FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Jaki koncert na Zlocie?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który koncert Queen powinien zostać wyświetlony na Zlocie?
We Will Rock You
0%
 0%  [ 0 ]
On Fire
22%
 22%  [ 2 ]
In Japan
11%
 11%  [ 1 ]
Rock In Rio
22%
 22%  [ 2 ]
Live Aid
0%
 0%  [ 0 ]
At Wembley Stadium
11%
 11%  [ 1 ]
Freddie Mercury Tribute Concert
22%
 22%  [ 2 ]
Return of the Champions
0%
 0%  [ 0 ]
Greatest Video Hits
11%
 11%  [ 1 ]
Inny (proszę podać jaki)
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Cze 01, 2008 10:00 pm    Temat postu: Jaki koncert na Zlocie? Odpowiedz z cytatem

Jako, że nie chciałbym wam narzucać oglądania koncertu, który uważacie za tego niewarty (myślałem o "Return of the Champions" ale nie wszyscy kochają nową odsłonę Queen, niestety), postanowiłem załatwić w sprawę w najgorszy z możliwych sposobów, tj. przez demokratyczne głosowanie w ankiecie. Od razu zastrzegam: w ankiecie wymieniłem tylko oficjalnie dostępne nagrania (możliwe do kupienia w sklepie), ale nic nie stoi na przeszkodzie, by puścić jakiś bootleg. Czas ankiety "obliczam" na dwa tygodnie - z przyczyn czysto praktycznych: nie jestem w posiadaniu wszystkich możliwych do nabycia DVD Queen, że o bootlegach nie wspomnę. Może się więc tak zdarzyć, że poproszę kogoś z was (you, yes you, stand still laddy) o dostarczenie na Zlot egzemplarza wybranego przez was koncertu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek