FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Dlaczego nie jeździcie na Zloty?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 7:23 pm    Temat postu: Dlaczego nie jeździcie na Zloty? Odpowiedz z cytatem

Tak więc zakładam wątek o którym już rozmawiałem z Dagą i QMichałą...

Jest na forum tylu aktywnych użytkowników, którzy chyba dobrze czują się w swoim cybernetycznym towarzystwie...dlaczego jednak tak wielu z nich z takimi oporami podchodzi do idei zlotu? Do tego, by te wszystkie avatary i podpisy poznać osobiście. Do tego, by przekonać się, że nie wyglądam jak John Deacon albo że Kot naprawdę jest facetem?

Co Was przede wszystkim powstrzymuje? Inne wyjazdy? Nieśmiałość? Czy po prostu niechęć i brak potrzeby do angażowania się akurat w tę grupę ludzi tak bardzo?

Ankiety nie daję, gdyż zależy mi na tym, byście się wypowiadali otwarcie i we własnym imieniu.

Nie ukrywam, że osobiście cholernie zależy mi na tym, by na zloty, które dla mnie są doroczną świętością niemal taką jak Światowy Dzień Stóp czy też urodziny Papieża z Łęcznej, przyjeżdzało jak najwięcej ludzi, byśmy byli ze sobą jak najbardziej zżyci. Dzięki osobistym spotkaniom wśród ludzi poznanych najpierw przez forum znalazłem ukochaną drugą połówkę, czarnego brata, cudowną przyjaciółkę i terapeutkę w jednym, najlepszego dyskutanta politycznego oraz mnóstwo przyjaciół i dobrych znajomych.

Nie mówiąc już o tym, że co roku przez trzy dni bawię się doskonale w towarzystwie ich wszystkich lub prawie wszystkich.

Nie kręci Was taka szansa czy możliwość?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się wypowiadałem na ten temat dość niedawno.

Jedyne co się zmienia w tej sprawie u mnie to, że niedługo będę dysponował funduszami (losowanie lotka dzisiaj), co sprawia, że w łachę do rodzicieli nie będę chodzi, będę bardziej niezależny. Ergo, nie wykluczam spotkań w przyszłości. Na chwilę obecną wygląda to jak wygląda.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na zlotach nie pojawiałam się tylko dlatego, że moi rodzice nie pozwalali na to. W tym roku to się zmieniło i tak już zostanie, nieliczni wiedzą jak moje niebycie z Wami choćby na VI zlocie bardzo mnie bolało.
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotychczas główną blokadą był mój wiek. Nie jestem pełnoletni i moja matula z oporami puszcza mnie samego do Szczecina, który jest położony zaledwie 100 km od mojego miejsca zamieszkania.
W tym roku miałem się zjawić; problem wystąpił natury takiej, że ciocia u której miałem być wyjechała a tato potrzebował pomocy w pracy.
Ale za rok, jako, że stara dupa będę to już raczej się wybiorę Razz
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w jakimś tam już temacie pisałem czemu jestem nastawiony anty i w związku z tym dwie rzeczy:
1. Było to widać zwłaszcza w pierwsze 2 dni i kawałek 3
2. Ale już dziś zapowiadam, że za rok zjawię się nawet jeśli miałoby się to odbywać w najwyższej wieży w komnacie Gohana......

Nie przypuszczałem w moich sennych fantazjach, że wy ludzie Queen jesteście tak pokręceni a dzięki temu tak wspaniali. Z każdym, dosłownie każdym można sobie pogadać... nie z każdym mi to wyszło nad czym ubolewam, ale ..... ale mam nadzieję za rok.

Ups to chyba nie ten temat. Nic, Ci co nie pojechali w związku z nieśmiałością czy czymkolwiek tam jeszcze. Załujcie i przyjeżdżajcie za rok..... Wink
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo co rok robicie zlot w ten sam weekend, co festiwal tyski, a tego nie odpuszcze
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
bo co rok robicie zlot w ten sam weekend, co festiwal tyski, a tego nie odpuszcze


Spokania fanów z Łodzi też robią w ten sam dzień co festiwal tyski?
Powrót do góry
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie....i tyle.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
Bizzy napisał:
bo co rok robicie zlot w ten sam weekend, co festiwal tyski, a tego nie odpuszcze


Spokania fanów z Łodzi też robią w ten sam dzień co festiwal tyski?


a bylo jakies? jesli tak, to nie zostalem poinformowany
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
a bylo jakies? jesli tak, to nie zostalem poinformowany


Bizon, 2008-03-09 22:25:48:
sorry , juz jestem... hmmm no spoko, tylko ja w lodzi bywam obecnie raz na 3-4 tygodnie srednio... teraz akurat jestem, a nastepnym razem to bede hmmm no jakos na poczatku kwietnia pewnie

Przemek, 22:27:40:
to przy następnej okazji daj zawczasu znać, jeśli nie zmienisz zdania, kiedy będziesz tutaj i jaki czas i miejsce będą Ci odpowiadać, co Ty na to?

Bizon, 22:28:26:
spoko, jak sie bede znowu wybierac na wiecej niz kilka godzin to sie oglosze na forum pewnie albo tu;]

Przemek, 22:28:39:
nie zapomnij :p

Bizon, 22:28:43:
spoko;>
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i od tej pory nie wybieralem sie na dluzej Wink tzn bylem raz bodajze na spotkaniu fanow gn'r Wink jakby ktos zrobil spotkanie fanow queen na chociaz kilka osob, to zapewne tez bym specjalnie przyjechal, gdyby mnie ktos poinformowal o tym troche wczesniej i gdybym nie mial innych planow. a poniewaz nic o takowych spotkaniach nie wiem, to nie ma tematu.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Nie ma czasu (inne plany)
2. Nikt nie jedzie ze Szczecina (samemu się niechce)
3. Praca
4. Bo zupa była za słona...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ukonorowaniem faktu bycia fanem Queen jest uczestnictwo na zlotach.
Wiadomo, ze pewnie kiedys nie bede mogl jezdzic, bo cos mi waznego wypadnie, ale poki co staram sie zawsze tak kombinowac by cieszyc sie chwilami spedzonymi z fanami.

Przed moim pierwszym zlotem (czyli III zlot) tez za bardzo nie bylem pewien czy jechac czy tez nie, bo nie znam fanow, a Ci na zdjeciach wygladaja jak wygladaja Razz
Jednak przelamalem sie, Melina zaprosil mnie do siebie, pozniej wraz z Calina przyjechali do mnie na rowerach, nastepnie byly spotkania w Katowicach,a kolejnym krokiem byl juz tylko zlot.

Nie rozumiem gadki, ze ktos nie moze jechac, bo musialby sam tyle kilometrow sie wloczyc ... w tym roku chociazby Leniu sam jechal spory kawalek i jakos nie plakal i nie narzekal.

To zalezy od was samych czy chcecie sie spotykac czy pozostac na zawsze kims z jakims tam nickiem na forum. Jednak zawsze lubie poznawac nowych fanow, pomimo, ze z nimi za wiele nie gadam, to jestem szczesliwi, ze ludzie sie wybieraja na zloty i oddychaja plucami Queen.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 29, 2008 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
pomimo, ze z nimi za wiele nie gadam, to jestem szczesliwi, ze ludzie sie wybieraja na zloty i oddychaja plucami Queen.


No nie przesadzał bym z tymi płucami Neutral Po prostu ludzie którzy są na zlocie to już właściwie bardzo dobrzy znajomi a nie tylko fani Queen.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:
Karolina napisał:
pomimo, ze z nimi za wiele nie gadam, to jestem szczesliwi, ze ludzie sie wybieraja na zloty i oddychaja plucami Queen.


No nie przesadzał bym z tymi płucami Neutral Po prostu ludzie którzy są na zlocie to już właściwie bardzo dobrzy znajomi a nie tylko fani Queen.


O, to jest bardzo dobra i słuszna uwaga. Tak naprawdę nie jeżdzimy na zloty by gadać o tym czy ANATO jest lepsze od ADATR ale by poimprezować z ludźmi, których strasznie lubimy w otoczce związanej z zespołem. Ale chyba właśnie o to chodzi, żeby były te silne międzyludzkie więzi...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

To zalezy od was samych czy chcecie sie spotykac czy pozostac na zawsze kims z jakims tam nickiem na forum.


No...nie Wink
Moje powody były w sumie przeszkodą nie do zdarcia - matka po prostu nie puściłaby mnie sama. Do Cioci miałem jechać, która mieszka we Wrocku - wtedy już owszem, mógłbym się na zlocie zjawić. Ale tak...no cóż Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 1:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego że mogę zebrać gruuubszą ekipę i bawić się do upadłego na festiwalu w Tychach, a mając przy sobie kumpli, człowiek zawsze czuję sie pewniejszy, jeżeli chodzi o np. powrót do domu czy inne sprawy organizacyjne...

Poza tym, nad czym bardzo ubolewam, nie czuje klimatu forum---zlotu, te wszystkie żarty, nie przemawiają do mnie, wydaje mi się że mógłbym być wzięty za buraka bez humoru czy coś podobnego, mógłym się nie odnaleźć, po porostu

No i muzyka, cóż, cover-band Queen to nie to samo co TSA, Ten Years After czy Dżem...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:

Poza tym, nad czym bardzo ubolewam, nie czuje klimatu forum---zlotu, te wszystkie żarty, nie przemawiają do mnie, wydaje mi się że mógłbym być wzięty za buraka bez humoru czy coś podobnego, mógłym się nie odnaleźć, po porostu



Popatrzcie na zlot Kuby, pomyślcie nade mną...... tfu mi się dalej coś miesza w łbie....jaki zlot.. chodziło mi o post Laughing

Jak ja się w końcu znalazłem, jak mnie nie nazwano burakiem... to wierz mi nie ma się czego bać..... Ci ludzie są cool Wink Nie ma się czego bać.... no chyba że cegieł lecących z sufitu Cool
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Poza tym, nad czym bardzo ubolewam, nie czuje klimatu forum---zlotu, te wszystkie żarty, nie przemawiają do mnie, wydaje mi się że mógłbym być wzięty za buraka bez humoru czy coś podobnego, mógłym się nie odnaleźć, po porostu

W tym miejscu uwaga ogólna - żartów zlotowych nie da się opowiedzieć na forum. To jest niewykonalne. Klimat forum jest NICZYM w porównaniu z tym, jaki panuje na zlocie. Sam się o tym przekonałem - wreszcie. I nie żałuję ani sekundy spędzonej w tym pieprzonym pociągu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wasss7777 chce wrócić na zlot (zgadza się?) to dla mnie wiele znaczy, bo on był bardziej obserwatorem niż uczestnikiem. Taki SPECJALista też nie jest super aktywny, a przychodzi na spotkania i pojechał drugi raz na zlot.
Kuba na zlotach nie wszyscy strzelają dowcipami, śpiewają ale mam wrażenie, że znajdą swoją nisze z kim pogadają o Marillionie czy niemieckim popie czy o chromatografach gazowych :]

Kuba a jakby zlot nie kolidował z Tychami przyjechałbyś?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
anulka_rafaleq



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1078
Skąd: Puławy <-> Kraków

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:01 am    Temat postu: Paplanina ;) x2 Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
bo co rok robicie zlot w ten sam weekend, co festiwal tyski, a tego nie odpuszcze

hehe... Mój braciszek był w tym roku. Smile A dzień wcześniej nieźle lało na śląsku. Napisał mi jednak, że on łóżka wodne lubi. Wink

Mnie w tym roku wypadł wyjazd zagramanicę. Smile Ale spoko. W niedzielę również spędziłam go przy Queen. Smile Akurat na Gent Fest (http://www.gentsefeesten.be/) na jednej ze scen wyszła grupa Sons of Queen i zagrali parę coverków. Smile Mam nawet parę urywków nagranych, ogólnie sympatycznie ale gitara była beznadziejna.

Mam nadzieję na przyszły rok przyjechać. Very Happy
_________________
All the desirable things in life are either illegal, expensive, fattening or married to someone else …
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O zgadzam się, atmosfery i żartów nie da się poczuć na forum. To jest niemożliwe. Kurcze po za tym co to za gadanie- nie znam nikogo. Ja też nikogo nie znałam (wyłączam Tynę, Karolinę i Dagę) i co? i nic, na ognisku się już zaprzyjaźniłam, o jak bajecznie się schodziło z Góry xD A potem to już było jedno wielkie zaprzyjaźnianie. Nie rozumiem też odpowiedzi 'bo nie'. Wnerwiało mnie to u rodziców, kiedy nie chcieli mi pozwolić, mówili bo nie. Twisted Evil
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Skoro wasss7777 chce wrócić na zlot (zgadza się?) to dla mnie wiele znaczy, bo on był bardziej obserwatorem niż uczestnikiem.



Ależ oczywiście, że chcę pojechać. A z tym obserwatorem to już nie przesadzaj Twisted Evil Strzeliłem w końcu 3 bramki....a to o czymś świadczy Laughing Za rok dla was zaśpiewam Barcelonę Cool


Mam nadzieję, że za rok nikt nie będzie już o tym pamiętać
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za te 3 bramki to powinieneś na piechotę do domu wracać Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SPECJALista



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 43

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Taki SPECJALista też nie jest super aktywny, a przychodzi na spotkania i pojechał drugi raz na zlot.

O! Służę nawet za przykład XD
Ano nie jestem. Początkowo tylko obserwator, z czasem nawet uczestnik, zwłaszcza w przypadku rozmów w mniejszych grupkach, gdzie łatwiej mi swoje trzy grosze wtrącić... a nawet będąc obserwatorem chciało się uczestniczyć w kolejnych spotkaniach, dla atmosfery choćby...

Milka napisał:
o jak bajecznie się schodziło z Góry xD

zapewne dzięki duchowemu wsparciu i naukom kolegi pana Henia Twisted Evil A i dzięki temu pięciopaskowców się uniknęło...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Kuba a jakby zlot nie kolidował z Tychami przyjechałbyś?


Gdybym nie mial innego wyjazdu czy coś, to myślę ze poważnie bym się zastanowił nad wyjazdem
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Za te 3 bramki to powinieneś na piechotę do domu wracać Wink


W związku z tym cała przyjemność po mojej stronie Twisted Evil
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moza jak juz wroce do kraju... a na to sie zanosi... choc jeszcze rok spokojnie minie... ale jak Crowleyowi starczy sil i checi i zrobi zlot za rok i za dwa- to w sumie... do Trzebnicy to mialbym rzut beretem... Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakby zlot byłby dalej od domu Fenderek to co?

Tu bardziej chodzi nie o kwestię, że data koliduje z festiwalem, urodzinami cioci wujka tylko o samą niechęć to przyjazdu i przyczyny tego.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek