FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
WARBOYS pod lupą
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

WARBOYS oceniam na...
1
4%
 4%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
18%
 18%  [ 4 ]
4
27%
 27%  [ 6 ]
5
36%
 36%  [ 8 ]
6
13%
 13%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 22

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:03 pm    Temat postu: WARBOYS pod lupą Odpowiedz z cytatem

TYLKO I WYŁĄCZNIE O TYM UTWORZE! Wrażenia, oceny, wady, zalety... oceńmy, pogadajmy, pokłóćmy się Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Czw Wrz 18, 2008 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie spodziewałam się takiego rozwinięcia melodii po tym co usłyszałam wcześniej na YouTube.
Fajna ta perskusja Rogera. Zwłaszcza ten marsz (od ok. 01:32). Nasuwa mi to skojarzenie z "One" Mety, o czym już wspominałam.
Podoba mi się również ten głos z WARBOYS z ok. 01:05, takich chwyt z AKOM. Poza tym podoba mi się również jak razem śpiewają Warboys.

Piosenka, taka fajna rockowa, ale mogę przesiedzieć całą. Nie powoduje u mnie jakiś niekontrolowanych ruchów. Wink
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:


Piosenka, taka fajna rockowa, ale mogę przesiedzieć całą. Nie powoduje u mnie jakiś niekontrolowanych ruchów. Wink


Jak np przy Cosmos rockin' Twisted Evil ja tak samo. Kawał dobrego grania perkusja super...refren taki grożny...here come the worboys...brzmi złowieszczo...tak miał brzmieć na pewno w zamierzeniu więc super. Wogole gra na perkusji i gitara wymiatają plus Paul który spiewa ten utwor bosko...mieszanka wybuchowa dla mnie super.
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rewelacyjna perkusja, bas... jest... im mniej o nim powiem tym lepiej...
Gitara... miodzio... choć mógł się Brian pokusić o jakis bardziej zapadający riff niż tylko dogrywać do akustycznej bazy... Fajnie narasta. Nie przemawiają do mnie te dziwne efekty, nie wiem po jaki członek tam wstawiony... ten sam efekt osiąga się melodią i tekstem... W okolicach 3 minuty Brian gra trak, ze aż prawie struny rwie- to sie nazywa ekspresja! Więcej tego byłoby na płuycie i byłoby cudnie...

Aha- dowód na to, że może być i na poważnie- i nie musi być łzawo i patetycznie... Aaaa- Paul... rewelacyjny wokal, on jest autorem utworu, "leży" mu...
Dla mnie "hajlajt" tej płyty... ALE- żeby było ciekawiej- akustyczne wykonanie Paula bardziej mi się podobało i... w tej piosenece ciągle jest nie do końca wyciągnięty potencjał... może koncerty to zmienią?

Na dziś chyba tyle Smile Reszta TO FOLLOW... Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jeden z lepszych kawałków na CR. Po pierwsze, we wcześniejszej wersji do mnie nie trafiała, teraz niemalże od razu. Druga sprawa, że ten werbel Rogera naprawdę robi swoje a razem ze sprawą trzecią, czyli się tą trochę chaotyczną gitarą, niesamowicie buduje klimat.
Tekstowo jest przeciętnie, ale ja nie zawracam na to aż takiej uwagi jak niektórzy (nie znam aż tak dobrze języka xD). Here come the warboys!
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na razie w ogóle mi się nie podoba. Kiepski tekst, melodii brak, nastroju podobnie. Nie lubię, no.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uslyszalem w wersji akustycznej paula i po kilku przesluchaniach zaczelo mi sie zajebiscie podobac. mialem pomysl na ten kawalek jako ciezki numer, moze nawet z podwojna stopa Wink i naprawde ciezkimi niskimi gitarami. brzmi kompletnie inaczej, ale tez mi sie podoba Smile perkusja swietnie oddaje ten marszowy klimat, gitara z tylu robi mnostwo roznych swietnych rzeczy, szkoda ze nie troche bardziej wysunieta w pewnych momentach.

jedyna rzecz, ktorej nie znosze w tym kawalku to ten hmm szept? melorecytacja? Very Happy w 1:06. brzmi jak wyjete z piosenki ze straznika texasu. czekam tylko az pojawi sie chuck i zacznie spiewac "in the eyes of a ranger" Very Happy

swietny kawalek, jeden ze zdecydowanie najlepszych na plycie, ale tak samo jak fenderkowi, mnie rowniez wersja paula jeszcze bardziej sie podoba.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justysbk napisał:
anulka_rafaleq napisał:


Piosenka, taka fajna rockowa, ale mogę przesiedzieć całą. Nie powoduje u mnie jakiś niekontrolowanych ruchów. Wink


Jak np przy Cosmos rockin' Twisted Evil ja tak samo.


Laughing
To dobrze, że się rozumiemy!
Wink
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba. Ten chaos świetnie oddaje charakter całości (wojna w sumie...). W przeciwieństwie do Fenderka uważam, że dobrym posunięciem było użycie akustyka jako bazy, a Red Special jako "wypełnienie". Świetny pomysł z marszowym bębnem, w ogóle Roger odwalił kawał dobrej roboty w tym utworze, podobnie Brian.


Tekst ambitny i niepodniosły. Szkoda tylko, że jakiś palant z Guardiana uznał go za "głupi i ofensywny, obarczający winą za wojny żołnierzy". No cóż...ja ten tekst odbieram nieco inaczej, ale nie jestem dziennikarzem Rolling Eyes.
Chucka Norrisa lubię i "Strażnik Texasu stajl" powoduje mały dreszczyk, fajny smaczek.

Utwór według mnie lepszy od Still Burnin', od C-Lebrity również.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wciśnięte między właściwy tekst szepty, chyba Rogera, jako żywo przywodzą mi na myśl jego "Happiness". Takie coś zdarzało się np. w "Nazis 1994" i "'You Had To Be There'". Nie przeszkadzały mi tam... i tu też mi nie przeszkadzają. Smile W ogóle lubię, jak kompozycja jest skomplikowana. Lepsze to niż schemat zwrota-refren-zwrotka-refren-solówka-refren. Oczywiście, perkusja jest wspaniała, a i gitara akurat w tej piosence stoi na wysokim poziomie.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest ten "podobny do The Hitman" Wink ;*

Jest mocno, ale trochę bezjądrzaście. Chaotyczne mi się to wydaje, jakkolwiek po paru przesłuchaniach więcej, polubiłem ten utwór nieco bardziej. Dalej jednak plasuje się w środku stawki.

Perkusja rzeczywiście zwraca uwagę. Wokal Paula na miejscu (on to w ogóle jest jednym z najjaśniejszych elementów całej płyty).

I nie wiem tak szczerze, czego mi tu brakuje. Może gitara jakoś się traci pod tym nawałem walenia w perkę - oczywiście jest słyszalna, nawet za bardzo, ale jakoś mało wyrazista.

Chórki niezbyt obfite, ale właśnie fajne.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z lepszych utworów na płycie. Tekst nie do końca mi leży- taki niedorobiony Bob Dylan, już wolę "Masters of War", choć ogólnie nie lubię jak muzycy biorą się za politykę i zbawianie świata. Ale i tak sto razy lepsze to niż "We Believe" (chyba zaczynam być monotematyczna ;P).

Za to muzycznie jest o niebo lepiej. Świetnie zaśpiewane (jak zwykle zresztą), Brian i Roger robią co do nich należy. Mocny punkt płyty, wolałabym to na koncertach zamiast C-lebrity. Dałabym 4.5, ale że nie ma, to zaznaczam 5.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mozliwe, ze bedziesz miala okazje uslyszec, bo w moskwie zdaje sie zagrali, ale nie zamiast c-lebrity, tylko zamiast czegos z setu paula Wink chyba zamiast shooting star
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
bardzo mozliwe, ze bedziesz miala okazje uslyszec, bo w moskwie zdaje sie zagrali, ale nie zamiast c-lebrity, tylko zamiast czegos z setu paula Wink chyba zamiast shooting star


Tak zagrali na drugim koncercie w moskwie zamiast shooting star co mnie wprawilo w maklutka irytacje wrrr mam nadzieje ze jak beda to grali to nie kosztem tej piosenki tylko np SINT (pewnie niemożliwe bo ta piosenka stala sie chyba stalym punktem trasy....)
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
To jest ten "podobny do The Hitman" Wink ;*


Mi bardziej jednak Still Burnin' pasuje. ;*

Ode mnie maksik ;* No... Prawie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

justysbk napisał:
Bizon napisał:
bardzo mozliwe, ze bedziesz miala okazje uslyszec, bo w moskwie zdaje sie zagrali, ale nie zamiast c-lebrity, tylko zamiast czegos z setu paula Wink chyba zamiast shooting star


Tak zagrali na drugim koncercie w moskwie zamiast shooting star co mnie wprawilo w maklutka irytacje wrrr mam nadzieje ze jak beda to grali to nie kosztem tej piosenki tylko np SINT (pewnie niemożliwe bo ta piosenka stala sie chyba stalym punktem trasy....)


Masz rację, to by było idealne rozwiązanie, zagrać Warboys zamiast SINT. No ale z dwojga złego jak mają wyrzucic coś Paula (a raczej zastąpić, bo Warboys i tak jest jego), to wolałabym, żeby wyrzucili Shooting Star (choć bardzo lubię), a nie Bad Company (które mnie zauroczyło i chciałabym usłyszeć na koncercie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę oba (czy tam wszystkie trzy), bo ich jeszcze nazywo nie słyszałem. jak dla mnie najlepszym kandydatem na wylot (obok, oczywiście SINT...) jest AKOM czy inne Break free... ba! Nie obraziłbym się nawet gdyby poleciało... Bo Rhap... Tak panowie jakoś jak ta fredrowska dziewica- i chcieliby zerwać z przeszłością i niby zacząć coś od nowa- i boją się... i o ile BoRhap było pięknym i efektownym gestem w roku 2005, tak teraz... nie wiem... po wydaniu płyty jakby już za dużo... jedno BIJOU wystarczy...

Aaaaanyhow- back to WARBOYS...

Nie mogę się doczekać koncertowej wersji tego kawałka... Włąściwie do całej płyty mam ten zarzut- brakuje tu tego poziomu energii jaki grupa produkuje na koncertach. Tu tak część rzeczy wyrachowanych, przyhamowanych- na koncertach muzycy improwizują, grają na luzie, grają swoje solówki czasami sie sami w nich zatapiając... Brakuje mi tego na płycie- NAWET w tym utworze... jestem śiwęcie przekonany, że kilka koncertowych wykonań okaże się lepszych od tych studyjnych... WARBOYS ma wielki potencjał by stać się jednym z nich...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wtedy się bardziej przekonam do tego kawałka. Smile
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Nie obraziłbym się nawet gdyby poleciało... Bo Rhap... Tak panowie jakoś jak ta fredrowska dziewica- i chcieliby zerwać z przeszłością i niby zacząć coś od nowa- i boją się... i o ile BoRhap było pięknym i efektownym gestem w roku 2005, tak teraz... nie wiem... po wydaniu płyty jakby już za dużo... jedno BIJOU wystarczy...

...


Tak tylko jak ktoś nie slyszal BoRhap na zywo nigdy to sie inaczej na to zapatruje. I nie wyrzucilabym tego z setlisty chce to uslyszec i zaspiewac:) a Warboys za IKOM moze być jak najbardziej...ale za WTBF już bym sie zastanawiala (lubie to)....i shooting star i bad company i wishing well musza zostac....mam nadzieje. Jakl ja slysze Paula spiewajacego Bad Company i szczegolnie ten poczatek to zaczynam sie znajdowac w innej rzeczywistosci...wymiata ten utwor i jest lepszy od czesci piosenek Queen dla mnie na pewno...
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie mogliby grać 5 godzin a nie 2,5 Wink
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
Jak dla mnie mogliby grać 5 godzin a nie 2,5 Wink

O tak nie widze przeciwwskazan z mojej strony Smile
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to byłby ostatni koncert Rogera w życiu Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
I to byłby ostatni koncert Rogera w życiu Razz

Którego? Rolling Eyes
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ilu masz rogerow w tym zespole? Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwóch. Roger Taylor i Paul Rogers.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
ROH-u



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 32
Skąd: Magna Vo(L)a Varsoviensis

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek Roger napisał:
Dla mnie mogło to być zagrane w bardziej hardrockowym wydaniu. Fajnie się go słucha w samochodzie na autostradzie A4 p[rzy prędkości ok. 120 km na godzinę Very Happy . Dopiero wtedy mi się spodobała ta wersją.

A jak się słucha Falling of the edge of the world - Sabbathów, lecąc samolotem Smile To jest coś.

A teraz co_do_Warboys:
Może się mylę, ale mogłoby być z tego ,,drugie White Man"... ale nie jest.
Przyznam, że po usłyszeniu wersji aku miałem mięszane uczucia. Po usłyszeniu wersji studyjnej (fragmentu), postanowiłem w ogóle nie czekać z zakupem płyty. [ostatnio tak mam ze wszystkim, że czekam]
_________________
Każdy ma swój punkt widzenia.
Nie każdy jednak coś z niego widzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek