FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Czego odnośnie Queen na polskim rynku brakuje fanom?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:31 am    Temat postu: Czego odnośnie Queen na polskim rynku brakuje fanom? Odpowiedz z cytatem

Jako fanom Queen, żyjącym w Polsce- czego Wam brakuje...? Najbardziej! Jakich opracowań, książek- o jakiej tematyce...? A może obecności w mediach? Profesjonalnych artykułów...? Programów telewizyjnych? Profesjonalnie działającego Fan Klubu (tego to brakuje fanom Queen na całym świecie...)?

Czego brakuje Wam NAJBARDZIEJ?

I nie, nie chodzi mi o rzeczy w stylu "ja chcę Hammersmith 75", "ja chcę Box Sety"- chodzi mi o typowo polski rynek. Jakiego (jakich) produktów związanych z Queen według Was, fanów- na nim brakuje...?

ps
Kolejny temat stworzony oczywiście tylko i wyłącznie po to, by nie stracić notowań...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Pią Sty 04, 2008 12:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim - książek. Co to do cholery jest, że do polskich wydawnictw (które i tak nie cieszą się specjalnie dobrą sławą w porównaniu do reszty opracowań) trzeba dobijać się latami i płacić horrendalne kwoty? Nakład był żałosny i nieodpowiadający potrzebom rynku.

Dalej - koncerty. Przede wszystkim jeszcze, jeszcze więcej z lat 70., mogliby dorzucić też coś z wczesnych... Kiedy nie było jeszcze WATC i WWRY. Co do polskiego rynku... Trudno w tym przypadku o czymkolwiek mówić, skoro Q+PR nie grało jeszcze w Polsce. No, może DVD ze Stodoły?...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza podstawowa rzecz: książek po polsku dotyczących nie osoby Freddiego ale kariery zespołu, przede wszystkim od strony artystycznej, muzycznej.

Dwa, ale zdecydowanie mniej dotkliwiej niż w punkcie pierwszym: koszulek i innych gadżetów, ale to na zasadzie owego nadmiaru lepszego od niedoboru, bo nie sądzę bym kupował coś poza t-shirtami.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na polskim rynku brakuje przedewszystkim:

1. Książek a głównie mam na myśli brak ksiażki P.Freastona.
2. Szkoda że w TV nie docierają do nas filmy dokumentalne (np. Freddies millions)
3. Brak gadzetów i tego typu duperelek o plakatach nie wspominająć.
4. Za mało ciekawych artykułów - jak są to tylko o Freddiem i w zasadzie różnią się tylko oprawą graficzną.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim kompletny brak singli na rynku muzycznym... to nawet nie jest zwiazane tylko z queen.. w tym kraju generalnie poza depeche mode, single sa kompletnie ignorowane, wszystko trzeba sprowadzac z zagranicy, czesto za spore pieniadze

barkuje mi polskiej strony internetowej, ktora spelnialaby role encyklopedii queen... jakby wiedzy zawartej na tym forum chocby, ujetej niejako w pigulce... jest przewodnik - wedlug mnie najlepsza strona w polsce majaca zwiazek z queen... ale to jest strona poswiecona jedynie dyskografii... jest kilka niezlych stron skupiajacych sie na newsach, jakims ogolnym bio itd... mnie brakuje czegos bardziej hmmm powaznego... czegos, gdzie byloby miejsce na stare artykuly czy wywiady tlumaczone z jezykow obcych (czyli cos w stylu strony dagi o johnie, na ktora to strone mialem okazje nie raz cos tlumaczyc i jakby byla potrzeba, to chetnie sie w cos podobnego moge zaangazowac), ale gdzie byloby tez miejsce na artykuly pisane przez nas - fanow, tylko w nieco powaniejszej formie, niz tu na forum... ja kiedys pisalem u siebie na zajeciach esej na temat ewolucji scenicznych strojow queen... mysle, ze znalazloby sie przynajmniej jeszcze kilka lub kilkanascie tematow o podobnym charakterze, ktore ktos zaznajomiony z tematyka moglby napisac... inna sprawa, czy znalazloby sie wystarczajaco duzo osob zainteresowanych ich czytaniem...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 1:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
inna sprawa, czy znalazloby sie wystarczajaco duzo osob zainteresowanych ich czytaniem...

zawsze można pobawić sie w sztukę dla sztuki Wink ciekawy pomysł...
A single to faktycznie zmora... pamietam jaki szok przeżyłem w pierwszych dniach w Londynie właśnie ze względu na te wszystkie single, będące praktycznie na wyciągnięcie ręki...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje mi reedycji Definitywnej Biografii .. szkoda, ze nikt nie zauwazyl, ze jest grupka fanow, ktora chcialaby miec w swojej kolekcji dobrze napisana historie zycia Freddiego. Szkoda, ze aktualnie nie powstaja nowe ksiazki o zespole, pisane przez polaka.

Brak promocji plyt ! Najlepszym przykladem moze byc Queen On Fire ... niestety wytwornia na E totalnie olala nie tylko polski, ale i swiatowy rynek muzyczny. Tyle ile sam zespol dal rady wypromowac nowe wydawnictwo, tyle zyskal.
Nie powiem, przy QRM bylo lepiej - reklama w radio, promocja dzieki sieci kin Multikino czy Polski Fan Klub. Nie ukrywam, ze licze na promocje albumu QPR w postaci reklam na przystankach czy billboardach (tj. Eagles), dostep do singli promocyjnych i innych rzeczy powiazanych z nowym wydawnictwem (koszulki, podkladki pod mysze, plakaty itp).

Chcialbym by w radio pojawialy sie inne utwory zespolu niz WATC, WWRY, Radio Ga Ga, AKOM i inne katowane co jakis czas, by przyblizyc sluchaczom takze inne piosenki zespolu ktore ukazaly sie na singlach. Chetnie posluchalbym takiego Tie Your Mother Down, Save Me czy Scandal ...

Jeszcze jakies 3 lata temu w Radio Katowice prowadzona byla audycja 'fan klub Queen'. Milo bylo wtedy uslyszec co dzieje sie w swiecie Queen, uslyszec utwory zespolu jak i solowe kawalki (sukcesem dla mnie bylo to, ze kiedys prowadzacy wykorzystal moja informacje i utwor, ktory zamiescilem na swojej stronie internetowej Razz)

Pewny niedosyt, ze kolejna plyta DVD byla wydana bez polskich napisow. Mialem nadzieje, ze po LOLSOS, nowe wydawnictwa Q czy solowe beda zawieraly polskie znaczki na ekranie ... zobaczymy jeszcze co przyniesie przyszlosc.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze powiedziawszy nie odczuwam żadnych braków. Co chcę to znajduję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:

2. Szkoda że w TV nie docierają do nas filmy dokumentalne (np. Freddies millions)

nie cche mi sie szukac wiec zapytam tu- czy w Polskiej TV lecialo MAKING OF ANATO?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
nie cche mi sie szukac wiec zapytam tu- czy w Polskiej TV lecialo MAKING OF ANATO?


Tak, Planete emitowalo wersje godzinna jakos zaraz po wydaniu LOLSOS.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, to prawda - niestety była to wersja okrojona. zaś co do tematu, to rzeczywiście brakuje literatury - dobre rzeczy muszę czytać po angielsku, kupując na allegro, bo polskich tłumaczeń albo nie ma, albo wyczerpał się nakład. nie ruzumiem - skoro nakład się wyczerpał, robi się dodruk, jako że jest zainteresowanie, prawda? ach ten nasz rynek wydawniczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1) wydawnictwa ksiazkowe. nawet nie w liczbie mnogiej - niech bylaby to jedna, wspaniale wydana, skonczona historia queen. wyobrazam to sobie jako album - bogaty w zdjecia, ciekawostki, informacje niebanalne. queen jest jednym z nielicznych zespolow, o ktorych w przykladowym empiku nie ma osobnego wydawnictwa. poza tym - freestone z tlumaczeniem na polski. nie kazdy moze sobie pozwolic na przeczytanie oryginalu.

2) to, o czym pisal karolina - promocja nowych wydawnictw muzycznych. dla przykladu - the eagles - kazdy, kto slucha od czasu do czasu radia lub porusza sie po miescie wie, ze wlasnie wydali nowa plyte - nawet, jesli ich to nie interesuje. oby tak wlasnie byla promowana nowa plyta z paulem...

3) gadzety - wchodzac do sklepu muzycznego chocby w krakowie, gdzie na scianach wisi masa przeroznych koszulek z nazwami zespolow - jeszcze niegdy nie widzialam tam queen. naszywki trzeba zamawiac osobno, bo zazwyczaj w sklepach ich nie ma. o reszcie podobnych nawet nie wspomne.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no akurat promocja queen jest świetna. nie każdy zespół który wydaje starą koncertówkę ma premierę owej we wszystkich multikinach w kraju, oddzielne półki w sklepach, reklamy w tv i gazetach muzycznych. tu bym nie narzekał zbytnio. jak wychodziło dvd genesis wembley 87 było tak cicho, że musiałem się dopytywać w empiku czy w ogóle ta płyta w Polsce się pojawi. otóż pojawiła się na półce i tyle. z queen jest inna bajka, więc nie narzekajmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce czego mi brakuje?
Że nawet jak są nowe książki po angielsku to ich Empiki nie sprowadzają, albo jest mega narzut sklepu na cenę i lepiej kupić samemu w amazonie/ebay.
Brak wszelakich DVD o Queen nie wydanych, chociaż ostatnio jest z tym lepiej bo wszelakie podejrzane Rio, Tokyo, Budapeszt Studie Case, a nawet Video są w Empiku.

Brak singli w sklepach, chociaż kiedyś były i w Empiku/Trafficu normalnie można było nabyć. Teraz zostają sklepy internetowe fan.pl itd.

Polskie książki. Pamiętam jak męczyłam Alfa wero o datę wydania Definitywnej. Mogę na majowych międzynarodowych targach książki (i tak na nie chodzę) zanieść info o książkach jakie warto przetłumaczyć i pokazać egzemplarze. Ponoć licencje staniały, więc może coś drgnie.
Mogę powiedzieć, że możecie się czegoś spodziewać w tym roku po polsku jednej lub dwóch publikacji, czas pokaże ile z tego wyjdzie w tym roku.

Co do stron www. Polska wikipedia dość skromna jeśli patrzy się na angielską wersję. Nie wiem czy ktoś by się podjął stworzenia polskiej Queenpedi. Co do artykułów tych aktualnych trochę jest na Queen Corner (ja podsyłam Wudżunowi do tłumaczenia i lądują one u mnie i na QC) i trochę starszych polskich na Queen Headlong.
Bizon ja ci zawsze mogę podesłać jakieś artykuły o Janku jeszcze trochę tego zostało Smile
Co do własnych na Queen Corner jest kilka napisanych przez fanów.

Działalność EMI w sferze reklamy......... mogło być lepiej. Kiedyś reklamowano PC i GH2 a teraz Queen on fire zero.

TV i Radio. Liczę, że Kultura nada jakieś koncerty/dokumenty Queen. Było Guitar legends w odcinkach całe. Na Planete puszczali Untold Story jeszcze przed polskim DVD i Making of....... jeszcze przed wydaniem na DVD.
Brakuje polskich napisów na DVD.

Co tam jeszcze pewnie coś mi jeszcze przyjdzie do głowy.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
tak, to prawda - niestety była to wersja okrojona.

To akurat OK- zadna TV nie wyemitowala calosci, bo kto by potem kupil DVD... W BBC bylo tez w okrojonej wersji...
daga napisał:
Mogę na majowych międzynarodowych targach książki (i tak na nie chodzę) zanieść info o książkach jakie warto przetłumaczyć i pokazać egzemplarze. Ponoć licencje staniały, więc może coś drgnie.

To by bylo super, bo z tych kilku pozycji choc jedna bylaby mile widziana Smile
daga napisał:

Mogę powiedzieć, że możecie się czegoś spodziewać w tym roku po polsku jednej lub dwóch publikacji

Jakies szczegoly, czy to poufnie zdobyta informacja? Wink Mam tylko nadzieję, że ktoś bardziej kompetentny od Kirmucia się za to zabiera... Twisted Evil
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Pią Sty 04, 2008 8:12 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mazowszanka



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 109
Skąd: z największego miasta na Mazowszu

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej dla mnie dokuczliwy jest brak napisów polskich na DVD koncertowych itp. Rodzina cieszy się, że w ten sposób szkolę angielski, ale ile można katować się obcym językiem??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi brakuje kompletnego internetowego Przewodnika Fana Queen Twisted Evil
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mazowszanka napisał:
ale ile można katować się obcym językiem??

Do skutku, az przestanie byc obcy Wink

Qnrad napisał:
Mi brakuje kompletnego internetowego Przewodnika Fana Queen Twisted Evil


Laughing
Zobaczymy co da sie zrobic Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście książek brakuje mi najbardziej. No i już nie muszę mówić czemu, bo wszystko zostało powiedziane przez Qndzię Razz

Brakuje również gadżetów... Szukałem jakiejś bluzy Queen, ale nigdzie nie ma. Udało mi się kiedyś kupić koszulkę, ale nie taką, jaką bym sobie wymarzył - innej nie było...

No i brak rozgłosu. Odnoszę wrażenie, że media w Polsce zapomniały już o Queen... Dla przykładu o powrocie Stonesów, Led Zeppelin i The Who się mówiło praktycznie wszędzie (m.in w Teleexpresie)- o Q+PR nie widziałem/nie słyszałem absolutnie NIC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za bardzo generalizujesz. Media to nie tylko telewizja - to także m.in. prasa (w której nierzadko można przeczytać o zespole) i internet.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mazowszanka



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 109
Skąd: z największego miasta na Mazowszu

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale więcej ludzi ogląda telewizję, niż kupuje tematyczne gazety
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi brakuje koncertu Queen nad Wisłą. W ogóle nasz kraj jest takim zaściankiem dla zagranicznych artystów, tak jakby Europa kończyła się na Niemczech a pod spodem na Czechach.
Jakby Queen koncertowało w Polsce to automatycznie zainteresowanie byłoby większe, czyli więcej filmów, wydawnictw książkowych, polskich napisów na DVD i tak dalej. Żeby tylko ci-którzy-załatwiają-koncerty nie ominęli Polski, to wtedy się przekonają, że w naszym kraju naprawdę jest duże zainteresowanie tym zespołem.
Nie mówię tylko o forumowiczach, bo przecież Queen jest szeroko znany w Polsce poza forum.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mazowszanka



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 109
Skąd: z największego miasta na Mazowszu

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak! Tak! Koncert w Polsce! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
A mi brakuje koncertu Queen nad Wisłą. W ogóle nasz kraj jest takim zaściankiem dla zagranicznych artystów, tak jakby Europa kończyła się na Niemczech a pod spodem na Czechach.


Z tym, że to już się powoli zaczyna zmieniać. I dlatego też mam cichutką nadzieję, że QPR wpisze się w ten nowy trend...zresztą pisałem już o tym we właściwym temacie.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chyba zgadzacie się, że ewentualny koncert w Polsce mógłby zdecydowanie polepszyć koniunkturę na produkty Queen. Posypałyby się książki, materiały itd. Dlatego owa potrzeba koncertu nie tyczy się tylko tych dwóch godzin z Q+PR na scenie, ale mogłoby pociągnąć za sobą zmiany, na których każdy fan Queen w Polsce by tylko i wyłącznie skorzystał.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze mozemy teraz "glosno krzyczec" w roznych miejscach, ze fani Queen w Polsce istnieja i ze pragna by ich zespol z pomoca Paula zagral w ich Ojczyznie.

Brian zapowiedzial, ze trasa rozpocznie sie we wrzesniu 2008. Mamy duzo, ale i niewiele czasu na to by zwrocic na siebie uwage.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jest pole do popisu dla nowo mianowanego specjalisty PFQ ds public relations. Skoro z jednej strony narzeka, że nic się nie dzieje i że w ogóle wszystko bez sensu, a z drugiej ma tak rozległe znajomości zahaczające o papieża - niech się teraz wykaże Twisted Evil
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
Żeby tylko ci-którzy-załatwiają-koncerty nie ominęli Polski,

To zdaje się działa dokładnie odwrotnie. Oni (ci od załatwiania) juz w Polsce są- to promotorzy przecież chyba zapraszają zespół takiej klasy jak Q. i wtedy machina QP podejmuje decyzje gdzie grają...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, w ogóle prawie nie słychać o Queenie w TV, radio. Gdy byłem młodszy często mi się przewijało to w tvp, dziś żałuję, że wtedy nie byłem fanem Razz No i rzeczywiście ważną kwestią są gadżety. Wchodzę do sklepu z gadżetami muzycznymi, widzę przed sobą mnóstwo koszulek i mniejszych zabawek odnośnie zespołu, którego nazwy nie słyszałem w życiu, a co do Queen znajduję: jedną naszywkę, jeden przypinany napis Queen cholernie kiepskiej jakości i jeden wcale przyzwoity znaczek z tym oficjalnym logiem by Freddie. Satysfakcjonujące jak cholera Razz

P.S. Ale nie znalazłem też tam nic a propos de Genesis, chyba przez nadmierne tendencje soft i pop rockowe uznano je za pop, no, ale jakoś Tokio Ciotel się znalazło ;P
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Sty 04, 2008 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

queen w mediach jest tyle, ile innych zasłużonych zespołów. w latach 90-tych było tego dużo więcej, jako że było to pokłosie queenmanii. ale dziś, fani stonesów czy zepsów mają tyle samo, co i my, a może i mniej. także spokojnie. ot, tv publiczna w ogóle się muzyką nie interesuje - pamiętacie co było kiedyś? luz, koncerty w dwójce, czad komando... a dziś? posucha. zgryzoty troski o młode pokolenie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek