FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Co Was denerwuje u innych kierowców??
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 4:57 pm    Temat postu: Co Was denerwuje u innych kierowców?? Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się co Was, moi mili, doprowadza do białej gorączki w zachowaniach innych kierowców Twisted Evil Jak wiadomo, w Polsce, co drugi to Kubica i, niestety, widać to na drogach. Stwórzmy więc może taki mały katalog najczęstszych grzechów kierowców... Aaaa, i jeszcze czekam też na Wasze sposoby na Czterokołowych Debili Twisted Evil Co robicie? Wystawiacie palec? Strzelacie? Doganiacie, zmuszacie żeby się zatrzymał, wywlekacie z samochodu i lejecie pilnując czy gęba równo puchnie Question Wink


Mnie do szewskiej pasji doprowadzają kolesie którzy na chama wciskają się w kolejkę samochodów np. czekających na skręt w lewo. Jedzie sobie taki Miszczu i widzi, że kolejeczka tęga, ale zamiast zająć swoje miejsce na końcu, pcha się dalej i 10 metrów przed skrzyżowaniem udaje głupiego, że niby nie zauważył, że nie wiedział... Jak gdyby nigdy nic włącza migacz i proszę go teraz wpuścić Exclamation Ja rozumiem, że każdemu się może zdarzyć zagapienie, albo nagła zmiana decyzji, ale mam wrażenie, że niektórzy się strasznie wycwanili i lubią wykorzystywać uprzejmość innych, normalnych kierowców Cool
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie baby, wszystkie.

Moja niechęć do bab jest wręcz patologiczna.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma nic gorszego niż... stan naszych dróg Laughing No ale miało być o kierowcach...

Nie znoszę "dupowisielców" Evil or Very Mad Jedzie taki za Tobą, proszę ja Ciebie, robisz mu miejsce, żeby wyprzedził, a ten nic - dalej siedzi na tyłku. Czasem aż korci, żeby depnąć po hamulcach, bo wtedy gagatek będzie miał przygięty przód Laughing i sam będzie sobie winien (ja mam akurat z tyłu hak Mr. Green ). Ale tak na poważnie, to najlepiej takich ludzi ignorować (chociaż to czasem trudne). Poza tym taka jazda na ogonie po pewnym czasie da takiemu gagatkowi efekt zrysowanej maski/przodu, bo zawsze jakiś żwirek czy kamyczki znajdą się na drodze Twisted Evil Więc na dłuższą metę taka jazda nie przynosi nic dobrego.

Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wqrwiają mnie kierowcy którzy nie hamują gdy się przechodzi przez pasy.
Niektórzy nawet przyśpieszają na widok przechodnia Rolling Eyes
Powrót do góry
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam tak przejeździe się po Stolicy :] Pokochacie tutejszych kierowców i ich zwyczaje :]
Nio póki ciułam na własne autko mogę psioczyć Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
Wqrwiają mnie kierowcy którzy nie hamują gdy się przechodzi przez pasy.
Niektórzy nawet przyśpieszają na widok przechodnia Rolling Eyes

Mnie wkurwiają z kolei piesi, którzy włażą na pasy. A drogi swoją drogą [!]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cuidado Llama! napisał:
kot napisał:
Wqrwiają mnie kierowcy którzy nie hamują gdy się przechodzi przez pasy.
Niektórzy nawet przyśpieszają na widok przechodnia Rolling Eyes

Mnie wkurwiają z kolei piesi, którzy włażą na pasy. A drogi swoją drogą [!]


Tej! A samochodu to chyba nie zdążyłaś jeszcze prowadzić Mr. Green
Powrót do góry
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, co do pieszych to najgorsze są dwa rodzaje: ci co wchodzą na jezdnię znienacka (miałem kiedyś taką jedną Gwiazdę - żegnała się z jakowąś psiapsółą i, jeszcze jej machając, wlazła na jezdnię TYŁEM - gdyby nie mój refleks i dobre hamulce, byłoby to zaiste OSTATNIE POŻEGNANIE pań Evil or Very Mad ) oraz ci "zbyt ostrożni" - stanie taki na pierwszym pasie zebry i nie wie co zrobić dalej, krok w tył, krok w przód, jakby chciał a nie mógł Wink Kiedy ja przechodzę przez pasy, staram się zawsze wybrać taki moment żeby nie wleźć komuś wprost pod koła, a jednocześnie, gdy już wchodzę na zebrę, robię to w sposób zdecydowany. Tak, żeby jadący kierowcy nie mieli żadnych wątpliwości co do moich zamiarów - piesi, jak kierowcy, powinni być PRZEWIDYWALNI...

I zgadzam się z Kotem, ze ci kierujący, którzy przed pasami się nie zatrzymują, zasługują na srogie bańki Twisted Evil
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz w życiu najadłam się stracha na pasach przez takiego ciołka, który mało we mnie nie wjechał. Jeden stanął i agent go wyminął zjeżdżając z ronda i prosto na mnie.... gdyby nie moja gibkość to by mnie zapewne uszkodził. A co jest najgorsze, że tacy to ci jeszcze fucka lub inne bluzgi poślą....... Confused
Ogólnie w Wawie piesi muszą być sprytniejsi od kierowców jeśli chcą przeżyć na pasach.
Z mniej szkodliwych stron to.... parkingi przed hiper gdzie mamusie parkują na 3 stanowiskach i krawężniku. :] Ja z Kingą (fanką) na naszych wspólnych wypadach zawsze oceniamy czy jeszcze otworzymy drzwi jak ona zaparkuje . Nieraz się przeliczymy jak nam ktoś zaparkuje obok i trzeba być wężem, aby wejść do samochodu. :]
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że istnieją... Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasy sa od tego, zeby na nie wlazic... w anglii za nizatrzymanie sie na pasach, kiedy stoi przy nich przechodzien, sa takie mandaty, ze wlasciwie nikt sie na to nie odwaza, przynajmniej tam, gdzie mialem okazje to obserwowac

mnie wqrwia nie myslenie przede wszystkim i ludzka glupota... ale to nie tylko u kierowcow, a generalnie u ludzi... zwracanie uwagi tylko na swoja dupe bez interesowania sie tym, ze ktos jeszcze na tej drodze moze sie znajdowac

a z perspektywy pieszego najbardziej wqrwiaja mnie ci, ktorzy nawet nie racza zwolnic wiezdzajac w kaluze podczas albo zaraz po deszczu i chlapia tym na wszystkich idacych na chodniku... kilku juz sie nasluchalo o sobie i swoich rodzinach ode mnie, jeden zarobil glanem w tyl samochodu, bo postanowilem za nim pobiec kawalek...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
bo postanowilem za nim pobiec kawalek...


To Bizony biegają?? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Co mnie irytuje?? Z perspektywy użytkownika roweru totalne chamstwo i olewanie jako innego uczestnika ruchu drogowego właśnie rowerzystów. Nie wierzę, że samochód za mną nie widzi, że przede mną ktoś sobie łaskawie otworzy drzwi na pół ulicy.... a ja co robię?? hamuję bo przecież łaskawca za mną mnie nie puści.... .raz już się prawie wrypałem w drzwi.... od jakiegoś czasu jeżdżę środkiem ulicy przez pewną część mojego miasta ze względu na właśnie tak zaparkowane samochody......piesi też nie są bez winy... Rolling Eyes
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wam powiem, że po tym jak zobaczyłem jak to wygląda w Anglii wkurwiają mnie... polscy kierowcy...
Oczywiście że nie wszyscy, jest fura ludzi jeżdżących z głową, myślących o innych, uważająchych na innych, rozważnych... ale... generalnie w UK wygląda to bardziej jak pewna umowa między kierowcami- wszystkim przyświeca jeden cel- DOJECHAĆ CAŁO i SZCZĘŚLIWIE DO DOMU.
W Polsce mam wrażenie, że celem jest "dojechać jak najszybciej do domu" i przy okazji popisać się swoim autem... nie wiem... kompleksy czy co? Aż mi się włosy na głowie jeżą jak czasami widzę (a widzę tak raz do roku, dwa razy do roku) jak się jeździ po polskich drogach... byle szybciej, byle wyprzedzić... wcisnę się na chama- byle szybciej... zmieszczę się na trzeciego...
Powtarzam- wiem, że tak nie jeżdzą wszyscy, ale... jeżeli ktoś kiedyś będzie (bądź ma) przyjemność pojeździć w Anglii zauważy różnicę momentalnie... Tu się ludzie przepuszczają jadąc z naprzeciwka kiedy jest mało miejsca, dziękują sobie światłami... nie raz na jakiś czas... prawie zawsze... takie przedłużenie tego, co na chodniku... dzień dobry, dziękuję, przepraszam... w Polsce te słowa czasami mam wrażenie są jakimś tabu... to samo na drogach... po co przepuścić jak mogę być w domu szybciej... mam nadzieję, że tych rozważniejszych i myślaących jest i będzie coraz więcej- wierzę w nowe pokolenia Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Ja wam powiem, że... [i powiedzial dlugo]


dokladnie! w anglii co chwila idac chodnikiem slyszy sie dziekuje, przepraszam itd stojac w sklepie przy polce zrobie komus odrobine miejsca obok i mi dziekuja, w metrze odsune sie od drzwi, zeby ktos mogl wsiasc, to mi dziekuja, musna mnie lekko na ulicy przechodzac kolo mnie, to mnie przepraszaja... w polsce zazwyczaj zanim zdaze komus to miejsce w sklepie czy tramwaju zrobic, to mi lokiec w zebra wloza i wpierdola sie na chama (i to najczesciej starsze osoby), a na chodniku staranuja mnie prawie lecac przed siebie i nawet tego nie zauwaza, albo wrecz zaczna wyzywac... niestety ja roznice widze jak na dloni spedzajac kilka tygodni kazdego roku w londynie... przepasc wrecz...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, smutna to prawda ale prawda... Przez pół roku mieszkałem w Belgii i tam też jest inaczej... normalniej... Śmiesznie było przed pierwsze dwa tygodnie - nie mogłem się przyzwyczaić do tego, że kierowcy chcieli mnie przepuszczać gdy tylko (jako pieszy of course) zbliżałem się do krawężnika (i to nie tylko na przejściu dla pieszych ale wszędzie!). Serio - w Belgii wystarczy, że podejdziesz za blisko krawędzi jezdni, a ludzie już się zatrzymują i z uśmiechem na ustach pokazują, że możesz przejść... Jako dziki człowiek z dalekiej Polski nie mogłem uwierzyć w to co widzę i stałem jak ten kołek, powodując korki Twisted Evil Ma to swoje złe strony - jak się człek już przyzwyczai do takiego traktowania, to po powrocie do Ojczyzny z reguły ginie na pierwszych pasach Sad

Belgia to również raj dla rowerzystów - strasznie im tego zazdroszczę Evil or Very Mad W Łodzi jadąc rowerem jak ognia unikam bardziej uczęszczanych dróg, zwyczajnie trykam się o swoje życie. W Belgii na drogach królują rowerzyści - to oni są najważniejsi i nietykalni. Na drugim miejscu są piesi, a kierowcy na samiutkim końcu... U nas na odwrót. Kierowcy to paniska, piesi też nie mają lekko, ale jeszcze się na nich uważa, a rowerzyści? Niech spadają do lasu, albo na Księżyc Evil or Very Mad
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
justysbk



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 374
Skąd: Lubin/Wrocław

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
nie mogłem się przyzwyczaić do tego, że kierowcy chcieli mnie przepuszczać gdy tylko (jako pieszy of course) zbliżałem się do krawężnika (i to nie tylko na przejściu dla pieszych ale wszędzie!). Serio - w Belgii wystarczy, że podejdziesz za blisko krawędzi jezdni, a ludzie już się zatrzymują i z uśmiechem na ustach pokazują, że możesz przejść... Jako dziki człowiek z dalekiej Polski nie mogłem uwierzyć w to co widzę i stałem jak ten kołek, powodując korki


Dziki człowiek z dalekiej Polski Laughing ale wlasnie tak mniej wiecej sie czulam bedac w Niemczech. Na początku to byl pewein szok podchodzisz do ulicy a tu wszyscy staja...tez nie bardzo moglam to pojac, mimo ze inni mowili mi ze to normalne Smile to samo zreszta bylo w Holandii. Niestety Polska to juz jeden z nielicznych krajow w Europie w ktorym panuje taka a nie inna kultura na drogach...I tu jeszcze nawet jak juz ktos sie zatrzyma to i tak czlowiek nie moze byc pewien czy nastepny zrobi to samo. Calkiem niedawno mialam taka sytuacje, przechodze elegancko po pasach ida tez inni ludzie samochody stoja, a tu zza tych samochodow jak juz wszyscy byli prawie na srodku drogi wyjezdza jakis debil jedzie jak najszybciej drugim pasem i malo nie potracil chlopaka ktory szedl przede mna...napradwe nieduzo brakowala...a takich piratow jest niestey u nas pelno. My mamy szok jak jedziemy pierwszy raz do innego, powiem pod wieloma wzgledami bardziej cywilizowanego kraju, a co dopiero obcokrajowiec, ktory zderza sie z polska rzeczywistoscia. Wstyd i tyle.
A co do rowerow to nawet nie wspomne, dosc ze unikam jazdy po ulicy jak ognia, wole jechac juz na obkrazka niz jakas ruchliwsza droga bo to strach i tyle. Ciekawe ile jeszcze czasu uplynie zanim cos sie w koncu zmieni w Polsce. Jeszcze sie nie nacieszyli tymi swiomi brykami, musza spowodowac pare wypadkow, rozwalic sie, wtedy zaczynaja myslec...i to tez nie zawsze.
_________________
Nothing is over until we say it is
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cuidado Llama!



Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 127
Skąd: Z wykopalisk

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
Cuidado Llama! napisał:
kot napisał:
Wqrwiają mnie kierowcy którzy nie hamują gdy się przechodzi przez pasy.
Niektórzy nawet przyśpieszają na widok przechodnia Rolling Eyes

Mnie wkurwiają z kolei piesi, którzy włażą na pasy. A drogi swoją drogą [!]


Tej! A samochodu to chyba nie zdążyłaś jeszcze prowadzić Mr. Green

Jak to nie, a na kursach to co? Cool [jedna z lepszych żółtych emot tuteeeej]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, w UK jest wyższa kultura jazdy ale nie oznacza to że nie ma tam durnych kierowców. Bardzo często wjeżdżają na rondo patrząc się w lewo (na ang. blachach Wink ). "Keep clear" mało kto zachowuje. Z drugiej strony "pigs" mrugają swiatłami dając do zrozumienia aby je włączyć a nie cieszą się z okazji wlepienia mandatu.

UK ma naprawdę zajbiście oznakowane drogi. Ciężko się tam zgubić, wszędzie jeździłem bez mapy i nie miałem problemów z dotarciem do celu. Cały czas doznaje szoku jeżdżąc teraz po polskich drogach.

Odnośnie polskich kierowców najbardziej denerwują mnie na trasach przedstawiciele handlowi, którzy jeżdżą jak pierdolnięci.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie grupy kierowców:

- ludzie wlokący się lewym pasem z prędkością 50 km/h i długo nie rozumiejący, dlaczego połowa jezdni ich nienawidzi. Lałbym im płynny asfalt w gębę.

- ludzie, którzy przy zjeżdżaniu z rond nie dają o tym znać kierunkowskazem, przez co wjeżdżający na rondo stoją jak te woły, zamiast spokojnie na nie wjechać. Tych z kolei dusiłbym powoli garotą przy akompaniamencie muzyki zespołu Keane.

- specjalne życzenia dla pani, która jakiś czas temu wyjechała z ulicy podporządkowanej jakieś 30 metrów przed maską mojego koreańskiego krążownika szos. Gdyby nie mój refleks i szybkie odbicie w bok, mielibyście jednego le_mmora mniej.

- nienawidzę również ludzi rozsypujących na drogach gwoździe i śruby, z których już dwie zdołały zawrzeć bliższą znajomość z moimi oponami.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
mielibyście jednego le_mmora mniej.

Shocked To jest Was więcej? Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
a rowerzyści? Niech spadają do lasu, albo na Księżyc Evil or Very Mad


Rowy dla rowerzystów Twisted Evil Wink

Nie lubię rowerzystów, którzy przemierzają drogi na terenie niezabudowanym Mad. W niektórych przypadkach zetknięcie się z nimi na takiej trasie oznacza gwałtowne hamowanie ze 90 - 100km/h lub wykonanie niebezpiecznego manewru wyprzedzania.

A ogólnie u kierowców to cwaniactwo, zwłaszcza tych co się swoimi calibrami, tigrami, golfami czy innymi wynalazkami wprost spod dyskoteki znaleźli na ulicy.
Denerwuje mnie również, gdy ktoś swym pięknym, potężnym samochodem zatrzyma się na przejściu na pieszych...

A z drugiej strony uważam, że poziom kultury na polskich drogach jednak wzrósł. Świadkiem tego byłem podczas remontu mostu na kanale Ulga, w czasie którym w mieście panowały gigantyczne korki.
Przepuszczanie przy skręcie w lewo czy wyjazdu z podporządkowanej było na porządku dziennym, a i kierowcy mieli po takim miłym geście buźki uśmiechnięte i łapki wyciągnięte w ramach podziękowania Smile


Ostatnio zmieniony przez Paulek dnia Wto Kwi 15, 2008 11:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
le_mmor napisał:
mielibyście jednego le_mmora mniej.

Shocked To jest Was więcej? Laughing


Na zlocie spotkaliśmy jeszcze jednego...
Powrót do góry
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten ich wynalazek z pasami dla autobusow i taxi u nas chyba nie mialby szans przyjecia sie... a tam, no coz... anglicy wiedza jak wymusic na ludziach przestrzeganie przepisow... na stadionach byly problemy, to zdjecli ogrodzenia, namalowali zolta linie i ostrzezenie, ze kto ja przekroczy w czasie meczu, ten idzie siedziec, i maja spokoj jak nigdy Very Happy
maja pasy dla busow/taxi i kamerki, kto wjedzie normalnym samochodem, ma wszelkie szanse otrzymac pamiatkowe zdjecie poczta za kilka dni z sugestia wplacenia stosownej kwoty na konto policji i nikt przy zdrowych zmyslach po jednym czy dwoch takich przypadkach wiecej nie bedzie tego robil, a przynajmniej powaznie sie zastanowi Wink ale jak juz zeszlismy mocno na temat anglii - mnie od pierwszego pobyty tam fascynowalo to, jak ci ludzie prowadzacy autobusy na obrzezach londynu sa w stanie miescic sie w tych waziutkich uliczkach, jezdzic slalomem i omijac wszystkie samchody, a przy tym jechac naprawde dosyc szybko.. to jest niesamowite, ale to sa chyba najsprawniejsi kierowcy jakich widzialem.... tam jak sie rowerem jedzie po tych uliczkach zapakowanych samochodami z obu stron, to ma sie wrazenie, ze jest cholernie wasko, a co dopiero autobus Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JądRo?!



Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 615
Skąd: tarnów

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cuidado Llama! napisał:

"mnie wkurwiają z kolei piesi, którzy włażą na pasy"

A ja kocham wlazic na pasy kiedy jedzie samochod Razz Chociarz raz nie było zabawnie, facet w BMW zatrzymał sie ok 20- 30 cm odemnie%)
_________________
Dlaczego PFQ na facebooku jest taki niemrawy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sro Kwi 16, 2008 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Szczególnie po kilku piwkach. Nie masz wrażenia na zakrętach, że za chwilę wjedziesz w ścianę Smile?

Polecam Nottingham. Jest kilka razy lepiej. Generalnie miasto leży na górkach i pagórkach (i uliczki tak wiją się to w górę to w dół- niektóre zjazdy są dość efektowne- zwłaszcza perspektywy "pięterka") i po kilku, na tym siedzeniu to prawie jak rollercoaster Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moniczka_FFC



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 121
Skąd: Radom/Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co mnie denerwuje? Przede wszystkim brak wyobraźni, cierpliwości i szacunku dla innych zarówno wśród kierowców jak i pieszych.

Zawsze zastanawiał mnie sens manewru wyprzedzania w momencie kiedy wyprzedzający samochód stanie 5 metrów dalej na światłach lub w korku i zanim coś się ruszy, to auto wyprzedzone zdąży sobie spokojnie stanąć za nim.

Mimo wszystko kierowcy po deszczu powinni także mieć na uwadze stan dróg i kałuże przy chodnikach, bo czasami można stanąć przy samym murze, a i tak będzie się ochlapanym od góry do do dołu.

Wpychanie się na cwaniaka z boku w korek.

Brak sygnalizacji skrętu podczas zjazdu z ronda.

Piesi, którzy bez zastanowienia wchodzą na pasy lub Ci, którzy mają wahania: dojdzie do połowy i stwierdzi, że jednak nie, on się wróci. Spotkałam się też z sytuacją kiedy pieszy stoi na przejściu na wysepce, samochody się zatrzymują, żeby go przepuścić, ale on i tak nie przejdzie.

Kierowcy nie potrafiący dostosować się do ogólnych warunków ruchu, bo tak naprawdę powinno się jechać nie z prędkością określoną przez prawo, tylko z prędkością bezpieczną, a nie zawsze jest ona równa tej dozwolonej. Oczywiście nie należy z tym przesadzać.

Na mojej liście nie może oczywiście zabraknąć parkowania np. przy marketach, gdzie niektórzy kierowcy potrafią prawie wjechać samochodem do sklepu i zająć 2-3 miejsca parkingowe Rolling Eyes

Jest jedna uniwersalna zasada: każdy pieszy może być kierowcą i każdy kierowca może być pieszym, tylko, że o tym niestety każda ze stron jakoś bardzo często zapomina, ponieważ każdy w danym momencie dba o siebie.

Chociaż jeśli chodzi o relacje pieszy- kierowca, to u nas i tak jeszcze nie jest aż tak źle Wink W Turcji czy we Włoszech przejście na drugą stronę ulicy, to jest walka o życie, nie mówiąc o Egipcie, w którym nie ma nawet kodeksu drogowego. Poza tym w Turcji, szczególnie w Istambule ruch funkcjonowanie ruchu ulicznego jest dość ciekawe: jak chcesz skręcić, to nie wyrzucasz migacza, bo inni kierowcy w tym momencie mają Cię głęboko w gdzieś, tylko przy skręcie trąbisz i wpychasz się na drugi pas, a przy skręcie w lewo dodatkowo wystawiasz rękę. Poza tym tam np. jest środek skrzyżowania, zielone światło, a taksówka staje na środku i wysadza pasażerów. To jest dopiero prawdziwa zabawa w ruch drogowy Twisted Evil
_________________
I nie mówi mi co czujesz, bo nikt lepiej tylko ja znam bólu smak, tę gorycz bycia złą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek