FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Scrubs (vel. Hoży Doktorzy)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Scrubs?
Bym zagłosował w ankiecie, ale nie wiem co to za serial
32%
 32%  [ 14 ]
Coś tam kojarzę, ale żeby od razy lepsze od Przyjaciół?!
6%
 6%  [ 3 ]
Serial komediowe są dla bab! Idę na Modę na Sukces...
13%
 13%  [ 6 ]
Kocham! Zawsze wyobrażam sobie, że jadę z J.D. na jego Saszy do pracy!
34%
 34%  [ 15 ]
Richard Nixon!
11%
 11%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 43

Autor Wiadomość
agixxaczekk



Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kocham ten serial i JD
Widzieliście może ten odcinek na początku z piosenką beatiful day - u2
polecam

http://www.youtube.com/watch?v=DEffenPiNq4
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec. Zdecydowanie za szybko bo powiem tak... imo 1,2 i 8 sezon wymiatają. Nie mówię, że te pośrodku były słabe... bo poziom trzymały ale już nie taki jak właśnie w 1,2 i 8 sezonie....
I coś wiadomo więcej?
Kiedy 9 sezon będzie, czy J.D. jednak będzie i w ogóle... kto się orientuje?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie początkowych sezonów za bardzo nie lubię (a raczej traktuje je tak jak ty te między2-8 Wink) gdyż są on dla mnie... za sztywne? Coś takiego, zbyt wielka powaga miejscami tam się wylewa na początku a i Elliot jest wtedy najbardziej wkurzającą postacią. Wink

Co do 9 sezonu.

Będzie na pewno, bo ABC zamówiło u Lawrence'a kolejny sezon Scrubsów. Ale raczej na pewno nie będzie w nim Kelso i Carli. Z podstawowej obsady ma zostać Cieć, Cox i Turk (plus chyba poboczne typu Todd, Ted czy Jordan). Nie wiem czy będzie Elliot a potwierdzono, że JD ma być w pierwszych 6 odcinkach i pomóc w transformacji serialu. Samo Scrubs ma właśnie zmienić formułę, mówiono że ma być to coś na zasadzie Scrubs: Internst (wydawane równocześnie z 8 sezonem odcinki z perypetiami nowych twarzy w Sacred Heart - ten murzyn chirurg, nieczuła blondynka czy wiecznie uśmiechnięta gościówa [nie pamiętam jak się nazywali xD]) i właśnie Ci Interniści z 8 sezonu mają odgrywać większą rolę. Ale konkretów na razie nie czytałem żadnych. Pewne jest jedno, Scrubsi będą i na początku jeszcze z JD. Wink


Cytat:
The ninth season will see Dr. Cox and Dr. Turk becoming medical school professors whose students occasionally rotate through Sacred Heart. Elliot (Sarah Chalke) and J.D. (Zach Braff) will be appearing in the first 6 episodes to help introduce the audience to the new cast. The recurring character Denise from the eighth season will be present in a starring role who is now the Chief Resident at Sacred Heart - which indicates there will be a time jump as the character was merely an intern during season eight. Three new characters will be present as series regulars, Lucy (a 22 year old whose family has put in all their hopes of dreams of success into), Drew (a 30 year old who has tried med school before and has decided this is his last shot at it) and Cole (a 22 year old who comes from a wealthy family, but because he's an ass, he is an enormous irritant to Dr. Cox) - none of these roles have had any actors confirmed in them as of yet.


A teraz takie coś jest na wikipedii. Wygląda na to, że Elliot też na 6 epizodów i trzy nowe postacie będą. Ciekawe mnie co oni zrobią z Janitorem, cholera Cieć być musi no!
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J.D. Crying or Very sad [*]
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 22, 2009 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj skonczyłem 8 sezon.
No i nie jestem w stanie wybrać najlepszego sezonu. IMHO właśnie te późniejsze są lepsze. Pierwsze 2 są świetne, ale później IMHO serial się rozkręcił. Jedynie postać Elliot mnie wkurzała coraz bardziej z sezonu na sezon. Bo o ile na początku była świetna, to później stawała się zbyt poważna. NO i Carla mnie zaczęła denerwować. Reszta świetna.
Bardzo dobry finał. Znaczy strasznie sentymentalny, brakowało trochę tego absurdalnego humoru, ale chyba taki ten odcinek musiał być.
Podobało mi się w jaki sposób rozwiązali sprawę Coxa. Było oczywiste, że ten powie to co powiedział, ale przez chwilę bałem się, że powie to wprost do JD, a tego bym nie przeżył. A tak jak się stało to nawet da się to przeżyć no i JD z jego T-h-a-n-k__y-o-u__G-o-d.

Co do sezonu 9.
Nie wiem czy nie lepiej nie byłoby zostawć tego jak jest. Fundamentem tego serialu (jakd la mnie) były trzy postacie: JD, Janitor i Cox. A że tych pierwszych dwóch ma podobno nie być...
Znaczy no dobra JD ma się pojawiać od czasu do czasu, ale co z Cieciem i jego historiam? Najpierw miało go nie być, później miał się jednak pojawić, jakt o znim w koncu będzie?
ale z drugiej strony to w sumie dobrze że akcja nie będzie się już odbywać w Sacred Hearcie. No bo ten szpital bez tych ludzi to już nie byłoby to.

W sumie najlepszym rozwiazaniem byłoby gdyby to już nie był Scrubs tylko jego spin off.


no i Hooch is crazy Laughing
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Paź 01, 2009 2:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.nj.com/entertainment/tv/index.ssf/2009/08/scrubs_creator_previews_next_s.html

W miarę najnowsze informacje na temat sezonu 9.

EDIT: 8 sezon od 10 października na Comedy Central.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jestem po 8 sezonie. Różni się on znacznie od pozostałych, oj różni. Jest trochę bardziej poważny i z większym niż zwykle przesłaniem do tego stopnia, że pierwsze odcinki mi nie przypadły specjalnie do gustu, na szczęście powoli wszystko wróciło do normy. Sezon ten różni się od innych także tym, że bez problemu mogę wskazać swoich faworytów - Ted i dr Kelso. Prawnik stał się wreszcie postacią wyrazistą i jedną z głównych, a nie powracających postaci. Miło Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle jest inny, bo w sezonie 8 zrezygnowali z wielu podstawowych dla tego serialu żartów. Cox już co raz mniej strzela swoimi rantami (takie typu "rzeczy, których nienawidzę" z komórką przy pasku i koszulkami bez ramiączek), zaprzyjaźnia się z Bobem i na dodatek nie drze kotów z Jordan. Tak samo z J.D., który stały się o wiele za bardzo dorosły.

Sezonowi 8 bliżej jest do początków serialu, gdzie była taka poważna atmosfera. Ja tam wolę bardziej tą "głupią" twarz scrubsów. Taką jak choćby w odcinku, w którym J.D., Turk. Carla i Elliot zostali postawieni przed radą, bo nikt nie opiekował się pacjentem a ten zmarł. Normalnie zawsze mnie rozwala ten odcinek. xD

No, ale Ted śpiewający "Don't Fear The Reaper" też mnie zabija. Wink

Teraz trza czekać na sezon 9. Dużo zmian, obsada, czołówka, nowa formuła, ale zobaczyć zawsze można.

EDIT: Premiera 9 sezonu będzie już 1 grudnia. Wink

Opis premierowego odcinka:

Cytat:
J.D., Turk, Dr. Cox and Kelso and Intern Denise return to Sacred Heart to teach med school while new med students Lucy, Drew, Cole and Maya are put through the wringer on their first day of school.

_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gówno wiem o tym serialu, poza tym, że znajomi nie z internetu (!) mi go polecali + trafiłem ostatnio na pare odcinków na comedy central (tak?) i zamierzam znowu trafić.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 3:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
tak sobie oglądam ten serial i... Jezu, cater ty to M U S I S Z obejrzeć Laughing . rozstawione litery dla lepszego efektu

omg, miałeś rację!
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 3:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak? Laughing

W ósmy sezonie naprawdę wymiata tylko Doug. Jego postać zawsze była tak nijaka przez swą strachliwość, ale w jego pozycja czwartego członka w Drużynie Mózgowia jest rozbrajająca. xD
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 3:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadę na 3. sezonie na CC. Oprócz tego dają też 8. przez co wszystko mi się jebie. 3. mi się bardziej podoba. Jak będę miał prawdziwy internet zacznę ściągać od początku i tracić na to czas po nocy. Już się nie mogę doczekać.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie sezony 3-6 rządzą. 7 był zdaje się najsłabszy, za to 8 dosyć w klimacie 1 więc całkiem joł.
W 8 rządzą Ted i Bob. No i jeszcze Cieć i Cox dają radę (ale to były najlepsze dwie postaci serialuw ieć nie dziwi) Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cox rox
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Lis 13, 2009 2:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemoge z odcinka z mapetami
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=2zsZjWhdsdU&feature=player_embedded

zwiastun nowych scrubsów. Na teraz ciężko coś powiedzieć o tym co się będzie działo.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 2:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako prawdziwy fan Qu... Scrubsów, oświadczam, iż obejrzałem pierwsze dwa odcinki 9 sezonu!

Moje odczucia, w przekaże w dość inny sposób. Więc zaczynamy.

Nowe miejsce to tak jak było w prognozach Szpital z Uniwersytetem. Przez co Lawrence zostawia sobie furtkę na jakieś gościnne występy niektórych ludzików z poprzednich Scrubsów (wiadomo, że JD jest tylko na 6 odcinków, a Carli nie ma wcale). Wygląda to o wiele fajnie a brak Sacred Heart wytłumaczono zburzeniem.
Stara ekipa:
JD - jak to JD, szuka studenta z którym mógłby się zbliżyć. Są fatnazje, a i jego 'związek' z Turkiem jest tak jakby bardziej gejowy. Nie jest już główną postacią, a jedną z wielu (ale taką w typie jeden jeden z wielu, czyli nadal dużo wątków) co nie dziwi bo za cztery odcinki go już więcej w tym sezonie nie zobaczymy.
Turk - normalka
Cox - on natomiast stał się o wiele bardziej bezwzględny, jeśli tak to można opisać. O ile, pamiętamy go z cynika oraz kolesia sypiącymi sarkazmami mających zdemotywować podopiecznych, to cóż... teraz jest o wiele większym skurwielem.
Denise - ją wyróżniam w kategorii starej ekipy, bo bardzo podobała mi się ta postać w serii 8. Zupełnie inna na tle tamtych internistów. Teraz jest jedną z tych na których się nowe Scrubs opiera. Mi to pasuje, bo jak wspomniałem Denise polubiłem.
Bob - jest, nawet go sporo jak na gościnne wstępy (będzie jeszcze gościnnie chyba występował). Ze spoilerów powiem, że będzie wolnym dziadkiem, bo Enid owiła ciemna mgła
Elliot - pojawia się w dosłownie jednej scenie i to na początku pierwszego odcinka. [spoiler kolejny] jest już w zwiazku małżeńskim z JD oraz spodziewają się dziecka [/spoiler kolejny]. Ma się jeszcze pojawić gościnnie.
Todd - pojawia się kilkakrotnie. Oczywiście w sytuacjach związanych z seksem.
Janitor - też jedna scena, natomiast absolutnie rozwalająca. Niestety również będzie to postać epizodyczna, co jest absolutnie wielkim minusem tych nowych Scrubsów.
Ze starych znajomych pojawia się jeszcze dr. Snoop Dogg

Brakuje mi w odcinkach takich postaci jak Doug czy (a może zwłaszcza) Ted. Z tego co wiem, Ted na pewno pojawi się w odcinku 4, ale wiele wskazuje na to, że również jeśli wpadnie to na gościnne występy.

Nowe twarze są trzy (wszyscy studenci), z czego tylko jedna mi naprawdę przypadła do gustu:

Cole - postać, którą znienawidziłem po pierwszym zobaczeniu (wygląda jak C. Ronaldo!). Po za tym nic wielkiego, były już takie postacie w samych Scrubsach (syn, ojca, który zfinansował budynek, taki typowy luzak co myśli, że mu z tego powodu wszystko wolno). Zdecydowany minus dla mnie
Lucy - czyli damskie JD (jeśli o możliwe). Płochliwa, denerwująca się, marząca, szukająca przyjaciół. Od biedy można polubić, ale jako ogół to takie połączenie cech JD oraz Elliot
Drew - ten gościu wszedł naprawdę w porządku. Próbuje jeszcze raz zaliczyć medycynę. Za pierwszym razem coś mu się tam nie udało. Taki pewny, niebojący się swojej opini, oczywiście został wybrany dzięki temu przez Coxa na swoja ofiarę nr 2 (nr 1 to Lucy, którą Cox gnoi niemiłosiernie). Spiknął się z Denise.

Jeszcze pojawia się studentka z Australii, która jest mało, ale zawsze z wielkim poczuciem humoru.

Klimat to ogólnie bardziej "środkowe" stare Scrubsy niż ich początki czy ostatni sezon. Mniej jest powagi, więcej wygłupów i to imo jest teraz dla tego serialu świetne.

Podsumowując. Nie jest źle. Bardzo razi brak starych postaci (Janitor, Ted, Doug czy 6-odcinkowy JD) i tego nie da się w żaden sposób uratować to jest wiadome. Nowe osoby też w większości nie są żadnym powiewem świeżości (może trochę Drew), ale ogólnie jakoś bardzo przypasował mi ten klimat, nie taki przygaszony jak w 8. A może starsi bohaterowie jednak będą częściej? tak czy inaczej raczej będę śledził 9 sezon, choćby już dla samego Coxa (bezwględny skurwiel jak mówię).

Buziaczki ;*
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem pierwsze dwa odcinki nowego sezonu. No i fajne nawet. Lepiej niż myślałem. Jak wyskoczyli z Guy Lovem to było pinknie.
Fajnie, że dużo Coxa, fajnie że rozwijają postać Denise no i tyle.
Brak Ciecia razi i to bardzo.
Ogólnie to ołkej jest, chociaż nowe postaci mi nie pasują zbytnio, przynajmniej na razie (zwłaszcza Cole), ale może się to zmieni. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz. Nowy sezon? Gdzie?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Stanach. Razz

11 stycznia nowe odcinki.

Ja się po tych dwóch pierwszych nastrajałem pozytywnie, ale chyba za bardzo. Aż zacząłem czekać kiedy odejdzie ten JD, bo powielają schematy z nim aż boli. Rolling Eyes
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszło jak na razie 5 odcinków? Jeżeli tak to wszystkie obejrzałem.
No i nie jest źle. To nie scrubsy ale dobrze jest.
Fajnie że rozinęli postać Denise bo była chyba najciekawszą z nowej-starej obsady.
Brak dawnej ekipy baaaardzo widać. (chociaż w sumie każdego z dawnej widać chociaż w jednej scenie)
Najlepszy jest zdecydowanie 3 odcinek. Kilka sytuacji całkowicie rozwala. Wink

aha typki z ochrony mają chyba zapełnić miejsce ciecia
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jak to bez ciecia? i dlaczego? przecież wrócił do pracy
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszym odcinku jest fajna scenka jak cieć pyta się Turka kiedy przyjdzie JD do roboty. Turk odpowiada, że nie przyjdzie bo odszedł, Janitor nie chce uwierzyć po czym oddaje mop Turkowi "i to był ostatni raz jak go widzieliśmy". Neil Flynn zrezygnował z grania w scrubsach już, co mnie trochę wkurwiło, bo w ostatnim odcinku mieliśmy poznać jego imię a ten chuj znów zrobił JD w jajo.

Tak, na razie 5 odcinków, 11 stycznia dwa nowe.
Źle nie jest, fajnie że atmosfera nie jest taka przygaszona, ale zbyt bardzo to upodabnia się do medycznego American Pie.
Najbardziej szkoda Teda, bo cholera mógłby jeszcze pograć.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się osobiście zatrzymałem na 2 pierwszych bo ani czasu nie było ani specjalnie chęci. To już nie to. Oczywiście, że nadrobię moje straty ale czasy J.D, Coxa i woźnego już bezpowrotnie minęły Crying or Very sad
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Najbardziej szkoda Teda, bo cholera mógłby jeszcze pograć.

Że co proszę słucham? To kto został ze starego składu?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cox i Turk (no i jeśli można to Denise).

JD, Elliot na 6 odcinków.

Sporadycznie Kelso, Todd, Snopp Dogg rezydent i to chyba wsio.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fail. Ale i tak będę oglądał ze względu na swojego nowego idola.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joł joł joł łażę sobie po YT szukając czegoś o Scrubsach a tam są już dwa nowe odcinki Scrubsów i to z napisami nawet heh Wink

Ted pojawia się na chwilkę. Sun też się przewija. Na Jordan czy Carlę nie ma co liczyć nawet (chociaż w sumie za tą ostatnią nie ma co płakać Wink)
Turk rozpacza po stracie J.D Laughing
Jest dobrze.
Chociaż ta cała Lucy to mnie zaczyna wkurzać, taki żeński odpowiednik J.D... aż za mocno. Chociaż jej akcja z końmi, które nauczyły się mówić... xD

Faktycznie ta scena z cieciem rządzi, szczerze to gdy go zobaczyłem to przez chwilę myślałem,że może jednak zostanie... ale i tak mimo że pojawił się tylko raz to była chyba to najlepsza scena...
Widać że w tym sezonie całkowicie stawiają na Coxa, jego riposty są tak cięte, że House powinien brać korki. No i jest go dużo (Coxa). Ale to dobrze, bardzo.

Jest teraz chyba więcej tego takiego scrubsowego poczucia humoru co kiedyś.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dałbyś linki zamiast spoilerować, bo mi się dupy nie chce ruszać
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie wpisanie na YT "Hoży doktorzy" i wybrać pierwsze co wyskoczy to coś przekraczające możlwiości przeciętnego catera.
Mógłbyś być jedynie jeszcze bardziej bezproduktywny i żałosny gdybyś stał się ścianą o którą się opierasz*
cóż masz
http://www.youtube.com/results?search_query=ho%C5%BCy+doktorzy+sezon+9&search_type=&aq=3&oq=ho%C5%BCy+doktorzy+sez
ale odcinków to już sam se poszukaj.

*nie wiem czy to tak dokładnie leciało Confused
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek