FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Czesław Mozil -> Czesław Śpiewa, Tesco Value
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czesiek Mozil?
Tylko Tesco Value.
4%
 4%  [ 1 ]
Tylko Czesław Śpiewa.
8%
 8%  [ 2 ]
Tylko Legia.
17%
 17%  [ 4 ]
Jako muzyk - spoko.
17%
 17%  [ 4 ]
Supcio artysta.
21%
 21%  [ 5 ]
Nie zachwyca, ale erze Dody, My Chemical Romance oraz Blogu 27 jego jeszcze można posłuchać
17%
 17%  [ 4 ]
WTF?! [by Boo]
13%
 13%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 23

Autor Wiadomość
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Wto Paź 07, 2008 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnrad napisał:
To nie on je pisał tylko internauci na forach, każdy mógł dopisac linijkę i dlatego są... takie a nie inne.


Shocked A juz myslalem ze jest taki przecpany Razz
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kariera tego człowieka wydaje mi się mocno przypadkowa. No co, przede wszystkim koleś w jakiś nieznany mi sposób wstrzelił się w jakąś swoją niszę, znalazł swoje pięć minut i zmyślnie je wykorzystał. Nagrał płytę może i intrygującą muzycznie (fakt, rzecz specyficzna, mnie np. zupełnie nie podchodzi, choć miewa niezłe momenty), za to fatalną tekstowo... No ale tak musiało być, skoro teksty pisali internauci w dość, hmm, ciekawy sposób... Dziecinne rymy jednak do mnie nie przemawiają i choć zwykle do tekstów wagi nie przywiązuję, to prostactwo jednak mierzi moje uszy. Tak więc Czesławowi mówię uprzejme, acz stanowcze "NIE".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no w sumie zanim wyplynal to wzial udzial w unplugged hey'a. ale mnie jego tworczosc tez kompletnie nie przekonuje. tzn na plus to, ze jest to jakies inne od wiekszosci chlamu z radia i tv. tyle, ze nie podoba mi sie wcale bardziej przez to Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że Czesław Stawiający Kloca to słaby Witold jest. Se o świerkaniu śpiewa i innych głupotach i to panie nie je dobre. Se zakłada zespoły wykożystując nazwy sieciów handlowych i jeszcze w Dani mieszkał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 28, 2010 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda dwa lata temu napisał:
(...) nie mam negatywnego doń stosunku, bo fajne to, że ktoś na polskiej scenie muzycznej trochę eksperymentuje. Ale do zachwytu mi daleko.

A chuja tam. Ostatnio sobie odświeżyłam, poznałam więcej i dochodzę do wniosku, że to niesłychanie inteligentna muzyka! Bogate aranże, niebanalne melodie, a niektóre teksty ("Efekt uboczny trzeźwości" np.) są rewelacyjne: jak tylko odkurzę mieszkanie / zdobędę mury Libanu. Na singlach z nowej płyty słychać już większą dojrzałość, no i teksty własnego zdaje się autorstwa, więc pozbawione znamion radosnego bazgrania rymami. Tesco Value BARDZO lubię za zadziorność, wrzaskliwość, pazur i w ogóle charakter.

Tesco Value:
The Tournous
Pipedreams

Czesław Śpiewa:
Efekt uboczny trzeźwości
Tyłem do przodka
W sam raz (FANTASTYCZNY teledysk)

Bardzo jestem ciekawa jego dalszej drogi. Równie bardzo żałuję, że nie mogłam być na m.in. jego koncercie, na których interpretował piosenki Jacquesa Brela (to musiało brzmieć smakowicie). Planuję sprawdzić też jego kondycję na żywo. A, co mi się jeszcze podoba? Rzadki przymiot osobowościowo-intelektualny, czyli inteligencja, co się zresztą odbija w nagrywanej przez niego muzyce.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek