FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Inny Świat?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 9:25 am    Temat postu: Inny Świat? Odpowiedz z cytatem

Chcialem zaproponować wam coś nowego. Odnosi się to do mojej sytuacji, jaka miala miejsce np. wczoraj. Mam ostatnio sporo problemów życiowych(zresztą, kto ich nie ma). Wczoraj akurat tak się zdarzylo, że w moim domu po raz kolejny wybuchla ogromna klótnia, a poza tym na Wydziale, w którym się uczę, okazalo się, że mogę mieć a very big trouble. Tak więc, olewając to wszystko, usiadlem sobie wygodnie w pokoju, wziąlem pewien napój do ręki(nazwę przemilczę) i zapuścilem sobie Queen- w tym konkretnym przypadku najpierw Made in Heaven, a następnie Mr. Bad Guy Freda. I muszę wam powiedzieć, że sprawilo mi to dużą ulgę(sam fakt, że oderwalem się od problemów dnia codziennego). W tym temacie chcialbym, żebyście pisali, czy również dla was Królowa stanowi taką ucieczkę w 'inny świat', a jeśli tak jest, to jakich wtedy sluchacie utworów( lub albumów). Piszcie-czekam na wasze odpowiedzi.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im ostrzej- tym lepiej, zazwyczaj zapodaje cos w stylu Stone Cold Crazy, Death On Two Legs i ty,m podobne, jak najglosniej sie da a potem odspiewuje zFredem i wyrzucam zlosc do calego swiata... Zawsze za smutkiem kryje sie zlosc... Albo odwrotnie...

Jesli chce sie poddolowac jeszcze bardziej- nie jest to Queen; najpewniej Lacrimosa...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bartek



Dołączył: 19 Maj 2005
Posty: 1
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim Smile .Jak widać jestem tu nowy mam nadzieję że zaakceptujecie mnie na forum pomimo to że moja znajomość z Queen zaczęła się stosunkowo nie dawno.Wink

Wracając do tematu...

Na razie trudno jest mi powiedzieć czy Queen stanowi ucieczkę w "inny świat", no bo chyba wiadomo że piosenka lub zespół nie zrobi niczego na nas Rolling Eyes . Prawdą jest to że Queen pomaga mi się wyluzować i spokojnie wszystko przemysleć .Miło jest kiedy przyjdę ze szkoły do domu włączę płytę Queen, walne się na łóżko i zrelaksuje się przy ich wspaniałych piosenkach po ciężkim dniu w szkole... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 3:54 pm    Temat postu: Off topic Odpowiedz z cytatem

Bartek napisał:
Cześć wszystkim Smile .Jak widać jestem tu nowy mam nadzieję że zaakceptujecie mnie na forum pomimo to że moja znajomość z Queen zaczęła się stosunkowo nie dawno.Wink

Musimy chyba się nad tym zastanowić i zrobic jakieś głosowanie, albo coś takiego Wink
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zawsze Queen uspokaja i podnosi na duchu po burzliwych kłótniach z moim BARDZO WREDNYM bratem...

Witaj na FORUM Mariusz! Very Happy
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Mnie zawsze Queen uspokaja i podnosi na duchu po burzliwych kłótniach z moim BARDZO WREDNYM bratem...

O tak...wiem coś na ten temat Smile .Kiedy ja się pokłócę z moim(starszym o 3 lata)bratem to nawet Queen nie może mnie uspokoić Twisted Evil

Bartek ma rację .Ja także lubię posłuchać Queen po szkole bo po prostu przy ich piosenkach mogę odpocząć i zapomnieć o życiu codziennym. Słuchając Królowej zrozumiałam że ten świat wcale nie jest najpiękniejszy i że nie wszystko się dzieje tak jakbyśmy chcieli .No ale trzeba się cieszyć z tego co nam dano.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie często piosenki są relxem zwłaszcza tak było w liceum kiedy jechałam busem na znienawidzone lekcje ruskiego(babe chciałam w swoich snach zabic siekiera lub wysałc paczka do Abudabi) i takie In my defence czy Lira czy KYa mocno działaly sluchajac ich na walkmanie.

Jak jestem na kogos zła to sobie zpuszczam Liar.
a w szampańskim nastroju to Dont stop me now czy inna z zawrotnym tempie jak ston cold crazy

Ogolnie muzyka Queen mocno na mnie oddziałowuje z jakim skutkiem to widac na mojej stronie www.wierszetakzwane.z.pl a jak to jest oceniane przez innych to juz inna sprawa Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swego czasu miałem zwyczaj puszczania sobie WATC przed każdym egzaminem...wstępnym do liceum, maturą, na studia...z pewnością dlatego teraz jestem szczęśliwym studentem, bez tego by mi się nie udało Very Happy Very Happy

natomiast jak mam zły humor to lubię sobie czasem puścić np.: These Are The Days...żeby się jeszcze bardziej doprawić. Choć do tego lepsi są inni wykonawcy, na przykład Roger Waters...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy lata temu wpadłem w ogromny dołek psychiczny, wszystko zaczęło się walić. Muzyka Queen może nie tyle mnie relaksowała, co uzmysłowiła mi sens starego, arabskiego powiedzonka "żałowałem, że nie mam butów, aż spotkałem człowieka, który nie miał nóg". Zawsze, jak już nie mogłem wytrzymać, kiedy wzbierał we mnie "instynkt Tanatosa" zapuszczałem sobie Show Must Go On , Mother Love czy Was It All Worth It i myślałem: do cholery, skoro facet świadomy zbliżającego się końca był w stanie zaśpiewać takie wspaniałe utwory, to moje problemy są błahe i na pewno też sobie z nimi poradzę.

Do dziś stosuję tą metodę i jak dla mnie działa.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen jest oderwaniem od bolesnej (i to bardzo) rzeczywistości... Na szczęście było tyle różnorodnych albumów, ze moge włączyć sobie odpowiednią płytę do różnych nastrojów. Innuendo włączam, gdy nie mam najlepszego nastroju, albumy z lat 80, gdy chcę się dobrze zabawić, a te wcześniejsze, gdy chcę wyładować złość.
Ale np. przesłuchanie takiego MIH wiąże się z niesamowitym katharsis, poza tym-zmusza do myślenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Czw Maj 19, 2005 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

`inny swiat`... zgodze sie z autorem tematu... oryginalna nie bede - queen po prostu towarzyszy mi w wielu sytuacjach na co dzien - a to, czego w danej chwili slucham uzalezniam od nastroju, np jazz i mustapha gdy mi szczegolnie wesolo lub queen II i white queen gdy smutno, no-one but you gdy ogarnia tesknota... czasami zdarza mi sie tez zmienic diametralnie nastroj wlasnie pod wplywem jakiegos kawalka, sytuacja taka zreszta ma miejsce dosc czesto... ale queen to nie tylko ucieczka od szarej rzeczywistosci, sposob na zwalczanie dolkow, ale takze przypomnienie wielu przyjemnych chwil, konkretnych osob. wiem, ze bez queen wielu rzeczy moglabym po prostu nie doswiadczyc i dzien w dzien sluchajac krolowej uswiadamiam to sobie. i ciesze sie ze to queen przypomina mi ze nawet w tym nieodrealnionym swiecie sa powody dla ktorych warto zyc, nawet jesli na moment trzeba sie wylaczyc i uciec w ten `inny swiat`.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pią Maj 20, 2005 6:20 pm    Temat postu: Re: Inny Świat? Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Chcialem zaproponować wam coś nowego. Odnosi się to do mojej sytuacji, jaka miala miejsce np. wczoraj. Mam ostatnio sporo problemów życiowych(zresztą, kto ich nie ma). Wczoraj akurat tak się zdarzylo, że w moim domu po raz kolejny wybuchla ogromna klótnia, a poza tym na Wydziale, w którym się uczę, okazalo się, że mogę mieć a very big trouble. Tak więc, olewając to wszystko, usiadlem sobie wygodnie w pokoju, wziąlem pewien napój do ręki(nazwę przemilczę) i zapuścilem sobie Queen- w tym konkretnym przypadku najpierw Made in Heaven, a następnie Mr. Bad Guy Freda. I muszę wam powiedzieć, że sprawilo mi to dużą ulgę(sam fakt, że oderwalem się od problemów dnia codziennego). W tym temacie chcialbym, żebyście pisali, czy również dla was Królowa stanowi taką ucieczkę w 'inny świat', a jeśli tak jest, to jakich wtedy sluchacie utworów( lub albumów). Piszcie-czekam na wasze odpowiedzi.


Każdy kogo spotykają problemy w życiu próbuje od nich jakoś uciec lub je zbagatelizować.
Muzyka jest chyba taką ucieczką.Poniekąd Rolling Eyes
Problemy powodują ,że żyjemy w stresie a przecież muzyka "łagodzi obyczaje",czyli ludzkie uczucia jakby tego nie ująć.
I w takich chwilach stresu zamykam się w pokoju(tzn.tylko drzwi,bo nie mam do nich klucza Wink ) i by się wyciszyć i uspokoić myśli i nerwy włanczam zawsze tylko jeden album,który działa na mnie jak balsam,a mianowicie --> "Barcelona".
On ma jakąś magię w sobie która mnie wycisza.
Mam tu na myśli w szczególności utwór "Guide me home","How can I go on","In my defence" w ogóle cały album oprócz utwóru "Barcelona" ,który nie wiem dlaczego w ogóle na mnie nie działa Rolling Eyes .
I to jest właśnie ta ucieczka w inny świat przed dręczącymi nas problemami.
Ale wiem z doświadczenia,że lepiej stawić im czoła niż przed nimi uciekać,bo później się ciągną przez całe życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym odnieść się do wypowiedzi Wiki, dla której odskocznią od codzienności jest 'Barcelona'. Ja również uwielbiam ten album, ale o tym może póżniej. Natomiast napiszę wam o tym, jaką przygodę mialem z zakupem tej pozycji( jeśli można to tak nazwać). Tu muszę sie przyznać, iż ' Barcelonę' mam od niedawna, a mianowicie zakupilem tenże album w dniu... 2 kwietnia, czyli jak już wiecie, wtedy, gdy odszedl od nas nasz papież, Jan Pawel II! Do tej pory mam wyrzuty sumienia, że to się stalo akurat w ten dzień i że chcialem sobie sprawić przyjemność, mimo faktu, że byl mi znany stan zdrowia Ojca Świętego. No cóż, takie rzeczy się zdarzają zapewne, ale ja czuję się dziwnie za każdym razem, gdy slucham Freddiego i Montserrat. W tym dniu, po zakupie( byla to godzina 10:15) dlugo nie decydowalem się na wysluchanie tego albumu. Jednak, gdy już to nastąpilo, to pod sam koniec- w czasie How Can I Go On do mojego pokoju przyszedl ojciec, mówiąc mi, że jest już po wszystkim. To byl najgorszy moment- nie wiedzialem,co zrobic. Oczywiście, nie bylo mi wtedy wesolo. Wylączylem sprzęt i razem z calą rodziną usiedliśmy przed telewizorem, nie mogąc uwierzyć w to, co się stalo. To chyba wszystko z tamtego dnia. Więcej mam zamiar napisać już w nowej rubryce, choć muszę to jeszcze przemyśleć.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sorsha



Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: no wysącz!

PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HMm....Królowa jest wspaniałą ucieczką od tego co złe w naszym zyciu ale rónież jest (przynajmniej dla mnie) świetnym sposobem na delekowanie się radością, w muzyce Quuen czasem jest mi lepiej zrozumieć i bardziej cieszyć się danym mi szczęsciem...cuda sie dzieją normalnie...Smile
_________________
Locktouar....God save the QUEEN!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, wielokroć uciekałem w ten 'inny świat' (polecam książkę o tym samym tytule Gustawa Herlinga Grudzińskiego), wszystkie smutki idą wtedy precz, a świat wydaje się piękniejszy... hmmm gduby to tak trwało wiecznie...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mam okres, że na 'odstresowanie' zapuszczam sobie na cały regulator koncert Rainbow '74 (szczególnie począwszy od Liar a kończywszy na Stone Cold crazy) Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miś napisał:
Teraz mam okres


o cholera to to sie teraz na facetow przenosi? brrr... s alice c. spiewal ze only women bleed... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sorsha



Dołączył: 29 Kwi 2005
Posty: 15
Skąd: no wysącz!

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się będziemy czarować...uzaleznilismy się od Freddiego i moim zdaniem lepszy taki nałóg niz inny....ja chcę z tym zyć już zawsze...narkotyzujmy się ulubionymi kawałkami Wink pozdrawiam
_________________
Locktouar....God save the QUEEN!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jest tez sposob moze nie tyle na gwaltowna zapasc emocjonalna (wtedy raczej truje o tym znajomym, o czym niektorzy juz wiedza:) co na dlugotrwaly czas burz i naporu, kiedy potrzebuje oderwania sie, przeformulowania mysli. Czesto tez do poszczegolnych nastrojow dopasowuje teksty piosenek.
A co WATC wspomnianego przez Lemura to widocznie dobrze dziala przy egzaminach na socjologie UW, bo mi tez pomoglo Very Happy. W ogole jesli denerwuje sie jakims egzaminem to przed wyjsciem z domu ostatnia czynnoscia jest wysluchanie wlasnie tego utworu.
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednym słowem, Vess, socjologowie charakteryzują się określoną postawą wobec Queen Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale dwie osoby to jeszcze w granicach bledu statystycznego Smile (ze pozwole sobie uzyc tego brzydkiego wyrazu na s.)
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Miś napisał:
Teraz mam okres


o cholera to to sie teraz na facetow przenosi? brrr... s alice c. spiewal ze only women bleed... Laughing

Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vessena napisał:
ale dwie osoby to jeszcze w granicach bledu statystycznego Smile (ze pozwole sobie uzyc tego brzydkiego wyrazu na s.)


przestań! za 6 dni egzamin ze statystyki...już mnie trzęsie...

przepraszam wszystkich za ten skandaliczny offtop Smile
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
vessena



Dołączył: 18 Sty 2005
Posty: 385
Skąd: z otchłani

PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zeby powrocic do tematu : WATC na state tez dziala (choc u mnie to dopiero za drugim podejsciem).
_________________
I can fly, my friends. The show must go on.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daisy



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 110
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Inny świat"...taki wspaniały temat i taki zapomniany...
Myślę ,że muzyka potrafi przenieść....stworzyć ''inny świat" wszystkim wrażliwym ludziom...Jest wspaniałą odskocznią od codzienności, od kłopotów, stresów....pozwala ''zapomnieć''... A niektórych potrafi zmotywować do działania, a niekiedy wyzbyć się nadmiaru energii... Wink
Muzyka Queen świetnie się do tego nadaje....ale nie potrafię podać żadnego konkretnego przykładu...bo to po prostu się zmienia...Maja wspaniałe utwory o nucie ''melancholijnej'' i zarówno mocne... Jest w czym wybierać Wink
_________________
"Drogę do szczęścia musimy odkryć sami w sobie, a muzyka może nam tylko w tym pomóc..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Słoń



Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 31
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piosenki Queen, mają to ,,coś" w sobie, co sprawia cuda. Potrafią ukoić, rozweselić. Pokuszę się o stwierdzenie, ze są balsamem dla duszy Smile

Tak na marginesie: witam wszystkich, jak widać jestem nowa:) mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do tego zaszczytnego grona Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest. W styczniu miałem takiego doła psychicznego, że szok. Przez te dwa dni ( Laughing ) przesłuchałem całą dyskografię Queen i jakoś tak milej było. Very Happy
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
black_queen



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 354
Skąd: Nowy Sącz, prawie;)

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie muzyka pozwala mi się odstresować, nia zawsze jest to Queen. Ostatnio najczęściej gdy jestem zła/zestresowana/mam doła/rozdrażniona* puszczam "Ommadawn" Oldfielda albo "Selling England by the pound" Genesis, bo znajduje tam wszystko potrzebne do porządnego odstresowania- konkretnego kopa ostrej mjuzy i piękne wyciszające melodie. Aaa..właśnie- wspaniale też na mnie działa "Plague of the lighthouse keepers" Van der graaf generator, czyli generalnie uspokajam się progresywnie xd Ten repertuar często ulega zmianie, bez jakichkolwiek prawidłowości.

Muszę stwierdzić, że często uciekam w świat muzyki, może czasem aż zbyt często, ale cóż...To głównie ona mi daje siłe w trudnych chwilach.


*niepotrzebne skreślić
_________________
mam plan tak szczwany, że można mu doczepić ogon i powiedzieć, że to lis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ucieczkę Question ... kiedyś tak np. wesoły album Hot Space lub bajeczny A Kind Of Magic...
Teraz na takie akcje wole coś poważniejszego jak np. Rammstein Very Happy
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
astera_94



Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 112
Skąd: Jaworzno

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. Jak miałam żadzę mordu w oczach, sercu i duszy, wystarczył smgo i trochę nacichło Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek