FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
WE BELIEVE pod lupą
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

WE BELIEVE oceniam na...
1
12%
 12%  [ 5 ]
2
15%
 15%  [ 6 ]
3
20%
 20%  [ 8 ]
4
25%
 25%  [ 10 ]
5
20%
 20%  [ 8 ]
6
7%
 7%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 40

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:04 pm    Temat postu: WE BELIEVE pod lupą Odpowiedz z cytatem

TYLKO I WYŁĄCZNIE O TYM UTWORZE! Wrażenia, oceny, wady, zalety... oceńmy, pogadajmy, pokłóćmy się Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Czw Wrz 18, 2008 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielokrotnie wspomniane! Początek jak do: "We are the world" USA for Africa.
Już trochę lepiej robi się po wstępie, gdy wchodzą gitara i perkusja.
Słychać bass. Tyle na temat basu. Sad

Dla mnie stoi to wyżej od Small. Przynajmniej Paul nie śpiewa tego tak monotonnie.
Fajne pianino w tle w ok. 02:39.
I tak jak kiedyś czytałam właśnie chyba na QOL, tak jakby zebrać soupbox Briana i napisać tekst do piosenki. Razz
Dalej uważam, że te szepty w 04:02 to jakby wprost z Made in Heaven.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początek... no faktycznie Lionel Ritchie...
Jest w sumie ładnie... ale...

1. Bas na poziomie takim, że chyba ja bym to zagrał. Serio. A na basie grałem tak przez rok, nigdy na serio, bardziej dla jaj, jako odskocznia od gitary...
2. Za długi dla mnie ten utwór, jakby na siłę epicki. Takie moje wrażenie...
3. Chórki niby fajne, ale zwłaszcza motyw "we believ" jakby wymuszony, zbyt ucięty...
4. Pierwsze solo takie... niby to jest to brzmienie, które kocham, ale... jakby mało... nie chwyta jakoś za serce, nie staje się utworem w utworze (dla przykłądku- posłuchajcie Killer Queen...)
5. Jednostajne tempo. Niby narasta napięcie, ale... dla mnie się naprawdę mało tutaj dzieje... To nie tylko o tempo- jakoś wszystkie rozwiązania aranżacyjnbe są dość proste, w żadnym momencie nie jestem zaskoczony- to jeszcze mógłbym przeboleć. W żadnym momencie nie jestem rzucony na kolana czymkolwiek- melodią, małym detalem, smaczkiem. Nic. Tak trochę... nudno jak dla mnie... sorry... Czy zdiwi więc kogokolwiek, iż uważam, że ten utwór jest przynajmniej o 2 minuty za długi? I nie słyszę "queenowości" tego kawałka... Ale to już chyba ja- dla mnie duch Queen to nie były Friendsy, Championsy czy Miracle... dla mnie duch Queen tkwi w latach 70-tych... tego tu nie ma...
6. Nie przekonuje mnie tekst. Przykro mi, spróbowałem go polubić. Nie daję rady... ba- z przesłuchania na przesłuchanie (postanowaiłem każdego kawałka przesłuchać PIĘĆ razy zanim coś napiszę) coraz mniej go trawię... to- niestety- odnosi sie do całości...

Może i ładne i potrafię zobaczyć, że paru(set) osobom będzie się podobało. Dla mnie... rzecz przeciętna- a drażni długością, bo jakby nagle z czegoś niezbyt dobrego próbowano zrobić coś cholernie epickiego... ja w nic nie uwierzyłem, przykro mi...
PS
Aha- i jak lubię Rodgersa (ba- kocham!) tak tutaj wyszedł średnio... niewybitnie... nieprzekonująco zbyt... dziwne- (tutaj sprostowanie do poprzednich postów!) podobno on to napisał...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak jak Brian nie napisał słow do tej piosenki to się mocno zdziwię...szczególnie słychac Kudłacza w "Ther's a way to share the Earth with everyone we believe every creature has a being has a right to respect and feeling.."..Hmm no ja powiem że ja ta piosenke lubię. Nie jest to nie wiadomo co ale lubię. Podniosły tekst..no tak skoro mamy swobodne Call me czy takie banalne tekstowo Cosmos rockin to trzeba było walnąc coś takiego jak We believe... Smile ALe nie jest taka zła ta piosenka dla mnie jak co niektorzy ja zjechali. No ale to moje zdanie.
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piosenka melodyjna i wrzynająca się w pamięć - to duży plus. Tekst jałowy, ale ja tam na teksty rzadko kiedy zwracam uwagę Twisted Evil

W kwestii konstrukcji muszę się zgodzić z Fenderkiem. Pisałem gdzieś, że prosta jak budowa cepa. Ciągłe wałkowanie tego samego - zwiększa się tylko natężenie dźwięków, zagęszczenie instrumentarium, moc wokalu Paula. Rzeczywiście, wobec tego faktu, piosenka jest za długa. Wyskakuje tutaj syndrom "Say It's Not True" - uchwycenie się melodii jak brzytwy i ciągnięcie tego do samego końca. Gdzie następuje w teorii - imponujący finał, w praktyce - zbyt patetyczny przesyt.

Za proste to wszystko jest. Gdzie jakaś opera, gdzie jakieś solo w klimatach flamenco? Wink

Ale poza tymi zastrzeżeniami, do słuchania kawałek się nadaje nawet bardzo. Nie narzekam - oceniam na trójkę, w porywach może cztery.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autorem piosneki jest PAUL i to ON napisał tekst do niej ... Pozatym ten utwór jakos mnie nie zachwycił ... Taki monotonny ... I nudny ... Chociaz chórki mi sie podobają ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm o to tu jestem zaskoczona trochę Smile byłam pewna że tekst to dzieło Kudłacza.....
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Roger napisał:
W każdym razie zakładając, że to dzieło Paula, to i tak nie jeste,m w stanie oprzeć się wrażeniu, że Brian ma tam swój duzy wkład.


Bardzo mozliwe, aczkolwiek utwór jest autorstwa Paula ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początek pożyczony od Kool&The Gang, tekst o tym, że dobrze by było, gdyby świat był miły i przyjazny, potem się tak ciągnie i ciągnie...właściwie to w całości przesłuchałem ten utwór bodaj raz. Ale to też o czymś świadczy.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"here comes the time..." brrrrr nie dosc, ze poczatek jak z we are the world, nie dosc, ze potem mamy jakies "if god's on our side, we'll win the game".. (jesli to miala byc piosenka na tegoroczne mistrzostwa europy, to sie spoznili) , to na domiar zlego podczas solo podklad zywcem wziety z las palabras, ktorego nie znosze. tekst napuszony, az boli; kawalek jednostajny, nudny, ciagnie sie jak flaki z olejem i jak na zlosc trwa 6 minut. gdyby trwal ze 3-4, to moze bylby jeszcze do zniesienia. kawalki 6 minutowe sa fajne, jesli zawieraja cos, co sprawia, ze chce sie , zeby nigdy sie nie konczyly. ten tego nie zawiera. co z tego, ze solo typowo brianowe, skoro upiekszaczem kawalka, ktoremu zadne upiekszenie nie pomoze? pokonamy fale jak stad na grenlandie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się wszystkim, czym się da podpisać pod Bizonem. I właśnie NAJGORSZE jest to, że gdyby to to trwało tyle co Call Me (Wink), to moznaby przeboleć. A tak to rzeczywiście mamy - Queen + Paul Rodgers For Africa, w połączeniu z Las Palomas de Amoras i to według mnie już przy pierwszym wejściu gitary! W dodatku wlecze się to przez 6 minut, jedynym novum jest cykliczne nawarstwianie kolejnych podkładów/instrumentów. Początkowo nawet mi się podobała...ale szybko to zweryfikowałem Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpsiuję się pod majkiem i bizonem. Długie, ciągnące sie przez sześć minut, nie mogłem wytrzymać pierwszy raz, nie mogłem drugi, nie mogłem trzeci. Za każdym razem byłem myślami gdzie indziej, piosenka nawet nie starał się przekonać. W sumie dobrze, bo nawet potencjału dla mnie jako takiego nie ma.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTW: Zwykle w nocy nie mogę zasnąć, więc sobie słucham muzyki. Ostatnio Q+PR. Przez dwie noce z rzędu zasnąłem na We Believe xD.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, wstyd się przyznać ale ja też ostattnio świetnie zasypiam przy całym CR, a przy "We Believe" najszybciej Wink Trudno dodać coś więcej - od początku mi się ten kawałek nie podobał i myślę, że nic się pod tym względem nie zmieni - bardzo nudny, przewidywalny i przesłodzony kawałek - jak już gdzieś pisałem, dobry na hymn dla jakiejś sekty czy młodeszej sekcji skautów.... Arquest skąd masz info że to Paul? Przyznał się w jakimś wywiadzie? Bo tak na ucho to mnie też się Kudłacz od razu kojarzy Wink
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
skąd masz info że to Paul? Przyznał się w jakimś wywiadzie? Bo tak na ucho to mnie też się Kudłacz od razu kojarzy Wink

Brian, wywiad w Classic Rocku, kiedy po raz pierwszy zdradzili kilka tytulow (WE BELIEVE, CALL ME, THE WHOLE HOUSE ROCKIN'- ten zmienili na Cosmos Rockin')
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za źródło Very Happy
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie mi się nie podoba. Ciągnię się to jak flaki z olejem i jest niesamowicie monotonne. Może jeszcze nie powinnam oceniać, bo chyba ani razu nie dotrwałam do końca tego utworu (właśnie leci, może tym razem się uda... Wink ), zazwyczaj już po 3 minutach przełączam na Call Me. Zanim usłyszałam piosenkę, przeczytałam sobie w necie tekst i właśnie tak sobie wyobraziłam ten utwór- jakieś "Heal The World" Jacksona, chóralne śpiewy itd.

Edit: Przesłuchałam wreszcie do końca. Dalej nic się nie działo, żadnego budowania napięcia itd. Jak na razie nie przekonuje mnie.

Edit nr 2: Widzę tu porównania do Las Palabras... Ten kawałek też nie należy do moich ulubionych, ale doskonale pamiętam jego melodię, mimo że ostatni raz słyszałam go z 3 lata temu. "We Believe" nie wiem jak leci, mimo że słyszałam go kilka minut temu... Jak dla mnie kompletnie bez wyrazu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DNO, PADAKA, UPADEK

Z tym kojarzy mi się "We Believe". Za ten utwór Q+PR powinni publicznie przeprosić fanów i w zadość uczynieniu za krzywdy moralne, z własnej kieszeni zorganizować koncert w Polsce. Utwór który przypomina Michaela Jacksona ale jest lata świetlne za jego kompozycjami. Nigdy nie sądziłem że Q sięgnie swoim poziomem "słynnej" grupy Feel. Niestety myliłem się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ROH-u



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 32
Skąd: Magna Vo(L)a Varsoviensis

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Jacksona... wcale bym się nie zdziwił, gdyby We believe zainteresowała się i z'coverowała Arka Satana Smile (skojarzyło mi się Pedofeel song ze wspomnianym feel Smile )
Chociaż te ,,dzieciaki, pędraki ..." wpadają w ucho.
_________________
Każdy ma swój punkt widzenia.
Nie każdy jednak coś z niego widzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We believe - mój początkowy zachwyt nieco podupadł. Utwór jest przebanalny i długi (co za tym idzie nudny), ale wciąż podoba mi się refren. Gdyby tak wyciąć zwrotki, to może oceniłbym nawet i na 4, har har (evil).

Głos w ankiecie: 3
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga!

Roger się wygadał w wywiadzie dla radia BBC 2 (który to wywiad można było usłyszeć dzisiaj), że We Believe jest piosenką Brainiaca!

Audio można dostać tutaj:
http://www.brianmay.com/queen/queennews/queennewssep08c.html#76 - jak się naprawi! EDIT: DZIAŁA!

Bądź tutaj:
http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b00dkq6d/
Starts at 51 mins 24 seconds with TATDOOL beforehand.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …


Ostatnio zmieniony przez anulka_rafaleq dnia Nie Wrz 21, 2008 9:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
Uwaga!

Roger się wygadał w wywiadzie dla radia BBC 2 (który to wywiad można było usłyszeć dzisiaj), że We Believe jest piosenką Brainiaca!

Audio można dostać tutaj:
http://www.brianmay.com/queen/queennews/queennewssep08c.html#76


Mówiłem że ten utwór jest Briana. Oczywiście nikt mi nie wierzył. Tylko May jest w stanie napisać coś takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, cóż ... Brian mówił, że Paul to napisał, aczkolwiek ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd się wzięła ta informacja!

Tutaj skany z Classic Rocka:
http://queentour2005.wegotit.at/cr.jpg
http://queentour2005.wegotit.at/cr2.jpg
http://queentour2005.wegotit.at/cr3.jpg
http://queentour2005.wegotit.at/cr4.jpg

Brian się słowem nie zająknął że We Believe jest Paula.


EDIT:
Słucham wywiadu:
Cytat:
"How long is it? That's a bit personal isn't it?"
Laughing Laughing Laughing
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek