FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
THE COSMOS ROCKS na cenzurowanym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

THE COSMOS ROCKS na cenzurowanym
1
6%
 6%  [ 7 ]
2
12%
 12%  [ 14 ]
3
19%
 19%  [ 22 ]
4
31%
 31%  [ 35 ]
5
23%
 23%  [ 26 ]
6
7%
 7%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostaje mieć nadzieję że nie tylko promocja ale i następny album QPR będzie lepszy (mimo że Cosmos rocks mi sie podobał). I że wogóle powstanie następny album QPR...I believe Smile
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mancin napisał:

No nie wiem, oni w zasadzie juz wszystko przeżyli , rekordy sprzedaży, bitwy przed kasami o bilety, wywiady, rok end roll . Teraz mają 60'tke ma karku i kwestia czy płyta będzie na 96 miejsu czy 25 mie ma wiekszego znaczenia (nie mówię o finansach, tylko o "swędzeniu w brzuszku" gdy czujesz, ze coś sie swięci, coś się dzieje, płyta się pcha do góry).


Ale tu nawet nie chodzi o ściganie się o miejsca na listach przebojów, tylko o "swędzenie w brzuszku", że "znów jesteśmy w grze, znów świat nas podziwia i o nas mówi"

mancin napisał:
Rock teraz to taki sam obciach jak symfonie Beethovena . Na komórki tego ściągać nie będą.


A tam. Gdyby tak było, to nastolatki w UK nie szalałby za każdym kolejnym zespołem, który NME namaści na nadzieję rocka. Dobra, to jest inna liga, inny rodzaj muzyki, ale jednak - to rock, nie techno, nie hip-hop ani nie r'n'b. "Małolaty" wciąż rocka słuchają, kupują płyty i chodzą na koncerty.
I może warto byłoby przedstawić siebie również im, by zainteresowali się takim bardziej tradycyjnym graniem? Nie chodzi tu o jakąś misję nawracania, tylko o to, by nie traktować "współczesnej młodzieży" jak jakiegoś straconego dla muzyki rockowej pokolenia.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gadanie, bo młodzi dziś są górą ,to bezsensu. A Axl Rose i jego Guns N'Roses to tacy młodziutcy? Też weterani rocka i po kilkunastu latach z nową płytą sprzedają się dobrze w przeciwieństwie do Queen. Podobna jest sytuacja u polskich artystów. Po powrocie Paweł Stasiak z zespołem Papa D(ance) nie sprzedają się masowo, a Kombii po reaktywacji znowu są Gwiazdą .Więc gadanie ,że tylko młodzi są górą jest bezsensu. Trzeba nagrać odpowiednią płytę, która trafiłaby w gusta większości słuchaczy. Mamy 21 wiek i trzeba stworzyć coś co będzie przebojem w dzisiejszych czasach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele mozna powiedziec o chinszczyznie, ale nie to, ze sie sprzedaje dobrze Wink zwlaszcza wobec lat czekania Wink axl w ogole tej plyty nie promuje. nie udziela wywiadow prawie, nie grają koncertow po wydaniu plyty, nie ma wciaz obiecanego teledysku. plyta idzie naprawde srednio bardzo. bez porownania ze sprzedazą afd czy iluzji.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Dobra, to jest inna liga, inny rodzaj muzyki, ale jednak - to rock, nie techno, nie hip-hop ani nie r'n'b. "Małolaty" wciąż rocka słuchają, kupują płyty i chodzą na koncerty.

Skoro nikt inny tego nie chce zrobić...
To nie jest k***a ROCK Wink
A tak bardziej serio- zgadza się, kupują koszulki i dzwonki do telefonu Franza Ferdinanda czy innego czegoś co akurat w radiu grają do usr... eee... do znudzenia Wink czy o czym piszą w Q albo NME... ale do kupienia czegokolwiek spod znaku takich "obciachó" jak Queen, Deep Purple czy Sabbath to im daleko. Zauważ, że tam bardziej niż u nas takie zespoły to muzyka ich rodziców. Tu w Anglii ludzie w wieku teraz 45-50 lat WSZYSCY słuchali rocka. 15 letni góniarze, jak to w tym wieku- buntują się. oni chcą mieć swoją scenę, swoją muzykę. Na członek im muzyka jakiej słuchali zgredzi.
Choćby Killers miało sprzedać 10 nocy z rzędu na stadionie Wembley a Franz Ferdinand wydać płytę która zasłużyłąby na 100 krotną platynę- przestawienia na sprzedaż czegoś Queen nie będzie miało to żadnego.

Tym bardziej, ze to NME które wspomniałeś a które rzeczywiście młodzi anglicy czytają jak Biblię (nie mam pojęcia czemu) także Queen raczej uważa za obciach... Jeden czy drugi mniej jadący po nich artykuł różnicy nie robi... Słuchanie Queen, Purpli, Zepów Floydó itd nie jest w UK "trendi". To muzyka "starych". Po prostu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
wiele mozna powiedziec o chinszczyznie, ale nie to, ze sie sprzedaje dobrze Wink zwlaszcza wobec lat czekania Wink axl w ogole tej plyty nie promuje. nie udziela wywiadow prawie, nie grają koncertow po wydaniu plyty, nie ma wciaz obiecanego teledysku. plyta idzie naprawde srednio bardzo.

Ale lepiej od Q+PR Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to mniej wiecej tak jakby powiedziec, ze polonez to szybkie auto, bo jedzie szybciej od malucha Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie denerwuj się tak, ja tylko stwierdzam fakty.
Gn'R idzie im lepiej Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ktorym miejscu ja sie denerwuje?
fakt jest taki, ze w kilka tygodni po wydaniu ChD w wiekszosci muzycznych serwisów pisano o tym jak to sprzedaz jest bardzo rozczarowująca
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale w EMPIKu na top20 trzymała się dobrze. A Queen chyba nawet nie było na liście EMPIKu Top 20 ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no trzymala sie dobrze. ale wez pod uwage, ze sprzedaz plyt w polsce jest na beznadziejnym poziomie Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu przyznam Ci rację.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na calym Swiecie sprzedalo sie dopiero 401,500 kopii.

Dla porownania lipny album U2 juz ma na swoim koncie mln sztuk. Jednak oryginalny sklad robi swoje.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chwile obecna sprzedalo 440,500 kopii The Cosmos Rocks.
Powolutku do pol miliona i juz nie bedzie az takiej siary w sprzedazy ...

Dla pocieszenia napisze tylko, ze TCR sprzedal sie lepiej niz albumy takich artystow jak:
Moby, Bryan Adams, Katie Melua, Mötley Crüe, David Gilmour, Def Leppard, Iron Maiden, Judas Priest czy The Cure.

Wychodzi na to, ze fakt jest rozczarowanie brakiem promocji, ale nie tylko "QT" dalo dupy.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Dla pocieszenia napisze tylko, ze TCR sprzedal sie lepiej niz albumy takich artystow jak:
Moby, Bryan Adams, Katie Melua, Mötley Crüe, David Gilmour, Def Leppard, Iron Maiden, Judas Priest czy The Cure.

Wychodzi na to, ze fakt jest rozczarowanie brakiem promocji, ale nie tylko "QT" dalo dupy.


hmm ale o ktorym albumie maidenow piszesz? bo ostatnia ich plyta studyjna przekroczyla pol miliona 3 dni po premierze Wink pozniej wyszla tylko jakas koncertowka ale to ledwie pare tygodni temu zdaje sie i w dodatku to juz chujwiektora koncertowka w ostatnich latach wiec czesc fanow zwyczajnie ją odpuscila (chocby ja... chcoiaz pewnie kiedys kupie).

ostatnia plyta DL bije cosmos na leb juz samym pierwszym kawalkiem Wink tyle, ze def leppard od 15 lat w europie wlasciwie wcale nie gra poza jedną trasą wiekszą i pojedynczymi wystepami, bo stracili wiekszosc ze swojej popularnosci tu. natomiast badzmy szczerzy, judas priest czy motley crue to nie są zespoly mainstreemowe, ich popularnosc na swiecie w zaden sposob nie moze byc porownywalna do popularnosci queen wiec jednak ich liczby trzeba traktowac nieco inaczej Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krążek Ironów Somewhere Back In Time (Best Of 1980-1989)
Ale patrząc kto lepiej od Q się sprzedał nie ma co się cieszyć. Ciutek wyżej Counting Crows (też koncertują), czy Will Young z Idola czy taka Eryka Badu (w Polsce mnie nie dziwi kiedy wszelakie panie sprzedają więcej niż rockowe bandy) ale już Miley Cyrus więcej od QPR sprzedaje i to nie wygląda dobrze Wink
Ogólnie liczby pokazują jakie trendy są na świecie i tyle, a nie co jest DOBRE w muzyce.
Ogólnie wszelakie cyferki http://www.worldwidealbums.net/
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Krążek Ironów Somewhere Back In Time (Best Of 1980-1989)


i wszystko jasne Wink skladak z 2-3 plyt, ktorego fani nie kupią, bo to samo juz mają.. wiec plyta tak naprawde dla nikogo. nie ma sie czym chwalic wyprzedzajac taki album niestety Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 2:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klik

Znalazłem dość "ciekawą" recenzję. I nie chodzi mi o to, że się z nią totalnie nie zgadzam, to nie jest zbrodnia, ale...a, sami przeczytajcie, nie jest długa Wink
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Klik

Znalazłem dość "ciekawą" recenzję. I nie chodzi mi o to, że się z nią totalnie nie zgadzam, to nie jest zbrodnia, ale...a, sami przeczytajcie, nie jest długa Wink


Dzieki za reklamę Wink Rozumiem, kazdy ma prawo mieć jakieś obiekcje i kazdy ma swoją opinię na jkaiś temat Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zdołałem przeczytać do końca... Jak ktoś już pisze recenzję i ją upublicznie, to niech przynajmniej kurna zadba o ortografię i interpunkcję, bo tego się czytać nie da... Confused
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do usług Wink. To zapytam osobiście w takim razie i nie chcę wyjść na czepialskiego, po prostu ciekawy jestem skąd:
- skojarzenie C-lebrity z Hot Space?
- w Warboys wykombinowałaś tego bluesa?
- skojarzenie Voodoo z All Dead, All Dead?

To są rzeczy, które mnie zwyczajnie zaskoczyły, bo w życiu bym takich skojarzeń nie miał, dlatego głownie określam Twoją recenzję mianem "ciekawej".

Plus z niedociągnięć jakie wyłapałem:
- przy Still Burnin' piszesz, że w pewnym momencie przypomina bardzo We Will Rock You - nie łatwiej napisać wprost, że zostało ono w ten utwór wsamplowane?
- piszesz, że Call Me przypomina Crazy Little Thing Called Love, tyle, że bez Red Special. No cóż - to Call Me ma solo na Red Special, a CLTCL nie. W Crazy Brian gra na Telecasterze

Poza tym z większością ocen się nie zgadzam, ale to już kwestia gustu Smile.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam się ze sama teraz mam problem z odpowiedzią na te pytania Sad Embarassed A C-lebrity z Hot Space bo uważam "Hot Space" za słabą płytę a i troszkę nijaką,a "Celebrity" jest przy pierwszym przesłuchaniu takie nijakie Całość recenzji płyty napisałam po pierwszym przesłuchaniu, a o danej piosence w trakcie jej słuchania.Inaczej się pisze recenzję po pierwszym przesłuchaniu, a inaczej po wielkrotnym, wtedy to wszystko jest osłuchane i inaczej się podchodzi to sprawy Wink Takimi szczegółowymi pojęciami to dopiero uczę się posługiwać i czasem jak widać wychodzi mi to z błędami....
Ale dziękuję Ci za wszelakie uwagi, następnym razem postaram się bardziej pisać "poprawnie" Smile Właśnie czegoś takiego potrzebowałam aby wiedzieć w którym kierunku iść bo jakoś jesteś pierwszy który składa swoje zażalenia ( a zawsze prosze o jakieś uwagi)

Co do błędów...wrzuciłam to na Worda i głównie zauważyłam tylko literówki a ortów naliczyłam się chyba 3 Rolling Eyes A pozatym najpierw recenzja ukazała się na MTV gdzie większość zna Queen tylko z "We Will Rock You"
i "We Are The Champions" (choć i tak nie każdy to znał) i tak nie wiedzieli o czym pisze, a poprawiać mi się potem nie chciało. Teraz to chociaż "Bohemian Rhapsody" czy "Tie Your Mother Down" poznają.Jakbyś tam troche posiedział to złapałbyś się za głowę jak ludzie potrafią pisać Smile Smile Literówki są tam na porzasku dziennym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak mówisz MTV, to ja nie spodziewam się zbyt wykształconych ludzi tam Razz Tylko po co masz równać do ich poziomu? Wink Nie powiesz mi, że Word nie wyłapał Ci tego przecudnego "żadko" i wielu zwrotów, które powinny być zapisane oddzielnie (np. poza tym). Ja nie mówię, że sam nie popełniam błędów itd. (momentami trafiając na swe dawne posty łapię się za głowę, widząc, jak bełkotliwie piszę, gdy robię to zbyt szybko Razz), ale jak oddaje się do publicznego wglądu coś takiego jakrecenzja, to chyba trzeba zrobić korektę i powyłapywać literówki, poza tym brak niektórych polskich znaków też był nieco drażniący Wink

Ale abstrahując już od formy, głowię się i głowie i dalej nie rozumiem tego zdania: "płyta miodzio a jakby była nagrana z Freddiem to miodzio jest za mało słodki". Znaczy co, w płycie brakuje Freddiego, czy też gdyby tę płytę nagrać z Freddiem na wokalu brzmiałaby gorzej?
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, zamknąłem okno po zobaczeniu 3/5 przy TTN i 5/5 (nawet i z wykrzyknikami) przy SINT i WB... w kwestiach muzycznych to my sie nie dogadamy, wiec wolalem sobie jednak nerwow nie psuc Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon, Ty też mógłbyś używać polskich znaków, bo "brak niektórych polskich znaków jest nieco drażniący" Twisted Evil Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

użyłem 2 w tamtym poście:P

zazwyczaj nie uzywam jesli slowo bez nich nie moze zostac pomylone z innym, bo ciągłe wciskanie shifta jest nieco drażniące Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shift to chyba jeszcze inna kwestia Wink No ale chyba każdy rozumie o czym mówię, co innego takiego forum, gdzie mamy do czynienia z wypowiedziami i na takie rzeczy jak brak polskich znaków czy majuskułów można przymknąć tam recenzja to już jednak swego rodzaju publikacja Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
innuendo0



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1519
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:

Ale abstrahując już od formy, głowię się i głowie i dalej nie rozumiem tego zdania: "płyta miodzio a jakby była nagrana z Freddiem to miodzio jest za mało słodki". Znaczy co, w płycie brakuje Freddiego, czy też gdyby tę płytę nagrać z Freddiem na wokalu brzmiałaby gorzej?


Moze tak "Płyta super-ale z Freddiem byłaby lepsza". Piszesz jeszcze o błędach...wystarczy że baterie w klawiaturze bezprzewodowej padają i już się robią literówki Wink

Poza tym chciałam Wam wszystkim podziękować za takie opinie Smile Smile . Każdy ma swoje zdanie na jakis temat niektórzy takie jak ja inni zupełnie odmienne i szanuje ich zdanie
Tyle razy prosiłam, aby ludzie napisali, co myślą a zwłaszcza negatywne uwag i widze ze w końcu się doczekałami. Poraz pierwszy spotkałam się z tym ze ktoś przeczytał to, co piszę bo zwykle większość przewijała do końca i komentowała samą ocenę a jak się wchodziło na komentarze za którymś tam razem to wiedziałam że będzie komentarz typu "oo wysoko..." i tyle x ilość komentarzy (średnio w zeszłym roku wynosiło 8 ).
Nie wiedziałam co robię dobrze, a co źle Confused teraz idąc tokiem przysłowia "Człowiek uczy się na błędach" ( bo w końcu wiem co zrobiła źle) będe się strała naprawić to co zrobiłam źle i przykładac się do roboty.

A tak abstrahując od tematu- za tą recenzję na Mieście Muzyki przysłali mi nagrodę w postaci płyty Queen "Rock Montreal"-tam się liczą tylko pozytywne komentarze na temat płyt- jak napiszesz negatywa to tylko zaznaczą Ci że masz skomentowaną tą pozycję
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gang9



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 31
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja powiem tak:
nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak mogloby to wyglądać z Mercurym, nie wiem jak potoczyłaby się historia Queen gdyby Freddie żył-możliwe że nagraliby tylko jedną płytę, możliwe , ze nagrywaliby czesciej.
Jak dla mnie to slychac, ze Queen poszedl z duchem czasu i jest tutaj troszke wiecej nowoczesnosci jesli mozna to tak nazwac, jednak to jest typowy rock&roll nastawiony na zabawe( oczywiscie z 'wolniejszymi' momentami)
Paul pasuje do tych piosenek, brał też jakiś udzial w ich powstawaniu wiec możliwe ze z Freddim, nigdy taka płyta by nie powstala Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
DrivenByYou



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 22

PostWysłany: Wto Sie 25, 2009 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku ta płyta nawet mi się podobała. Dziś twierdzę, że jest to płyta zbyt poważna jak na Queen. Dość smętna produkcja. Idąc z duchem czasu zespół stracił bardzo wiele. Stracił swoją ponadczasowość.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 25 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek