FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Relacje z VII zlotu fanów w Trzebnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jeden tekst Q_Michała mnie rozwalił (skierowany do mojej skromnej osoby):

"Crowly, wyobraź sobie, że staje przed tobą Bóg. I musisz się określić. Albo jesteś hetero, albo homo... Albo hetero..."

Ja: "ja jestem przecież bi..."

Michał: "Nie przerywaj Bogu! ...Albo chcesz spędzić resztę życia z szafą..."
Ja: "zależy, jak ładna to szafa..."

<chwilę potem Michał legł na posłaniu i nawet połączone siły moje i bodaj Macka nie zdołały go unieść>
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lola



Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no zobaczymy zobaczymy Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba teksty Lenia:

(Corax wyjmuje menażkę)
- Ej, ale po co Ci lornetka?

- Wiesz jak chrapałeś? Jak chuj!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lola



Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lip 30, 2008 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maxfoto napisał:
Cytat:
Luuuudzie kochani - Wy chyba nie macie nic innego do roboty, jak tylko posty PISać


no a co mamy robic jak nie wspominac te niezapomniane chwile spedzone razem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zlot w świetnej atmosferze, ekstra klimat i świetni ludzie. Bardzo miło było poznać nowe twarze z forum (jak np. Sweet Lady i Leniu) i nie tylko z forum (np. Asia i Maciek). Serdeczne podziękowania dla Crowleya za podjęcie się organizacji Zlotu, bez jego inicjatywy ta impreza by się w ogólnie w tym roku nie odbyła.

Pewnym niedosytem było brak pewnych bliskich mi osób, jak Meliny i Zbyszka.

Nie mam siły pisać recenzji, chyba się zestarzałem nieco. Co do żarówki, nie miałem siły kręcić beki to chciałem choć wykręcić żarówkę ;) Eksperyment wykonany, lecz niestety nieudany.

Special thanks to: Asia, Q_Michal, Sweet Lady, Kłin, Owca, Karolina, Tyna, Calina, Crystal, Ozzy, Maciek, Max and daughters, Daga, Piotr.

Tak w ogóle to dziękuję Wam wszystkim.


...zjedz kremówkę! ;)
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mack napisał:
...zjedz kremówkę! Wink

...tę kremówkę Razz

Pobłogosław!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Sie 01, 2008 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowly – pionier w zlocie w Trzebnicy, ryzykant, „frajer”, krzyczący pod adresem zlotowiczów, urokliwy jak zawsze, dający się ściskać, zdradzający kobiety z Lemurem, jeszcze wiele złego przednim i nauki jak robić dobre zloty. I czekam na identyfikator nawet w jpeg :]

Corax – człowiek z chomikiem w plecaku lub kieszeni, dbający o pozytywne wibrację, lubiący zwiedzać i ogólnie nosić ludzi na rękach.

Le_mmor – zdradzający Qndzi z Crowlym, głupio się pytający o wrażenia jakie robi na innych, mądrzący się jak zawsze, nie dający się oskubać z kasy w pizzeri, śpiewający jak zawsze źle i gadający po nocy o jastrzębiach. Wbrew opinii obgadaliśmy w pociągu pół forum, nie obecnych zlotowiczów i fanów oraz nas samych. A co nam szkodzi....... Wink Wbrew mniemaniu człowiek z licznymi obawami.

Qndzia – zdradzana przez lemura, znikająca nocą gdzieś by zjawić się o poranku, zapewne zdradzała w tym czasie Lemura z jastrzębiem, jak zawsze mówiąca mądrze i trzymająca fason.

Monior – pojawiła się i znikneła, nie zamieniłam z nią głębszego zdania, bardzo żałuje. Była zaś tematem naszych rozmów.

Kot – jak strzeliła focha na mnie to się tylko kurzyła, udawała Papieżycę, odstroiła się na Party i była sobą. I kupowała cukierki na dworcu – 5 minut przed odjazdem pociągu :]

Max + Zosia i Ola – wielka rodzina, aktywnie uczestnicząca w zlocie, bez Maxa nie byłoby klipu i Eooooo (prawie jak Fredek na Wembley).

Asia - nasza pianista, skoro zabrakło Pieci; sportsmanka dająca czadu na boisku.

Specjalista – agent, pijący jak smok bez widocznych oznak na ciele! , dający się wciągnąć w nasze zabawy, spokojny ale aktywny w swoim wymiarze. Za rok widzę na karaoke jako solistę.

Leniu – świeżak, wyobrażenie moje o nim: coś kudłatego, dzieciakowatego..... realia kudłate z widokami na dorosłego, szybko zgrał się z ekipą, na zlocie bardziej szalony niż przez net. Ma mi postawić pomnik i nosić na rękach.

Wassssssss77 – świeżak, spokojny, w ostatnią noc próbujący coś przemówić do mnie, szkoda, że nie na temat żywności, ulubiona poza to siedzenia wygodnie rozparty w fotelu, mało aktywny, ale taka natura. Wyobrażenie: smagły 1,8 z burzą włosów realia taki Lolek Wink

Vessena – paradująca przez zlot jak zawsze w obcasikach, wzbudziła zachwyt Gohana, taka tradycja z niej. Jakoś nie za stara na zloty.

Basia – po dłuższej przerwie wróciła na łono zlotów, chyba dobrze się bawiła choć jej klimaty to DM.

Dominika – znowu bez mamy, jak zawsze dobrze się bawiła, ubawiła się z wypowiedziGohana

Crystal – pił więcej od qMichała i się trzymał prosto i nie przewracał, jak zawsze zagubiony, został fanem zlotu, po prostu AS. Nasz idol na karaoke. Z nim na temat muzyki bez problemu się pogada od Bacha po Doorsów.

Mack – powrót na zlot, pewniejszy siebie niż w 2005 roku, zapleniec Q+PR, wyglądający jak młody punkowiec

Kłin + Aga (siostra) – nasz wielki model i czarny charakter, powrót po roku przerwy, jak zawsze nadający klimat na imprezie, zakon Słupski rządził?

Sweet Lady – świeżak, pierwszy raz na zlocie, słodka jak z obrazka, trochę nieśmiała, ale trzymająca fason, oby powróciła do nas za rok. Czy ideał z avataru niech inni ocenią....... fani.

Dudek – powrót po 3 latach, tym razem w cieniu, cierpliwie znoszący wieczornych gości w pokoju

Karolina – jakby mniej aktywny, napaleniec koncertowy QPR

Tyna – pamiętająca o starej matce, jak zawsze najlepszy wokal na zlocie, dobra żona Karoliny

Qbik – dobry duch zlotu

Calineczka – jak zawsze pełen humoru, odstawiający cyrk z Michałem i Crystalem, humor trochę złagodniał, powtarzający pewne informacje do znurzenia

Owca – piłkarz numer 1 na zlocie, oraz dający pokazy latającej owcy po ścianach TOKu, wesoły duch zlotu

Milka – świeżak, dla mnie nie nowość znana mi z Bydzi, chyba się odnalazła na zlocie i dobrze czuła. Do rozmów na każdy temat, zwłaszcza na temat skoków i pisania.

Jutyna + Jarek – świeżaki, przeżyli drogę w męczarni na zlot, przeżyli i zlot, tolerowali klimat i humor, wciągnęli się w konursy i karaoke. Będą z nich ludzie.

Maciej K – świeżak, znany z 2 spotkań w Gonu i Wiednia, zaskoczenie On na zlocie!, a jednak się dobrze bawił, jak widać człowiek z legitymacją radcy nie jest za stary na zlot i jego klimaty. Znawca wina.

Krzysiek alias Papież – bywalec zlotów, tym razem został jego gwiazdą, dawniej raczej był w cienu. Nasz operator kamery.

qMichał – stały bywalec, jaki jest każdy wie, chociaż jak na niego statystyki mocno chyba zaniżył i oby taką tendencję spadkową utrzymał w liczbie piwa. Tym razem ponoć pobity i tak przez Crystala, nie lubiący zwiedzać, śpiący w każdej sytuacji, wyrywający zasłonki w wagonach, ochrypły jak zawsze po zlocie, ukłony za przebranie.

Gohan – człowiek, który wraca jak bumerang, dla niego otwarto dział na forum i jak szybko się pojawiło tak szybko zniknię, bo gadanie o stopach nudziło i nudzi na forum. Ubawił nas wizją deptania.

Łosiu – pierwszy raz bez mamy ( mamy też się dobrze bawią na zlotach, czyżby były młodsze od niektórych forumowiczów, którzy twierdzą, że są za starzy na zloty?), rozkręcił się, bawił się jak zwierzak wypuszczony z klatki.

Janusz "Jahu" (tu jako lordjahu) – pozytywny człowiek, bez jego mamy byśmy zgineli

Mateusz "Ludi" (nie Mariusz) - - wszędzie go było pełno, dobry piłkarz

Jacek "Lupus" (wbrew pozorom praktykujący Katolik) – człowiek od kiełbaski i ziemniaków na ognisku. Z urodą demona Wink

"Cypek" – człowiek z wizją jak bardzo realną?

_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
justa



Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1
Skąd: sieradz

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, a teraz moj debiut na forum:od siebie dodoam ze bawialam sie naprawde fajnie-nie mam porownania z wczesniejszymi zlotami ale zaczne to nadbarbiac- na bank przyjade na nastepny.Najwazniejsze jest to ze byla fantastyczna ekipa, troszke bylam oniesmielona tym ze wszyscy sie od dawien dawna znają i kochają no ale cóż zawsze musi być ten pierwszy raz;] w każdym razie weekend sie udał a ja oczekuje z niecierpliwościa dokumentu ze zlotu nakręconego przez Papieża-zwłasza karaoke i imprezki z soboty. niech ktoś da znac czy i gdzie to bedzie grane Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Nie Sie 03, 2008 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hey justyna:)
ja tez czekam na dokument ze zlotu - jak bedzie to na pewno bedzie tu info, wiec zagladaj co jakis czas!!! pozdrawiam!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zdradzałem nikogo z Lemurem, Lemur to moja jedyna miłość Smile niech sam opowie, jak zareagowałem na jego telefon o związku z Qnegundą Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lordjahu



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 34
Skąd: Trzebnica

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Janusz "Jahu" (tu jako lordjahu) – pozytywny człowiek, bez jego mamy byśmy zgineli


Stary wytłumacz, bo błądzę Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowly napisał:
Ja nie zdradzałem nikogo z Lemurem, Lemur to moja jedyna miłość Smile niech sam opowie, jak zareagowałem na jego telefon o związku z Qnegundą Smile


Hm, nie pamiętam, coś tam tylko mówiłeś o jakichś pedofilach czy coś...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:

Kot – jak strzeliła focha na mnie to się tylko kurzyła, udawała Papieżycę, odstroiła się na Party i była sobą. I kupowała cukierki na dworcu – 5 minut przed odjazdem pociągu :]


Dobra, Daga, mogłaś sobie darować obwieszczanie tego całej Polsce
Takie sprawy załatwia się sam na sam, na gołe klaty i nie robi się szopki


Dzięki wszystkim że byliście i że jesteście pojebani. Nie samą powagą kosmita żyje w końcu...

Milka, mam nadzieję że wybaczysz moją sobotnią(niedzielną chyba też) bucowatość.
No, tak wyszło i nic na to nie poradzę. Zawsze byli jeszcze inni zlotowicze:D

q_Michał- Fajnie że się przebrałeś za Roberta Smitha

Łosiu - ty soocie!!!
Jestem niezmierie dumna z wystraszenia Tomasza Kammela "Modą na Sukces". -wrażenia niezapomniane

I w ogóle Habemus
Powrót do góry
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Crowly napisał:
Ja nie zdradzałem nikogo z Lemurem, Lemur to moja jedyna miłość Smile niech sam opowie, jak zareagowałem na jego telefon o związku z Qnegundą Smile


Hm, nie pamiętam, coś tam tylko mówiłeś o jakichś pedofilach czy coś...


Z czystej zazdrości, mój miły Smile hmm czekaj skoro jesteś moim czarnym bratem i równocześnie kochankiem, to czy to nie jest incest? Smile łomatko...
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[

Krzysiek alias Papież – bywalec zlotów, tym razem został jego gwiazdą, dawniej raczej był w cienu. Nasz operator kamery.

Po prostu wzbiłem sie na wyzszy poziom , a z tą kamerą jakos dobrze sie czułem:) moze ona rekompensuje mi brak dziewczyny:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Krzysztofek



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 213
Skąd: Łęczna

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 8:20 pm    Temat postu: Film Odpowiedz z cytatem

Jakby co to dysponuje filmem ze zlotu , co chyba jest oczywiste Smile Wysłałem go do Dagmary żeby go zmontowano , ale jesli ktos chce to dysponuje tez robocza wersja . Jesli ktoś jest zainteresowany to pisać krzysztofxx1@poczta.fm lub dzwonić 605408812 gg 10704384 , można tez korespondencyjnie : Watykan ul. sw.Piotra 4/5 , POZDRO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Monior vel. MoniQue(en) dnia Nie Sie 10, 2008 10:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ja tam się nie znam ale widziałam Cię pierwszy raz i odniosłam jak najbardziej pozytywne wrażenie. Cool
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milka, za to Ty psujesz dobre wrażenie jakie wywarłaś na mnie na zlocie swoimi avatarami Twisted Evil
Powrót do góry
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co Ci powiem? Fuck U Twisted Evil a tak btw. Brian umie śpiewać xDDD i ja mam ładny avatar Razz
ah i wybaczam Ci ten snobizm bo też jestem dumna ze wystraszyliście Kamela (szkoda tylko ze nie ma fotki jego miny xD)
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
a tak wertując temat..

Zabiję Cię... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Sie 11, 2008 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No! Moniorku mój kochany, to ja rozumiem Smile Cool
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
maxfoto



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 31
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
bez Maxa nie byłoby klipu i Eooooo


A właśnie - co z tym klipem Daga ? Chętnie bym go obejrzał..... Smile
Jeśli w ogóle gdzieś istnieje .... ?
_________________
Nie jest grzechem upaść - grzechem jest sie nie podnieść.
Always look on the bright side of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieje - klip, montażysta sam się zgłosił człowiek pewny i sumienny i mam nadzieje, że do 24.XI będzie zmontowany film ze zlotu Smile
Nigdy filmy ze zlotów nie powstawały szybko, więc cierpliwości Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
maxfoto



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 31
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sie 27, 2008 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Nigdy filmy ze zlotów nie powstawały szybko, więc cierpliwości Smile


Noooo, czego jak czego, ale cierpliwości mi chyba nie brakuje Smile))
Czekam więc na jakiś znak, jak już będzie gotowe Smile
Pozdrowionka
_________________
Nie jest grzechem upaść - grzechem jest sie nie podnieść.
Always look on the bright side of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, gdzie to napisać, to napiszę tutaj Wink Oglądam sobie właśnie "Fabrykę Gwiazd" na Polsacie, a tam kto...? Marcin Maliszewski z Czaban Bandu, zaśpiewał Break Free... Z całego repertuaru Queen musiał wybrać właśnie to, ale niech mu będzie Razz Jurorzy bardzo go pochwalili, tylko trochę się podśmiewali, że "metalowiec, a występuje w takim programie i raczej nie ma szans go wygrać". Ale byli jak najbardziej na tak.

Edit: aha teraz chyba będą decydować, kto ma się uczyć w jakiejś tam akademii, a kto odpadnie czy jakoś tak. Nie za bardzo wiem, o co w tym progrmie chodzi, włączyłam niedawno Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I wszedł do akademii Smile

Szkoda że samego wykonania nie słyszałem, akurat pochłonięty byłem Gwiezdnymi Wojnami Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2008 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie straciłeś, zaśpiewał podobnie jak na Zlocie, tylko publiczność o wiele gorsza Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milka



Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 254
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
tylko publiczność o wiele gorsza Razz


No bo oni się nie znają po prostu. Cool
_________________
Znacie bajkę o Romantyku?
- Roman, Ty kutasie. Razz Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek