FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dlaczego nie jeździcie na Zloty?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Ja w jakimś tam już temacie pisałem czemu jestem nastawiony anty i w związku z tym dwie rzeczy:
1. Było to widać zwłaszcza w pierwsze 2 dni i kawałek 3


Szymku czy tym stwierdzeniem nie napisałem, że pierwsze 2 dni i kawałek 3 był wymarzony? Owszem, koncert był świetny, ale reszta była moim zdaniem lekko lelawa. Nie nastrajało mnie wszystko do zabawy, wdrażałem się powoli w klimat zlotu co myślę dało już jakieś efekty dnia 3. I to dopiero dzięki tym ostatnim kilkunastu godzinom zechciałem jechać za rok. I wierz mi..... zlotowicze nie mieli zbyt wielu powodów by mnie zaakceptować.... a mimo wszystko to uczynili... choć na pewno nie wszyscy.... Za rok będzie lepiej.... Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, dobra.
Pewnie nasze zwierzenia w pociagu spowodowaly, ze chcesz jechac za rok Wink
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Dobra, dobra.
Pewnie nasze zwierzenia w pociagu spowodowaly, ze chcesz jechac za rok Wink


A jakżeby inaczej Twisted Evil
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej madam Confused Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcą to niech nie jeżdżą, hak im w smak. Poza tym ja sam nie czułbym się komfortowo mając świadomość, że na zlocie jest osoba, która mną gardzi Confused Rozwaliła mnie ta gadka o wyrafinowanej rozrywce, czyli co, rozumiem, że na zlocie powinniśmy prowadzić dysputy na tematy społęczno-polityczne, o filozofii, literaturze, tak? Proszę mi wyjaśnić, o co kaman, w tej wyrafinowanej rozrywce? Chyba, ze zaraz otrzymam odpowiedź, że jestem za głupi, żeby to pojąć Confused
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powstał temat, w którym zapytano ludzi czemu nie jeżdżą.

Pare postów osób które jeżdżą (i do których ten temat adresowany nie był...) wręcz odpowiada na to pytanie... Mnie też trochę "klimat" nie powiem, lekko zniechęca... a kto mnie zna to wie, że co jak co- ale balować to lubię i umiem...
Ale jak już móiłem- ja najpierw pójdę kilka razy na piwo we Wrocku, ponzam w końcu mam nadzieję crowleya, Dudka, Jacka... innych... i zobaczy się dokąd to prowadzi...
Bo tak- jechać gdzieś tylko po to żeby wychlać duże ilości piwa... ja to mogę zrobić codziennie, nie muszę uciekać od mamusi i tatusia... musi być w tym coś więcej, DUŻO więcej... Nie wiem, ja pewien etap "balowania" mam już za sobą, takie picie dla picia i robienie bydła... może dużo na wyciczki szkolne jeździłem, nie wiem... Że wypić lubię i potrafię to wielu już wie- ale... nie przekonują mnie jazdy z sutami, stopami i tym podobnymi...

Po prostu- szczerze. Czasami mam wrażenie że część (powtarzam- CZĘŚĆ! wiem, że nie wszyscy, wiem że to nie tylko to!) zlotowiczów to dzieci, które w końcu wyjechały na kilka dni z domu i mogą bez rodziców i wyrzutów sumienia wypić, pobalować, poszaleć i zachłysnąć się wolnością... w wieku lat 28 to już nie jest atrakcyjna propozycja na zabawę, sorry... I całkowicie przyjmując do wiadomości, ze to tylko pewna część zlotowego klimatu- o tej jest najgłośniej, o tej jest najwięcej... i pod tym względem wątpliwości też się pojawiają.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i odezwij się, to cię zjadą. Nikt nikim nie gardzi, żeby była jasność - i tyle ode mnie w tym temacie Smile

Pozdro!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Na metrykę się licytować nie będę.
A czas zabawy dla mnie nie minął. Bawię się świetnie i na swoje życie rozrywkowe nie narzekam. Tylko ta zabawa jest na nieco innym poziomie. Jeden woli dowcip na poziomie analnym, a drugiego bawią rzeczy bardziej wyrafinowane. Z dystansem do siebie i swojego wieku to wiele wspólnego nie ma.

Wiesz, Lasha - charakter Twojego posta nie świadczy o dystansie ani do sprawy zlotowej, ani tym bardziej do samej siebie. Być może na co dzień Ci go nie brakuje (nie mogę tego stwierdzić, bo się zwyczajnie nie znamy), ale mówienie o zlotowiczach jako o zgrai prostaków (a to sugerujesz między wierszami), których bawią jedynie żarty fekalne nie jest poparte stanem faktycznym. Zwłaszcza, że jak mówisz - nie pojechałaś i nie pojedziesz. W porządku, Twój wybór. Z tym, że tak radykalne ocenianie czegoś, czego się zwyczajnie nie zna, też raczej nie jest na miejscu Wink Na zlocie zdarzają się też poważne dyskusje czy rozmowy. "Beki" jest sporo, ale ona nie determinuje kształtu naszego spotkania. Przede wszystkim chodzi o ludzi.

Ach, jeszcze jedno - wg mnie osoba zdystansowana do siebie potrafi śmiać się zarówno z żartów "z wyższej półki", jak i tych prostych, rubasznych czy nawet wulgarnych, bo nie potraktuje takiego zachowania jako "niedostatecznie wyrafinowanego". Zatem bez przesady z tym prostactwem.

Fenderek napisał:
I całkowicie przyjmując do wiadomości, ze to tylko pewna część zlotowego klimatu- o tej jest najgłośniej, o tej jest najwięcej... i pod tym względem wątpliwości też się pojawiają.

To, że głównie widoczne są w sumie dość proste żarty, wynika z tego, że takie rzeczy można w najprostszy sposób opisać jako dla zlotu reprezentatywne; takie wspólne wygłupy też najlepiej wiążą wszystkie aspekty zlotu w jeden mianownik (poza oczywiście oficjalnie organizowanymi konkursami czy koncertami). To, który aspekt sobie wybierzesz, zależy od Ciebie. Jak napisałam - chodzi o ludzi. A nawet na zlocie fanów Q ludzie są różni Razz
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
No i odezwij się, to cię zjadą. Nikt nikim nie gardzi, żeby była jasność - i tyle ode mnie w tym temacie Smile

Pozdro!

No... a miało być...
le_mmor napisał:
Błagam, tylko nie róbcie z tego tematu platformy do zarzucania czegokolwiek ludziom nie jeżdżącym na zloty. To raczej oni mają się tu wypowiedzieć, to ich głosów jestem ciekaw przede wszystkim.

_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość






PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 02, 2008 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Aha. Qnegunda. Gdzie napisałam, że kogokolwiek ze zlotowiczów uważam za prostaków?

Tak jak wspomniałam: między wierszami. Napisałaś: "Tylko ta zabawa jest na nieco innym poziomie. Jeden woli dowcip na poziomie analnym, a drugiego bawią rzeczy bardziej wyrafinowane." To JEST porównanie, które stawia zlotowiczów w gorszym świetle, jakkolwiek to interpretować. Co jak co, ale "inny poziom" czy "bardziej wyrafinowane" to wyrażenia zdecydowanie wartościujące.

Lasha napisał:
Może Ty się poczuwasz, ale daruj sobie osobiste wycieczki i oceny mojej osoby.

Nie, nie poczuwam się. I nie widzę, gdzie właściwie Cię oceniłam, bo i po co? - po prostu polemizuję z Twoją opinią. Wszystko.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komuś się zdawało, że zrozumiał co wyraziłem swoim postem i próbuje narzucać innym interpretację Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:

Na metrykę się licytować nie będę.
A czas zabawy dla mnie nie minął. Bawię się świetnie i na swoje życie rozrywkowe nie narzekam. Tylko ta zabawa jest na nieco innym poziomie. Jeden woli dowcip na poziomie analnym, a drugiego bawią rzeczy bardziej wyrafinowane. Z dystansem do siebie i swojego wieku to wiele wspólnego nie ma.


Pisząc "nieco inny poziom" implikujesz, że nasza jest na poziomie niższym. Jeżeli szukasz wyrafinowanego humoru, polecam komedie Moliera, czy naszego wieszcza Fredry. Chociaż z drugiej strony - tam też tylko o rzyci gadają. Queen jest zespołem rockowym, więc trudno by było zachowywać się przy ich muzyce wyrafinowanie. Wiadomo, że Zlot to pewien wentyl skrywanych w podświadomości, wariackich emocji. Większość z nas prowadzi poważne życia, studiujemy, pracujemy, niektórzy są członkami rodzin, o które dbają et ceatera. Oczywistym (chyba?) dla wszystkich jest, że na anglistyce nie śpiewam dyszkantem "Barcelony", w szkole językowej, w której uczę, nie rozpoczynam zajęć od odśpiewania "Piosenki Radiotelegrafisty", a sporządzając tłumaczenia nie dorysowuję wszędzie stóp (chociaż? Smile) Ale na Zlocie panuje taki rockowy klimat jazdy bez trzymanki. Oczywiście, droga Lasho, rozumiem że poważnej pani businesswoman taka atmosfera nie musi odpowiadać, też pewnie bym wolał wykąpać się w Oceanie Indyjskim, niż jechać na Zlot (*). Nie wydaje ci się jednak, że zabrzmiałaś nieco pretensjonalnie i mogłaś urazić kogoś bazując tylko na kilkusekundowych filmikach i parozdaniowych relacjach nie mówiących o atmosferze imprezy niczego?

zostawiam pod rozwagę i pozdrawiam serdecznie,
Organizator Smile

(*) - tak naprawdę wolałbym to połączyć i zrobić Zlot nad Oceanem Indyjskim Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
maxfoto



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 31
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Lasha"]
maxfoto napisał:

Tylko ta zabawa jest na nieco innym poziomie. Jeden woli dowcip na poziomie analnym, a drugiego bawią rzeczy bardziej wyrafinowane.


W myśl mojej zasady, że zawsze patrzę na jasną stronę życia zinterpretowałęm sobie to w ten sposób, że Koleżanki Lasha nie bawią rzeczy bardziej wyrafinowane - takie jak zlot na przykład Smile Wobec tego na jakim poziomie ?
Reszta jest milczeniam......
Very Happy
_________________
Nie jest grzechem upaść - grzechem jest sie nie podnieść.
Always look on the bright side of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 4:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakieś pół godziny temu zauważyłem ten temat i po przeczytaniu go poważnie zastanowiłem się, czy coś tu napisać.

Nie wiem, czy jakiś czas temu potrafiłbym napisać tu cokolwiek, ale najlepiej odpowiedziałem chyba Qnegundzie na kilka dni przed zlotem. Chodzi mi o jedno zdanie, a jako że nie chcę wdawać się w dłuższą polemikę, interpretujcie je wedle własnej woli:

Nie jestem gotowy.

A jeśli ktokolwiek chce się przyczepić lub też o coś mnie oskarżyć (tak, jak w przypadku spotkań fanów na Śląsku), to współczuję braku elementarnej cechy człowieczeństwa - szacunku. Przy czym muszę zaznaczyć, że bardzo mi się podoba postawa Dagi i Le_mmora. Oby więcej takich fanów, oby więcej takich ludzi.

Dziękuję.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie tu są sympatyczni ale to jeszcze nie jest odpowiedni moment na moje ątre.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam czasu i raczej nie wyobrażam sobie brać urlop by pojechać na zlot, co innego gdybym mieszkał w Polsce, na pewno pojawiłaby sie moja gdanska ekipa chociażby z ciekawości Razz
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku moze nawet i bym pojechal (w Tychach w sumie bylem juz 2 razy, a na Zlocie nigdy), ale akurat bylem w Anglii... No nic, moze za rok.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jeżdżę na zloty oraz inne spotkania fanów ponieważ moi rodzice podejrzewają że fani Queen to zboczeńcy, degeneraci i rozpustnicy.... Laughing
Na poważnie : sam fakt że znam was tylko przez internet powoduje konflikty na linii familijnej... widocznie mają na to uczulenie... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Palinka



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 57

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA np. mam tylko 15 lat i rodzice nie puszczą mnie niestety niewiadomo przez ile ;(;(
_________________
Too much love will kill you !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jeżdżę na zloty, bo nie byłam na tyle zainteresowana Queen, aby wiedzieć, że coś takiego ma miejsce. W tym roku byłam jeszcze za smarkata żeby jechać, ale jako, że za kilka dni będę pełnoletnia to przyjadę;P Mój tatuś nawet powiedział, że zasponsoruje moją obecność na zlocie;) Także do zobaczenia:)Very Happy
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palinka napisał:
JA np. mam tylko 15 lat i rodzice nie puszczą mnie niestety niewiadomo przez ile ;(;(


Jeśli najdalej za 3 lata nic się nie zmieni to radzę poszukać gdzieś po szufladach dowodu zakupu, zapakować rodziców w oryginalne pudełka i oddać do sklepu żądając zwrotu gotówki albo wymiany na inny model Wink

p.s. Heh, tak się zastanawiam czy gdybym miał nastoletnią córę to czy bym ją tak chętnie puścił między takie wilki Twisted Evil
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, dokładnie. Mam się martwić o mojego tatę skoro chce mnie puścić?
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Palinka



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 57

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

irminella napisał:
No, dokładnie. Mam się martwić o mojego tatę skoro chce mnie puścić?


Nie wiem ile masz lat ale jak powyżej 18 , to masz fajnie i nie masz co się martwić ..
_________________
Too much love will kill you !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy post tutaj:) Mam prawie 18, także na kolejny zlot będę pełnoletnia. Ale akurt mi nie chodziło tutaj o wiek Razz
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irminella napisał:
No, dokładnie. Mam się martwić o mojego tatę skoro chce mnie puścić?


Nie Very Happy Martwić się jeśli będzie chciał z Tobą pojechać a Ty przypadkiem zauważysz jak czyści w gabinecie broń Twisted Evil
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się nie martwię, tata nie ma ani gabinetu ani tym bardziej broni. A poza tym uwielbia Queen. A chyba coś napomykał, że może pojedzie...
(chwila grozy wsród Queenomaniaków)
Ale szczerze mówiąc nie sądzę Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Palinka



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 57

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe .. to wpadnij po mnie uciekne od rodziców na te kilka dni i pojedziemy sobie razem ...RazzRazz

Taki żart WinkSmile Laughing
_________________
Too much love will kill you !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To lepiej żeby jakiś pan po Ciebie przyjechał, rodzice się nie będą tak bardzo "martwili" Laughing (koniec offtopu)
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek