚLAŁBY FRED! Tu jest też miejsce na wrażenia, subiektywne odczucia... naprawdę myślę, znając zwariowany gust Freda i rzeczy jakie on do Queen przynosił na płyty- to by mu sie spodobało...

Dobra konstrukcja, rewelacyjna aranżacja (chórki, gitara), luz, zabawa... mnie więcej nie trzeba. Ten utwór jest dla mnie wielkim plusem całego wydawnictwa...! Gdybym był kobietą- zadzwonił(a)bym Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sro Wrz 17, 2008 9:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do mnie nie trafia. Miło się przy tym potupuje, refren wrył się w musk, wiem, że powinienem to traktować z przymrużeniem oka, mimo to nie mogę się przekonać.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się spodobał już od początku. Wszystko tutaj gra i jest jakoś tak przyjemnie, błogo. A jak wchodzi gitara to już można powiedzieć, że Queen słychać bardzo wyraźnie. Siła utworu właśnie tkwi w tej ckliwości, prostocie, bo jeśli porozkładać to na czynniki pierwsze to nie będzie już magii.
Utwór nie jest największym atutem płyt, ale fajnym przerywnikiem. Trwa dwie minuty i jest mrugnięciem dla słuchaczy Queen. Miodzio. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Gdybym był kobietą- zadzwonił(a)bym Wink


Daj mi numer! Sama zadzwonie! Wink
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem fanem tego utworu, można powiedzieć, że rzeczywiście przywołuje ducha dawnego Queen, tych wszystkich lekkich, zwiewnych małych kawałków, które tak uwielbiamy Wink
Chórek na początku zaskoczył mnie in minus, ale potem było już znacznie lepiej. Skoczny rytm, świetna solówka, tak jak powiedział Fenderro - czuć tu atmosferę zabawy. Ciekawe kto to napisał Wink

Szkoda tylko, że ta linjka refrenu powtarza się tak często...jakby zabrakło pomysłu.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Call Me i We Belive są dziełami Paula. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że Call Me to się spodziewałem (22 "love" w 2 minuty? No błagam...), ale kurczę...We Believe brzmi tak Another Worldowo... (no ok, jak bardzo słaby odrzut z sesji do Another World).
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:


Szkoda tylko, że ta linjka refrenu powtarza się tak często...jakby zabrakło pomysłu.

Tu akurat czuje stylizację. Weź różne rzeczy z alt 50-tych (czy jakoś tak Wink ) i tak właściwie tez sie powtarzało często jakąś taką frazę przewodnią...

Ale numer za mną chodziiiiii... Podkreślam- nie uważam za wybitny, ale...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz pisalem, brzmi jak obla-di, obla-da. po pierwszym przesluchaniu uznalem go za strasznie obciachowy, ale po kolejnych zaczelo mi sie zajebiscie podobac. chyba panowie ptrzy okazji runaway postanowili pogrzebac troche w latach 50tych i napisac cos "w stylu" Wink elektryk w polowie drugiej minuty z tymi wysokimi wstawkami za cicho, moglby sie bardziej wybijac. solo w stylu "lazing" czy dreamer's ball faktycznie. cale szczescie, ze ten kawalek znalazl sie na plycie! bo tak bylaby nieznosnie wrecz patetyczna i wzniosle napuszona, a tak znalazlo sie miejsce na puszczenie oka do sluchacza i na chwile zabawy. no i swietny duet "wokalny" paula z red special Wink a sam kawalek nie jest sztucznie wyciagany do nieprzyzwoitych granic jak poprzednik na tej plycie. konczy sie w jak najbardziej odpowiednim momencie, bez przeginania paly i grania tego samego w nieskonczonosc.

w tej chwili to zdecydowanie jeden z moich ulubionych kawalkow z tej plyty! mysle, ze sprawdzilby sie znakomicie na niejednym wydawnictwie queen.


ps: co do tej stylizacji i powtorek, mnie sie w tej chwili skojarzylo z "love me do". przeciez tam sa ze 3 linijki tekstu na krzyz powtarzane w kolko, a jednak ciagle sie tego slucha z usmiechem na twarzy, w dodatku usmiechem o wymowie jak najbardziej pozytywnej Wink tu jest podobnie
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym przesłuchaniu w internecie, jeszcze zanim płyta trafiła na sklepowe półki, nie zrobił na mnie wrażenia. Za to na płycie, dzięki temu, że jest tuż po "We Believe" bardzo zyskuje. Chwila wytchnienia po tym patetycznym koszmarku. Po tych wszystkich "If God is on our side we'll win the game", "one chance to hear our brothers" itd. cudownie jest usłyszeć bezpretensjonalny, całkiem zabawny tekst ("I'm gonna settle down, get myself a wife or two") Smile

Fajny wokal, widać, że Paul dobrze czuje się w tym kawałku, choć mógłby zaśpiewać to jeszcze bardziej na luzie, "flirciarsko" jak chociażby "All Right Now". Ale i tak jest nieźle Smile

W przeciwieństwie do Jacka Rogera podoba mi się przejście "You got my name, you got my number"- IMO bez niego utwór byłby trochę zbyt monotonny. A tak jest bardzo miły dla ucha. Plus za długość.

Klimatem i muzycznie bardzo mi się kojarzy z "Let Your Heart Rule Your Head".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pi5mak



Dołączył: 17 Paź 2005
Posty: 60
Skąd: Swarzędz

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogolnie przy pierwszym sluchaniu plyty odrzucil mnie ten poczatek utworu, ale potem naprawde utwor mi sie spodobal! jest prosty i wpada w ucho co sprawia ze gdy nie slucham plytki, badz jak jestem w pracy to chodzi mi po glowie i nuce sobie refren. Przypomina mi to taki powrot do krotkich prostych utworow Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Call me - kolejna rewelacja, tym razem w drugą stronę. Jak na początku nie poczułem nic szczególnego, tak teraz mam mały szał na punkcie tej piosenki. Jest krótka, prosta, wciąga jak bagno, coraz bardziej! Idealny dzwonek do telefonu, darlings.

Głos w ankiecie: 5
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Call Me i We Belive są dziełami Paula. Wink


Tylko Call Me źródło:
http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b00dkq6d/
57 minuta 49 sekund
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boo napisał:
Idealny dzwonek do telefonu, darlings.



Wow, i to ma mnie przekonać, że ta piosenka jest dobra? Jak dla mnie żaden komplement ani wyznacznik jakości.
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
Boo napisał:
Idealny dzwonek do telefonu, darlings.



Wow, i to ma mnie przekonać, że ta piosenka jest dobra? Jak dla mnie żaden komplement ani wyznacznik jakości.


No jak to?!
Przecież nie od dziś wiadomo, że każdy dzwonek do telefonu to potencjalny hit!
Razz
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
Wow, i to ma mnie przekonać, że ta piosenka jest dobra? Jak dla mnie żaden komplement ani wyznacznik jakości.

Nie, Ty adiabatyczny wykładniku politropowy...

Nie ma Cię to przekonać, tylko dać do zrozumienia jakie jest moje zdanie na ten temat. Use the brain, Luke.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100% racji Fenderka - także słyszę tu Misfire, czy Who Needs You. I wreszcie zabawa. Ten numer to jaśniejszy punkt albumu.
_________________
"Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boo napisał:

Nie, Ty adiabatyczny wykładniku politropowy...

Nie ma Cię to przekonać, tylko dać do zrozumienia jakie jest moje zdanie na ten temat. Use the brain, Luke.


At least I have one, Chewbacca...
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne, wesołe, przyjemne, nic wielkiego, ale też nic drażniąco kiepskiego Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to wprawdzie najlepszy element nowej płyty, ale nie jest to także najsłabszy kawałek. Prosta, łatwo wpadająca w ucho melodyjka, generalnie bardzo ją lubię. Wprawdzie solówka mogłaby być nieco dłuższa i bardziej rozbudowana, ale i tak jestem zadowolony Smile
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
White Man



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 175
Skąd: Silesia

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba. Taki młodszy brat CLTCL, a solówka faktycznie - na miarę DB. 5/6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luźny, wesoły kawałek, podobny do CLTCL. Co prawda, bardziej podoba mi się to drugie, ale Call Me też bardzo ładnie brzmi Smile 5 ode mnie
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek