FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
SMALL pod lupą
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

SMALL (i SMALL REPRISE) oceniam na...
1
5%
 5%  [ 2 ]
2
5%
 5%  [ 2 ]
3
7%
 7%  [ 3 ]
4
13%
 13%  [ 5 ]
5
31%
 31%  [ 12 ]
6
36%
 36%  [ 14 ]
Wszystkich Głosów : 38

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:03 pm    Temat postu: SMALL pod lupą Odpowiedz z cytatem

TYLKO I WYŁĄCZNIE O TYM UTWORZE! Wrażenia, oceny, wady, zalety... oceńmy, pogadajmy, pokłóćmy się Wink

PS
Chyba nie ma sensu robić osobnego tematu dla repryzy...? czy jest?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Czw Wrz 18, 2008 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chyba nie ma sensu Smile Small mnie ujmuje. Podoba mi się taka delikatna balladka ale jest cos w niej takiego co każe siedziec i słuchać...taki utwór do rozmarzenia się...odpręzenia...sprawia że mozna się poczuć własnie trochę "suspended in time"...jak właśnie chce się wyciszyć np. po takim Cosmos roskin' Very Happy to Small jest bardzo dobre) . Ladna solóweczka nie jest to szczyt możliwości Briana na pewno ale bardzo przyjemna. I Paul ładnie śpiewa, chórki mi się podobają.
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam za tą piosenką. Nadal.

Paul dla mnie śpiewa jednostajnie, co słyszę w każdej zwrotce.
Jedyne co fajne to refreny gdy wszyscy razem śpiewają, solówka i ten motyw po solówce.
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sro Wrz 17, 2008 7:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie jeden z plusów tej płyty- a nie ma ich wiele Wink

Przede wszystki tekst- taki rodzyneczek... nie arcydzieło, ale trafia do mnie... Ktoś gdzieś wspomniał, że to pesymistyczn ejest... że co??? Utwór o tym, że każdy potrzebuje swojego miejsca, swojej przystani, swojego kącika, gdzie po prostu usiądzie sam na sam ze sobą i siłami przyrody... Gdzie drzewa, gwaizdy sprawią że poczujemy sie tacy mali- i to jest ze wszach miar pozytywne! Bo nasze problemy wtedy tez staną się takie małe... Dlaczego aj co roku jeżdżę w Tatry? Żeby wobec tego żywiołu poczuć sie małym... jakże mi potem dobrze, jakże się czuję oczyszczony...!

Muzycznie... łądna melodia. Nie wybitna- ale tez banalna nie jest. Tak w charakterze bardziej Rodgersa niż Queen. Nie zdwiwiłbym iśe, gdyby sie okazało, że to jego utwór. Solo jest... OK... ten motyw z zawieszeniem napięcia żeby weszła gitara MNIE nie przekonuje... jak ucichło to ąz liczyłem na jakieś trzęsienie ziemi, zmiane tempa czy coś... a tu nic... Wink Z drugiej strony do utworu pasuje... ładna melodia, po prostu... nic wielkiego, ale przecież juz tytuł to zapowiada Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z najjaśniejszych fragmentów albumu, zgadzam się, że jego autorem najprawdopodobniej jest Paul. Ma w sobie coś urokliwego (utwór, nie Paul), nawet przywodzi na myśl pewne obrazki spokojnego, ciepłego wieczoru gdzieś na wsi...czyli tego, o czym on jest Smile Właśnie - tekst jest prościutki, aele chyba najlepszy na płycie, pozbawiony zbawczo-światowego patosu, taki szczery i chyba osobisty. Muzycznie nie jest to rzecz na miarę najwspanialszych ballad świata, ale zostawia bardzo pozytywne wrażenie.

A repryza to dla mnie najpiękniejszy moment albumu. Taki kojący, pełen emocji, ten chórek również pasuje tu doskonale. Chciałoby się, by cała płyta tak wyglądała.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urokliwy kawalek. wreszcie jakis numer nie o tym jak to "wrocilismy i pogramy teraz troche i dalej jestesmy fajni i nastal nasz czas znowu, a wy bawcie sie razem z nami". proste srodki, ale efekt naprawde sympatyczny...

i wszystko szlag trafia gdzis tak w okolicach 2:14 jak pozostali panowie przylaczaja sie w chorkach sprawiajac, ze calosc zaczyna brzmiec jak ogniskowe pitolenie kelley family. motyw z wejsciem solowki uwazam, ze troche psuje efekt. wedlug mnie lepiej by brzmiala, jakby wylaniala sie z samych akustykow, a nie jakichs kosmicznych dzwiekow, ktore zwyczajnie do tego kawalka nie pasuja. tak samo wyjscie z solowki zostalo wedlug mnie spieprzone. tak nagle uciete nie wiadomo dlaczego. mam wrazenie, ze mieli fajny pomysl na kawalek, ale w polowie pomysly sie skonczyly i wyszlo takie toche ogniskowe nudziarstwo. przez pierwsze 2 minuty jest naprawde swietnie. nic tylko polozyc sie gdzies na wielkim polu z sluchawkami na uszach i zamknac oczy.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne. Po prostu. Paul śpiewa zwrotki jakby był rozmarzony i oczarowany widoczkami. "Lubię sobie tu siedzieć i rozmyślać, to jest właśnie moje miejsce, gdzie mogę się schować przed światem". Muzyka może nie jest arcydziełem, ale pasuje do otoczki utworu i jego wymowy. A ta jest niewątpliwie optymistyczna. O ile Through The Night dołuje, to już przy Small pojawia się niewielki uśmiech na mojej twarzy. A repryza też sliczna, bardzo dobre zakończenie albumu, dobry pomysł z tym wybrzeżem.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kawałek mi pachnie One. Przez, co trochę stracił na początku, nawet trochę na wyrost powiedziałem, że zapychająca balladka. Być może i nie zapychająca, ale moja hierarchia teraz to 1) Some Things That Giltter 2) Through The Night 3) Small. Na razie nie zanosi się na poprawę.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisałem w ogólnej recenzji - "Small" początkowo w ogóle nie zapadło mi w pamięć. Dopiero po kilku(nastu) przesłuchaniach zacząłem się przekonywać. Jeden z lepszych kawałków na płycie, choć do najlepszych mu daleko, w mojej opinii.

Zwrotka trochę przespana, nie wrzyna się w pamięć kogoś takiego jak ja. Za to refren - miodzio. Nastraja optymistycznie i podniośle, wspaniała melodia, w której Paul dobrze się odnajduje.

Szczególnie jeszcze wyróżniłbym motyw, który następuje jakieś półtorej minuty przed końcem kawałka, z tym podrasowanym wokalem Paula. Jakkolwiek zwykle jestem przeciwny takim eksperymentom, tak tutaj pasują mi one doskonale Smile Mocne 4.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uroczy utwór, nie rzuca na kolana, ale miło się go słucha. Miła odmiana po 3 pierwszych utworach. Bardziej mi takie przemyślenia pasują do trzech starszych panów po przejściach Wink niż teksty w stylu: damy czadu, zagramy rock n' rolla, wyrwiemy jakieś panny, wkur... policjantów, rozkołyszemy kosmos... Wink Dlatego może bardziej na Cosmos Rocks przekonują mnie ballady (oprócz "We Believe") niż rockery. Tekst "Small" wydaje mi się bardziej autentyczny, mniej obciachowy, gdyby np. ojciec poprosił mnie o przetłumaczenie, o czym jest, nie musiałabym się wstydzić za moich ulubieńców Wink

Edit: Nie ma osobnego wątku dla "small reprise", więc tu dopiszę. Bardzo podoba mi się takie zakończenie albumu, kojące i uspokajające po chaotycznym Surf's Up. Lepsze niż niejeden utwór na CR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ralf



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 234

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2008 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszy utwór na płycie pomimo że zajeżdza Kelly Familly. Niepodoba mi się w nim wyjątkowo jeden moment. Po dobrej solówce na gitarze, wchodzi zmodulowany wokal. Bez sensu. Pozatym motyw z Small reprise powinien znaleźć się w wersji głównej. Jedyny utwór z CR, który spowodował lekki uśmiech na mojej twarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
nevada



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 753
Skąd: Radom

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Small spodobał mi się od razu, po pierwszym przesłuchaniu. Świetna delikatna ballada z fajnym melodycznym refrenem (jak już ktoś napisał - nastraja optymistycznie Wink ) i niegłupią solówką. Jak już włączę to mogę słuchać i słuchać... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto napisał ... Brian? Paul?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sob Wrz 20, 2008 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem o najgorszym kawałku na płycie, napiszę też o najlepszym.
"Small" jest na 6 według mnie. Gdy odsłuchiwałem album na tej pozycji zrobiłem repeat... i tak z 5 razy. Jest zajebisty! Gitary akustyczne wyważone, vocal Paula bardzo poprawny. Ale najlepszy jest refren, to on spowodował że wracam do tego numeru.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Small - najlepsza moim kompozycja na całym albumie. Tekstowo wygląda trochę blado i nieskomplikowanie, ale z ogromną przyjemnością się tego utworu słucha i szczerze mówiąc zdecydowanie jest się czym zachwycać w moich odczuciach. Od początku do końca (repryza rox).

Głos w ankiecie: 5
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy z utworów, który mi się bardzo spodobał. Lubię takie "smutsy", więc to jeden plus. A mój świetny moment jest wtedy, gdy Paul z chórkiem śpiewa "Everyone..." Ode mnie 6
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potencjalna fanka kelly family Razz poszukaj na youtube jeslis za mloda i nie pamietasz. powinno ci sie spodobac Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie widzę w tym kawałku tego co większość w nim widzi.
Cool
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie pierwsza pozycja, na którą można zwrócić uwagę, bo nie nasuwają mi się żadne skojarzenia z niczym konkretnym. Numer Paula, a nie Queen - co płycie robi na plus.

Szczerze, to mam cholernie złe uczucia na temat tej płyty...
_________________
"Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
Ja jakoś nie widzę w tym kawałku tego co większość w nim widzi.

Bo to dojrzaly facet napisal i spiewa. Trzeba dojrzec Wink
A juz bez zartow... Smile tu nie liczy sie melodia, chwyty, przebojowosc. Ten utwor ma klimat, ktory cos oddaje. Oddaje tekst. Polozyc sie na polanie. Zamyslic. Popatrzec na drzewa. Posluchac szumu wiatru. Pobyc z samym soba. Poczuc sie bezpiecznym. Kazdy kiedys potrzebuje takiego (takich) miejsc i takich chwil. O tym jest piosenka. I taki jest klimat. Mozna sie polozyc na lace, jak powiedzial Bizzy, zalozyc sluchawki na uszy i... odleciec... w takiej przedziwnej blogosci.

Co widze w tym utworze to ze W KONCU zespol nie probowal dodawac bez sensu jakichs ozdobnikow, nie probowal udziwniac melodi czy aranzacji- po prostu stworzyl klimat. Jak na VOODOO albo THROUGH THE NIGHT. Gdyby tak zagranej muzyki bylo tu wiecej- mielibysmy cudownie piekna plyte...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, Bizon, nie jestem potencjalną fanką Kelly Family, pamiętam jak byłam malutka jak grali i nie podobało mi się. Może klimaty i były podobne, ale to nie był Queen Wink
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon a skąd znasz tak doskonale Kellys Family (? tak to się pisze?) ?

Fenderek napisał:
Bo to dojrzaly facet napisal i spiewa. Trzeba dojrzec Wink

Ha... Ha... Ha...
Twisted Evil
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne, spokojne, bez przesady ani ckliwości, po prostu przyjemna balladka. Jak jej słuchałem skojarzyłą mi się z solowymi numerami Phila Collinsa (aczkolwiek solowe utwory Collinsa wg mnie są lepsze i chyba zaraz sobie zapuszczę, dawno nie słuchałem Razz). Jaśniejszy punkt płyty Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myślę, myślę i myślę i wciąż nie wiem, gdzie w "Small" można usłyszeć echa solowych utworów Collinsa Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być tak rąbniętym jak ja, żeby rozumieć, co mówię... Nie mówię w sumie o samej stylistyce, tylko jakby klimacie... Ale też nie do końca. To jest taka piosenka nagrana przez starszych panów, którzy niegdyś nieźle wymiatali na rockowej scenie, ale teraz, jako, że już są dojrzali, to serwują coś spokojniejszego, dojrzalszego, bardziej stonowanego. Taka jest dla mnie spora częśc utworów Collinsa i to było moje pierwsze skojarzenie przy tej piosence Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka_rafaleq napisał:
Bizon a skąd znasz tak doskonale Kellys Family (? tak to się pisze?) ?


bo jestem troche starszy od niektorych z was Razz i pamietam bardzo dobrze czasy, kiedy byli w naszym kraju na topie. pech chcial, ze byli wtedy ulubionym zespolem mojej owczesnej dziewczyny (obok hanson). hansonow nawet po latach polubilem po uslyszeniu koncertowki, KF ze 3 kawalki nawet sympatyczne jakby je odrzec z cyrku, biesiady itd ale na dluzsza mete granie ciezko strawne i nieco jarmarczne Razz plus za to, ze przynajmniej na zywo, a nie z podkladem z playbacku czy syntezatora heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:13 pm    Temat postu: Re: SMALL pod lupą Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepsza piosenka na płycie, mój faworyt, arcydzieło absolutne. Każda nuta brzmi po prostu pięknie.
Owszem, Bizzy ma rację pisząc o podobieństwach do The Kelly Family, ale to akurat należałoby potraktować jako zaletę (zawsze miałem słabość do tej irlandzkiej rodziny Wink).

Fenderek napisał:
Chyba nie ma sensu robić osobnego tematu dla repryzy...? czy jest?


Nie ma Twisted Evil Gdyby tylko istniała taka możliwość, to repryzę najchętniej wymazałbym z albumu, ewentualnie pozostawił jako interesujące zakończenie "Surf's Up... School's Out!". W pojedynkę ten "twór" nie jest w stanie się obronić - stawiam go tak samo nisko jak wcześniejsze "dokonania" zespołu - mam tu na myśli "Body Language", "White Man", "Get Down Make Love" i kilka piosenek z debiutanckiego albumu. Może akurat ciężko porównywać "Small Reprise" z wymienionymi wyżej tytułami, jednak faktem jest, że "Reprise" nigdy nie zdobędzie mojego uznania.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 22, 2008 9:28 pm    Temat postu: Re: SMALL pod lupą Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
stawiam go tak samo nisko jak wcześniejsze "dokonania" zespołu - mam tu na myśli "Body Language", "White Man", "Get Down Make Love" i kilka piosenek z debiutanckiego albumu.


O matko z ojcem.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek