FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Madonna

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 3:15 pm    Temat postu: Madonna Odpowiedz z cytatem

Jest król popu, a nie ma tematu o królowej. Nie znam zbytnio twórczości Madonny, oprócz tego co zna każdy, czyli to co emitują tasiemcowe stacje TV i radiowe, coś w rodzaju "The best of" oraz ostatnią płytę. Czy warto się zainteresować jej muzyką? Co sądzicie o nowym duecie z Timberlake'm i kawałku 4 minutes. Podobno ona sama zabiegała o niego i producenta Timbalanda. Poprzednia płyta pokazała, że Madonna chce być wiecznie młoda i jak widać nadchodząca płyta ma być tego kontynuacją. Sądzę, że chce tą płytą trafić do młodszego pokolenia i to głównie do nich będzie ona skierowana. Czy taka Madonna do was trafia czy też może powinna zwolnić i zająć się ambitniejszą muzyką?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pare dni temu przesluchalem ostatnia plyte. Niektore kwalki sa swietne, inne po prostu dobre. Bardzo denerwuje mnie uzycie motywu Abby w "Hang Up" Evil or Very Mad Starszzej tworczosci oprocz "Like a Virgin" raczej nie kojarze.

-Podoba mi sie wersja powyzszej piosenki w wykonaniu Weirda ala Yankovica - "Like a surgeon" Razz
http://www.youtube.com/watch?v=N26KWq7MmSc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madonnę uwielbiam w każdym wydaniu - zarówno to, co prezentowała w latach osiemdziesiątych, jak i to, co proponuje swoim słuchaczom na przestrzeni ostatnich lat. Bez wahania mogę stwierdzić, że znajduje się w pierwszej dziesiątce moich ulubionych wykonawców.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem jakąś płytę z lat '80. Jako, że jak powszechnie wiadomo jestem wielkim entuzjastą muzyki z tamtych czasów, to nie mogło mi się to spodobać. \o/
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię jej piosenki, ale ona sama mnie zaczyna irytować swoją usilną pogonią za młodością i przymilaniem się do młodziaków-nie jest szczera, jest wyrachowana i cwana. Sorry ale ona jest stara, żylasta, napakowana i naszpikowana botoksem, poza tym ona nie umie śpiewać i patrzenie na nią odbiera mi apetyt. Jak była młoda to fajną dupą była.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, spiewac to akurat potrafi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat nie.
Wiele koncertów Madonny widziałam i widzę, że nadal się męczy, głos jej siada. Studyjnie-owszem-jest zajebista i #huj wychodzi na żywca. Wiem co mówię, bo akurat na tym się znam w przeciwieństwie do reszty innych rzeczy, jak np. fizyka techniczna, całki, gotowanie zup, szydełkowanie czy zmienianie kół w wozie. [albo konia].

Zresztą ona sama to wie i powiedziała kiedyś, że dawanie dupy pomogło jej w karierze, bo napewno nie głos. Bo temu już nie zaprzeczysz, że NIE DAWAŁA.

A co powiedział Keith Richards? Kropla talentu w morzu ambicji.

Amen.

A teraz idę się wysadzić w powietrze w imieniu heretyków.


Edyta

Dobra, od razu się przyznam, że jestem zarozumiała, cobyście się potem nie czepiali i nie płodzili listów otwartych. Uwaga:

"Jestem zarozumiała"
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cuidado Llama! napisał:
Lubię jej piosenki, ale ona sama mnie zaczyna irytować swoją usilną pogonią za młodością i przymilaniem się do młodziaków-nie jest szczera, jest wyrachowana i cwana. Sorry ale ona jest stara, żylasta, napakowana i naszpikowana botoksem, poza tym ona nie umie śpiewać i patrzenie na nią odbiera mi apetyt.


Well spoken/written Wink Ciało "madoła"którym tak eksponuje jest juz sflaczałe i cofa mi się obiad z komunii jak ją widzę. Clip w "bang busie" zdaje sie "Sorry" z nawet nie wiem czy pełnoletnimi chłopakami był żałosny.

Madonna Razz za najlepszych czasów

Cytat:
Jak była młoda to fajną dupą była.


Tu się niestety nie zgodze nigdy nie była fajną dupą. Nic fajnego + otwór na żetony Rolling Eyes
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stone Cold napisał:
Cytat:
Jak była młoda to fajną dupą była.


Tu się niestety nie zgodze nigdy nie była fajną dupą. Nic fajnego + otwór na żetony Rolling Eyes

Źle się wyraziłam - rzeczywiście są fajniejsze dupy od Madzi, ale kiedyś wyglądała lepiej niż teraz. A im będzie starsza, tym otwór na żetony będzie większy, mało tego-generalnie ich przybędzie.

No i to wychowywanie dzieci przez psychologów i umawianie spotkań z nimi-przesada. Mam nagrany dokument o Madonnie sprzed półtora roku [tvp2 zaszczyciła nas nim po pierwszej w nocy] i Lourdes jest już skrzywiona na lata-to dziecko nie ma w sobie tej młodzieńczej radości i naiwności, jest tak samo sztuczna i pozorna jak matka. Jedynie Rocco jest normalny bo chyba bardziej wdał się w ojca, którego bardzo lubiem. A wy lubiecie?

PS Kocham Vogue, bo kto go reżyserował? Sam David Fincher, kurde!

Edyta
No i ta kabała, luuuudzie! Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kamilla



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 61

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do muzyki Madonny-nie mam zastrzerzeń,ma niezły głos,ale nie podoba mi się w niej to, że jej wygląd jest bardzo sztuczny, pełno makijażu i operacji... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cenie za pracowitość i ambicję.Talent....jaki talent? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie pare starych kawalkow, takich jak like a prayer, crazy for you (i wciaz qrde nie wiem, co to za film byl...), dear jessie, czy nawet material girl... z nowyszych za bardzo dobra uwazam plyte ray of light... naprawde pop zrobiony na wysokim poziomie... nastepne nagrania juz zdecydowanie na nizszym jak dla mnie poziomie...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

David Hasselhoff nagrał tez piosenkę o tytule Crazy for You.

Szczyt obciachu obok "Du"
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
lubie pare starych kawalkow, takich jak like a prayer, crazy for you (i wciaz qrde nie wiem, co to za film byl...), dear jessie,...

Vision Quest(film się nazywał)

A co do meritum- mam sentyment i szacunek do twórczości Madonny, Bizzy wymienił 2 ulubione moje kawałki- Like a prayer to jeden z najlepszych teledysków w moim prywatnym rankingu,świetne wykorzystanie chóru a Dear Jessie mimo że może słodkie i cukierkowe jest jedną z bardziej... wzruszających piosenek, ma świetne przejścia i wstawkę z "trąbką"Smile(tak przy okazji to odnajduję jakiś wspólny mianownik z The Miracle Queen w tym utworze-chodzi o nastrój piosenki, choć i rok wydania też się zgadza).

Generalnie płyta Like a prayer to jak dla mnie najlepsza rzecz jaką Madonna wydała (poza monotonnym i denerwującym keep it together reszta piosenek naprawdę na wysokim poziomie, do tego w większości wielkie hity). Płytki warte uwagi to też na pewno True blue, Erotica, Ray of light czy też nawet ostatnia Confessions...

Co do skandali,wizerunku itp.- jakoś nie za bardzo mnie to interesuje, a już z tą kabałą i odwołaniem dzieciom Świąt Bożego Narodzenia Laughing to faktycznie ostro przegięła.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie nie vision quest Twisted Evil tyle, to ja tez znalazlem, ale mnie chodzi o inny film, bo vision quest nie widzialem Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm to może "Desperacko szukając Suzan" albo Niespodzianka z Szanghaju?
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm chyba tez nie Very Happy ne przypominam sobie ogladania zadnego z nich, a przynajmniej nie na tyle uwaznie, zeby pamietac takie duperele jak fragment piosenki w ktoryms momencie Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś w/w tytuły nawet ogladałem, ale na tyle błahe to były filmy że niewiele z nich pamiętam nawet jeśli chodzi o ścieżkę dźwiekową nie wspominąc już o fabule...
A z ról filmowych Madonny to fajny epizod miała w Bondzie-Die another day jako nauczycielka szermierki (do tego świetna piosenka tytułowa do tegoż Bonda). Był jeszcze mniej więcej z tego samego okresu film z Madonna w roli głównej-akcja działa się na jakiejś bezludnej wyspie,a film wsławił się Złotą Maliną dla Madonny:)Smile.

A z tematów muzycznych piosenkarki-kto jeszcze nie zna polecam wolną wersję Like a virgin i Justify my love, które dla artystki stworzył Lenny Kravitz.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2008 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem jej fanem, ale uwielbiam płytę Erotica, bo jest wyraźnie inna, taka magiczna. Trudno mi nawet cokolwiek wyróżnić, może takie piosenki jak: Deeper And Deeper, Erotica, Words, Bad Girl czy Rain. Majstersztyki!
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6794799,Krucjata_przeciw_Madonnie.html

Powiedzcie mi CO TO MA KURWA BYC?! Shocked Polska...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a niektorzy sie oburzają, jak ja czy paru innych tu mowimy, ze ten kraj to sredniowiecze i ciemnota na kazdym kroku... Laughing to jest tak zalosne, ze az nie chce mi sie wiecej pisac, bo szkoda nerwow. jedyny plus to taki, ze pocwiczylem miesnie brzucha przy okazji smiejąc sie, zanim zrozumialem, ze to nie jest smieszne, tylko smutne i zalosne Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby mogli, to by zorganizowali zbrojną krucjatę przeciwko Madonnie i innym 'heretykom'... Taki jest właśnie Polski kościoł... Rolling Eyes A może nie tylko Polski?

Z każdą sekundą swojego życia mam coraz mniej wspólnego z tą instytucją i jednocześnie z każdą tą kolejną sekundą coraz bardziej się z tego cieszę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Taki jest właśnie Polski kościoł... Rolling Eyes A może nie tylko Polski?
Z każdą sekundą swojego życia mam coraz mniej wspólnego z tą instytucją i jednocześnie z każdą tą kolejną sekundą coraz bardziej się z tego cieszę.

Hm, przeczytałem artykuł i wynika z niego, że cała akcja to inicjatywa jakiegoś oszołoma z LPR i jemu podobnych, a nagabywani księża i episkopat reagują raczej wstrzemięźliwie Wink Nie jestem jakimś obrońcą Kościoła, ale bądźmy sprawiedliwi w ocenie Cool
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sro Lip 08, 2009 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawostka na nieco mniejszą skalę - kłodzcy katolicy chcieli odwołać Kult: http://klodzko.naszemiasto.pl/wydarzenia/1017093.html

Inicjatora [chociaż o tym, kto nim jest, dowiedziałam się teraz, przy okazji szukania większej ilości linków na ten temat Wink] znam.

Zabawne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liz: Dzień dobry, tutaj Liz Rosenberg, agentka prasowa Madonny.

Polska: Dzień dobry Liz. W czym mogę pomóc?

Liz: Jak pewnie wiesz, chcielibyśmy zorganizować koncert Madonny w Warszawie.

Polska: Mów dalej.

Liz: Problem polega na tym, że jakiej daty byśmy nie zaproponowali, zawsze ktoś jest obrażony.

Polska: No tak. Pierwszy sierpnia nie był dobrym wyborem. Obchodzimy wtedy znane katolickie święto.

Liz: Myślałam, że rocznicę Powstania Warszawskiego.

Polska: Wszystko jedno.

Liz: Ok. A dwa lata temu, 15 sierpnia było nieodpowiedni ponieważ…?

Polska: To data wniebowzięcia Maryi Dziewicy, słynne wydarzenie w polskiej historii militarnej.

Liz: 15 sierpnia? Bardzo dokładna data. Czy sierpień w ogóle istniał w pierwszowiecznej Palestynie?

Polska: W 1950 roku Papież Pius XII wybrał tę datę z listy dni niewykorzystanych jeszcze na katolickie święta, więc musi się zgadzać.

Liz: Rozumiem. To co powiesz na 25 marca?

Polska: Zwiastowanie?

Liz: 31 maja?

Polska: Masz na myśli Nawiedzenie Najświętszej Maryi Panny?

Liz: To może 22 sierpnia?

Polska: Nie słyszałaś o Czarnej Madonnie z Częstochowy?

Liz: 21 listopada?

Polska: Uroczystość Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny. Kiepski wybór.

Liz: 8 grudnia?

Polska: W ogóle się nie starasz. Wszyscy wiedzą, że to święto Niepokalanego Poczęcia.

Liz: Dobrze. Ustalmy może, ile dokładnie świąt i dni upamiętnienia jest w Polsce związanych z Dziewicą Maryją?

Polska: Tylko 32. Plus cały październik.

Liz: Jakieś inne nieodpowiednie miesiące?

Polska: Wielkanoc, wiadomo. Boże Narodzenie. No i czas postu oczywiście.

Liz: To nam nie daje dużego wyboru.

Poland: Nonsens. Mogę rzucić kilkoma datami, na przykład 15 lipca.

Liz: Czyli 15 lipca mógłby być?

Polska: Nie, to dzień, w którym obchodzimy rocznicę Bitwy pod Grunwaldem.

Liz: Jakaś inna zatem?

Polska: Może 1 września?

Liz: Warto w ogóle pytać, czy to dobry pomysł?

Polska: Nie.

Liz: Zaczynam dochodzić do wniosku, że w ogóle nie chcecie u siebie koncertu Madonny. Czy chodzi o jej imię? Może moglibyśmy je zmienić. Co, gdyby wystąpiła pod swoim drugim imieniem, Luiza?

Polska: Tak jak Święta Luiza? Ta urodzona 15 sierpnia?

Liz:

Polska: Halo…?

- Jamie Stokes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialne Very Happy Laughing Laughing Padłam ;D Laughing Laughing Laughing

A na jej koncert nie poszłabym.Nawet jakby mi dali bilet za darmo. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agusiaa_w



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 344
Skąd: Mała Aleja Róż

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiki napisał:

A na jej koncert nie poszłabym.Nawet jakby mi dali bilet za darmo. Razz

+1
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dreamer



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Wrocław.

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubiłam Madonnę w stylu płyty Ray of light... Chyba najlepsza w całym jej dorobku, a "Frozen" jest takie magiczne Smile
Niektóre jej piosenki są w porządku, ale ostatnia płyta niestety dostosowanie się do trendów. Wolałam starsze utwory.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
a niektorzy sie oburzają, jak ja czy paru innych tu mowimy, ze ten kraj to sredniowiecze i ciemnota na kazdym kroku... Laughing

Oczywiście, że się oburzamy, bo na podstawie paru oszołomów nie można kraju takiego jak Polska wpisywać na straty. Zresztą w ogóle te stereotypy są tak debilne, że aż nie prawdziwe. Wystarczy odłączyć się od mass mediów.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Dreamer



Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 71
Skąd: Wrocław.

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś oprócz mnie był na wczorajszym koncercie? Smile
Ogólnie jak zobaczyłam te bilety za 99 zł to stwierdziłam, a.... jadę Smile i tak jak stałam poleciałam na autobus do Poznania, a stamtąd miałam pociąg.
Show świetnie przygotowane - jak to zawsze bywa u Madonny, no bo nie oszukujmy się, jej umiejętności wokalne nie są wysokich lotów. Parę razy dało się słyszeć naprawdę okropny fałsz. Sam w sobie koncert ani trochę nie nudził. Denerwowali jedynie ludzie, którzy przyszli na koncert pisać smsy i jeść zapiekanki Rolling Eyes Trochę za mało było starej Mad, a najmocniejszym momentem koncertu zdecydowanie było Like a Prayer, kiedy wszyscy wstali, śpiewali i się bawili.
No i organizacja porażka, ale to przy takich koncertach niestety w Polsce standard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek