FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Jaki opener koncertów?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czym QPR powinni otwierać koncerty?
Otwieraczem do koncertów
23%
 23%  [ 6 ]
Reaching Out
19%
 19%  [ 5 ]
One Vision
19%
 19%  [ 5 ]
It's A Beautiful Day (ale na żywo nie z taśmy)
3%
 3%  [ 1 ]
Intro do ADATR
0%
 0%  [ 0 ]
Nowym utworem z nowej płyty
11%
 11%  [ 3 ]
Czymś innym
23%
 23%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 26

Autor Wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:13 pm    Temat postu: Jaki opener koncertów? Odpowiedz z cytatem

Żeby troszkę ożywić temat nadchodzącej trasy QPR...

Jakie byłoby dla Was idealne rozpoczęcie koncertów? Tak jak rok temu Reaching Out/TYMTD? Czy może One Vision jak w Hyde Parku? A może coś zupełnie innego?

Ja marzę o tym, by usłyszeć na żywo to cudowne, wzruszające wejście wokalu Paula śpiewającego "Lately, I've been hard to reach...". Nie wyobrażam sobie innego początku, chcę przy tym, kurwa, płakać.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deszczem z początku Riders on The Storms xP

A tak na serio opcja piękny dzień jest w miarę spoko.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reaching Out, urzekające, z samym akompaniamentem Spiek'a, głos Paula robi wrażenie, ale tym razem bez opadającej kurtyny... TO już było, ale prawdopodobnie będziemy zaczynali One Vision, no chyba że panowie zaskoczą czymś nowym, myślę ze We Will ROck You mogło by być ciekawe
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety będę tylko na jednym koncercie ( choć i tak wielkie to dla mnie szczęście ) ale jakbym był na dwóch chciałbym usłyszeć za jednym razem to wspaniałe rozpoczęcie One Vision. Efekt w jaki sposób to zrobili w Hyde Parku i fakt, że był to mój pierwszy koncert prawie na żywo oglądany nie pozostawia wiele do życzenia ( ehh chciałem napisać przez "rz" Laughing )To wspaniałe tajemnicze wejście, te głosy i nagle ryk gitary Briana. Naprawdę świetne. Z drugiej jednak strony słuchając koncertu z Shieffield wejście Reaching Out (o ile oczywiście się nie mylę, że tam takie było ) też jest powalający. Taki spokojny i wręcz boski głos Paula i znów kop przy gitarze Briana. A może spróbują czegoś innego... jak nie wiem... może the fairy feller's master stroke ten początek do takiego wysoczenia... nie wiem jak to nazwać....w mojej wersji do 8 sekundy i również jakaś ostra zagrywka Briana, albo ....tenement funster.... głos Rogera..... i znów zagrywka Briana Laughing A może najistotniejszym jest to potężne wejście gitary Briana. A może..... właściwie tyle się mi nasuwa tych "nowych" początków koncertów.....


Wtrącę jeszcze swoje zdanie na temat jakiegoś hołdu dla Freddiego. Wiem, że ktoś, w tym momencie nie powiem kto, mówił, że nie chciałby już aby na koncercie oddawać hołd Freddiemu. Ale właśnie obok Last Horizon i gitary Briana, na tę część czekam najbardziej. Chcę poczuć to coś, gdy nastanie cisza, gdy pokażą Freddiego na telebimie, gdy nie wiem, ruszy nawet ta banalna Bohemian Rhapsody. Ja chcę to przeżyć na własnej skórze...... Ja chcę poczuć Freddiego obok mnie........ głupie to to, ale pragnę tego....
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWIELBIAM Reaching Out, KOCHAM Eminema przed tym Wink I tak mogłoby być i teraz, za dużo wspomnień... Wink
Ale jestem w 99% pewien, że będzie One Vision. Zobaczycie Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prócz dwóch pozycji, reszta to obecnie abstrakcja. Wink

Może być Reaching Out, w razie gdyby naszym panom chciało zrobić się tylko korekty w setliście. Ale liczę, że jednak im się trochę chce i będzie One Vision. Zresztą namiastka była w Hyde Parku, całkiem nieżle wyszło.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Ale jestem w 99% pewien, że będzie One Vision. Zobaczycie Smile


Oh JA ! Po niemiecku ! Twisted Evil
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:
Oh JA ! Po niemiecku ! Twisted Evil

Roxujesz! Cool

Ein Mensch, ein Ziel
Und eine Weisung
Ein Herz, ein Geist
Nur eine Loesung
Ein Brennen der Glut
Ein Gott, Ein Leitbild

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rytmicznie by nawet pasowało Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pix



Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 54
Skąd: BYDGOSZCZ

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem nowe koncerty powinni zacząc czymś innym np. może mają jakiś niewykorzystany utwór z freddiem i mogliby go dać na początek - tak to widzę:
- wokal freda z taśmy , instrumenty na żywo i po około 2 minutach wchodzi paul i do końca utworu śpiewa on , to byłoby naprawdę ekscytujące wejście , wymarzony początek koncertu . Czyli dokładnie tak jak mawiał HITCCHOCK dobry film musi zaczac się od " trzęsienia ziemi " na poczatku - tak samo koncert - a taki wstęp byłby naprawdę " trzesieniem ziemi" dla fanów QUEEN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś nowego jak pix.

Oby nie One Vision - powielanie z trasy Magic? Mam nadzieje, że nie.

Stawiam na coś całkiem starego zapomnianego, coś Paula lub z nowej płyty.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najchętniej widziałbym coś z nowej płyty (czy będzie to C-lebrity? Wink), a po tym czymś TYMD. Potem niech się dzieje co chce Laughing No ale tak na serio, to po takim początku mogliby zagrać naprawdę odmieniony secik, a nie 90% tego samego co w 2005/06 roku. Skoro to ma być coś nowego...
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Larry Lurex



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 86

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze dobrze wychodziło rozpoczęcie koncertu od WWRY w przyspieszonej wersji, więc tak jest moja propozycja. A takim marzeniem było by otwarcie koncertu poprzez "Father to son" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że ja bym był wniebowzięty nawet jakby zaczynali od 'Keine grenzen'... Co nie znaczy, że jest mi to zupełnie obojętne. Razz

A tak na serio - czemu nie 'One Vision'? Wystarczy przypomnieć sobie z jakim ogromnym powerem i energią Brian rozpoczyna koncert przykładowo w Budapeszcie... Jak dla mnie to ten kawałek świetnie wypada na żywo jako rozpoczęcie występu; chyba bym oszalał jakby wbiegli na scenę grając ten utwór.

Teraz najbardziej nierealna opcja: moim największym marzeniem było, jest i zapewne do końca życia będzie ujrzenie chłopaków zaczynających koncert od 'Dead on Time' (przecież ten utwór jest stworzony do rozpoczęć!). Ciężko mi to sobie nawet wyobrazić... Z troszkę realniejszych opcji: Procession/Tie Your Mother Down. Ale wątpię w tę możliwość, najprawdopodobniej będą zaczynali od właśnie 'One Vision'.

Rozpoczęcie z poprzedniej trasy - 'Reaching Out/Tie Your Mother Down' to również świetna opcja. Wbiegający Brian grający jeden z moich najulubieńszych riffów... Kosmos Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wz.



Dołączył: 10 Paź 2004
Posty: 114

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

space brian may Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciala cos nowego - z nowej plyty. Rozumiem sentymenty ale skoro usiluja pokazac nam ze sa zdolni tworzyc rzeczy nowe (vide plyta, druga trasa) to czas na zmiane tez poczatku!
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Larry Lurex



Dołączył: 05 Gru 2007
Posty: 86

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vessena napisał:
Ja bym chciala cos nowego - z nowej plyty. Rozumiem sentymenty ale skoro usiluja pokazac nam ze sa zdolni tworzyc rzeczy nowe (vide plyta, druga trasa) to czas na zmiane tez poczatku!

Nie zgodzę się - powinni zacząć czymś starym, powszechnie uwielbianym i dynamicznym, aby rozruszać i porwać publiczność do aktywnego uczestniczenia w koncercie. Dopiero po dwóch, trzech znanych kawałkach, gdy publika będzie już wniebowzięta, powinni zapodać coś z nowego materiału.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arquest



Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 1942
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 99,9 % bedzie One Vision ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG WP Kontakt
Mandey



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 1579
Skąd: Rawicz

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że pozostaną przy "Reaching Out"
Sam jednak chciałbym zobaczyć koncert w którym otwierać show będą utworem "We Will Rock You" w szybkiej oczywiście wersji. Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro to ma być promocja kosmicznego albumu, no to może... Flash Theme, The Hero, Battle Theme albo Football Fight Twisted Evil Chociaż to ostatnie mogliby grać tylko na stadionach Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek