FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
graeatest hits all the times
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

czy bylibyście zainteresowani płytą Queen zawierającą najlepsze ich piosenki z całej twórczości?
tak
24%
 24%  [ 14 ]
nie
62%
 62%  [ 36 ]
nie mam zdania
13%
 13%  [ 8 ]
Wszystkich Głosów : 58

Autor Wiadomość
Arcos



Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 21
Skąd: Bieruń Nowy

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Arcos napisał:
mi to tam wisi ale zapomnieliscie jeszcze o plycie Classic Queen Laughing Wink Exclamation


Classic Queen to nic innego jak GH2, jeno z inną setlistą, bo dla potrzeb 'debeściackich' Amerykanów.



ładnie to ujołeś Very Happy Exclamation
_________________
The Show Must Go On...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arcos napisał:
ładnie to ujołeś Very Happy Exclamation


Ty też ująłeś, jak w mordę strzelił. Po prostu ich nie lubię za to "'ooo jestem Amerykaninem, mam przywileje n' stuff".

Call me stupid, but don't call me American.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arcos



Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 21
Skąd: Bieruń Nowy

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Arcos napisał:
ładnie to ujołeś Very Happy Exclamation


Ty też ująłeś, jak w mordę strzelił. Po prostu ich nie lubię za to "'ooo jestem Amerykaninem, mam przywileje n' stuff".

Call me stupid, but don't call me American.



Już cię nie lubię Wink Laughing Exclamation
_________________
The Show Must Go On...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arcos napisał:
Już cię nie lubię Wink Laughing Exclamation



Saddam: Doigrales sie, wpisuje cie na moja liste.

[/offtopic]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Arcos



Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 21
Skąd: Bieruń Nowy

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Arcos napisał:
Już cię nie lubię Wink Laughing Exclamation



Saddam: Doigrales sie, wpisuje cie na moja liste.

[/offtopic]



wow ostry jesteś ok nie off topujemy juz bo wiez nie ładnie to tak Wink Exclamation
_________________
The Show Must Go On...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Lis 26, 2005 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze by tak wydać jedno Greatest Hits DVD gdzie byłyy wszystkie studyjne piosenki Queen i problem składanek mielibyśmy z głowy
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do kolejnej składanki, to moją reakcją będzie brak reakcji!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi to tam ryba... niech wychodzi, byle nie żadne AKOMY (z Laughing )GAGI i te inne sprawy.... jak już ma wyjść składanka, to tych NAJLEPSZYCH utworów... besprzecznie najlepszych.... najlepiej, gdyby zrobili ankietę na oficjalnej stronce z wszystkim utworami i jazda Wink ...

zawsze miło jak się słyszy, że wyszła nowa płyta Queen, nie? (nawet, jeśli to składanka...)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar- AKOM i Ga Ga to były WIELKIE hity, to są pierwsze piosenki, jakie przychodzą mi na myśl, gdy pada hasło "przebój Queen", więc na ew. GH te piosenki powinny się znaleźć

co do sensowności takiego wydawnictwa- NIE Exclamation pierwsza i druga część były świetne, Rocks jest też niezłe (choć wydane bezcelowo), a GHIII to już porażka; poza tym składanek nie lubię, bo nic nie wnoszą do wizerunku zespołu

a może coś w stylu "Ambisious Queen"? Czyli niesinglowe utwory, które ukazują Królową od tej najlepszej strony, np. Was It All Worth It, Death On Two Legs, White Queen, The Prophet's Song etc.
Takie coś ewentualnie miałoby sens, moim zdaniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
art_mar- AKOM i Ga Ga to były WIELKIE hity, to są pierwsze piosenki, jakie przychodzą mi na myśl, gdy pada hasło "przebój Queen", więc na ew. GH te piosenki powinny się znaleźć


ale to mi śmierdzi komerchą... niech będzie to, co w Queen najlepsze... nie to, na co leci cała populacja ludzka (wybaczcie za wyrażenie, biologię czytam Wink ) leci... niech będzie to, co Queen miało najlepsze w swoich 20 lat tworzenia...

słucham Tie Your Mother Down (tak.. słucham i czytam Very Happy )... dlaczego tego nie ma na żadnej GH? dlaczego WIAWI, które wymieniłeś, też nie, a utwór jak dla mnie- świetny... z 'Queen' nie było żadnego utworu na GH, a pierwsze pięć z tej płyty potrafię w kółko słuchać... nawet, jeśli miałoby im to przynieść najmniejszy zysk w historii muzyki.... sto razy wolałbym NAJLEPSZE UTWORY QUEEN niż NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCE SIĘ UTWORY QUEEN
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100% zgody, chociaż słowo "komercha" jest wg mnie jak na Queen za mocne. Ktoś już to pisał na forum, ale powtórzę- nie wyobrażam sobie, by muzycy Queen weszli do studia i powiedzieli: "dobra, teraz nagrywamy hit, żeby się dobrze sprzedał". Dla mnie to jest komercha. A Ga Gę i AKOM lubię, choć w wersjach live dużo bardziej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
100% zgody, chociaż słowo "komercha" jest wg mnie jak na Queen za mocne
jeśli o toł komercheł Very Happy (haha... jakie te błędy ortograficzne mogą być zabawne.. gdzie jest CORAX? Wink ) chodzi... miałem na myśli to, że taką (z)GaGe(ł- Wink ) to katują ile lat już w tym radiu? wszędzie... jak trafię na jakiś teledysk.. musi być IWTBF albo GaGa właśnie.. to może nudzić... i to nie jest za ambitne... nie jak na Queen... oni mają wiele ambitniejszych utworów....
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie składanki "Greatest Hits" mają sens. Wydają mi, że jest wiele osób, których słuchanie muzyki jakiegoś zespołu ogranicza się tylko do Greatest Hits, często są tam jedyne kawałki, jakie lubią, reszta ich nie rusza po prostu. A tak, zamiast kupować wielu płyt, które się nie podobają zbyt, można nabyć Greatest Hits i sprawa załatwiona - mniej kasy, więcej przyjemności.

Mam nadzieję, że dobrze mnie zrozumieliście, bo nie do końca wiem czy dobrze to ująłem Razz
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art_mar- zgadzam się z Tobą- Ga Ga i AKOM to nie są na pewno najlepsze utwory Królowej, ale to, że radio je puszcza, nie świadczy o tym, że są to złe piosenki

powtórzę jeszcze raz- na żywo te piosenki nie ustępują wcześniejszym dokonaniom Queen, co potwierdziły survivory
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
Rocks jest też niezłe (choć wydane bezcelowo)...

Czy bezcelowo...? Nie, może fani nie są zachwyceni (szczególnie doborem utworów na ten krążek), jednakże Rocks ma przekonać ludzi, którzy Królową znają od tej popowej strony lat 80., że Queen to zespół zdecydowanie ROCKOWY. Więc na pewno nie jest bezcelowy.

Yeah88 napisał:
a może coś w stylu "Ambisious Queen"? Czyli niesinglowe utwory, które ukazują Królową od tej najlepszej strony, np. Was It All Worth It, Death On Two Legs, White Queen, The Prophet's Song etc.
Takie coś ewentualnie miałoby sens, moim zdaniem...

Hmmmm... Może i tak, ale nie przekonałoby tych zdecydowanych mas, które nie mają czasu na analizowanie muzyki i przyglądanie się jej od wielu stron. A taki Marsz Czarnej Królowej zdecydowanie tego wymaga. Pewnie znaleźliby się ludzie, którzy dzięki takiemu wydawnictwu dowiedzieliby się, że Queen to geniusz, a nie banalne We Are The Champions (chociaż akurat je lubię Wink)... Ale gdyby miało trafić do mas? Nie odniosłoby sukcesu W OGÓLE.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Cytat:
Rocks jest też niezłe (choć wydane bezcelowo)...

Czy bezcelowo...? Nie, może fani nie są zachwyceni (szczególnie doborem utworów na ten krążek), jednakże Rocks ma przekonać ludzi, którzy Królową znają od tej popowej strony lat 80., że Queen to zespół zdecydowanie ROCKOWY. Więc na pewno nie jest bezcelowy.

A nie lepiej wznowić wydanie np. "Queen"? Jakaś reedycja czy coś w tym stylu. Bardzo dobrze napisał kiedyś Fenderek- album Rocks został wydane już 30 lat temu i jego tytuł brzmiał "Queen".
W świetle tego uważam "Rocks" za bezcelowe.
Qnegunda napisał:
Cytat:
a może coś w stylu "Ambisious Queen"? Czyli niesinglowe utwory, które ukazują Królową od tej najlepszej strony, np. Was It All Worth It, Death On Two Legs, White Queen, The Prophet's Song etc.
Takie coś ewentualnie miałoby sens, moim zdaniem...

Hmmmm... Może i tak, ale nie przekonałoby tych zdecydowanych mas, które nie mają czasu na analizowanie muzyki i przyglądanie się jej od wielu stron.

Tylko że Queen nie jest zespołem dla mas. Dla mas to jest Mandaryna i inne gówna. Queen jest dla tych, którzy lubią genialną muzykę. Nie wymagam od fana Mandaryny analizy Marszu Czarnej Królowej. Nie wymagam też tego od fana Led Zeppelin (tak dla kontrastu Razz). Lepiej, by dotychczasowe dokonania Queen były lepiej promowane niż wydawać kolejne komercyjne składanki.
Qnegunda napisał:
A taki Marsz Czarnej Królowej zdecydowanie tego wymaga. Pewnie znaleźliby się ludzie, którzy dzięki takiemu wydawnictwu dowiedzieliby się, że Queen to geniusz, a nie banalne We Are The Champions (chociaż akurat je lubię )... Ale gdyby miało trafić do mas? Nie odniosłoby sukcesu W OGÓLE.

WATCh nie było, nie jest i nie będzie banalną piosenką. Pozostańmy przy tym. Jeżeli hymn rocka jest banalny, to i cały rock taki jest. A z tym to się już na pewno nie zgodzę :]
No i powtórzę- geniusz Queen tkwi w A Day At The Races, Queen, Made In Heaven (buehehehe... Twisted Evil ). Na pewno nie w Rocks.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
A nie lepiej wznowić wydanie np. "Queen"? Jakaś reedycja czy coś w tym stylu. Bardzo dobrze napisał kiedyś Fenderek- album Rocks został wydane już 30 lat temu i jego tytuł brzmiał "Queen".
W świetle tego uważam "Rocks" za bezcelowe.

Jakieś tam reedycje były - w 1991 roku... Co do 'Queen' - jedna z moich ukochanych płyt Very Happy Jednakże potem Królowa także stworzyła mnóstwo rockowych utworów...

Poza tym spójrz na to z innej strony - wtedy jeszcze trwał ten wielki boom na Queen i był jakiś sens takiego wydawnictwa. Tylko największym popytem cieszyło się wtedy MiH, a ono do szczególnie rockowych płyt nie należy. No i stale lansowane przez radiostacje Works i AKOM... Więc pozostali panowie z Queen wydali oto taką składankę. Dziwna, bo dziwna, ale nie bezcelowa.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypromowanie "Queen" byłoby 100 razy lepszym posunięciem niż wydanie "Rocks". "Queen" w zasadzie nigdy nie doczekał się promocji, tak nawiasem mówiąc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopcy i dziewczeta przestancie sie "klocic" plyta rocks zostala wydana i nikt tego nie zmieni napewno pozyskala dla zespolu queen jakas liczbe fanow z co do queen I to jeszcze nie wszystko stracone..Wink
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
Wypromowanie "Queen" byłoby 100 razy lepszym posunięciem niż wydanie "Rocks". "Queen" w zasadzie nigdy nie doczekał się promocji, tak nawiasem mówiąc...

Ależ ja nie twierdzę, że nie było Wink. Powinna znaleźć się w czołówce najlepiej sprzedawanych płyt [mówię o debiucie Królowej, nie o 'Rocks' Wink], ale niestety wszystko zależy od ludzi Sad

Cytat:
chlopcy i dziewczeta przestancie sie "klocic"

Jaka kłótnia? To jest DYSKUSJA! Smile
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, wszyscy wyrazili swoje zdanie, możemy się rozejść Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Pią Gru 09, 2005 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka kłótnia? To jest DYSKUSJA! Smile
dlatego dalem cudzysłów bo nie weidzialem jak to nazwac Wink
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Dustin24



Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 136
Skąd: Prabuty

PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do mnie oprócz oficjalnych płyt trafiła jakaś Golden Ballads.
Cool Cool Cool Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega to ma....Pirat po prostu, pytałem o tę płytę nawet tutaj na Forum Smile

Chinese Torture - tak, to jest super ballada Laughing
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Mój kolega to ma....Pirat po prostu, pytałem o tę płytę nawet tutaj na Forum Smile

Chinese Torture - tak, to jest super ballada Laughing


Wiesz jeśli przypadkiem jesteś Sadystą, a na dodatek Mściwym to Chinese Torture to miód dla Twych uszu, rzekłbym delikatna, kojąca melodia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AABBAAA



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 155
Skąd: rozległe łąki Rohanu

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co? I teraz mamy w cholerę tych składanek! Absolute Greatest, Deep Cutsy. Pytanie tylko po co??
_________________
Do you think you're better ev'ry day?
No, I just think I'm two steps nearer to my grave
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..że Lambert nie potrafi stworzyć nic dobrego to nową składanką będzie album "The Queen of Glambert". płyta zawiera największe hity wykonane na żywo podczas trasy koncertowej w 2014 roku jak "Body Language", "Innuendo", "Good Company", "Whataya Want For Me", "Tear It Up" oraz "...Baby One More Time".
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
ABSOLUTNIE NIE!
Mało to już mamy składanek Queen? 3 części GH, Rocks w zupełności wystarczą. Jeszcze jedna płyta tego typu byłaby ewidentnym wyciąganiem pieniędzy (nie pierwszy raz z resztą).


Fenderek (RIP [*]) napisał:
A ja chce, a ja chce...!!!! Wink
Mam nawet pare pomyslow:
QUEEN ROCKS II- rockowe utwory, ktorych nie bylo na 'Rocks'
QUEEN ROCKS BUT NOT VERY HARD- najlepsze prawie rockowe utwory
GREATEST HITS IV- hity, ktorych nie ma na zadnym z poprzednich trzech GH
QUEEN BEST LOVE SONGS- PARTS I & II- najwieksze i najpiekniejsze piosenki milosne
QUEEN BALLADS- najlepsze ballady
DANCING QUEEN- utory Queen najlepiej nadajace sie do tanca
QUEEN UNDERRATED- wszystkie te utwory, ktore nie zmiescily sie do tej pory na zadnej skladance...

(pomysl bezwstydnie zerzniety z queenzone...)


9 lat temu śmichy-chichy, a dzisiaj smutna rzeczywistość Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zgredzik



Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 1002

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaha Very Happy
czego się nie robi dla pieniędzy Wink
niby "friends will be friends" ale kasę rżną od nas ;p
_________________
http://youtu.be/kaeFYigriek?t=4m14s


mercedes nówka od Ernesta, jo nie psujo ja ulepszom.
pyrsko, nie pyrsko!

~~Bercik
JAKI KRAJ TAKIE SERIALE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AABBAAA



Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 155
Skąd: rozległe łąki Rohanu

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
MarcinN napisał:
ABSOLUTNIE NIE!
Mało to już mamy składanek Queen? 3 części GH, Rocks w zupełności wystarczą. Jeszcze jedna płyta tego typu byłaby ewidentnym wyciąganiem pieniędzy (nie pierwszy raz z resztą).


Fenderek (RIP [*]) napisał:
A ja chce, a ja chce...!!!! Wink
Mam nawet pare pomyslow:
QUEEN ROCKS II- rockowe utwory, ktorych nie bylo na 'Rocks'
QUEEN ROCKS BUT NOT VERY HARD- najlepsze prawie rockowe utwory
GREATEST HITS IV- hity, ktorych nie ma na zadnym z poprzednich trzech GH
QUEEN BEST LOVE SONGS- PARTS I & II- najwieksze i najpiekniejsze piosenki milosne
QUEEN BALLADS- najlepsze ballady
DANCING QUEEN- utory Queen najlepiej nadajace sie do tanca
QUEEN UNDERRATED- wszystkie te utwory, ktore nie zmiescily sie do tej pory na zadnej skladance...

(pomysl bezwstydnie zerzniety z queenzone...)


9 lat temu śmichy-chichy, a dzisiaj smutna rzeczywistość Razz.


...i to chyba przeraża najbardziej Very Happy
_________________
Do you think you're better ev'ry day?
No, I just think I'm two steps nearer to my grave
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek